Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#12981 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę ALe to będzie szok, nie wiem czy forumowicze są na to gotowi... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:11
  •  

#12982 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 19 lipiec 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Są zdecydowanie gotowi, najwyżej robota stanie w całej Polsce bo tak się na Ciebie zapatrzą :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#12983 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę

@Fineasz już zapomniał o czym jest ten temat i w jakim dziale został umieszczony? :blink:
Jak ktoś się uważa za poważnego i tolerancyjnego to powinien wypowiadać się z kulturą i zrozumieniem, a nie z drwiną!!

Nie zapomniałem idei założenia tego wątku. Wydaje mi się tylko, że koncepcja znacząco spadła moralnie. Miejsce miało pomóc w znalezieniu drugiej połowy, ale to nie znaczy, że od razu piszemy ogłoszenie typu: "Grażyna, 26 lat, powierzchnia gospodarstwa: 25ha, ciągniki rolnicze: Ursus C-360, Ursus C-330 itd.". Nie popadajmy w skrajność. Tutaj można poczytać o swoich poglądach, podejściu do życia, a resztą zająć się w wiadomościach prywatnych. Trzeba mieć kulturę korzystania z forum, a nie zaśmiecać je postami typu "heh" - bo co to niby znaczy? Jest kodeks internauty zwany netykietą i przyjemnie by było, aby ludzie się do niego dostosowywali. Rozumiem, że jest to dział hydepark, ale naprawdę nie przesadzajmy. Kultura wypowiedzi i jej wysoka wartość merytoryczna zawsze będą w cenie. Potem takie dziewczyny płaczą, jaki im to bydlak się trafił, ale prawda jest taka, że nie każdy zasługuje na tą lepszą połowę. Na wszystko sobie trzeba zapracować. To tak jak ludzie wygrywający w Lotto, którzy popadają w różne dziwne stany, a w krótkim czasie zostają znowu bez pieniędzy. To co przyszło łatwo, nie znaczy że zostanie na długo. Różnice w mentalności, kulturze osobistej, systemie wartości, to najczęstsze przyczyny rozpadów związków. Więc zamiast płakać, że nikt wartościowy mnie nie chce, to może warto wziąć się za siebie i wtedy dużo rzeczy się zmieni.

@KRISTOFORn, to że ktoś jest poważny, nie oznacza iż musi być strasznie tolerancyjny. Ja nie jestem, pewnych spraw nie toleruję, a ludzka głupota jest pierwsza na tej liście.

Pozdrawiam
Fineasz007

#12984 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 09:18

Dziewczyna na gospodarkę

Są zdecydowanie gotowi, najwyżej robota stanie w całej Polsce bo tak się na Ciebie zapatrzą :P

No byłoby mi bardzo miło. :)

@Fineasz każdy szuka tak jak chce. Jeden woli podyskutować o światopoglądzie, polityce, inny woli rubasznie pożartować, a ktoś woli konkretnie bez owijania w bawełnę "Zosia, 38 lat, 45 ha. " To tak jak jeden szuka kobiety na disco a inny na koncercie muzyki klasycznej. Każdemu wolno robić to na swój sposób. Tak też dokonuje się wstępna selekcja. Kto do kogo pasuje.

Myślę też, że posty typu "hah" nie obniżają rażąco poziomu forum, jestem przekonana, że wówczas nasi Moderatorzy prężnie dawaliby ostrzeżenia i punkty. Chyba nie sądzisz, że są niekompetentni? :rolleyes:

Jak chcesz oceniać wartość merytoryczną wypowiedzi, które mają założenie luźnej pogawędki? Merytorycznie możesz się wypowiedzieć na temat naprawy kombajna czy hodowli kaczek.

Różnice w mentalności, kulturze osobistej, systemie wartości, to najczęstsze przyczyny rozpadów związków. Więc zamiast płakać, że nikt wartościowy mnie nie chce, to może warto wziąć się za siebie i wtedy dużo rzeczy się zmieni.
Z tym się zgodzę w pełni, ale gdzie mamy poznawać te różnice, i się dopasowywać jeśli chcesz to przenieść na poziom priv. Chyba po to jest ten dział by prezentować swoją różnorodność czy to przez żarty czy to prze kłótnie.

No i weź pod uwagę jeszcze jedno. Nie wszyscy pojawiają się tutaj by kogoś poderwać. Niektórzy chcę po prostu pożartować i porozmawiać.

#12985 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 10:17

Dziewczyna na gospodarkę

Z tym się zgodzę w pełni, ale gdzie mamy poznawać te różnice, i się dopasowywać jeśli chcesz to przenieść na poziom priv. Chyba po to jest ten dział by prezentować swoją różnorodność czy to przez żarty czy to prze kłótnie.

Przez żarty zdecydowanie nie polecam ... :unsure:
Edit: Kłótnia też nic nie wnosi ... -_-

No i weź pod uwagę jeszcze jedno. Nie wszyscy pojawiają się tutaj by kogoś poderwać. Niektórzy chcę po prostu pożartować i porozmawiać.

Zgadzam się z tą wypowiedzią ,tylko nie żartować ,nie ,nie ...

Edytowany przez Meg5, 19 lipiec 2013 - 10:19.

#12986 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 10:29

Dziewczyna na gospodarkę

Są zdecydowanie gotowi, najwyżej robota stanie w całej Polsce bo tak się na Ciebie zapatrzą :P

baziula

zgadzam się z kolega :):)

#12987 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 10:36

Dziewczyna na gospodarkę @baziula, owszem sposób podrywu różni się. Tylko pomyśl sobie, że zaraz niektórzy zaczną wrzucać tu swoje roznegliżowane zdjęcia, aby inni ocenili, czy się im podoba. To też się będzie mieściło w debacie? Dużo można wywnioskować z luźnej rozmowy. Chociażby to z kim chcemy dalej kontynuować pogawędkę, a komu definitywnie odmówimy. Na pewno ogłoszenie stricte matrymonialne wiele o takiej osobie nie powie, a dużo świadczy o samoocenie danego człowieka i jego niskiej wartości.

Co do kompetencji moderatorów, to mam wyrobioną subiektywną ocenę i nie będę jej tutaj ujawniał. Posty z ostatnich stron dyskusji, które niewiele wnoszą: pierwszy, drugi i trzeci. Zero ostrzeżeń.

Tak właściwie, to też jestem tutaj, aby porozmawiać. Drugą połowę mam i wiem coś na ten temat, a staż w związku dosyć długi. Dlatego płacz niektórych osób po prostu mnie bawi.

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 10:38.

#12988 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 10:57

Dziewczyna na gospodarkę O ja pierdziu, kolejny nadczłowiek :rolleyes: a podobno faszyzm dawno upadł :rolleyes:

Tak czytam Twoje posty i widzę, że Masz tendencję do obrażania innych, radzę trochę wyhamować, bo dłużej nie będę tego tolerował.

Edytowany przez MAT912, 19 lipiec 2013 - 13:19.

#12989 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 11:02

Dziewczyna na gospodarkę @WodnyElf, nie bardzo rozumiem, dlaczego nazywasz mnie faszystą?

#12990 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę wyluzujcie troche

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12991 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 11:31

Dziewczyna na gospodarkę Nikogo nie nazywam faszystą Fineasz'u. Poza tym nie wynoś się tak nad innych i nie moralizuj bo to jest naprawdę irytujące.

Zresztą, powiem to jaśniej. Ni stąd ni zowąd pojawiasz się Fineaszu ze swoimi "złotymi myślami" nazywając Emilię niemoralną, twierdząc że nie wszyscy zasługują na lepszą połówkę plus tysiące innych głupot w tym górnolotnym stylu więc uzasadnione jest moje podejrzenie że blisko ci do faszyzmu, a raczej mówiąc poprawnie, do neonazizmu do dzielenia ludzi na podludzi i nadludzi. Wiesz Hitler też uważał i to bardzo pewnie co jest moralne a co nie, na co ludzie zasługują a na co nie, co im się należy ect.... I też tak grzmiał i ogłaszał swoje racje jak ludzie mają nie tylko żyć ale że są ludzie gorsi i lepsi.... :rolleyes:

#12992 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę @Robson123, ja nikogo nie znieważam, więc również oczekuję szacunku.

@WodnyElf, szanuję wypowiedzi innych i to, że oceniam je krytycznie ma zupełnie inne podłoże. Nikogo nie wyzywam, ani nie zabraniam wypowiadać. Po prostu wyrażam swoją opinię. Tobie zaś polecam lekturę kodeksu karnego z naciskiem na art. 212 oraz art. 216 oraz bardziej opanowanego posługiwaniem się językiem.

Edit. W tym wątku udzielałem się dużo wcześniej, jednak teraz była chwilowa przerwa.
Emili91, nie nazwałem nigdzie "niemoralną".
To prawda, że każdy zasługuję na taką zapłatę, na jaką pracuje.
Nie jestem faszystą, nazistą, czy nawet neonazistą. Nikogo nie dzielę, nie klasyfikuję. Mówię jedynie prawdę. Poza tym NSDAP głosiła ideologię narodowo-socjalną. Ja swoimi poglądami reprezentuję konserwatywny liberalizm. Twoje zarzuty są zatem bezpodstawne.

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 11:46.

#12993 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę ja jedynie jednego nie rozumiem... Jak mozna oceniac druga osobe jak sie jej nie zna i mozna powiedziec ze sie nie szanuje czym tym ze sie spytalam czy ktos jest taki na portalu kto poszedl by na inna gospodarke... Jezeli tak to ok widocznie zyje w innym swiecie...

#12994 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę Nie widzę nic nie stosownego w Twoim pytaniu Emilka.
Co do tego tematu i kompetencji moderatorów, lepiej nie pragnijcie abyśmy rygorystycznie tu zaczęli przestrzegać regulamin.

#12995 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę Widocznie cos musialo byc nie tak... Mniejsza z tym nie mam sil na to

#12996 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 13:38

Dziewczyna na gospodarkę No i co z tego że ktoś by podał nawet swój anons? jeżeli by przez to znalazł drugą połówkę, to czemu nie, lepsze to niż niektóre posty typu, jak to znalezienie dinozaura to mały pikuś w porównaniu ze znalezieniem dziewczyny na gospodarkę. ;[

#12997 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 15:52

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, ja jako jednostka wyraziłem subiektywny pogląd. Powiedziałaś, że nie dotyka Cię ta krytyka, więc po prostu nie przejmuj się. Inni Cię popierają, a ja się wyłamałem, bo mam swoje bardziej rygorystyczne zasady. Dlatego jestem z tą jedyną, która moim wymaganiom sprostała. Ciężko na to pracowała i każdego dnia staram się jej ten trud wynagrodzić. Czy źle jest zatem czasami harować? - Wydaje mi się, że nie. Nawet jeśli coś od razu nie przynosi rezultatu, to po pewnym czasie plon będzie kilka razy obfitszy.

#12998 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:12

Dziewczyna na gospodarkę baziula lepiej nie dodawaj bo Cię mariuszmtz okrzyczy jak mnie i wygoni na facebooka :P choć muszę przyznać że wyłączność na OPR mnie ma tylko MAT912 :ph34r:

#12999 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:13

Dziewczyna na gospodarkę

Dlatego jestem z tą jedyną, która moim wymaganiom sprostała. Ciężko na to pracowała i każdego dnia staram się jej ten trud wynagrodzić. Czy źle jest zatem czasami harować?

Haha - łaskawco :D mam nadzieję że nie musiała Cię po nogach całować, że raczyłeś JEJ OFIAROWAĆ swoje względy. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13000 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 16:13

Dziewczyna na gospodarkę baziula lepiej nie dodawaj bo Cię mariuszmtz okrzyczy jak mnie i wygoni na facebooka :P choć muszę przyznać że wyłączność na OPR mnie ma tylko MAT912 :ph34r:

A swoją drogą to bardzo ciekawe że w temacie dziewczyna na gosp. padają takie słowa jak neonazista faszysta itp wyzwiska :rolleyes: