Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#11861 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę Mają, ale gdyby teoria intuicji sprawdzała się w procesie doboru partnera..... to mielibyśmy same szczęśliwe związki. A jak wiadomo tak nie jest.

Że to niby Ty jesteś tym starym wróblem :D;D;D?
A gdzie krogulec? Czyżbyś zmniejszył gabaryty?

Edytowany przez baziula, 05 lipiec 2013 - 22:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:10
  •  

#11862 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę No to co to za intuicja, to raczej chybił trafił :P ludzie się z wiekiem zmieniają też, to fakt, ale zazwyczaj trafny wybór :wub: trwa do końca.
Ja to orzeł, :P napisałem Ci tylko - a gdy bym był krogulcem. :lol:

#11863 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2125 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę

na ile wygladam ty chyba zartujesz sobie ze mnie teraz ...

Przepraszam Emilko, jesli Cie uraziłem, na tamtym avatarze inaczej wygladałaś ,
Widocznie już na starość słabo widzę.
Proszę o pokutę i łaskawe rozgrzeszenie za tamten post. :huh:

#11864 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę MAT Z wiekiem ludzie nabierają doświadczenia, trafniej osądzają drugiego człowieka i nie dają się nabrać na "bajerowanie".
Trafny wybór trwa do końca, bo jeśli ludzie są sobie przeznaczeni ( tak wierzę w przeznaczenie) to po prostu razem są, jak to piszesz do końca. To przecież miłość trzyma ich razem.

Intuicja istnieje, nie wiem dlaczego nie sprawdza się w doborze życiowego partnera, ale istnieje na pewno. Trudno to wytłumaczyć, zwłaszcza mężczyźnie nastawionemu sceptycznie do tych spraw.

#11865 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2125 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę

No Drogie Panie, po takich wypowiedziach to tylko możecie zapytać - gdzie są chłopcy z tamtych lat.
@KULAWA KOZA, miałem trochę lepsze zdanie o Tobie, no cóż rzadko, ale nie raz się mylę. :(

No widzisz Mat .człowieka do końca nie prześwietlisz.
Czasem ktoś się wydaje ok a tak na prawdę jest o 360" inny.

#11866 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę Tak ale po pewnym czasie, śledząc uważnie co mówi dama osoba, można się przekonać z kim się ma do czynienia.

#11867 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę

Trudno to wytłumaczyć, zwłaszcza mężczyźnie nastawionemu sceptycznie do tych spraw.

To niby ja jestem sceptyczny? :lol: Weź mnie nie rozśmieszaj przed snem.
Mądre słowa @baziula, po pewnym czasie i po jego poglądach, prawie nie omylnie można go ocenić.

#11868 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę Przecież mówisz że nie ma intuicji. WIęc w nią nie wierzysz. Czyli jesteś sceptyczny. nie widzę w tym nic zabawnego.

#11869 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę o 360" inny czyli taki sam

[/size]
Dziewczyny co się z Wami dzieje teraz, toż to Wasz największy skarb i tak nim szastacie przed ślubem? :( może mam poglądy staroświeckie, ale czy aż tak złe? :(

Nie tylko Ty masz staroświeckie poglądy, cieszę się że ująłeś to w ten sposób. ;)

#11870 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę

Intuicja istnieje, nie wiem dlaczego nie sprawdza się w doborze życiowego partnera, ale istnieje na pewno.

Ale Ty mówisz że jest, ale nie działa, to dla mnie jest takie nic. :P
Dzięki @Jacolino, już myślałem, że sam jestem i coś ze mną nie tak. :P :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11871 Share rolniczka23 rolniczka23

rolniczka23
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę

Jak ja bym chciał znaleźć tak wyrozumiałem dziewczynę jak ty rolniczko23 ;)

Znajdziesz taka, tego kwiatu jest pol swiatu ;-)
szczescia w szukaniu zycze ;)))

U mnie pracownik to odpada bo bym się z nim nie dogadał i wiem jak pracują na innym gosp

W mojej okolicy to nie ma takiej która by się podjęła może narazie nie pracy a tylko spotkania

Hmm.. znajdzesz jakies roziazanie, powodzenia zycze ;-)

#11872 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 22:57

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze, ORLE. Niech będzie po Twojemu. Może kiedyś się przekonasz. sam, albo przekona CIę żona :) :D Dobrej nocy.

#11873 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2013 - 23:02

Dziewczyna na gospodarkę No dobrze remis KOLIBERKU :P Znaj serce drapieżnika :D może i działa u niektórych, zwłaszcza u mojej żony, bo wybrała mnie :wub:. :P :lol:
Dobrej i spokojnej nocy Wam wszystkim. :)

#11874 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 05 lipiec 2013 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]

Ale Ty mówisz że jest, ale nie działa, to dla mnie jest takie nic. :P
Dzięki @Jacolino, już myślałem, że sam jestem i coś ze mną nie tak. :P :D

Widzisz, w obecnym czasie potrzeba wielkiej odwagi, żeby przyznać się do takich poglądów, które uważam za słuszne.
Z dziewczyną jest jak z ciaskiem, które konsumuje się po ślubie. Jeżeli je tylko nadgryziemy dalej mamy ciastko, ale jakieś ono nie takie ;)

Czasy są ciężkie, ale obyczaje lekkie.

#11875 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 07:07

Dziewczyna na gospodarkę

Nie tylko Ty masz staroświeckie poglądy, cieszę się że ująłeś to w ten sposób. ;)

Dzięki @Jacolino, już myślałem, że sam jestem i coś ze mną nie tak.

:P :D
Widzę ,że tu raczej lepiej nie żartować z pewnych tematów ... ^^

Z dziewczyną jest jak z ciaskiem, które konsumuje się po ślubie. Jeżeli je tylko nadgryziemy dalej mamy ciastko, ale jakieś ono nie takie ;)

Buhahaaha ,dobre ...Wiesz co nawet jak Cie skusi to ''ciastko'' przed ślubem ,ale później jeszcze chcesz je jeść dalej ,to raczej nie widzę w tym problemu ...Gorzej, to wygląda jakbyś tylko nagryzł owe ''ciastko'' i położył z powrotem na talerzyk ,nie mając zamiaru dalej konsumować ,a w międzyczasie sięgała już po jakieś czekoladowe ... :P
W to ,że znaczna większość nie próbuje ciastka przed ślubem, nie wierz ...I co to ma do niemoralności ,bo ja nie wiem . To miłość ...

Czasy są ciężkie, ale obyczaje lekkie.

Tak było jest i będzie .Poczytaj sobie historie jak kiedyś królowie ,szlachta itp. podchodzili do rozwiązłości i za tym wszystkim stał Kościół . Dziś choć ludzie są wolni , robią co chcą i to ich indywidualna sprawa . Nie nam to oceniać .
Kiedyś jak kobieta ładna, to wsadzano ją do łózka jakiegoś ''Pan ' i nie miała nic do gadania ..Dziś kobiety same wchodzą ,to tego łózka bo chcą ....Więc moje pytanie do Was Panowie brzmi ... Kiedyś naprawdę było lepiej ,bardziej moralnie itp.? Bo w mojej ocenie było jeszcze gorzej ,bynajmniej dla kobiet ...
Dziś może i ludzie się nie szanują ,ale czy kiedyś się szanowali . Czy ''wyżej ''urodzony szanował zwykłego człowieka ? Pan jak mu przyszła ochota na amory, to wybierała sobie po kolei służące ,no bo przecież miał prawo ,był ''Panem ''. Ktoś się wtedy zastanawiała nad moralnością ?????
Ale się rozpisałam ,no cóż Meg ta co zawsze ....koniec z żartami ...

Edytowany przez Meg5, 06 lipiec 2013 - 07:32.

#11876 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 07:29

Dziewczyna na gospodarkę No cóż żartowanie też jest sztuką. Żeby nie przekroczyć pewnych granic ..... np. przyzwoitości. :) Z poważnych tematów na ogół się nie żartuje, bo przynosi to skutek odwrotny do zamierzonego.

Adresowałaś pytanie do mężczyzn.... dla tego ja króciutko dodam swoje trzy grosze...

Moralność nie ma nic wspólnego z tzw. czasami. Zależy od człowieka. :) Miłego i pięknego dnia.

#11877 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę

No cóż żartowanie też jest sztuką. Żeby nie przekroczyć pewnych granic ..... np. przyzwoitości. :)

Chyba nie sugerujesz ,że aż tak to nieprzyzwoite było ? :blink: Nie ja tekst tej piosenki pisała, jak i wielu innych tego typu ,granych na weselach itp. Pewnie uważasz ,że to nieprzyzwoicie tak na weselu grać , bo ludzie się obrażą ?No cóż ,ja sobie będę żartować ,bo taki mam charakter ,ale nie tu na forum ,gdzie połowa połknęła ''kij od szczotki'' i jednym słowem ''lipa'' :unsure:
Też życzę miłego ,słonecznego i poważnego dnia .... :)

#11878 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 08:27

Dziewczyna na gospodarkę Ja nawet nie słuchałam tej piosenki :D W sumie o którą piosenkę chodzi?
A teraz to sama zachowujesz się jakbyś połknęła "kij od szczotki ". W imię żartów...... oczywiście.... może tylko twoje żarty Cię śmieszą... i w tym problem.... ;)

Nie chcę tu nikogo bronić.... bo nic mi do tego. Ale czuję, że pijesz do MATA. Moim zdaniem on ma poczucie humoru. Tyle że subtelne, a nie prostackie. ...... no i ma poczucie na jakie tematy można żartować a na które nie. To się nazywa inteligencja. Pozdrawiam.

Edytowany przez baziula, 06 lipiec 2013 - 08:34.

#11879 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 08:45

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś nie było próbowania i widzimy 25 lat ślubu 40 lat razem, a nawet 50 i więcej...

A teraz nie wiem jak u was ale u mnie nie wiem czy 25% małżeństw dociąga 10 rocznicy ślubu i to wszystko przez "próbowanie" bo nie mają do siebie szacunku... Nie mówię że wszyscy bo są pary z których można brać przykład.... Kiedyś nie było tak słychać że 15 latki chodzą nachlane i koledzy sobie użyli, albo że kurcze wpadli to szybko wesele, a później jeszcze szybciej rozwód...

Ciotka pracuje w sądzie już ponad 25 lat i wiem od niej że tyle ile teraz przychodzi dokumentów "pozew o rozwód" to nigdy nie było....

Edytowany przez Adka, 06 lipiec 2013 - 08:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11880 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 lipiec 2013 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nawet nie słuchałam tej piosenki :D W sumie o którą piosenkę chodzi?
A teraz to sama zachowujesz się jakbyś połknęła "kij od szczotki ". W imię żartów...... oczywiście.... może tylko twoje żarty Cię śmieszą... i w tym problem.... ;)

Nie chcę tu nikogo bronić.... bo nic mi do tego. Ale czuję, że pijesz do MATA. Moim zdaniem on ma poczucie humoru. Tyle że subtelne, a nie prostackie. ...... no i ma poczucie na jakie tematy można żartować a na które nie. To się nazywa inteligencja. Pozdrawiam.

Przykro mi w takim razie ,że tylko mnie śmieszą moje żarty .No cóż nie udało się zabłysnąć :(
Nie słuchałaś piosenki ,no szkoda, a taka fajna? :lol:
O Mat-a Ty się tak nie troskaj ,nie na próżno ma Orła w awatarze ;) Choć,to bardzo miłe z Twojej strony ,że bronisz kolegi... :rolleyes: