Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1221 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę Szacun :rolleyes: , tylko jednego zera zapomniałeś dodać ;) . Byli już tu tacy i szybko się im znudziło :) . Leć obrabiać te hektary, bo to trochę pracy jest. Życzę miłej gry :D w LS-a, albo orania dywanu. Pozdrawiam i jeśli nie masz nic sensownego do wniesienia, to lepiej nie pisz. Baw się dalej.

Edytowany przez MarcinPykuS, 07 luty 2011 - 18:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:00
  •  

#1222 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 07 luty 2011 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę jeśli w ogóle tyle masz ha(w co nie wierze) to jedyne co by w tym gospodarstwie mogła robić to czasem przypilnować pracowników. albo ci zupke na pole przywieźć
nie porównuj rzeczy nieporównywalnych.

#1223 Share case56

case56

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Człowieku żebyś wiedział ze mi zupkę na pole przywozi jak nie wierzysz ze mam tyle ha to wpadnij do mnie na gospodare znajduje się obok głogowa dolnośląskiego my te ha obrabiamy w 4ludzi

piszesz tak bo zazdrościsz ze mam tyle ha tyle ha mam bo kupiłem z ojcem pgr

ty marcin pykus jesteś takom lamom ze sobie laski niemożesz znalesc i szukasz pomocy na af a za te komki u góry to powinneś po r*** dostać

Za te orty masz 7 dni na sprzedanie paru ha i inwestycje w słownik :P

#1224 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 luty 2011 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę radził bym koledzie pozostawić pare ha i zainwestować w słownik. Wiesz nie każdy jest taki obrotny jak ty i potrafi sobie znaleść 100lasek to może tyle masz i nimi orzesz wiesz o jakim areale mówisz?? Lepiej nie wypowiedaj się i nie rób pośmiewiska z siebie... bo takich kozaków jak ty było wiele. jeszcze powiedz że na ukrainie masz 100tys ha pól doświadczalnych :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#1225 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 luty 2011 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę dzieciaku case56.. moze zamiast 9800ha, zapisałbys 9800 arów to bym tobie prędzej uwierzył... :lol: przeglądałem Twój profil oraz Twoje tematy... a posty to znam na pamięć... :lol:
nie masz nawet wieku podanego na profilu... a juz o zdjeciach w galerii nie wspomę... ;) więc mozesz podawać że i masz 62 lata... ]
a ten temat to mnie rozbroił z tym cielakiem.. :lol: myslałem że z krzesła spadę...
rolnik na 9800ha(tak deklarujesz) a nie wiem dlaczego cielak meczy.... :P nie no mistrzostwo świata i okolicy... ;)
koledzy.. z tego co wiem to kazdy "kozak" na tym forum nie ma żadnych danych podanych na swoim profilu.. więc taka moja mała proźba... jak tacy sie wypowiadają.. to porostu ich olac najlepiej i z tematu nie zbaczać.. bo to tylko nie potrzebne gadki... a im o to chodzi.. że moga troche popyskować do innych.. bo normalnie jak by tak na zywo zaczą gadac.. to wiecie jak by to sie skończyło.. świeciłby ładnie ale krótko....:lol: :lol: a tak przez internet to co ini nie potrafią... by zdezelowanym 330 stepy w Rosji przeorali po dwa razy... :P

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1226 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 07 luty 2011 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę

człowieku ja mam 26lat mam 9800ha moja zona zajmuje sie tylko domem

Hahahah 26 lat to może masz razem ze swoim bratem :D 9800 ha chyba przecinka zapomniałes dodac :) A po przecinku to i mozesz sobie 5 zer dopisać :D Lubie takich ludzi jak Ty bo odpisywanie Tobie sprawia mi rozrywke. Jedna rada jakbyście ten Pgr kupowali z ojcem to 9.8 ha to kupcie sobie 9.5 ha i za pieniądze z tych 30 arów kup sobie porządny słownik! :D Podaj mi adres to kiedyś wpadne do Ciebie może znajde jakiś mały pgr 5000 ha i kupie sobie z ojcem :D hahaha Pozdrawiam Cie serdecznie!
ps. pozdrów żonke/sioste.

