Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#12921 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 11:11

Dziewczyna na gospodarkę

Alkoholik też jest człowiekiem i szczerość też jest u niego objawem ludzkim.

Obawiam się że nie. Bo przy tobie będzie płakał, że nigdy więcej.... a następnego dnia pójdzie i się upije w sztok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:19
  •  

#12922 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 18 lipiec 2013 - 11:14

Dziewczyna na gospodarkę Baziula - masz rację. Nie tylko przy mnie, ale i przy tobie... Nałóg jest nałogiem, nie jedna kobieta, nie jeden mężczyzna teraz płacze, bo przed ślubem mówił/ła, że się zmieni, że nigdy więcej itd...

#12923 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę Czytam sobie i czytam wasze opinie. Generalnie nie zauważyłem na moim terenie kobiet wykonywujących pracę w polu czy jeżdżących ciągnikami. Wszystko to wykonują faceci. Kwestia ucieczki ze wsi do miasta i nie chęci zamieszkania dziewczyn z miasta na wsi to chyba również nie jest aż tak tragicznie. Wieś pod względem ekonomicznym dobrze stoi jeśli ktoś myśli głową. Mówię to z obserwacji moich okolicznych wsi i rolników. A mieszkam praktycznie w centrum kujaw.

#12924 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę

Uparłaś się przy mężczyźnie alkoholiku - a ile jest kobiet alkoholiczek, które ruinują życie mężczyznom?

Jak kobieta jest alkoholiczką ,to już całkowita tragedia dla dzieci ,rodziny ...Oba te trudne przypadki traktuję jednakowo ,nie ma znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna .

To, czy rozwód uderzy w dzieci "nie bardziej" niż życie po jednym dachem z alkoholikiem, to niech na ten temat wypowiedzą się dzieci, które przeżyły rozwód rodziców. Ja miałem i mam do czyniania z jednymi i drugimi...

Wkleję tylko to http://demotywatory.pl/2101563/MAMO
i zakończę dyskusję na ten temat ,ale tylko dlatego ,że to temat ''rzeka ''...

Edytowany przez Meg5, 18 lipiec 2013 - 11:58.

#12925 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 14:43

Dziewczyna na gospodarkę

Czytam sobie i czytam wasze opinie. Generalnie nie zauważyłem na moim terenie kobiet wykonywujących pracę w polu czy jeżdżących ciągnikami. Wszystko to wykonują faceci. Kwestia ucieczki ze wsi do miasta i nie chęci zamieszkania dziewczyn z miasta na wsi to chyba również nie jest aż tak tragicznie. Wieś pod względem ekonomicznym dobrze stoi jeśli ktoś myśli głową. Mówię to z obserwacji moich okolicznych wsi i rolników. A mieszkam praktycznie w centrum kujaw.

popieram ziemia ziemia z glodu nie umżesz a w mieście jak stracisz robote to tynki będziesz jadł a robota na wsi wcale nie jest taka ciężka jeśli nie jestes sam kiedyś panienka w bikini jeździła mi traktorem jak belki woziłem miała frajde a pod sterta opalała sie na stogu jak my przyczepy rozładowywalismy nibt nic nie robiła a pomogła wiele i panienka z miasta była

#12926 Share Matei640

Matei640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę Witam,

wdaniel czytając Twoje wypowiedzi można wnioskować, że wcale nie mieszkałeś z alkoholikiem i takie głupoty piszesz. Po jak jest kłopot w życiu to normalny człowiek próbuje go rozwiązać a nie zagląda do kieliszka po alkohol nikomu jeszcze nie pomógł w życiu jedynie firmom je produkujących a zwalenie winy na partnera/kę lub dzieci do jest tylko sposób alkoholików, aby oni byli niewinni. Po mam w okolicy kilku jeszcze takich i większość winę zwalają na rodzinę a tak naprawdę to tylko ich wybór był, aby pić zamiast rozwiązać problem.

Ja mieszkam z wujem alkoholikiem pod jednym dachem, rodzice przez wiele lat próbowali mu pomóc, ale bez skutku po zawsze wracał do nałogu i za każdym razem więcej pije aż rodzice dali sobie spokój. Po był nawet w stanie wyciąć nożem tabletkę, którą mu wszyli, aby tylko się napić.

#12927 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 lipiec 2013 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę

popieram ziemia ziemia z glodu nie umżesz a w mieście jak stracisz robote to tynki będziesz jadł a robota na wsi wcale nie jest taka ciężka jeśli nie jestes sam kiedyś panienka w bikini jeździła mi traktorem jak belki woziłem miała frajde a pod sterta opalała sie na stogu jak my przyczepy rozładowywalismy nibt nic nie robiła a pomogła wiele i panienka z miasta była

Miała frajdę bo dla niej jazda ciągnikiem to było nowe ciekawe doświadczenie, a robota nie ciężka to pomogła. Niech popracuje z tydzień przy małej hodowli bydła np. 10 mlecznic to ciekawe czy spodobało by się jej wstawanie o 5 rano aby wydoić krowy i zająć się cielętami w smrodzie i syfie, a potem znów o około 18 znów to samo, a zamiast bikini dresy i stomilowe buty :D
Wieczny kawaler ;)

#12928 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę no pewnie by tak było

#12929 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie tak........ale spokojnie może należało dać jej szansę.

#12930 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę trzeba dawać szanse a nawet i 2 ale niektórzy poprostu się nbie nadaja do takiej pracy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12931 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Oj tak, zdecydowanie trzeba mieć końskie zdrowie

PS Fajny awatar... ciekawy

Edytowany przez baziula, 18 lipiec 2013 - 19:55.

#12932 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę no prawda nie ma czasu nawet chorowac świątek piątek czy niedziela zasuwać trzeba

miałem zmienić i zmieniłem :):)

#12933 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę :)

#12934 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę :D no nie ma wtedy świąt ale jak się ma zamiłowanie do tego to czasem to nie przeszkadza

#12935 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego rolnictwo jest tylko dla ludzi z pasją

#12936 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Nam jednego roku dosłownie w wieczór wigilijny byk ok 500 kg zadławił się ziemniakiem, ponad godzinę męczyliśmy się z weterynarzem aby go odratować. Szczęście, że weterynarz dał się uprosić i przyjechał i nie skasował nas na "świątecznej taryfie" ;)

3 sierpnia jadę na wieś matkę zastąpić w dojeniu krówek, bo w końcu po wielu latach postanowili wspólnie spędzić weekend we dwoje nad jeziorem także głupio byłoby odmówić :)

Edytowany przez samczyk1991, 18 lipiec 2013 - 20:29.

Wieczny kawaler ;)

#12937 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę A ja mam takie pytanie nie związane z wątkiem i no nie wiem czy mogę :D

#12938 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Jak do tego pytania pasuje inny temat to tam zapytaj :)

#12939 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę no wlaśnie nie wiem a dobra to się wstrzymam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12940 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Emilka wam śmiało :D

Panie danielu alkoholik jest sam sobie winny temu ze tak ma jak ma. Poza tym straciłeś koleś cały szacunek i wszystko co można było w moich oczach, A na terapie sam sobie idź choć z tego co wiem jeszcze z głupoty nie leczą :rolleyes:
P. S. Gdyby przyjąć twoją chorą hipoteze ja już dawno z powodu ciężkiego życia, innych ludzi powinnam chlać na potęgę denaturat pfffff :rolleyes: