Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#1281 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 07 marzec 2011 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę

No z tym piciem to na wsi też tak źle nie jest. jak się napijesz to zawsze możesz polami wracać nikt się do ciebie nie przypierniczy że cisza nocna itd: mniejsza możliwość dostania wp*****lu gdy wracasz sam wieczorem i dużo jeszcze by wymieniać :D Na temat ciszy nocnej to niewiem jak jest w waszych miejscowościach ale u mnie się nie przywalają

taaa na wsi mozna wracac po ciemku bez strachu hahahah u mnie to by kazgy w gaciach miał raz odwoziłem kumpla do odmu 500 m odemnie i kawałek przed jego domem przez droge przechodził jelen to szczerze wam mówie pod nis spokojnie mozna by przejsc mało teko nie watpie jakby fiat 126p pod nim przejechał no myslałem ze siep posram takie bydle z niego było... a teraz ciezko o porzadna dziewczyne a tymbardziej o taka jakmiałem chociaz ze na gosp nie chciała ale to rozumiałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:27
  •  

#1282 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 08 marzec 2011 - 01:03

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczynom tylko jedno w głowie siedzi wymalować się i na dyskotekę.

Na wsi można robić co się chce,gdzie się chcę i z kim,a w mieście betonowe lasy i puste laki Barbi.

#1283 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 08 marzec 2011 - 06:39

Dziewczyna na gospodarkę Myśle że miałem juz każdy "gatunek" kobiety, teraz tak se mysle i szukam prawdziwego mustanga do ujeżdżenia :D
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#1284 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 06:56

Dziewczyna na gospodarkę

taaa na wsi mozna wracac po ciemku bez strachu hahahah u mnie to by kazgy w gaciach miał

U mnie tam na wsi każdy każdego zna i jak widzą, że idzie nachlany, to się pośmieją, ale pomogą do domu wrócić, a w nocy można chodzić spokojnie, chyba, że w lecie do rwania malin przyjadą jakieś tłuki jak pare lat temu, co ludziom dachówki zrywały z domów

#1285 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 marzec 2011 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę

Myśle że miałem juz każdy "gatunek" kobiety, teraz tak se mysle i szukam prawdziwego mustanga do ujeżdżenia :D

Kobra89 jeśli można wiedzieć to ile jest tych gatunków kobiet: dwa może trzy...?

A moim zdaniem to domeną kobiet powinno być szukanie mustanga do ujeżdżania :P

Dodany obrazek

Edytowany przez martina, 09 marzec 2011 - 20:48.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1286 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 23:56

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie wy Panowie chodzicie że tylko te gorsze poznajecie?

#1287 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 14 marzec 2011 - 12:24

Dziewczyna na gospodarkę ja mam dziewczyne na studiach sam jestem po technikum mechanicznym a na gospodarstwie zostałem z musu ojciec mnie na siłe zostawił miałbyć brat a brat do miasta poszedł i ch*j jak to mówią teraz zapierdalasz co weekend u dziewczyny robota a w miescie lajcik takie życie ale narazie dziewczyna niewie że mussze na wsi być alecóż

#1288 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 14 marzec 2011 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę Jak ktoś może cie zmusić do pracy na gospodarstwie jak tego nie lubisz przecież możesz powiedzieć że do danego dnia możesz pomagać a później tylko dorywczo bo chcesz robić w czym innym i koniec albo postaw takie warunki żeby od razu dali spokój.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#1289 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 14 marzec 2011 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę ojciec jest uparty zresztą mam gospodarstwo duże 105ha z czego 73ha mam dzierrzawy i dlatego nikt niechce i mnie tym obdarowali ojciec niechce zmarnować tego gospodarstwa narazie mam dziewczyne a niechce się sprzeciwiać ojcu i tak robie w tym już kilku ładnych lat

#1290 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 15 marzec 2011 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

ja mam dziewczyne na studiach sam jestem po technikum mechanicznym a na gospodarstwie zostałem z musu ojciec mnie na siłe zostawił miałbyć brat a brat do miasta poszedł i ch*j jak to mówią teraz zapierdalasz co weekend u dziewczyny robota a w miescie lajcik takie życie ale narazie dziewczyna niewie że mussze na wsi być alecóż

Eh to no wiesz nic nowego, że w mieście lajcik... Ja sam w mieście mieszkam, praca, a po pracy wolne mam... No chyba, że jest ten kwiecień już to po robocie 2 dni w tygodniu na wieś po 15, ale to tylko jak jest na polu robota i dziadek zadzwoni, bo wujek pracuje w tygodniu w Austrii. A tak cała jesień pełny lajt mam :) No na wsi masz o tyle źle może, że najmłodszy przeważnie dostaje gospodarstwo, ale jeśli chce do miasta to rodzeństwo musi. No, a jak jeszcze dziewczyna ma jakieś gospodarstwo to serio zaj.... jesteś robotą :/ Przy tobie to ja mam lajtowe życie, do 16 roku zycia to na wsi robiłem tylko na wakacjach i był super okres, a teraz ponad 20 to już nie ma, że traktorem czy kombajnem nie mogę jeździć jak to było jeszcze 4 lata temu tylko tylko muszę nawet jak ludzie na wsi się dziwią, bo chłopak miastowy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1291 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 19 marzec 2011 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę u mnie tam na wsi juz nie dziwia sie ze miastowy robi na wsi(choc czasami ktos sie jeszcze zdarzy) ja to piatek swiatek lato czy zima to jade jak mam chwile wolnego czasu i zasowam bo to lubie. I coz panowie powiem wan ze tylko jedna dziewczyna przez tyle lat zyskala w moich oczach najwiece .... dziewczyna wlasnie ta ze wsi.. :) (no ale znalazla swojego rumaka ehhh :(... ) jakos z niktorymi albo wiekszosc dziewczynami z miasta dziwnie sie rozmawia mam takie wrazenie jak bym do sciany gadal... tylko kasa sie liczy i bmw <_<

#1292 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 marzec 2011 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę @power masz racje, że rozmawiająć z dziewczynami, ja to czasami jak rozmawiam z jakąś dziewczyną z miasta to powiem szczeże, że się męcze w takiej rozmowie.. bo wszelekie tematy związane z rolnictwem trzeba omijac szerokim łukiem... <_< a najgorsze jest pytanie,"czym się zajmujesz"... jak już odpowiesz to już romowa nie idzie tak jak przed tym pytaniem... <_<

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1293 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 30 marzec 2011 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę kolego tutaj masz rację parę dni temu koleżankę z miasta interesował ,przebieg od początku do końca jak się rodzą zwierzęta chodziło jaj akurat o krowy nie wiem dlaczego akurat właśnie wybrała krowy z początku się śmiała ale później to zrobiło jej się nie dobrze nie będę pisał szczegółów potem na koniec było NIE.Uparcie chciała wiedzieć co i jak to powiedziałem,wiadomo jak to z miasta .

#1294 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2011 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę

@power masz racje, że rozmawiająć z dziewczynami, ja to czasami jak rozmawiam z jakąś dziewczyną z miasta to powiem szczeże, że się męcze w takiej rozmowie.. bo wszelekie tematy związane z rolnictwem trzeba omijac szerokim łukiem... <_< a najgorsze jest pytanie,"czym się zajmujesz"... jak już odpowiesz to już romowa nie idzie tak jak przed tym pytaniem... <_<

To ja Ci odpowiem krótko Z TEJ MĄKI CHLEBA NIE BĘDZIE :D

#1295 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 03 kwiecień 2011 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę A co powiecie na to panie i panowie???...
http://nk.pl/#profil...llery/album/2/8

#1296 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam tak mi rodzice kazali szukac dziewczyny ze wsi lub takiej ktora zna wartosc pieniadza i wie ile trzeba na niego pracowac zeby cos bylo.W miescie takie dziewczyny tez sa tylko ich jest malo,a reszta dziewczyn sa no wiecie materlialistkami ktore lubia szastac kasa na lewo i prawo a praca dla nich to zlo.Sa tez takie ktorym rodzice wpajali od malego ze od milosci wazniesza jest grubosc portwela i znam duzo takich przypadkow np. znam rodzicow 4 corek ktore zaszly w ciaze przed 20 bo chlopaki mieli np wypasiony dom a teraz ten maz zapierda.. za granica a ta z rodzicami siedzi w jego domu i sie smieje ze maz robi na nia i jej rodzicow;/
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#1297 Share angela

angela

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 23:14

Dziewczyna na gospodarkę Panowie przejrzałam temat i ciągle tylko narzekacie... Pochodzę z miasta i co tzn. że się nie nadaje albo wg was jestem głupia brzydka itd. itp. Mój mąż nie chętnie chciał mi powiedzieć co robi z obawy że się wystraszę a jednak zostałam ;) Pierwszy raz pomagałam przy żniwach gdy był jeszcze po prostu moim chłopakiem i była to dla mnie nie lada zabawa :D Sąsiedzi pukali się w głowę i śmiali a mnie się podobało... Dziś nikt mnie nie zmusza do pracy w gospodarstwie ja to po prostu lubię. oczywiście nie jestem w stanie robić wszystkiego ale jazdę ciągnikiem uwielbiam :) Dziś już nikt nie puka się w głowę gdy widzi mnie przy pracy w gospodarstwie. Mam cudowne życie pracuje zawodowo a gdy mogę pomagam mężowi a on mi np w zmywaniu praniu czy choćby myciu okien. To jest możliwe... Nie zrobisz z kobiety niewolnika ani nie zamkniesz w złotej klatce bo prędzej czy później po prostu ci zwieje. Chcesz być sobą i jej też na to pozwól... Pozdrawiam ;)

#1298 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 23:27

Dziewczyna na gospodarkę Każdy jest materialistą. Jedni w większym stopniu a drudzy w mniejszym. Od zawsze świat kręcił się wokół pieniądza i kręcił się będzie. A wy narzekacie jakby to było dopiero nowe zjawisko. Założę się że, dużo waszych rodziców wzięło ślub nie z miłości tylko rozsądku.

#1299 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 23:58

Dziewczyna na gospodarkę Nie wszyscy a przede nie wszystkie dziewczyny są materialistkami przynajmniej znam kilka wyjątków które mają poukładane w głowie i bardzo ładne , którym zależy na kimś np na mnie :rolleyes: a nie na "hektarach" czy furze kasie czy byciu na topie wypucowaną lalą a w głowie mieć trociny. U mnie w okolicy jest tylko kilka takich ,choć znam dziewczyny z wielkich miast które też są bardzo poczciwe i poukładane, ale to jakieś1,5% całego gatunku, reszta sie nadaje na płyty chodnikowe albo do zrywania azbestu totalne pustaki
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1300 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 kwiecień 2011 - 12:59

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie przejrzałam temat i ciągle tylko narzekacie... Pochodzę z miasta i co tzn. że się nie nadaje albo wg was jestem głupia brzydka itd. itp. Mój mąż nie chętnie chciał mi powiedzieć co robi z obawy że się wystraszę a jednak zostałam ;) Pierwszy raz pomagałam przy żniwach gdy był jeszcze po prostu moim chłopakiem i była to dla mnie nie lada zabawa :D Sąsiedzi pukali się w głowę i śmiali a mnie się podobało... Dziś nikt mnie nie zmusza do pracy w gospodarstwie ja to po prostu lubię. oczywiście nie jestem w stanie robić wszystkiego ale jazdę ciągnikiem uwielbiam :) Dziś już nikt nie puka się w głowę gdy widzi mnie przy pracy w gospodarstwie. Mam cudowne życie pracuje zawodowo a gdy mogę pomagam mężowi a on mi np w zmywaniu praniu czy choćby myciu okien. To jest możliwe... Nie zrobisz z kobiety niewolnika ani nie zamkniesz w złotej klatce bo prędzej czy później po prostu ci zwieje. Chcesz być sobą i jej też na to pozwól... Pozdrawiam ;)

Czy ktos pochodzi z miasta czy ze wsi to nie ma znaczenia, widać że Jestes osobą poukładaną Wiesz czego w życiu chcesz a jesli sobie nawzajem pomagacie to widać że Wam na sobie zależy i się po prostu kochacie i tak powinno być nie ma znaczenia gdzie się pracuje trzeba po prostu lubić to co się robi a po za tym jak oboje się kochają to jedno za drugim w ogień skoczy.Pozdrawiam Was i życzę powodzenia.

Panowie @angela ma rację że tylko narzekacie i nic z tego nie wychodzi a może by było dobrze założyć taki temat cos na zasadzie {poznajmy się} wiadomo że tu są prawie sami rolnicy ale nikt nie wie czy ktos jest wolny czy zajęty czy chce kogos poznać czy nie a dziewczyny pewnie też tu zaglądają może nawet i te poukładane miastowe nie mam jeszcze pomysłu jak miało by to wyglądać ale np. podajecie wiek zainteresowania z jakiej mniej więcej jestescie okolicy i piszą do WAS PANIE a do PAŃ PANOWIE oczywiscie na PW co Wam szkodzi a nóż rodzina się powiększy :D do odważnych swiat należy . Piszcie co o tym myslicie.

Edytowany przez MAT912, 04 kwiecień 2011 - 14:30.