Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34898 odpowiedzi na ten temat

#11721 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

Pieniądze to nie wszystko! ;)

Mądre słowa, znam takich co nie tyle że mają kasę, co udają że ją mają i to już nie są ludzie, a co by było jak naprawdę by je mieli, to wolę nawet nie myśleć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:36
  •  

#11722 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

to jest dowód, że jej ojciec coś ma, a duży areał to ile? 20 ha, 200 ha, może 5 ha pod szkłem?

Najpierw piszesz tak:

później tak:

Nic nie kumam

Ok już tłumaczę. Bogaty chłopak nie zechce biednej dziewczyny i odwrotnie. A nawet jak się tacy pobiorą to uważam, że w większości przypadków nie są szczęśliwi. Ja osobiście na to nie patrzę. Ani też nie mam takiego problemu. JA ubolewam nad tym.

AAAAAAAA no to cieszę się, że doszliśmy do ładu.

Edytowany przez baziula, 02 lipiec 2013 - 21:42.

#11723 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:45

Dziewczyna na gospodarkę Jak celem małżeństwa była poprawa statusu majątkowego to dla miłości do drugiej osoby miejsca nie było. Wychodzi na to, że pojmowanie miłości jest niezwykle dowolnie rozumianym terminem.

#11724 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Popieram Kolegę Moderatora, :)pojmowanie miłości i dodał bym jeszcze - pojmowanie małżeństwa.

#11725 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Ja jak bym się zakochał w dziewczynie i chciał bym się ożenić to żenił bym się z dziewczyną a nie z jej polem, posagiem, czy pieniędzmi, bo pieniądze to dziś są a jutro może ich nie być. Jak pokocha cię takim jakim jesteś to będzie z tobą i na dobre i na złe a zwłaszcza na to złe. Nieraz widzę jak chłopaki szastają kasą na zabawie czy gdzieś a laski tylko piszczą na widok zielonego jagiełly, nie twierdzę że wszystkie takie są ale większość taka jest.

#11726 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę znam kolegę co zawsze bez kasy do clubu idzie i tak panienak słodzi ze one zawsze stawiają mu piwo nie bez powodu ma ksywę cukier tak słodzi że az mu cukier z kieszeni w wylatuje

#11727 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę

. Nieraz widzę jak chłopaki szastają kasą na zabawie czy gdzieś a laski tylko piszczą na widok zielonego jagiełly, nie twierdzę że wszystkie takie są ale większość taka jest.

I to są te, co trafiają na kretynów. :P

#11728 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 02 lipiec 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Cóż, jedną chcą, żeby facet był bogaty, a ja wolę owłosienie na klacie :wub:

#11729 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

Nie ważne jak duży areał, ważne że rentowny. O dużym areale wspomniałam, bo teraz jednak gospodarstwa, z których można się utrzymać to jednak gospodarstwa duże, 20 ha i więcej.

Ja z tej perspektywy na ludzi nie patrzę, ale wiem, że wiele osób, wiele dziewczyn tak ma. Kasa to podstawa. Możemy nad tym ubolewać, ale taka jest niestety prawda.

Jaki jest mój "ideał"? Kocha mnie. Jest mi wierny. Jest pracowity, zaradny, wrażliwy i rycerski :wub: . Taki jest mój ideał, daje mi poczucie bezpieczeństwa i nie jest leserem do pracy. Ma zainteresowania. Może nawet swój świat. Znosi cierpliwie moje wady i ja jego także. Taki jest mój ideał, czy wymieniłam tu bogactwo... nie sądzę.

Nawet już taki ideał spotkałam. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Chyba się domyślam kto to jest, raczej rzadko się mylę, choć nie powiem że wcale. :P :D

#11730 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę Kasa, bogactwo to nie wszystko.

Wujostwo każdą kwotę jaką posiadali przeznaczali na remont domu, na odpicowanie tego domu. W momencie, w którym skończyli ciocia zmarła. I tyle się nacieszyli odpicowanym domkiem.... sobą...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11731 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę

prosto rzecz ujmując masz kolego przej....ne heheheh

eeeeeeeee może damy radę :rolleyes:

Mam kolegę ......mówimy na niego urbanek , bo ma duże uszy :P , rok temu poznał dziewczyne , bardzo biedna mieszka z matką w bardzo ubogim domu na wsi.
Przeprowadziła się do niego by uciec z swojego biednego domu.
Morał taki że robi wszystko dla niego , co jej każą to robi.
Ojciec i on pomiatają nią jak sz...ą , ta dziewczyna nawet jak jej każą to wyrzuca obornik , a oni obaj siedzą i piwko pija sobie.
Dziewczyna nie ma za grosz honoru i ambicji.....no ale co tam.Ważne że ma za męża bogatego. :D
a że już garbata od roboty to co tam :rolleyes:

Dlatego tutaj jest prosty przykład jak dziewczyna z biedy jest wierna i pracowita.

#11732 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:07

Dziewczyna na gospodarkę Wspólna praca ,dorabianie się ,cieszenie się z każdego wspólnie osiągniętego celu (marzenia ), też jest cieszeniem się sobą . W życiu nie tylko patrzymy sobie w oczy , ale i idziemy ''łeb w łeb '' , walcząc z trudami życia ...Mój mąż często sobie żartuje słowami , które usłyszał w jednym ze skeczów ''do przodu,cały czas do przodu '' . :P Wiadomo ,żeby się tylko nie zatracić w tym dorabianiem i tylko dorabianiem . ;) Ale serce rośnie, dusza śpiewa ,jak ta nasza egzystencja coś znaczy ,coś się dzieje ,coś jest ...Ja osobiście lubię, jak jest jakiś cel do zrealizowania ,bo to nadaje mi sens życia. ;)

Edytowany przez Meg5, 03 lipiec 2013 - 07:10.

#11733 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:07

Dziewczyna na gospodarkę

prosto rzecz ujmując masz kolego przej....ne heheheh

Mam kolegę ......mówimy na niego urbanek , bo ma duże uszy :P , rok temu poznał dziewczyne , bardzo biedna mieszka z matką w bardzo ubogim domu na wsi.
Ojciec i on pomiatają nią jak sz...ą , ta dziewczyna nawet jak jej każą to wyrzuca obornik , a oni obaj siedzą i piwko pija sobie.
Dziewczyna nie ma za grosz honoru i ambicji.....no ale co tam.Ważne że ma za męża bogatego. :D

Dlatego tutaj jest prosty przykład jak dziewczyna z biedy jest wierna i pracowita.

#11734 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:08

Dziewczyna na gospodarkę Przepraszam za pusty post ,ale internet mi dziś kaprysi :unsure:

Edytowany przez Meg5, 03 lipiec 2013 - 07:10.

#11735 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:14

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba się domyślam kto to jest, raczej rzadko się mylę, choć nie powiem że wcale. :P :D

Mat......gratuluję :lol: z tego co widze ona jest Tobą bardzo zauroczona :rolleyes:
Masz rwanie chłopie.... :rolleyes:

Są 3 najważniejsze rzeczy w życiu.
Jak te rzeczy sa to człowiek jest w niebie.
1)-zdrowie
2)-pieniądze
3)-miłość.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 03 lipiec 2013 - 07:27.

#11736 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:26

Dziewczyna na gospodarkę

A on jest wielkim d*pkiem, bo nie znalazł żony tylko niewolnika bo tak ją widocznie traktuje... ŻAL....

Edytowany przez Adka, 03 lipiec 2013 - 07:30.

#11737 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 07:29

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze że wogóle go ktoś zechciał bo nie dość że brzydki i ma uszy wielkie to jeszcze nierób .
No ale trafił na taką .......co będzie mu za niewolnika to wykorzystał sytuację.

#11738 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 03 lipiec 2013 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę jak ja czytam o tym bogaty - biedny, to mnie krew zalewa. Dla mnie to bez różnicy. Posag? A to coś takiego jeszcze jest? Moja żona z domu nic nie dostała prócz swoich ciuchów, ale w życiu mi do głowy nie przyszło, by jej coś wypomnieć, bo razem ze mną pracuje i jak remontowaliśmy dom, to ja byłem przy wykopkach, a ona tynkowała. Tynkowała, bo chciała, a nie, że jej kazałem. W życiu bym nie wziął sobie dziewczyny z bogatej rodziny, bo na gospodarstwo nie potrzebuję paniusi, która pół dnia się maluje, a drugie pół dnia spędza w drogeriach. Po ślubie nie ma "moje - twoje", ani "to co twoje, to i moje, a co moje, to nie rusz". Jest "nasze". Jak ktoś tego nie rozumie, to niech się nawet za związek nie łapie, bo będą tylko tragedie... Nie macie innych tematów prócz pieniędzy?

Edytowany przez wdaniel, 03 lipiec 2013 - 08:23.

#11739 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 lipiec 2013 - 08:45

Dziewczyna na gospodarkę

Mat......gratuluję :lol: z tego co widze ona jest Tobą bardzo zauroczona :rolleyes:
Masz rwanie chłopie.... :rolleyes:

Bynajmniej siebie nie miałem na myśli, aż taki zadufany w sobie to nie jestem. :P
Chociaż może i się podkochuje we mnie, kto zresztą Ją tam wie. :lol:
Pewnie mój ptak Ją tak zauroczył, oczywiście ten z awataru :P @baziula, a gdy bym był krogulcem, Dodany obrazek no to co byś powiedziała, czy coś byś przeciw miała? :lol:

Honoru akurat, to oni nie mają, nie ona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11740 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 03 lipiec 2013 - 09:23

Dziewczyna na gospodarkę mat - bynajmniej, czy przynajmniej? Bo to jest różnica... ;)