Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 04 luty 2011 - 01:46

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:46
  •  

#1162 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 04 luty 2011 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę Nie ja zacząłem pisać o samochodach, wieśniakach, itp. więc wybacz. Czy od razu jak ktoś ma zrobione dobre audio to musi tym zagłuszać pół miasta? To taka reguła? Czy nikt nie pomyślał o tym że zwyczajnie ten ktoś lubi dobrą jakość dźwięku której nie daje seryjne nagłośnienie i zrobił to dla siebie, nie dla laski pod remizą, nie dla tego świetnego kierowcy obok, tylko dla siebie.

Jak znam życie to każda modyfikacja w aucie będzie wieśniacka na zasadzie "bo ja tak nie mam", a ten frajer na pewno rwie puste lachony na te rozpórki pod maską i obniżony zawias... :rolleyes:

Nie mierzcie wszystkich jedną miarą, bo bywa to krzywdzące.

#1163 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 04 luty 2011 - 12:08

Dziewczyna na gospodarkę Popieram kolege mirasek. Bo jeśli ktoś lubi słuchać glosno muzyki dobrej jakosci z dobrymi efektami to niech sobei słucha. Co to słyszenia karetki to nie koniecznie trzeba ją słyszeć tylko bacznie obserwować w lusterkach co się dzieje na drodze. Bo wybaczcie koledzy ale gdy jedziemy ciagnikiem ciężkiej serii ursusa to ciekawe czy słyszycie karetke?? Bo z mojego doświadczenia to w tych ciagnikach nie słychać własnych myśli a co do piero po całym dniu np orki. Czyli ciagniki też nie powinny się poruszać bo nic nie słychac? Panowie jeśli ktoś ma głowe na karku to wie na ile moze sobie puścić muzę i wie co robi. Co do przyciemniania szyb to nie wiem co wam nie pasuje jeśli ktoś ma ochote to niech przyciemnia tylko byle by miał w czym... Jedynie czego mi się żal robi ro tych 18 letnich kozakow co chcą wyrwać laske na tym że ma tłumik jak komin w domu golfa 3 ze zdechłym silnikiem tube w bagażniku przywiązaną na sznurku z prasy.
Moim zdaniem przyciemnianie szyb w samochodach to żadna wieś jeśli się to ma z czymś ładnie komponować. tak samo z audio wszystko z umiarem. Tak samo ktoś może powiedzieć że robie wieś bo mam w ciagniku radio... A jeśli dziewczyna typowo leci na auto to wiadomo że ta owa dziewczyna nadaje się na jedną noc a prawdziwa miłosc to możemy spotkać jadac c330 ze świniakiem na spęd... A auto może być tylko dla mojego komfortu psychicznego że moja królewna jeździ czymś wyjatkowym...

#1164 Share Katarina

Katarina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:00

Dziewczyna na gospodarkę

A jeśli dziewczyna typowo leci na auto to wiadomo że ta owa dziewczyna nadaje się na jedną noc a prawdziwa miłosc to możemy spotkać jadac c330 ze świniakiem na spęd... A auto może być tylko dla mojego komfortu psychicznego że moja królewna jeździ czymś wyjatkowym...

Popieram w 100%

#1165 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 04 luty 2011 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę roltech - ale tu nie chodzi o o drogę tylko parking pod szkołą :) po za tym trzeba być głuchym żeby karetki nie usłyszeć :) Tak się muzę ustawia podczas drogi żeby takie emergency słyszeć :) Mnie tam akurat muza podczas jazdy na dobrym głosie nie przeszkadza, bo ja mam tak podczas prowadzenia auta czy traktoru itp. że co chwilę kukam do lusterka lewy lub wsteczny i wszystko wiedzę, więc na pewno zauważę :)

Mirasek - bo taki właśnie się stworzył, ktoś stworzył stereotyp, że jak leci muza disco, na 3/4 głosu, okna z przodu otware, tył przyciemniony i ręce na szybie to "robienie wiochy" no i oczywiście doprawienie do tego charakterystycznych ruchów głowy, szyi przód tył xD xD xD a kto jakiej muzy słucha do rzeczywiście tylko jego sprawa i jak się przy niej zachowuje :)

#1166 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 luty 2011 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

Spotkałam kiedyś chłopaka który potrafił rozmawiać tylko i wyłącznie o gospodarstwie. O niczym innym nie :rolleyes: Twierdził że nie wie albo nie ma zdania albo że to go nie interesuje. To odstrasza :P

po paciorku na dobranoc, przed snem wskazana głęboka refleksja...
bo przeciez nie samym chlebem chłowiek zyje...
jestesmy ze wsi, rolnikami... ale tez nie mozna się zamykać w swoim srodowisku...
i po tym wcale sie nie dziwię że większość dziewczynreaguje jak reaguje...
czasami trzeba tez umieć rozmawiac o wszystkim i o niczym...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1167 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 04 luty 2011 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Katarina - gdyby chłopak spedził 1 noc z dziewczyną to by już przestał nawijać tylko i wyłącznie o gospodarstwie :)

Edytowany przez Famer21, 05 luty 2011 - 13:43.

#1168 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 04 luty 2011 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę "@farmer21 pozostawie to bez komentarza.... :huh:"

z powodu zmiany swojej wypowiedzi kolegi wyżej.. uznaje niniejszym że teraz mój komentarz pasuje tutaj jak wół do karety.. :huh:
brawo.. narodział sie nowa forma rozmowy... poco mysleć.. skoro mozna edytowac... :blink:
osoby sledzące temat wiedzą co było wczoraj o 21.44 a jest od dzisiaj od godz 13.43..

......... :huh:

PS kolego @krytyk.. proponuje Tobie zmienić swojego posta, jak juz nastała nowa moda wypowiedzi.. bo to teraz my nie pasujemy do reszty towarzystwa z piaskownicy..... :lol: :lol:

Edytowany przez FINN, 05 luty 2011 - 21:06.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#1169 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 04 luty 2011 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Przyszła partnerka rolnika powinna zaakceptować to ze gospodarstwo jakie duze by nie było to interes rodzinny nie pracujesz od do i jestes tylko do jej dyspozycji ,

Edytowany przez andrzej261082, 05 luty 2011 - 15:44.

#1170 Share ice2006

ice2006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ekologia,sport,technika rolnicza i nie tylko

Napisany 04 luty 2011 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę ja mam taki problem że mam 25 lat i rodzinka i przyjaciele gadają żebym sobie w końcu znalazł dziewczyne tylko problem z tym że z dziewczynami to ja nie mam problemu tylko chodzi o to że jak na razie to wole sobie zapewnić godne życie tzn troszke sie dorobić i oszczędzić troszke na przyszłość żeby dziewczyna w przyszłości nie musiała pracować czy ja żle myśle co wy o tym myślicie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 04 luty 2011 - 22:55

Dziewczyna na gospodarkę ice2006 dobrze myslisz, za pewnie jak wiekszośc normalnie myslących o przyszłości tutaj osób na tym forum... ;) kazdy z nas chciałby sie na początku dorobic... i jak to sie muwi postawić fundamenty nowego zycia... ali też znajdą sie tacy co zaczna od komina... ;)
ale ja jesli juz to chciałbym do tego dążyć razem ze swoja połówka, bo chyba nie ma nic lepszego jak wsparcie ukochanej osoby w tym co sie dazy... :) ale kazdy ma inne spojzenie na swoje cele zyciowe..:)

#1172 Share johndeere23

johndeere23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:hodowla koni, trzody chlewnej

Napisany 04 luty 2011 - 22:58

Dziewczyna na gospodarkę znajomy prowadzi gospodarstwo rolne. nigdy nie szukał "DZIEWCZYNY NA farmę", mało tego swą miłość znalazł w wielkim mieście. dziś wspólnie prowadzą farmę, którą ciągle powiększają....Żona-poznanianka prowadzi przede wszystkim sprawy księgowe(cała dokumentacje gospodarstwa, ale nie tylko.... NIE SZUKA SIE DZIEWCZYNY NA GOSPODARSTWO TYLKO PRAWDZIWEJ MIŁOSCI NA CALE ZYCIE!!

#1173 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 04 luty 2011 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę Jesli bedzie cie naprawde kochać to będzie z tobą bez wzgledu na to czy sie dorobisz czy nie.A jak ten dorobek przedłuzy sie do 50 to co będziesz sam?

#1174 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę lepiej mieć żonę i z nią się dorabiać i używać życia ale jak coś się już ma i w głowie jest wszystko na miejscu nie że jakiś nastolatek zamiast myśleć o przyszłości o rodzinie co będzie pobił w przyszłości zapewnić ciepło rodzinne to myśli tylko o zaliczaniu lasek a potem budzi się z rękom w nocniku i dziewczyna ma na całe życie przechlapane "są też takie kobiety co myślą tylko o sprawach materialnych"

#1175 Share ice2006

ice2006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ekologia,sport,technika rolnicza i nie tylko

Napisany 04 luty 2011 - 23:12

Dziewczyna na gospodarkę no fakt różnie to bywa

#1176 Share Krytyk

Krytyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę

@farmer21 pozostawie to bez komentarza.... :huh:

Popieram kolegę, dzieci won z AF ! ! ! W piaskownicy takie opowieści

#1177 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:48

Dziewczyna na gospodarkę "Moja żona powinna to..., tamto..., musi akceptować...". Widzę Panowie że dużo oczekujecie od swoich przyszłych partnerek. A co w zamian zaoferujecie Wy? Oprócz miłości, wierności i reszty szopki.

#1178 Share wysoki24

wysoki24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 05 luty 2011 - 02:14

Dziewczyna na gospodarkę xxx edit

Edytowany przez wysoki24, 05 luty 2011 - 02:15.

#1179 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 05 luty 2011 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę del..

Edytowany przez Famer21, 05 luty 2011 - 13:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo , samochody , technika , maszyny

Napisany 05 luty 2011 - 15:42

Dziewczyna na gospodarkę ja tez mysle ze najwazniejsze w zwiazku jest milosc itp i nawet jak sie ma niewiadomo jakie auto to jest to bez znaczenia i powinno sie szukac dziewczyny z ktora jest sie szczesliwym