Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34869 odpowiedzi na ten temat

#12841 Share iwusia61

iwusia61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Owszem śmieszy. Miło powspominac. A dzieci 5-tetnie nie powinny same na drodze sie bawic obojętnie kto prowadzi ciągnik czy samochód

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:52
  •  

#12842 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:33

Dziewczyna na gospodarkę No jeśli Tobie miło wspominać brawurę i przykro to mówić bezmyślność Twoich rodziców/opiekunów to oczywiście Twoje prawo. Zagrożenie stanowiłaś dla siebie i dla innych. Co do dzieci na drodze zgadzam się oczywiście. Co nie zmienia mojego zdania.

Wodny Elfie - żadna praca nie hańbi. Czasem po prostu tak ułoży się życie, że trzeba złapać się tego co jest.

Edytowany przez baziula, 17 lipiec 2013 - 18:38.

#12843 Share iwusia61

iwusia61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Bardzo dziękuję za Twoją opinię

#12844 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę NIe musisz mi dziękować.( czyżby ironia :)) Po to jest to forum aby każdy mógł wyrazić swoją opinię. Niestety moja na ten temat nie mogła być pochlebna.

#12845 Share iwusia61

iwusia61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Jak najbardziej szczerze dziękuję. każdy ma prawo sie wypowiedziec

#12846 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę Proszę.

jasne sa i takie kobiety nie przecze ale np w mojej okolicy takie kobiety wygineły a reszta to tylko kase ciagnie i do spa

Niby tak..... a zwrócisz uwagę na dziewczynę w zwykłych dżinsach i koszulce..... z włosami upiętymi w koński ogon...?

Czy popatrzysz za d.....pą w mini i na szpileczkach?

Wysyłacie nas na traktory i do ciężkiej pracy.... a potem narzekacie, że jesteśmy nieatrakcyjne, niekobiece itp.

Edytowany przez baziula, 17 lipiec 2013 - 18:50.

#12847 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2013 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście każdy ma do tego prawo. Nie lepiej być wzorem dla innych?
Nie dziwią mnie zatem częste akcje KRUSu przypominające o bezpieczeństwie w gospodarstwach.@iwusia61 nie popieram takiej postawy Twoich opiekunów, a to co opisałaś nie może cieszyć się ani zrozumieniem ani pochlebną opinią.

#12848 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę

Proszę.

Niby tak..... a zwrócisz uwagę na dziewczynę w zwykłych dżinsach i koszulce..... z włosami upiętymi w koński ogon...?

Wysyłacie nas na traktory i do ciężkiej pracy.... a potem narzekacie, że jesteśmy nieatrakcyjne, niekobiece itp.

oj przepraszam u mnie kobieta nie bedzie jeżdzic na traktoże ani cięzko pracować gospodarstwo to ja se sam obrobie a moja przyszła żonka powinna miesć prawko żeby woziła dzieci do i ze szkoły no i żeby zajeła sie domem,a co do dziewczyn w dżinsach z końskim ogonem jesli jest szczupła nie mam nic przeciwko wole taka kobiete rozważna i szanujaca siebie niż te lale które tylko kase widzą

Edytowany przez Robson123, 17 lipiec 2013 - 19:03.

#12849 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę I to mi się podoba :D ;)

Żeby wszyscy myśleli podobnie.

Edytowany przez baziula, 17 lipiec 2013 - 19:15.

#12850 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę bo taka prawda ja taki jestem i nic na to nie poradze jak widze fajne dziewczyny jak się męcza a ich faceci leżą i pija to zastanawiam się co w zyciu robie nie tak nie pije nie pale jestem pracowity uczciwy i szczery dobrze wychowany a dziewczyny sobie nie moge znaleść

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12851 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Chyba tak to już jest, że te piękne dziewczyny ciągnie do tych lekkoduchów, może mają lepszą tzw. "gatkę" potrafią lepiej oczarować słowami. A wiesz, niestety większość dziewczyn wierzy w to co chce wierzyć, w obietnicę, w bajerę. Potem to życie weryfikuje, z pustych słów nic nie pozostaje..... ale jest już najczęściej za późno.
Sama nieraz dawałam się nabrać... Nie umiesz bajerować, to musisz poczekać na tę normalną, fajną dziewczynę która Cię pokocha.

#12852 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę Robson123 Ty zmień awatar ,bo porządną już tym zniechęcisz .Wiadomo co się facetom podoba ,ale czy to koniecznie trzeba zaraz dobitnie pokazywać . Porządny pan ,by raczej tej części ciała nie wstawił jako swój awatar ....Taka mała sugestia z mojej strony ,ale oczywiście zrobisz co zechcesz . ;)

#12853 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę No zgodzę się z tobą co do wyboru dziewczyny nie ma łatwo, ponieważ nie można też oceniać po wyglądzie jaki kto jest..Widzimy dziewczynę na ulicy szczupłą, dość wysoką skąpo ubraną z ładnie zrobioną fryzurą i myślimy od razu że to nie jest kandydatka dla nas,ta dziewczyna nie nadaje się na wieś szkoda ją bajerować. i odpuszczamy. A tu możemy się kolosalnie mylić, i przepada nam okazja do poznania..Co do kobiet umiejących jechać ciągnikiem czy kombajnem to prawda że rzadkość ale naprawdę są jeszcze takie:) Rok temu w niedzielę kolega pojechał do dziewczyny z myślą ze z nim pojedzie na zabawę.a tu zaskoczenie bo jak zajechał to ona leżała pod kombajnem i coś tam naprawiała głupio mu się zrobiło i też tam się położył pod tym kombajnem koło niej:) A co było dalej to już mi nie chciał powiedzieć ;d Tak że od wszystkiego są wyjątki..

#12854 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę U mnie na wiosce to ciągnikiem jeździć umiem ja i jeszcze jedna laska z tego co wiem i widzę :D no może nie umiem aż tak super jeździć ale jadę :D nie można narzekać

#12855 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę może po prostu nie widzę siebie w takiej roli... leżącej pod kombajnem .... czy siedzącej na kombajnie... Jakoś dla mnie to miejsce dla mężczyzny. Wszelkie naprawy, ciężkie prace związane z dźwiganiem itp. Nie mówię aby nie pomóc jakoś okazjonalnie... ale nie. Kuchnia, sprzątanie, ogród, prawo jazdy mam i jeżdżę od kilku lat, zadaje świniom , wyrzucam obornik itp... ale pewne zadania są zarezerwowane dla mężczyzn,.

#12856 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 17 lipiec 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie :) żadna się w takiej roli nie widzi ale oto powyżej podałem przykład że jednak są takie co bardzo lubią takie zajęcia. Lub widziałem też przypadek gdzie kobieta sama sobie kupiła części.i naprawiała pompę wody do ursus c-360...No i to mi się bardzo spodobało jak bym miał taką w domu kobietę to już bym się nie musiał mechanika prosić kiedy znajdzie czas coś naprawić:) a po naprawie wynagrodzenie by dostała :)Ale cóż człowiekowi tyle pozostaje co pomarzyć:D A w gospodarstwie To jest tak, jak z muzyką disco polo."Nikt nie lubi,nikt nie zna ale jak przyjdzie co do czego to każdy zna tekst i zaśpiewa :).

#12857 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę

Zdecydowanie za tą pierwszą;) praca nie musi czynić nas nieatrakcyjnymi

#12858 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę To prawda, ale wiesz.... rodzaj wykonywanej pracy narzuca pewien styl bycia.... ubierania się... itp

#12859 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę W pracy owszem ,ubiór musi być odpowiedni ,ale po pracy można wyglądać zupełnie inaczej . ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12860 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Da sie zauwazyc ze kobiety wola twardych "facetow" niech pije niech bije aby był......moze nawet ne pracowac ona go utrzyma ale nie odejdzie od niego dla dobra dziecka...czy dzieci
bedzie cichutko płakac czy zwiezac sie kolezankom ale z nim zostanie