#1227 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę No to my się uśmiali troszeczke dzięki Ci kolego! Dzięki takim jak ty nie musimy już ogladać kabaretów ;) B)

@ limusine to my się pośmiali troche :lol:
A wracając do tematu to mój syn znajdzie u Cb farmerke?? Bo miałeś sie zajać produkcją ;D :D

Edytowany przez petes, 07 luty 2011 - 21:04.

#1228 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Kolega dostał 7 dni urlopu. Swoją drogą chciałbym się przekonać gdzie w okolicach Głogowa ma te hektary, bo znam trochę tamtejszą okolicę. Ale to nie o tym temat więc nie róbmy dalej OT

#1229 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Dziewczyna na gospodarkę Kolego case56 nie pomyliłeś czasem AgroFoto z grą Wolni Farmerzy :D ?Bo jestem pewien że ten pgr to ta gra.U mnie w opolskiem jest rodzina Matejka 4 braci,mają ponad 4 tyś ha do tego własną rzeżnię i sieć sklepów mięsnych i na każdym popgrowskim gospodarstwie zatrudniają po kilkanaście pracowników.A ty 9,8tyś ha obrabiasz we 4,dobre :lol:Mając tyle pola kontrolowałbym tylko od czsu do czasu pracowników i jezdził BMW X5 4,4 Benzyna full wypas,a nie zapierdzielał w polu jak ty!!!Podaj swój adres,chętnie cię odwiedzę.I druga prośba usuń swoje konto z A-F bo tylko siarę robisz i zamęt dzieciaku ;[ !!!

#1230 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Dziewczyna na gospodarkę hahahah a co chcesz być królikiem doświadczalnym moich wynalazków :D ?? Hmm u mnie farmerke ? No jezeli jeszcze syna nie masz to nie wiem bo dla niego panna musi sie narodzic mniej wiecej kiedy on sie urodzi a nie teraz :P tak to kazdy rolnik tak długo probuje az ma dziedzica. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1231 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę Ja syna już mam zakontraktowanego :D :D hahahha wiesz panna już czeka na mnie tylko jeszcze o sobie nie wiemy B) B)
No wiesz ja nie bd testował wynalazków a mój syn :D

#1232 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę ano tak zapomniałem. No chust ważne że bedzie miał w zyciu z górki w wyborze matki jego dzieci :D wiosna przyjdzie to pewnie coś wymyśle konkretnego :D

#1233 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę haha z wiosny sobie to weźmiesz ;D :lol:

#1234 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 07 luty 2011 - 23:15

Dziewczyna na gospodarkę case56, 98 tyś ha masz czy 9 tyś 800 ? Bo dwa posty i inne liczby... 9,800ha i tylkko 4 ludzi ? i Wy się sezonowo wyrabiacie ze wszystkim ? Na pewno masz pszenice i rzepki (nie wiem czy coś hodujesz to jęczmien i owies jeszcze jak coś) po sezonowo pe mnie też kuku i buraki. W okolicy sa PGRy u nas dwa i maja po 6 tyś ha no, ale tam nie pracuje 4 ludzi a z 14... Pisałeś, że kupiliście z ojcem PGR - to ja nie mam pojęcia ile kasy musieliśmy wyłożyć za samą ziemie. Nie wiem ile teraz ha kosztuje ale na pewno trochę zer jest nawet do wynajęcia trochę kasy jest za te ha co masz... Ja to tylko na wsi wujkowi pomagam sezonowo tylko przez żniwa, (rzepak, pszenica, jęczmień, owies) razem pola do obróbki 56ha - i to roboty jest codziennie od początku lipca do końca września aż się posieje wszystko, to Ty chyba z 4 ludźmi mieszkasz na polu chyba :)

Edytowany przez Famer21, 07 luty 2011 - 23:20.

#1235 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 07 luty 2011 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę Ale ma piękną żonę :D i to się liczy B) .

Dobra Panowie, wróćcie lepiej do tematu, a nie się przejmować tym bajkopisarzem :) .

#1236 Share JankoMuzykant

JankoMuzykant

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 08 luty 2011 - 00:48

Dziewczyna na gospodarkę A znacie osoby z otoczenia/swojej wsi które prowadzą gospodarke samodzielnie, bez wsparcia żony,dziewczyny, dzieci? Różne sa sytuacje losowe kiedy to osoba nie może zwiazać sie z drugą a żyć i ogarniać cały ten majdan musi sama. Czy jest to wykonalne, czy jednak udział tej drugiej osoby w tej branży jest nieodzowny?

#1237 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 08 luty 2011 - 00:55

Dziewczyna na gospodarkę Ja osobiscie bym nie wytrzymał bez żony dzieci... Po prostu mam takie powołanie i chciał bym mieć rodzine i nie wyobrażam sobie zycia bez żony dzieci... Ale udziału w branży nie musi być ponieważ w moim przypadku starczy wsparcie psychiczne oparcie w żonie to że na mnie czeka w domu jej bliskość, ona nie musi nawet wiedzieć gdzie mam pole nie musi wchodzić do obory wystarczy że bd przy mnie zawsze gdy bd ja potrzebował a ona jeśli chce jak juz wczesniej pisałem może pracować robić co chce....

#1238 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 08 luty 2011 - 09:52

Dziewczyna na gospodarkę

A znacie osoby z otoczenia/swojej wsi które prowadzą gospodarke samodzielnie, bez wsparcia żony,dziewczyny, dzieci? Różne sa sytuacje losowe kiedy to osoba nie może zwiazać sie z drugą a żyć i ogarniać cały ten majdan musi sama. Czy jest to wykonalne, czy jednak udział tej drugiej osoby w tej branży jest nieodzowny?

Kuzyn dziadka, stary kawaler po 60tce. Mieszka tylko siostra, która jest też chora, no, ale ma bratanka, który zawsze przyjeżdża i któremu przepisze wszystko potem... Ale tak to sam, a do ciężkiej roboty ma ludzi, opróżnianie obory, i takie tam sprawy, i 2 razy do roku daje im świniaka na zabicie za pomoc.

Odpowiedź na temat wiadoma, że jak dziewczyna z którą jesteś Cie kocha to pójdzie za toba wszędzie i taką trzeba szukać, a jeśli nie ma korzeni ze wsi, nie urodziła się tam to się nauczy tego co musi dla Cb Więc pytać nie trzeba :) Nie wiem ja tak uważam, bo sam tak mam z Moją, i nie tylko ja, bo we wsi już nie jeden znajomy ma dziewczynę z "pół miasta" coś jak Racibórz (większe miasto, a i tak duża część ślązaki, a ile gospodarstw, ale jednak miasto :) ) i jak przyjeżdża to mu pomaga jesli trzeba. Wiadomo, że teraz i tak kobiety głównie na wsi pracują tylko w domu sprzątanie i obiad i na dworze kwiatki i tam tam, to nie to co kiedyś, że robiły w polu przy żniwach xD Ale i to się zdarza przy zbieraniu słomy, a to tylko w traktorze podjeżdżają lub jak jakaś młoda to układa kostki na przyczepie, u nas zawsze w okresie żniw jest ludzi do takiej pracy jak składanie zboża czy układanie słomy, bo rodzinka z niemiec przyjedzie na urlop i pomagają - dla nich to relaks :) Zresztą co to jest 56ha pola, ja biore wolne pracy na 1,5 miesiąca i jak jest pogoda to po całych dniach kosze zboże, a dziadek z wujkiem odwożą, a prace w polu traktorem to w 3 osoby na 3 traktory to robota leci jak sie widzi :)

Edytowany przez Famer21, 08 luty 2011 - 09:59.

#1239 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 08 luty 2011 - 10:17

Dziewczyna na gospodarkę to widze kolega z okolic :D JA do Raciborza mam 20km ;D A ty z kad jestes?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1240 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 08 luty 2011 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę ja do racka mam ok 30tki :) rodzinke mam w okolicach polskiej cerekwi :) Sam z kk jestem, więc do polskiej mam 25 km, 13-15 min :)