Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34898 odpowiedzi na ten temat

#11641 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Różne...

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę Panowie a jest to czas szukać tych dziewczyn. U mnie to praca od wiosny to kończy się po 22 i później zimne piwko z kolegami i spać, a co dopiero szukać i jeździć do swojej skoro rano znowu praca i tak w kółko. Jedynie w niedzielę po południu jest trochę wolnego ale na 5 min do swojej się nie opłaca bo zaraz cza jechać do domu i zająć się gospodarstwem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:14
  •  

#11642 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Nie popadajcie w skrajności. ludzie są różni sa tacy co patrzą tylko na kasę inni na lans ale większość jest normalna i patrzy na człowieka.Jeśli widze ze ktoś zwiazał sie z druga osoba dla kasy to co mnie to obchodzi to ich problem ,jeśli im sie uda to bedzie wszystko dobrze a jesli nie to nawet pieniadze nie pomogą i będa sie męczyć lub rozwód.Popatrzcie na bogatych i sławnych przecież to istny burdel :wacko: . Prawdopodobnie każdy spotka na swojej drodze jakiegoś oszołoma ale nie ma co generalizować tylko szukać dalej. Problem w tym żeby nawet z pośród tych normalnych wybrać tą jedyną. jak większość pisze to ma jakies wyobrażenie swojego ideału ale często zdarza sie tak że matka natura zrobi nam psikusa i nasza druga połówka nie będzie miała za duzo wspólnego z naszym wcześniejszym wyobrażeniem ideału. Na pewno w zwiazku ważniejszy jest charakter niz wygląd i jeśli ktoś uważa inaczej to znaczy że nie jest jeszcze gotowy na poważny związek. Zauroczenie szybko minie a jeśli ktoś bedzie miał wredny charakter to i wyglad modela/ki nic nie pomoże .

#11643 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę

Zauroczenie szybko minie a jeśli ktoś bedzie miał wredny charakter to i wyglad modela/ki nic nie pomoże .

Święte słowa.

#11644 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Jak tak czytam to wnioskuje że wszystko obraca się wokół pięniędzy to pierwsze a drugie to że niektórzy mają chore poglądy ale to już ina bajka , a według mnie człowiek człowieka powinien szanować takim jakim jest a nie robić z siebie bóg wi jakiego bohatera albo z kogoś , no nieda się ukryci niektórzy z nas mają lepiej niektórzy gorzej ale wszyscy jesteśmy równi a jak zaczniemy sobie skakać do gardeł kto co ma lepszego i jak kto z kim się powinien ustawić to rozmowa traci sens , a jak niektórzy piszą i mają racje że miłości nie wybiera czy trafi się bogatszemu czy biedniejszemu to wszyscy są równi , nie bęnde przytaczał tutaj historii choćby naszego kraju jak byli chłopi i panowie bo za dużo pisania ale do setna niektóre wypowiedzi właśnie schodzą do tego na podziały chłopi i panowie , to tylko jedynie moje spostrzeżenia i osobiste odczucia i swoją wypowiedzią nikogo z forumowiczów nie chciałem obrazić ;)

#11645 Share cherry_lady_

cherry_lady_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę Trudno o kobietę, ale o faceta również, i czasem zastanawiam się kto ma gorzej.
Mam przepisane gospodarstwo w miare dobrze prosperujace, i chciałabym się rozwijać w kierunku bydła mlecznego ale wszystko zalezy o faceta ktorego przyprowadze, a raczej ktory mnie zechce, jezeli wg takowy sie znajdzie.
Poznalam kilku wielkomiejskich chlopaków, którzy wielce zakochani zwineli zagle gdy dowiedzieli sie czym się zajmuje. A u mnie na wsi i okolicach wszystko juz przebrane, a wraz z wiekiem bedzie coraz trudniej.

Faceci na gospodarke? gdzie jestescie..? ;)

#11646 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 02:53

Dziewczyna na gospodarkę Tu jesteśmy a przynajmniej ja jestem. Nie ukrywam, iż poszukuje "dziewczyny na gospodarkę" lub mogę też robic za faceta na gospodarkę. Co prawda może to forum nie jest najlepszym miejscem do poszukiwań ale też nie zaszkodzi i tu poszukać kogoś;)

#11647 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 08:14

Dziewczyna na gospodarkę Panowie szukajcie a znajdziecie. Ale nic na siłę, bo skoro ma być to kobieta na całe życie, to poszukiwania nie są takie proste. Jeśli jednak ktoś zakłada z góry, że nie będzie miał czasu dla swojej kobiety to po co jej szukać? Nie mając dla niej czasu , wcześniej czy później odejdzie i nie ma co się tu oszukiwać. To już nie te czasy gdzie rodzice wybierali córce męża i tak miało by czy tego chciała czy nie. Teraz jest to wolny kraj, i trzeba się wysilić. Ja również posiadam gospodarstwo, ale zawsze znajdę czas dla swojej dziewczyny, nawet gdybym miał do niej jechać o północy po pracy, bo ważniejsza jest dla mnie ona niż to czy się wyśpię. Trzeba wyjść z domu żeby poznać wyjątkową osobę, bo miłość sama nie zapuka do drzwi tylko trzeba jej poszukać :) Powodzenia wszystkim w szukaniu partnerów i partnerek :)

#11648 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 08:53

Dziewczyna na gospodarkę

Własnie nie na kase bo dziewczyna musi być z innej bogatej rolniczej rodziny żeby troche się orientowała w gospodarce ale nie zależało jej na pieniądzach ;) Jak wiadomo bogaty z bogatym zawsze się dogada.

To jest dopiero dyskryminacja...
Ale życzę Ci kolego żebyś się naprawdę z taką osobą dogadał, ale nie tylko w kwestii pieniądza, bo jeżeli kiedyś by Ci )nie daj) tej kasy zabrakło, żeby Ci nie powiedziała "PA PA FRAJERZE"

A że bogaty z bogatym to jest bzdura no to ci mniejsi gospodarze zechcą powiększyć swój areał i co w tedy ? :huh:

A wtedy to się kupuje, a nie bierze dziewczyny z POSAGIEM...

#11649 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 lipiec 2013 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę Adka - święte słowa. Też już pisałem o tym, że mi nie przeszkadza biedna, czy bogata, ważne, że kocha i ma podobne zainteresowania...
Baziula - jeżeli ta buzia w profilu jest twoja, to zacznij się bardziej cenić...

#11650 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę damian40000 masz racje dziewczyny które wywodzą sie z bogatych rodzin nie wpuszczą (jak to ktoś wcześniej ujął biedaka do rodu) zwykłago rolnika do rodziny. To normalne że ludzie z bogatych rodzin poszukują przyszłej żony czy męża w przypadku dziewczyn w rodzinach o podobnym statusie materialnym ;) Takie pary mają już wszystko tylko to prowadzić a dziewczyn na wydaniu jak pisałem wcześniej z bogatych rolniczych rodzin jest sporo podobnie chłopaków (którzy mają starszego brata który przejął gospodarstwo itp.). Są na to żelazne dowody !

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11651 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 11:01

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Runder, po części masz i rację, lecz nie jest to reguła. A jak dla mnie, to dziewczyna musi być dziewczyną, a nie taka, co jak wiatr zawieje, to ją do pługa będę musiał przywiązać, by jej nie porwał... Dziewczyny brzydkie, czy piękne - każdy ma inne wymagania i to, że mi się jakaś podoba, nie znaczy, że komuś się też musi podobać. Co jest ważne?: wzajemne zrozumienie, zgodność charakterów, podobne zainteresowania i to, by się razem nie nudziło. Ale kto tu gada o nudach na gospodarstwie? Nawet moja 19 miesięczna córka się nie nudzi i idzie z wiaderkiem po śledziach do kałuży i z niej znowu niesie wodę psu i świniakom. Za kotem z miską mleka gania i woła: rób am!

Edytowany przez wdaniel, 02 lipiec 2013 - 11:04.

#11652 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 lipiec 2013 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę Moderatorzy głos do was może by tak zrobić jakieś agro randki ktoś kto szuka może przy pomocy agrofoto ktoś się pozna i miedzy nimi jak to mówią za trybi.

#11653 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę jeszcze wam się nie znudziło klepanie bezsensownej liczby postów na ten temat???? weźcie się za siebie i zacznijcie wychodzić wieczorami a nie czekacie na cud może sama/sam do mnie przyjdzie... żałosne :)

#11654 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę

jeszcze wam się nie znudziło klepanie bezsensownej liczby postów na ten temat???? weźcie się za siebie i zacznijcie wychodzić wieczorami a nie czekacie na cud może sama/sam do mnie przyjdzie... żałosne :)

Jak było by to takie proste to by nie było tego tematu kolego. Co Ci da wychodzenie wieczorami jak nie wiesz gdzie wyruszyć.?

#11655 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę no co ty? do nocy się pracuje, a w nocy śpi. A nocą to wiesz kogo możesz spotkać? Na pewno nikogo porządnego...

#11656 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:05

Dziewczyna na gospodarkę

Bazula, to tylko jego strata ,bo jak mu ''ferrari'' zardzewieje to zmieni zdanie :) Czasem tego chlebka trzeba trochę zjeść, by zamiast tylko wiedzieć jeszcze myśleć . Szacunek nie może być dozowany w zależności od walorów urody .Od co ....Człowieka się szanuje za inteligencje ,bo wyglądu nie można zdobyć ,to kwestia genów .

To akurat żadna nowość ,szlachta i tyle ...Bogaty i biedna to mezalians . Binek dobrze określił tą sytuację . Niech sobie tam dobrze między ''swoimi '' robią . Pewnym osobom myślenia nic nie zmieni ,tylko czy faktycznie niejednokrotnie taki człowiek może powiedzieć ,że jest szczęśliwy ?
Jest u mnie pan stary kawaler ,że tak brzydko powiem ,który twierdzi ,że nie ożeni się z żadną ,bo co ma do jego majątku należeć ..? :ph34r: .Po prostu żal mi go ,ograniczenie zaawansowane tylko niezdiagnozowane .

Z podejsciem do zycia tego pana starego kawalera przypomnialo mi sie jak znajomy pracowal w finlandii u rolnik ktory tez byl starym kawalerem....zapytany dlaczego sie nie ozenil odpowiedzial...pieniadze umiem liczyc sam, a jak bede chcial sobie po bzykać to jade do burdelu ,bo mam pieniadze.....

#11657 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:16

Dziewczyna na gospodarkę

Moderatorzy głos do was może by tak zrobić jakieś agro randki ktoś kto szuka może przy pomocy agrofoto ktoś się pozna i miedzy nimi jak to mówią za trybi.

To niby mamy w pary kojarzyć, czy za swatki robić, a może jeszcze wypróbować ażeby pewna była? :P

#11658 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2121 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:23

Dziewczyna na gospodarkę No już jedna para powstała tutaj ...więc wszystko idzie ku dobremu. :) :) :)
No i nie byle jaka para bo Moderator i forumowiczka-nowicjuszka :lol:

#11659 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Adka ale nie kiedy dziewczyna z posagiem jest jedyną możliwością na powiększenie powierzchni gospodarstwa
i nie to że by mi zależało bardziej na ha niż na dziewczynie lecz stwierdzam że są rejony w których nie ma jak zakupić już ziemię bo i niema jej na sprzedaż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11660 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 02 lipiec 2013 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę

No już jedna para powstała tutaj ...więc wszystko idzie ku dobremu. :) :) :)
No i nie byle jaka para bo Moderator i forumowiczka-nowicjuszka :lol:

Tak się składa że ta forumowiczkę to ja znam już dobre 5 lat :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi