Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#13001 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę

choć muszę przyznać że wyłączność na OPR mnie ma tylko MAT912 :ph34r:

Na co Twojego mam wyłączność , bo nie kumam? :P :lol: kurteczka mam na coś wyłączność u Heidi, a nie wiem na co. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:01
  •  

#13002 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:29

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
Haha - łaskawco :D mam nadzieję że nie musiała Cię po nogach całować, że raczyłeś JEJ OFIAROWAĆ swoje względy. :P

Jeśli Cię to interesuje, to nie musiała. Aczkolwiek dziwne, że moderator, który uczy kultury wypowiedzi sam ma z nią problemy.
Swoją drogą przez ciężką pracę definiowałem szacunek do własnej osoby, dbanie o swoją kulturę, tradycję; abstynencja od używek pokroju papierosów, czy narkotyków i wiele innych. Do dzisiaj moja kobieta nie pracuje ciężko fizycznie i raczej nie będzie musiała. Poza tym wynagrodzenie jej wyjątkowości, ma różny charakter. Od zwyczajnego pójścia do sklepu po produkty na śniadanie po jakieś spontaniczne wyjazdy. Na pewno nie narzeka, że swoją młodość godnie wykorzystała i nie zboczyła na złą drogę.

#13003 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz po mnie to spływa ale trafiłeś w coś czego wręcz nienawidzę ( ocenianie ludzi których się nie zna - a oceniłeś mnie tylko po treści paru postów może bardziej według jednego i do tego mojego pytania )
Umiem wysłuchać krytyki czy dobrych rad ale wiadomo nie muszę się do nich stosować :D

Edytowany przez Emilia91, 19 lipiec 2013 - 16:33.

#13004 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli Cię to interesuje, to nie musiała. Aczkolwiek dziwne, że moderator, który uczy kultury wypowiedzi sam ma z nią problemy.
Swoją drogą przez ciężką pracę definiowałem szacunek do własnej osoby,

Nie bądź śmieszny, przeczytaj dokładnie co Ty wypisujesz ;[ od razu nasuwają się słowa piosenki "To ja Narcyz się nazywam" I NIE UCZ MNIE KULTURY.

#13005 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:36

Dziewczyna na gospodarkę OPR - łagodna wersja -> opierdzielenie kogoś za coś -_-

#13006 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:39

Dziewczyna na gospodarkę Tylko? :P :D

@Heidi, ale ja Ciebie nie mam za co krytykować, a poza tym skąd ten przywilej jak już. :P :D

#13007 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, zaskoczę Cię. Wątek ten czytam na bieżąco i przewertowałem praktycznie Twój każdy wpis. Na pewno nie z ogromną precyzją, ale wiem jak się wypowiadałaś wcześniej. Stosunkowo niedawno zaczęłaś się tu udzielać, więc nie ma tego dużo, a większość to zwyczajne nabijanie postów.

@MAT912, to że mam poczucie własnej wartości zasługuje na przyklejenie mi łatki narcyza?
Jesteś moderatorem, więc reprezentuj godnie to forum, jeśli ta funkcja nazbyt Ci ciąży, to chętnie zamienię kilka zdań z administratorem. Ja jestem użytkownikiem, mogę czegoś nie wiedzieć, ale Ty jako moderator powinieneś poczuwać się do swojego przywileju i dawać dobry przykład.

#13008 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę Straszyć administratorem to TY MOŻESZ wiesz kogo, wyrażam swoje zdanie jako zwykły użytkownik, a nie moderator, a po drugie jaki to zły przykład daję, bo jakoś wszyscy się z Tobą nie zgadzają nie tylko ja.

#13009 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę Nabijanie postów no nie wiem.. Jakoś nikt mi nie napisał w wiadomości że pisze coś nie tak albo mam zmienić swoje pisanie

#13010 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912, to jeśli większość się ze mną nie zgadza, to uważasz, że powinienem zmienić zdanie? Czy mam prawo do bronienia własnych racji? Skoro każdy może się wypowiedzieć i wyrazić indywidualny pogląd, to nie rozumiem w czym widzisz problem. Poza tym nie straszę Cię, tylko informuję, że funkcja moderatora, to zaszczytne miano i nie każdy do niej nadaje.

@Emilia91, posty "heh" lub "ehh" raczej niewiele wnoszą. Tylko ze względu na dział hydepark są tolerowane. Poza tym nikt nie musi Cię w tym uświadamiać, to ogólne założenia netykiety, do których warto się stosować. Moderacja przymyka na to oko, więc szczęście jest po Twojej stronie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13011 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę Jak mam szczęście to chyba dobrze lepiej je mieć niż nie mieć.. :D

#13012 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT912, to jeśli większość się ze mną nie zgadza, to uważasz, że powinienem zmienić zdanie? Czy mam prawo do bronienia własnych racji? Skoro każdy może się wypowiedzieć i wyrazić indywidualny pogląd, to nie rozumiem w czym widzisz problem. Poza tym nie straszę Cię, tylko informuję, że funkcja moderatora, to zaszczytne miano i nie każdy do niej nadaje.

Nikt Ci nie broni wyrażania swoich poglądów, takie samo prawo mam i ja, to Ty szukasz dziury w całym, MIESZAJĄC FUNKCJĘ MODERATORA,a to już pachnie prowokowaniem do kłótni.

#13013 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę @Fineasz007
Skoro tak bardzo cię boli to jak my się wypowiadamy i inne rzeczy, które nam cały czas cytujesz to może opuść ten dział. Zrobisz nam i sobie zarazem przysługę. Jak widzę to tylko ty masz z tym problemy i to ty nie pasujesz do nas, a nie my do ciebie. Zmień swoje zachowanie i z przymrużeniem oka weź udział w dyskusji albo zamilcz ;)

Jeszcze jedno. Jak idziesz w gości to też gospodarzowi narzucasz swoje zasady czy dostosowujesz się do sytuacji ? ;)

Edytowany przez samczyk1991, 19 lipiec 2013 - 17:18.

Wieczny kawaler ;)

#13014 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę @ samczyk1991
wiesz co o tym samym myślałam ale wstrzymałam się bo u mnie inaczej by brzmiało

#13015 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, pewnie tak. Tylko to trochę jak z savoir-vivre, w domu jesz jak Ci wygodnie, a jak nie znasz zasad dobrego wychowania, to w wykwintnej restauracji się pogubisz, bo nagle okaże się, że masz przed sobą pokaźny zestaw sztućców, a normalnie korzystałaś tylko z widelca i noża. Dlatego ogólnie przyjęte wzorce ratują całą sytuację. Jest tylko jedno wymaganie - trzeba je znać. Podobnie z agrofoto.pl, tutaj jest masa dziwadeł, ale jak wyjdziesz z tego forum, to wszystko może okazać się bardziej brutalne.

@MAT912, nie prowokuje Cię, tylko nie rozumiem dlaczego wyłamanie się z szeregu niesie w moją stronę jakąś patologiczną falę nienawiści.

@samczyk1991, nie rozumiem niby z jakiej racji mam przymrużać oczy i nie dostrzegać pewnych spraw? Czy to złe kiedy ktoś wysnuwa kontrargumenty? Dyskusja nabiera tempa, a wygra ta teza, która zostanie poparta bardziej racjonalnymi przykładami. Nie liczy się tutaj ilość użytkowników, a jedynie jakoś ich wypowiedzi. Ponadto jest taka ciekawa funkcja zwana raportowaniem. Jeśli łamię jakikolwiek punkt regulaminu, to zgłoś to, a moderacja zajmie się moją osobą. Zasłużony ban uwolni Was od moich podłych wypocin.

Edit. Jeśli sytuacja mi nie odpowiada, to wychodzę. Tutaj wszystko mi pasuje, nawet ta burzliwa dyskusja wokół mojej osoby.

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 17:25.

#13016 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę święte słowa

Edytowany przez sebastian84, 19 lipiec 2013 - 17:29.

#13017 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Ale ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Prowadziliśmy ciekawą dyskusję, ale Ty musiałeś wtrącić swoje 3 grosze i wszystko spier...
Narobiłeś tylko kwasu, daj nam spokój człowieku.
Co do raportów, jak jesteś konfident to raportuj ;)

Ja się nie wpier... nachalnie tam gdzie mnie nie chcą ;)

Edytowany przez samczyk1991, 19 lipiec 2013 - 17:28.

Wieczny kawaler ;)

#13018 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę Tylko wiesz moje wychowanie to moja sprawa a nie Twoja.. Wiesz co już się nasłuchałam o takich co znają zasady dobrego wychowania - a tak naprawdę jak sobie za dużo wypiją to widać jacy są naprawdę.. Jestem kelnerką to spotykam różnych ludzi i czasem dziwię się jak można się tak zachowywać..

#13019 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę

dlaczego wyłamanie się z szeregu niesie w moją stronę jakąś patologiczną falę nienawiści

Kolego Fineasz, jak Ty się wypowiadasz krytycznie to tłumaczysz to wolnością słowa, a jak ktoś się z Tobą nie zgadza to odbierasz to za atak czy tam patologiczną falę nienawiści.
Nie rozumiem już tego podejścia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13020 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów