Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#12161 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 09 lipiec 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Jak pracowałem w transporcie międzynarodowym na zestawach, to zabrałem raz kolegę, bo chciał w trasę się karnąć. Miałem jechać do Krosna, z Krosna do Katowic, z Katowic do Zgierza, stamtąd do Wałbrzycha się doładować i na Francję. Jaki on to nie był mądry w kwestii kobiet (nie wypada mi tu cytatów przytaczać, bo sam takich nie używam). A jak raz nie wytrzymałem i mu powiedziałem, że się zatrzymam i zawołam jedną do niego, to się przez 2 godziny nie odezwał...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:36
  •  

#12162 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2013 - 15:31

Dziewczyna na gospodarkę

Ciężko wam dziewczynę na gospodarke znalesc ale dlaczego mnie to nie dziwi?? a dlatego bo znam kilku rolników w wieku 30-40 lat ktorzy sie pytają za kazdym razem ojca co tu zasiać albo matki czy może wziasc 20 zł, kazda samodzielna decyzja jest LĘKIEM. :mellow: Ktora dziewczyna poleci na tak "samodzielnego" rolnika ?? A później ze ciężko na gospodarkę znaleść dziewczyne skoro jest się nie udolnym i do końca życia chce się być dzieckiem to nie moja wina. Może po prostu trzeba wydorośleć i brać sprawy w swoje ręce to i dziewczyna na gospodarkę się znajdzie. :rolleyes:

A poleci poleci, jak cwana to poleci, tylko nie pytajcie skąd się biorą później tzw. pantoflarze. :P :lol:

#12163 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 15:55

Dziewczyna na gospodarkę Jak facet pozwoli się zdominować :D to później tak jest

#12164 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2013 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę A Wy oczywiście takiej okazji nie przepuścicie, ażeby przejąć dominację nad tym nieszczęśnikiem. :P :lol:

#12165 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 16:20

Dziewczyna na gospodarkę To zależy ja tam wolę faceta który ma swoje zdanie :) co mi z takiego że ja będę rządzić choć nie powiem czasami można ale na dłuższą metę mi by się znudziło :D ale wiadomo są i takie co lubią tak ale nie mówię że każde.. Tylko że to też tyczy się facetów bo jak oni znajdą sobie taką która nie odpowie mu że na coś się nie zgadza i nie ma swojego zdania tez nie przepuszczą okazji :D :D

#12166 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2013 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę "Żony, bądźcie poddane mężom, mężowie szanujcie żony" chyba nic dodać nic ująć. ;)

#12167 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę Oj tak :) ale wszystko z granicami rozsądku oczywiście :D

#12168 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2013 - 17:13

Dziewczyna na gospodarkę Czyżby wszytko miało być w tych granicach rozsądku?

" i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to że Cię nie opuszczę aż do śmierci."
To pewnie też :lol:

#12169 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę nie mówię że wszystko bez przesady :D

#12170 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 lipiec 2013 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę Napisałaś, że wszystko, tej przesady się przestraszyłem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12171 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 17:32

Dziewczyna na gospodarkę Też bym chciała, tak żeby to było takie partnerstwo, wspólne decydowanie itp. Ale tak naprawdę to fikcja. Prawda jest taka, że w związku jedna osoba jest dominująca ( może nawet tego nie dostrzega) a druga zawsze ustępuje. Jeśli jedna i druga osoba są zadowolone ze swych ról i się w nich odnajdą to jest szczęście. Jeśli spotkają się dwie osoby o dominującym charakterze to zawsze jest problem, kłótnie itp.

#12172 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli zawsze ustępuje to nie jest związek tylko poddaństwo. Taka relacja że jedno dominuje to jak dla mnie bardzo nudne bo z jednej strony tej dominującej trzeba sobie radzić samotnie z podejmowaniem decyzji a z drugiej strony osobie zdominowanej to sama nie podejmie jakiejkolwiek decyzji. To jest chore! Jesli są obie dominujące to może jeszcze nie tragedia, tragedia jest dopiero jeśli wzajemnie chcą się zdominować.

#12173 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Może i chore. Ale taka jest prawda i takie jest życie. Znam wiele takich związków szczęśliwych, bo po prostu przyjęte role im odpowiadają.

#12174 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę Czasem ,też jest tak ,że jedna osoba z czysto wygodnickich pobudek jest pasywna w związku ,ma mniej na głowie i spokojnie robi swoje .Układ tego typu jej odpowiada ,ale pozornie to wyglądać może ,że jest osobą zdominowaną .Tylko ,że tak nie jest ,bo jest osobą wygodną ... Osobiście znałam taki przypadek ,kobieta była od wszystkiego ,bo facet był do niczego ...Jemu rola pantoflarza była bardzo na ręka ,bynajmniej głowa go nie bolała ,chyba że po % ,bo to akurat była jego pasja .

#12175 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście, ludzie często akceptują swoje role z czystej wygody. Z perspektywy obserwatora wygląda to tak "Jaka ona dla niego dobra, w niczym mu się nie przeciwstawi". A tak naprawdę ona jest CWANA I WYGODNA.

#12176 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 19:02

Dziewczyna na gospodarkę To jak u mnie, Ja rzadze. :D

Chcialam zeby mi kupil zmywarke, to nigdy mu nie mowilam kup mi zmywarke tylko myj gary!! tylko dokladnie , i chyba mycie sie mu znudzilo albo moje slowa myj gary, no to kupil mi zmywarke . :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#12177 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Tobie ,czy sobie ? :D Jak on mył ,to chyba jednak sobie wygodę zrobił B)

#12178 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę "Myj gary!!! tylko dokładnie." Twój mąż musi mieć spory interes w tym małżeństwie że znosi takie grubiaństwo. :D

KTO mów "ja rządzę" ten oszukuje sam siebie. To on rozgrywa wszystko tak, byś myślała że ty rządzisz. I to jest majstersztyk

Edytowany przez baziula, 09 lipiec 2013 - 19:26.

#12179 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 lipiec 2013 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę @Meg jeden ciort sobie czy mi, ale zmywarke kupil, teraz ja spokojnie moge myc :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12180 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip