Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#1261 Share trebor33

trebor33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 20 luty 2011 - 14:04

Dziewczyna na gospodarkę Więc jeśli ktoś szuka to .... najlepiej w mieście :) bo tam statystycznie jest wieksza szansa :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:15
  •  

#1262 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 luty 2011 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę @wiesko... to ja sie pytam... gdzie jest moje 1.2 kobiety.... :lol: dobra nie będę wymagajacy... wystarczy mi ta jedna.. ;)

@lenka.. zgadzam się z Tobą.. jest więcej pozytywów w dzisiejszych czasach w pracy na roli niz w mieście.. bo tam na twoje miejsce znajdzie sie 10 innych chetnych.. a tutaj pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz(za wyjątkiem żniw i sianokosów, bo wtedy wiadomo jak to jest.. ale jak ktos lubi to jemu to nie przeszkadza..;) ) mam porównanie, bo sam pracowałem u prywaciaza,i wiem jak to wygląda...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1263 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 luty 2011 - 16:40

Dziewczyna na gospodarkę trebor33 - może statyska lepsza, ale jakość gorsza :) Sam 3 miastowe miałem i w głowie miały nie za dużo z życia i do życia tylko zabawa i seks - a starsze odemnie były...

#1264 Share mlodyrolnik2

mlodyrolnik2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 luty 2011 - 10:37

Dziewczyna na gospodarkę Farmer21 daj namiary na te Panie.. ;)

#1265 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 03 marzec 2011 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę dawno mnie tutaj nie było ale wiecznie ten sam problem... oj chłopacy nie szukajcie lalek, znajdzcie taka która ma coś wartościowego nie mówię tutaj o hektarch... popatrzcie na jej charakter i sposób zycia:) szukajcie aż znajdziecie:)
życzę Wam powodzenia:)

#1266 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę Niektórzy są ambitni i szukają ideału...

#1267 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 03 marzec 2011 - 23:41

Dziewczyna na gospodarkę Idealna kobieta nie istnieje ale jak ktoś się zakocha to nie patrzy na wady. Teraz to ci młodzi rolnicy rzeczywiście problem mają ich pasją jest praca na roli ale ukochana chcę mieszkać w mieście no i weź tu wybierz :)
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#1268 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Żeby szukać ideału miło by było samemu być idealnym a tak w ogóle to ideałów niema. :lol: Zejdźcie chłopaki na ziemie jak będziecie szukać księżniczki z bajki to zostaniecie starymi kawalerami

#1269 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 04 marzec 2011 - 09:19

Dziewczyna na gospodarkę

Żeby szukać ideału miło by było samemu być idealnym a tak w ogóle to ideałów niema. :lol: Zejdźcie chłopaki na ziemie jak będziecie szukać księżniczki z bajki to zostaniecie starymi kawalerami

Dokładnie... chcesz wymagać wymagaj najpierw od siebie... :P

#1270 Share Sza

Sza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam, oj tam. Jakieś wymagania muszą być, ale najlepiej adekwatne do swoich predyspozycji Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1271 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę dokładnie jak mówi @Tanco96 dziewczyny chcą mieszkać w mieście lecz chłopaki wolą na wsi wkońcu są do wsi przywiązani i nie chcą tego zmieniać
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

#1272 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 04 marzec 2011 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Ciężko to zrozumieć bo dojechanie do miasta jak jest potrzeba to żaden problem ale nie bo w mieście lepiej.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#1273 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 04 marzec 2011 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę Miasto daje dużo większe możliwości... Noi mniej obowiązków domowych :lol:

#1274 Share lamborghini105

lamborghini105

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów

Napisany 05 marzec 2011 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem jakich możliwości daje, jak będę chciał z nich skorzystać to 30min i jestem w dużym mieście. Tylko tyle że w mieście można zawsze pić bo się pieszo do mieszkania dojdzie a tak to kierowca musi być.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#1275 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 05 marzec 2011 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę mlodyrolnik2 - przyjdź do kk to ci dam namiar xd Nie wiem ile masz lat, ale nie schodzą poniżej 22 latek hehe. Ale nie zmieniły się nadal takie same chociąz 26 lat mają heh.

Z idealną nie można być, bo w tedy nie ma w związku nic ciekawego, nie ma uzupełniania się tylko to samo lubicie, nie lubicie te same tematy do rozmowy itp. :/ to się szybko może znudzić, każdy w związku musi mieć inne zainteresowania, zdania i lubić co innego :) Wspólne trzeba mieć tylko 1, kochać się xD Tylko dziwi mnie, że macie takie kłopoty ze znalezieniem dziewczyny, przecież dysko nadal istnieje, dużo ładnych dziewczyn jest (po za tymi łatwymi) więc na pewno każdy kogoś sobie, znajdzie z tygodnia na tydzień umówić się znowu na dysku, a potem poza już. Ja na dysku nigdy nie szukałem, bo nie chciałem mieć dziewczyny poznaniem na dysku tylko bardziej hm.. romantyczniej, interesująco jak na skupie zboża xD mamy teraz co opowiadać o naszym spotkaniu się :)

#1276 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 06 marzec 2011 - 01:21

Dziewczyna na gospodarkę No z tym piciem to na wsi też tak źle nie jest. jak się napijesz to zawsze możesz polami wracać nikt się do ciebie nie przypierniczy że cisza nocna itd: mniejsza możliwość dostania wp*****lu gdy wracasz sam wieczorem i dużo jeszcze by wymieniać :D Na temat ciszy nocnej to niewiem jak jest w waszych miejscowościach ale u mnie się nie przywalają
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#1277 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 01:51

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem jakich możliwości daje, jak będę chciał z nich skorzystać to 30min i jestem w dużym mieście. Tylko tyle że w mieście można zawsze pić bo się pieszo do mieszkania dojdzie a tak to kierowca musi być.

Nie dojdzie się, dojeżdża się taksówką :D a możliwości są, tylko jak się nie mieszka w mieście to się o nich raczej nie wie lub nie dostrzega ;)

#1278 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę Panowie i panie powiedzcie jest w tym troche prawdy nie? http://komixxy.pl/628863/Chlopak
Panny szukaja takich ale na imprezach...

#1279 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę dokładnie szukają na imprezach :D
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1280 Share lamborghini105

lamborghini105

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę przeważnie chyba na imprezach