Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34943 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 27 październik 2008 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Sluchajcie jak chcecie porzadna dziewczyne to zapraszam do pewnego fryzjera z wawy. Moj znajomy sie u niego strzygl a ten fryzjer do niego z tekstem: czy nie chcialby pan kupic Tajki za 2000dolarow...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:12
  •  

#102 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 27 październik 2008 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Tajka mogła by i być aby tylko miała czym wykarmić przyszłe pokolenie :P

#103 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 październik 2008 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę jak kocha szczerze to wyjdzie nawet za rolnika.znam jeden taki przypadek.koleżanka ze szkoły zabujała się w kolesiu co nie daleko mnie mieszka.sporą ma gospodarę a ona jest z miasta ładna miła itd i nigdy bym nie pomyślał że taką dziewczyna jak ona chce do rolnika.a jednak...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#104 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 październik 2008 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę

Trafiłeś w samo sedno sprawy - i właśnie dlatego chce by żona była na wsi, żeby żyć bez obawy o to co napisał wyżej szanowny kolega :)

a jak wyżej już napisałem - moje gospodarstwo będzie się powiększać więc musi sie ktoś w domu znaleźć jako zarządca finansowo-księgowy :)

O właśnie to mi by tez pasowalo, za pare lat, miec żonke, co ugotuje. a najlepiej taką, co bedzie lubiła to co ja robić, tak bedzie najlepiej. Jak wsiadzie na ciągnik, ja bym sie nie obrził, przecież jak by to sprawiało przyjemosć proszew bardzo, ja biore drugi i jedziemy razem. Mały przykład. jak to koledzy mowią ,, Niedoszla teściowa" moja, skończyła Technikum rachynkowości rolnej i teraz wyustawia fakturki na zakupiony i nich używany sprzet. no i zbiera tez swoje z tych różnych artukułow jak sprzedane zboże, sloma. A corcia w mame sie wdala :P:) i urodą, i zainteresowaniem :) :)
Mój Wladimirec podbija świat

#105 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 październik 2008 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę a mi by taki pasowal. pole traktor hihi
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#106 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2008 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę a nie masz takiego??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#107 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 28 październik 2008 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę zreszta ja niemam gospodarki. bo co tu mowic jak sie ma tylko 4ha i prawie przez caly rok woda jest. :P musze do chin pojechac i zobaczyc uprawe ryzu. :) moze by zaczol ryz uprawiac :) :)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#108 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 00:22

Dziewczyna na gospodarkę Na gospodarke ciężko... ale zapewne niejedna się da przekonać tylko musi kochać... wg mnie jednym z warunków czy jak to tam nazwac jest to by nie zaganiać dziewczyny do roboty... ja mam swoją robote a ona... to co chce... może być gospodynia, może pracować w mieście co tylko chce byle kochała i na noc do domu wracała ;)
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#109 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę No cóż, mój brat niegdyś był pretendentem do objęcia gospodarstwa po wujku(śp wujek był kawalerem), a teraz pretendentką jestem ja. I właściwie tylko ja ;)

Jak widze Panowie(oczywiście nie wszyscy), marzy Wam sie towarzyszyka życia której Wasz zawód przeszkadzać nie będzie, a i będzie jeszcze lepiej jak domem będzie sie zajmować. Ja z kolei chcę w życiu połaczyć i rolnictwo i zajmowanie się domem (czyt. nie chce być stuprocentową kurą domową).

Płeć dla wykonywania zawodu znaczenia nie ma(nie we wszystkich przypadkach). Robi sie to co sie lubi i nieistotne jest to co sądzą o nas inni. Istotne jest czy robisz to co kochasz, i czy wkładasz serce w swoją prace. A stereotypy... Wywalić do kosza. :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#110 Share mlodybauer

mlodybauer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę

ciesz się że sie interesuje bo moja siorka to paszy nie umie sprzedać choć cena na worku napisana.

hihi a ile ma lat ? :)

hehe no to nie zle!:) ja nie narzekam bo mam 4 siostry ale tylko umieja krowy doić i nic wiecej! no i ciasta tez im dobrze wychodza:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share asia162491

asia162491

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 17:17

Dziewczyna na gospodarkę a ja szukam chłopaka na gsopdarstwo bo jest jedynaczką hi hi;) tata ciągle mnie się pyta czy mam jakiegoś :)

#112 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 01 grudzień 2008 - 17:20

Dziewczyna na gospodarkę moja siostra to nie ma zainteresowania w rolnictwie w lecie tylko cos pomoze i tyle podobna jest jak siostra '1rajdzik'

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#113 Share asia162491

asia162491

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę a ja latem jeżdze nawet ciągnikem hi

#114 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 01 grudzień 2008 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę

a ja szukam chłopaka na gsopdarstwo bo jest jedynaczką hi hi;) tata ciągle mnie się pyta czy mam jakiegoś :)

Hehe a ja szukam dziewczyny na gospodarkę, która chętnie zaprosze do siebie. Pozdro dla wszystkich agrofotowiczek :)

#115 Share pawel74

pawel74

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie we wsi jest taka dziewczyna która chce zostać na gospodarce!!! Nawet kombainem umie jeżdzić ;]

a Ładna? :)

Oj ja bym chciała poznać rolnika.... :) Ale nie takiego, że mu tylko baba do roboty potrzebna, ale po prostu jako partnerka na całe życie. :) I żeby miał dużo ha i same podrasowane sprzęty, którymi pozwalałby mi jeździć... :) Marzenia nie bolą... :)

i żeby usuwał obornik jednym ruchem wideł :)

edit-zapoznaj sie z regulaminem
http://www.agrofoto....boardrules.html

Jak bedzie Cię szczerze kochała to pujdzie za Tobą nawet w ogień ... :)

tak jest a jak sie puści za kase to wydoi cie jak mały byczek krowe i pujdzie sobie w siną dal :)

Edytowany przez tommy66692, 01 grudzień 2008 - 19:29.

#116 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę

hehehe dobrze powiedziane :) znam dużo takich pustych dziewczyn. . Panowie powiem tak..... jeśli bedziesz z dziewczyną która bedzie cie kochała to napewno wam sie ułoży nie ważne czy bedziesz rolnikiem czy supermenem :) . jesli bedzie kochała to napewno bedzie ją interesowało co robisz i jak ci sie pracuje na gospodarce :) .fajnie by było gdybyś wracał do domu z myślą ze tam czeka na ciebie twoja druga połówka :) .

No ba święta prawda, ja jak miałem nadzieje za bede z Anią, to się cieszyłem wracajac z pola, że będzie moja kochana osobka czekać na GG na mnie ale to do czasu, jak skończyłem ostatnie pole podorywać, umyłem pług, zakonserwowalem ruska odstawilem ,siadam do kompa, jest ona, dobra pisze, już przy pierwszych słowach wiedziałem ,coś jest nie tak no i niestety po chwili to mi dopier**** że jestem nieciekawy, a nawet nie zaczelem gadać o tym co robiłem, coś jej odbiło albo cholera wie co. i od tego czasu non stop sie kłuciliśmy aż do piątku to był przelomowy moment, ale nie chce mi się pisac, bo były łzy i radość :DB) :):)
Mój Wladimirec podbija świat

#117 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę może po prostu miała ZNP a na to nie zaradzisz...
Zapraszam na swój profil

#118 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 01 grudzień 2008 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę

może po prostu miała ZNP a na to nie zaradzisz...

co miala bo nie zakapowalem
:)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

#119 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę ZNP-Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego. Nigdy o tym nie słyszeliście?w takim momencie najlepiej ją zostawić, nie odzywać się przez dzień bo może się skończyć ostrą kłótnią.
Zapraszam na swój profil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę aha no slyszalem ale nie w takim skrocie :) pozdro