Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#11621 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale nie chodzi żeby wszystko umiała robić chodzi o to żeby trochę się orientowała w gospodarce i dobrze się czuła na wsi i nailepiej żeby miała oddzielną pracę wtedy mogłaby sie spełniać ;) Ale tu nie chodzi o mnie ja mówie ogólnie że rolnicy z bogatych rodzin i z ładnymi gospodarstwami powinni jeżeli trafi się okazja brać za żonę dziewczyny również z porządnych bogatych gospodarstw wtedy napewno by sie dogadali bo i podobna sytuacja po przeprowadzce i rodziny będą zadowolone że bogaty mąż lub z drugiej strony bogata żona. Nikt nie będzie musial zmieniać statusu życia ;) Nie zawsze jednak trafia się tak dogodna sytuacja. Wiemy że dziewczyny z bogatych rodzin raczej szukają zamożnych mężów (nie tylko w rolnictwie to sie sprawdza) więc warto poczekać może coś się znajdzie ;)

Ja odziedziczyłem po tacie już wyprowadzone ładne gospodarstwo oraz dom i odnowione budynki i wcale się nie chwale poprostu miałem w zyciu szczęście. Rolnicy słabo rozwinięci niezbyt zamożni powinni szukać sobie skromnych pracowitych dziewczyn nailepjej ze wsi żeby znały tutejsze realia. A rolnicy bogatsi mogą szukać dziewczyn z bogatszych rodzin taka para dłużej przetrwa. Choć nie jest to reguła czasami miłość wybiera inaczej.

Edytowany przez Runder, 01 lipiec 2013 - 16:59.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:35
  •  

#11622 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 01 lipiec 2013 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę

Punkt widzenia ważna sprawa. A kolega z wlkp??????????

No raczej :)

#11623 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę

Ale nie chodzi żeby wszystko umiała robić chodzi o to żeby trochę się orientowała w gospodarce i dobrze się czuła na wsi i nailepiej żeby miała oddzielną pracę wtedy mogłaby sie spełniać ;) Ale tu nie chodzi o mnie ja mówie ogólnie że rolnicy z bogatych rodzin i z ładnymi gospodarstwami powinni jeżeli trafi się okazja brać za żonę dziewczyny również z porządnych bogatych gospodarstw wtedy napewno by sie dogadali bo i podobna sytuacja po przeprowadzce i rodziny będą zadowolone że bogaty mąż lub z drugiej strony bogata żona. Nikt nie będzie musial zmieniać statusu życia ;) Nie zawsze jednak trafia się tak dogodna sytuacja. Wiemy że dziewczyny z bogatych rodzin raczej szukają zamożnych mężów (nie tylko w rolnictwie to sie sprawdza) więc warto poczekać może coś się znajdzie ;)

Ja odziedziczyłem po tacie już wyprowadzone ładne gospodarstwo oraz dom i odnowione budynki i wcale się nie chwale poprostu miałem w zyciu szczęście. Rolnicy słabo rozwinięci niezbyt zamożni powinni szukać sobie skromnych pracowitych dziewczyn nailepjej ze wsi żeby znały tutejsze realia. A rolnicy bogatsi mogą szukać dziewczyn z bogatszych rodzin taka para dłużej przetrwa. Choć nie jest to reguła czasami miłość wybiera inaczej.

Tak - a na końcu dostaną krzywe ryje od krzyżowania się w wąskiej grupie między sobą. Ale najważniejsze żeby jakiegoś bidoka nie wpuścić do rodu.

#11624 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę

Wiemy że dziewczyny z bogatych rodzin raczej szukają zamożnych mężów (nie tylko w rolnictwie to sie sprawdza) więc warto poczekać może coś się znajdzie ;)

Coś ? :blink: No tak ''coś' ,ładny dodatek do Twojego ''wyprowadzonego ''gospodarstwa i wartościowy $$$ -_-

#11625 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 lipiec 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Cóż, niektórzy uważają, że skoro dostali pieniądze od rodziców to w związku z tym wszystko inne im się należy... Ale na szczęście niejednego takiego życie nauczyło pokory:)

#11626 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 lipiec 2013 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę

No raczej :)

A jak jest z dziewczynami z twojej okolicy bo u mnie AAP

#11627 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę

Tak - a na końcu dostaną krzywe ryje od krzyżowania się w wąskiej grupie między sobą. Ale najważniejsze żeby jakiegoś bidoka nie wpuścić do rodu.

Dobrze mówisz ! :lol:

#11628 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz dziewczyna patrzy by się ustatkować .
Dziewczyny teraz szukają atrakcyjnych , ustawionych i bogatych facetów.
jak jest ładna dziewczyna to się ceni i za byle jakiego faceta nie pójdzie.
Podobnie jest z facetami, jak facet przystojny to tez sobie byle jakiej dziewczyny nie weżmie tylko przebiera w najładniejszych.

Ogólnie to co się teraz wyprawia to szok.

To nie dawne czasy , jak chodziłem do podstawówki .
8 klas i inne zycie , pary dopiero powstawały gdzieś koło 18 roku życia.
A teraz? teraz to 15 lat mają i juz dzieci mają.
A w gimnazjum to już całowania i sex.

Moja chrześnica ma 15 lat a to co wyprawi to o pomste do nieba woła.
Jak jej zwróciłem uwage na fb , że się arogancko ubiera i że piersi ma na wierzchu to mnie usuneła i zablokowała :( :(
Za to na 18-tkę nie dostanie nic. :)

Ogólnie to mi cholernie przykro jak słyszę takie teksty.

1) Zawsze chciałam się ustatkować, ale nigdy mi nie przyszło do głowy by robić to na plecach męża. Kończyłam studia, wypruwałam sobie flaki na gospodarstwie i w pracy, aby wyjść na ludzi. Ale tylko dzięki temu co osiągnęłam sama.

2) Chłopak miał być atrakcyjny, ale dla mnie. Nie musiał być modelem. Musiał mieć to co mnie pociągało. I nie miał być chłopaczkiem z okładki.
3) Czy trzeba być ładnym by się cenić? Mam przeciętną urodę, więc mam się nie cenić? Mam się upokarzać i zniżać do poziomu zero? Czy tylko modelkom należy się szacunek? Szanujemy tylko za wygląd?

Nie wydaje mi się żebym byłą dziwolągiem..... Ale jak widać z opinii zaprezentowanych poniżej... to jestem :(

#11629 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Baziula zgadzam się z Tobą że po tej wypowiedzi zrobiło mi się tak... przykro i smutno...Też odniosłam wrażenie że jak jakis mnie kiedyś zechce to dlatego że się nie ceni... :blink:

#11630 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę A tam dziewczyny ,to pisał facet ,a jak wiecie znaczna część jak nie wszyscy ,to wzrokowcy i dlatego ta napisał . Myślenie im się później załącza :D Bez urazy panowie ,ja wiem, że to nie wasza wina, tylko natury :rolleyes: Tak naprawdę, to kobieta wybiera mężczyznę ,którą ją wybierze . A Wy kobitki się tu nie łamcie czasem ,bo każda z nas właśnie powinna znać swoją wartość ,tym bardziej ,że może tą wartość udowodnić ciężką pracą i mądrością ... Nikt nie będzie nas szanował ,jak same się nie będziemy szanować ... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11631 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę No mężczyżni z takim podejściem jak Koza to na pewno nie będą nas szanować.

A jak facet uważa że biedny powinien się żenić z biednym a bogaty z bogatym..... to wina natury czy ograniczonego podejścia? Niestety z przykrością muszę przyznać temu rację. Małżeństwa bogatego i biednego baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko się udane. może i Koza przedstawił gorzką prawdę ładny dla ładnej brzydki dla brzydkiej.

Edytowany przez baziula, 01 lipiec 2013 - 20:28.

#11632 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę z tym łączeniem się w pary ludzi z największych gospodarstw to prawda. Jak popatrzeć po okolicy to takich par gdzie po obydwu stronach jest ponad 100ha jest bardzo dużo. Albo inaczej bogata dziewczyna nie spojrzy nawet na chłopaka co nie ma pracowników, sam krowy doi i orze ciągnikiem bez klimy.

Edytowany przez damian40000, 01 lipiec 2013 - 20:40.

#11633 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Bazula, to tylko jego strata ,bo jak mu ''ferrari'' zardzewieje to zmieni zdanie :) Czasem tego chlebka trzeba trochę zjeść, by zamiast tylko wiedzieć jeszcze myśleć . Szacunek nie może być dozowany w zależności od walorów urody .Od co ....Człowieka się szanuje za inteligencje ,bo wyglądu nie można zdobyć ,to kwestia genów .

A jak facet uważa że biedny powinien się żenić z biednym a bogaty z bogatym..... to wina natury czy ograniczonego podejścia? Niestety z przykrością muszę przyznać temu rację. Małżeństwa bogatego i biednego baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko się udane. może i Koza przedstawił gorzką prawdę ładny dla ładnej brzydki dla brzydkiej.

To akurat żadna nowość ,szlachta i tyle ...Bogaty i biedna to mezalians . Binek dobrze określił tą sytuację . Niech sobie tam dobrze między ''swoimi '' robią . Pewnym osobom myślenia nic nie zmieni ,tylko czy faktycznie niejednokrotnie taki człowiek może powiedzieć ,że jest szczęśliwy ?
Jest u mnie pan stary kawaler ,że tak brzydko powiem ,który twierdzi ,że nie ożeni się z żadną ,bo co ma do jego majątku należeć ..? :ph34r: .Po prostu żal mi go ,ograniczenie zaawansowane tylko niezdiagnozowane .

Edytowany przez Meg5, 01 lipiec 2013 - 20:56.

#11634 Share nazwauzytkownika

nazwauzytkownika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Nie mam zamiaru tego czytać, bo jest tego po prostu za dużo.

Jestem dziewczyną ze wsi, rozglądam się za chłopakami na wsi i co? I lipa - pustki, nie ma!

Oczywiście, szukam faceta, który umie robić, i to delikatnie mówiąc, a nie jakiegoś lenia patentowanego czy pijaka, i przykro mi bardzo, ale w mojej okolicy nie ma gościa, który umiałby trzymać łopatę i nią machać!

Aha, Runder, pitolisz głupoty.

#11635 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę No wreszcie jakaś koleżanka szuka "chłop na gospodarkę" I widać że babeczka dziarska i nie owija w bawełnę. Chłopaki ustawiać się w kolejce :)

#11636 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma co zwalać wszystkiego na naszą naturę.. po prostu niektórzy z nas to debile, chamy, nieroby i lenie śmierdzące... A biedny czy bogaty to wg was ile musi mieć na koncie lub ile hektarów musi mieć? Tak samo piękny i brzydki? Wg jakich obiektywnych norm to określić co??

#11637 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Ja wam dziewczyny powiem dla czego mężczyźni wybierają sobie " MODELKI " (nie którzy ) żeby móc zaszpanować ( coś w tym stylu ) przed innymi a jaki w tym cel to nie show biznes bo tak powinno być
Dla mnie kobieta nie może być jak kościotrup powinna być taka żeby było się do czego przytulić :wub:
A że bogaty z bogatym to jest bzdura no to ci mniejsi gospodarze zechcą powiększyć swój areał i co w tedy ? :huh:
A tak ogólnie dzień uważam za udany gdy roboty jest od 7 do 20 i nawet niema kiedy za bardzo na spokojnie coś zjeść ( bo i się nie chcę ) i w tedy można smacznie spać i na drugi dzień od nowa takie dni są najlepsze
Po prostu lubię zdrowo zapie**alać

Edytowany przez Jakub667, 01 lipiec 2013 - 20:50.

#11638 Share nazwauzytkownika

nazwauzytkownika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę

Nie ma co zwalać wszystkiego na naszą naturę.. po prostu niektórzy z nas to debile, chamy, nieroby i lenie śmierdzące... A biedny czy bogaty to wg was ile musi mieć na koncie lub ile hektarów musi mieć? Tak samo piękny i brzydki? Wg jakich obiektywnych norm to określić co??

Jak dla mnie to ma mieć tyle co ja, albo mniej. Nie chcę by miał więcej, bo będzie mi to wypominał (co zresztą pisałam dzisiaj w innym wątku).
Jeśli będzie brzydki to przynajmniej żadna mi go nie odbije ;) I najważniejsze: ma być pracowity!

W ogóle cieszę się niezmiernie, że znalazłam to forum :)

Żeby było jasne: nie szukam tu chłopaka :)

Edytowany przez nazwauzytkownika, 01 lipiec 2013 - 20:50.

#11639 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 lipiec 2013 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę

. Albo inaczej bogata dziewczyna nie spojrzy nawet na chłopaka co nie ma pracowników, sam krowy doi i orze ciągnikiem bez klimy.

To olać ją, że już użyję takich słów, to w końcu na czym jej zależy do jasnej cho***y na chłopaku czy na jego majątku, a może aby nic czasem nie musiała robić? ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11640 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę

Jak dla mnie to ma mieć tyle co ja, albo mniej. Nie chcę by miał więcej, bo będzie mi to wypominał (co zresztą pisałam dzisiaj w innym wątku).
Jeśli będzie brzydki to przynajmniej żadna mi go nie odbije ;) I najważniejsze: ma być pracowity!

W ogóle cieszę się niezmiernie, że znalazłam to forum :)

Żeby było jasne: nie szukam tu chłopaka :)

A gdzie go poszukujesz? A może jednak tu go znajdziesz? (jeśli w innych miejscach nie trafiłaś na niego)