Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share Patryk3802

Patryk3802

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Czytałem wasze posty panowie i widzę że szukacie dziewczyny na gospodarkę ze wsi. Ja miałem dziewczyny ze wsi to ze tak powiem 'lewe ręce" miały nie nadawały się na żonę rolnika. Po za tym nawet o tym słyszeć nie chciały. Aż znalazłem dziewczynę z miasta. Która szanuje moją pracę, wiąże z tym przyszłość oraz pomaga mi ze wszystkich sił. Nigdy z tym styczności nie miała co oznacza że najprostsze podstawy musiałem ją uczyć. I minął ponad rok jest moją narzeczoną oraz brnie coraz głębiej plany co do gosp. Już potrafi jeździć ciągnikiem obrządzać zwierzęta i wiele wiele innych. Mam pociechę z niej bo każdy we wsi w szoku jest że chciała przyjść na wieś i ze mną gospodarzyć na moich nędznych hektarach :)
Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:20
  •  

#1202 Share bobik85

bobik85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:10

Dziewczyna na gospodarkę Twój post jest...bez komentarza :blink:
kobietę traktujesz jako pomoc ,,na nędznych hektarach'' :( :(

Ręce opadają...całe g...do roboty i jeszcze nie potrafisz wziąć d...w troki i zrobić sam??? Koleś nie masz JAJ :P

Spokojniej proszę bo % dostaniesz.

Edytowany przez milanreal1, 07 luty 2011 - 14:07.

#1203 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 07 luty 2011 - 01:22

Dziewczyna na gospodarkę To raczej twoj post jest bez komentarza,chyba nie słyszałes ze istnieje coś takiego jak związek partnerski i to własnie na wsi takie związki mają najwiekszą szanse przetrwac gdy partnerzy wspieraja sie w tym co robią.To chyba dobrze ze dziewczyna potrafi jezdzic ciągnikiem i zając sie gospodarstwem gdy zajdzie taka potrzeba, mi takie imponują

#1204 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 07 luty 2011 - 09:27

Dziewczyna na gospodarkę

Twój post jest...bez komentarza :blink:
kobietę traktujesz jako pomoc ,,na nędznych hektarach'' :( :(

Ręce opadają...całe g...do roboty i jeszcze nie potrafisz wziąć d...w troki i zrobić sam??? Koleś nie masz JAJ :P

To wlasnie widac po tobie bobik85 ze jeszce mało przezyles, z tego co napisał kolega patryk3802 to widac przecierz ze nie zmuszał swojej narzeczonej do pracy na roli tylko ona sama chce pracowac i jestem pewien ze jak mu pomaga to nie za***prza 24 godziny w taczkach z gnojem tylko pomaga w tym co moze i co chce wiec glupoty piszesz. Sam chcialbym znaleźc taka dziewczyne ktora by poprostu roumiala moja prace.

#1205 Share case56

case56

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 luty 2011 - 10:22

Dziewczyna na gospodarkę ja tam mam 98000ha i mam piękną żone

#1206 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 luty 2011 - 12:05

Dziewczyna na gospodarkę TA a ja mam 200000ha i burdel obok obory....

A co do pomocy robotnika to moja żona nie musi mi pomagac nawet do obory wchodzic starczy zeby byla domem sie zajeła i była szczesliwa i spełniała sie w pracy czy gdzie tam chce... A jeśli miała by ochote to mogła by pomóc ale nie za wiele żeby sobie rączek nie poniszczyła B)

#1207 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 07 luty 2011 - 12:25

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam tak panowie , ja to wziąłem kobietę do kochania a nie do roboty...Co wy za pożytek będziecie mieli z kobiety jak zapędzicie ją do roboty i jak ona będzie wyglądać po paru latach?

#1208 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 luty 2011 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę

Czytałem wasze posty panowie i widzę że szukacie dziewczyny na gospodarkę ze wsi. Ja miałem dziewczyny ze wsi to ze tak powiem 'lewe ręce" miały nie nadawały się na żonę rolnika. Po za tym nawet o tym słyszeć nie chciały. Aż znalazłem dziewczynę z miasta. Która szanuje moją pracę, wiąże z tym przyszłość oraz pomaga mi ze wszystkich sił. Nigdy z tym styczności nie miała co oznacza że najprostsze podstawy musiałem ją uczyć. I minął ponad rok jest moją narzeczoną oraz brnie coraz głębiej plany co do gosp. Już potrafi jeździć ciągnikiem obrządzać zwierzęta i wiele wiele innych. Mam pociechę z niej bo każdy we wsi w szoku jest że chciała przyjść na wieś i ze mną gospodarzyć na moich nędznych hektarach :)

Dziewczynę to się szuka dla siebie a nie na gospodarkę. Ale gratuluję darmowego pracownika bo chyba po to tylko bierzesz z nią ślub. Nieważne że głupia, brzydka ale ważne że potrafi jeździć traktorem i wydoić krowy.
I już się nie dziwię dlaczego cały czas utrzymują się takie stereotypy o rolnikach.

#1209 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 07 luty 2011 - 13:16

Dziewczyna na gospodarkę A skad wiecie ze dziewczyna patryka3802 pomaga mu wlasnie dlatego ze jej to sprawia przyjemnosć? Ja mysle ze mu nie chodzi o darmowego robotnika ale czy jak wasza kobieta bedzie w pełni rozumiała to co wy robicie na gosp, i w wolnej chwili np wezmie w zniwa i podjedzie traktorem po snopki a maz załaduje (np baloty) to nie jest duzy wysilek i sie dziewczyna przy tym nie zmarnuje a po za tym jak jej to sprawia frajde to czemu nie, ja mysle ze wy troche tez zle robicie bo chcecie lada dziewczyne za zone ale najlepiej ją zamknąc pod kloszem w domu zeby tylko siedziala, a jak pojdzie np gdzies do pracy to jak zobaczycie swoja drugą połowke ze np podrzuci ja kolega z pracy czy cos to zaraz pojdziecie mu naj... bo to przecierz wasza zona i niech nikt sie nie zbliza, ja wiem z obserwacji ze jak kobieta nie ma zajecia to jej potem odbija i was zostawi za pare lat, wiec skoro dziewczyna patryka robi to co lubi to ma jej zabraniac. StasiekS a skad wiesz ze patryk ma np brzydka dziewczyne bo co bo pracuje na gosp? ja znam takie ze z miasta przyszła na wies podobnie jak u kolegi i tez czasem pomaga w gosp i jej korona z glowy nie spadla.

#1210 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 07 luty 2011 - 13:44

Dziewczyna na gospodarkę To dobrze że potrafi i chce, a jak złamiecie nogę to co gospodarka ma paść. Człowiek jak maszyna też nawala.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 07 luty 2011 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę Jesli wasze kobiety nie muszą wam pomagac w gospodarstwie to bardzo dobrze ale nie popadajmy w skrajności ze albo trzymasz ja w złotej klatce albo zakładasz jej humonto i robisz w nią orke liczy sie zdrowy rozsądek .Zapewniam was ze istnieją kobiety ktore rolnictwo traktują jak pasje i sposob na zycie,pozdrawiam kobiety ktore samotnie prowadzą gospodarstwa bo według niektorych są brzydkie albo głupie za to ze pracuja w gospodarce

#1212 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 luty 2011 - 14:53

Dziewczyna na gospodarkę

Ja miałem dziewczyny ze wsi to ze tak powiem 'lewe ręce" miały nie nadawały się na żonę rolnika. Po za tym nawet o tym słyszeć nie chciały. Aż znalazłem dziewczynę z miasta. Która szanuje moją pracę, wiąże z tym przyszłość oraz pomaga mi ze wszystkich sił.

Z wypowiedzi kolegi wynika że tylko po to szukał dziewczyny...

#1213 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 luty 2011 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę Powiem tak StasiekS ma racje.... Ja kobiete chce mieć po to by była kobieta zadbana delikatna a nie że ma ręke jak papier ścierny.... I nie pozwolił bym jej nawet tych snopków ładować bo szkoda by mi jej było bo wiem jakie warunki sa w ciagnikach głosno ciężko.... A ona niech sie sama realizuje w pracy jesli chce albo jako matka naszych dzieci albo z koleżankami itp Ja kobiecie nie pozwolił bym wideł złapać... Laska to niech dba o siebie a od roboty to sobie pracownika zatrudnie...

#1214 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 07 luty 2011 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę A ja widze ze wy nadal nie rozumiecie o co chodzi, nie chodzi o to zeby byla moim pracownikiem np, ale jak juz wspomnialem moj kumpel znalazł dziewczyne z miasta ładna zadbana pomimo ze pomaga mu w gosp czasami, bo normalnie pracuje na co dzien w mieście, i kiedys widzialem jak woziła nowym nh gnoj po polu a frajde miala niesamowitą bo akurat wtedy byłem u kumpla, wiec jak chce to niezamykajcie swoich dziewczyn pod kloszem, po za tym ona tego gnoju nie wozila caly dzien tylko tak moze ze 2-3 rozrzutniki w przerwie gdy moj kumpel w miedzyczasei robił oprzet a ze byłą sobota to dziewczyna chciala pomoc, i co jej sie stało od tego chyba nic!!!! Za mało przezyliscie widać ja stary nie jestem i swoje wiem lepiej miec taka ktora chce pomoc niz taka ze jak bedzie cie wolala na obiad to przez telefon bo nie wejdzie do szopy bo jej smierdzi to powodzenia Zycze z takimi pannami.

#1215 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 07 luty 2011 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę I ja się zgodze z tym co pisze rino. najważniejsze aby nie popadać w skrajność.

#1216 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 luty 2011 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę Ale nie popadamy w skrajności. Jak chce sobie trochę pojeździć traktorem po polu to dlaczego nie. Ale nigdy nie będę brał pod uwagę to czy "nadaję" się do ciągnika, czy ma predyspozycje do machania widłami czy dojenia krów. Jeśli ma dwie lewe ręce to niech ma. To jest kobieta a nie robol. A kolega Patryk zwracał na to uwagę.

#1217 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 07 luty 2011 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę ja mam żonę która pochodzi ze wsi ale nie miała gospodarstwa, wszyscy w rodzinie pracują w mieście i ona też, po ślubie zrezygnowała z pracy i przeprowadziła się do mnie, ale to nie znaczy że razem ze mną zapierdziela, po prostu są prace lekkie przy których może pomóc i chce, przecież stanie na kombajnie ziemniaczanym czy przy sortowaniu nie jest jakoś ciężkie, czy jazda ciągnikiem, nikt jej do tego nie zmusza ale sama rozumie że czasami potrzebna jest nam pomoc.
jedynie nie może zrozumieć ze 90% przychodu z gospodarstwa i tak zjadają koszty, czasami widzę że ma nieciekawą minę jak dużą sumę wydaję powiedzmy na paliwo i nawozy, nie może zrozumieć tego że po prostu tak trzeba i bez tego nie urośnie :) choć w sumie nigdy nie powiedziałem jej że na coś nas nie stać

Edytowany przez malkolm, 07 luty 2011 - 17:35.

#1218 Share case56

case56

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 luty 2011 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę człowieku ja mam 26lat mam 9800ha moja zona zajmuje sie tylko domem

człowieku ja mam 26lat mam 9800ha moja zona zajmuje sie tylko domem

#1219 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 07 luty 2011 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę

Ale nie popadamy w skrajności. Jak chce sobie trochę pojeździć traktorem po polu to dlaczego nie. Ale nigdy nie będę brał pod uwagę to czy "nadaję" się do ciągnika, czy ma predyspozycje do machania widłami czy dojenia krów. Jeśli ma dwie lewe ręce to niech ma. To jest kobieta a nie robol. A kolega Patryk zwracał na to uwagę.

zdaje ci ze jesli ma dwie lewe rece to niech ma ja bym takiej nie chcial bo jak bedzie miala dwie lewe rece do roboty to nawet w zadnej pracy po za rolnictwem sie nie utrzyma ani nawet domu nie poprowadzi jak sie nalezy, wiec nie robcie z siebie takich ludzi ze juz byle jaka aby ladna była bo sie zestarzeje przestanie byc ładna i co wtedy a pomocy z jej strony jak nie było tak nie bedzie, moj kumpel byl z dizewczyna 5 lat i ona tez miala dwie lewe rece no ale ladna była miła itp (no i mieli mieszkac i pracowac w miescie) ale jak doszło na krotko przed slubem to sie kumpel obudzil i powiedzial ze takiej nie chce bo ona nic z siebie nie daje bo nie cnie umie i wogole i sie rozstali i dzieki bogu bo by sie chlopak umeczyl wiec patrzmy na szczescie naszej drugiej połowki ale nie zapominajmy rowniez o tym ze i my mamy byc szczesliwi, a nie miec zonke na pokaz dla znajomych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share case56

case56

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę człowieku ja mam 26lat mam 9800ha moja zona zajmuje sie tylko domem