Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34939 odpowiedzi na ten temat

#11601 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:24

Dziewczyna na gospodarkę Teraz dziewczyna patrzy by się ustatkować .
Dziewczyny teraz szukają atrakcyjnych , ustawionych i bogatych facetów.
jak jest ładna dziewczyna to się ceni i za byle jakiego faceta nie pójdzie.
Podobnie jest z facetami, jak facet przystojny to tez sobie byle jakiej dziewczyny nie weżmie tylko przebiera w najładniejszych.

Ogólnie to co się teraz wyprawia to szok.

To nie dawne czasy , jak chodziłem do podstawówki .
8 klas i inne zycie , pary dopiero powstawały gdzieś koło 18 roku życia.
A teraz? teraz to 15 lat mają i juz dzieci mają.
A w gimnazjum to już całowania i sex.

Moja chrześnica ma 15 lat a to co wyprawi to o pomste do nieba woła.
Jak jej zwróciłem uwage na fb , że się arogancko ubiera i że piersi ma na wierzchu to mnie usuneła i zablokowała :( :(
Za to na 18-tkę nie dostanie nic. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:39
  •  

#11602 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:36

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze tak było że mężczyźni szukają atrakcyjnych kobiet aby w późniejszym czasie mieć zdrowe i ładne potomstwo, natomiast kobiety szukają zdrowych, ułożonych i przystojnych mężczyzn aby zapewnili im byt i przekazali dobre geny dzieciom, natury nie oszukasz :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#11603 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę zależy jeszcze co ten pan prezes i przyszła pani prezesowa mają w głowach bo jak mają nie ten gatunek oleju co trzeba to na próżno szarpać i się użerać z gospodarkami bo predzej czy później i tak wyjdzie co z nich za gospodarze

#11604 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę To co się teraz dzieje nie jest dla mnie szokiem , bo kiedyś nie było takiego dostępu do internetu nie było takich telefonów jak teraz są , a jak były to mieli je tylko niektórzy ale do setna sprawy dzisiejsza młodzież po prostu jest całkiem ina niż kiedyś piją palą i bóg wi co jeszcze :D Kolego jak jest ładna dziewczyna to ona tylko zmienia facetów bo to się jej po prostu podoba ale też nie mówię że każda taka jest ;) A facet jak wyglonda no ok też będzie przebierał ale jednak dalej to facet i tak ma pod górke :P No tak zetorlublin7341 życie musimy sobie ułatwiaci ale to kosztuje a są takie tęmpaki że tego nie rozumieją a myślą że my rolnicy żyjemy jak bogacze , ale powiedziałem paru gościom żeby zamienili się ze mną to się odrazu wycofali a w gadce to bochaterzy jak ciul ;)

#11605 Share Domowy

Domowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Moim największym zainteresowaniem jest praca na moim małym gospodatstwie rolnym. Zastanawiam się czy można by to potraktować jako główny zawód, bo obecnie pracuję jako doradca kredytowy.

Napisany 01 lipiec 2013 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę U mnie raczej nie ma takiego podejścia, że rolnicy to bogacze. U mnie raczej niestety jest na odwrót. Ludzie traktują rolników trochę z góry, sądzę że jesteśmy brudasami, tylko w gnoju i ze zwierzętami - strasznie mnie takie podejście denerwuje!

#11606 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę No to widzisz u cb jest inaczej , u nas czasem ktoś tam głupio palnie z brudasem ale przeważnie jest temat unia hajs i że tylko narzekamy :P

#11607 Share MatiRol92

MatiRol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:04

Dziewczyna na gospodarkę i co są te dziewczyny na gospodarkę ?? :P

#11608 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę Ale się ostatnio ożywiliście w tym temacie :)Czytam Wasze refleksje i myślę, że zawsze trudno było znaleźć druga połówkę , a w rolnictwie dochodzi problem kontynuacji dorobku pokoleń i obawa w jakie ręce to pójdzie.Wy się martwicie, ale Wasi rodzice to dopiero mają problem...
Mogę Was tylko pocieszyć, że prawdziwe uczucie może przezwyciężyć wiele przeszkód , niestety nie wszystkie :(

#11609 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę Chciałam zapytać tych, którzy tak zgrabnie oszukują dziewczyny czy też mają taki zamiar: na serio tak robicie bądź będziecie robić? Przedstawiać się jako quasi - biznesmeni? Bo mam nadzieję, że to taka ironia i żart był, ale jakoś nie jestem pewna. Oczywiście biznesmen to jest równie dobrze ktoś kto ma mały sklepik, bo to też działalność gospodarcza, ale w moich oczach taki koleś, który robiłby z siebie nie wiem jakiego biznesmena zostałby skreślony przez:
1. za objawiającą się już na początku słabość do mitomanii
2. kompleksy - ktoś musi się dowartościować na pewno je ma
3. za uważanie potencjalnej dziewczyny za pazerną na kasę
4. zwykłe oszukiwanie.
Może zamiast kłamać warto byłoby stać się rolnikiem - biznesmenem z prawdziwego zdarzenia? Na pewno znacie takich rolników, którzy mają dużo pieniędzy - chcieli, pracowali i doszli do tego celu. Zresztą chyba można się też dorabiać razem czyż nie? Chyba nawet poniekąd większą wartość ma dziewczyna, która zechciała danego chłopaka kiedy nie był zbytnio przy kasie, ale razem z nim się dorobiła niż taka, która zechciała wtedy kiedy już miał kasę, oczywiście nie tylko z tego względu, ale istnieje wtedy spore prawdopodobieństwo, że pieniądze były głównym wyznacznikiem wyboru tego pana.

A jeszcze propo, że kobiety nie chcą rolników to zależy jaki to jest rolnik. Kiedyś, ze 3 lata temu musiałam stawić się w ARiMR w Warszawie, żeby dodatkowe dokumenty zanieść, które się okazały potrzebne. Poszłam z koleżanką, która aż się obraziła na mnie za sugestię, że jakiegoś fajnego rolnika może tu spotkać. Cóż, znam ją jeszcze z LO więc darowałam ten przytyk, choć jej, rodowitej warszawiance to istotnie chłopak - rolnik był jak z innego świata. W każdym razie czekałyśmy w tej sali i wszedł ON: młodsza i przystojniejsza wersja Michaiła Chodorkowskiego (https://www.google.p...fnVE4avO7_fgIAF , wysoki, dobrze zbudowany, elegancki, bardzo uprzejmy - z wyglądu marzenie. Na dodatek rozmawiał z tą panią o wniosku na zakup Fendta (wytłumaczyłam koleżance niezwykłość i cenę tej marki) i jak wypatrzyłyśmy odjechał Mercedesem CLS z nr rejestracyjnym wskazującym na mieszkanie blisko stolicy. Myślę, że obok takiego rolnika mało która przeszłaby obojętnie. Oczywiście niestety miał obrączkę, ale może tylko w celach odstraszających? :)

Edytowany przez Niebieskooka, 01 lipiec 2013 - 12:53.

#11610 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:10

Dziewczyna na gospodarkę niebieskooka - masz rację. Ja zawsze zgrywałem bardziej biednego, niż jestem, choć bogatym też nie jestem. Wyszedłem z założenia, że ma mnie pokochać, a nie kasę. Rolnictwo, to moje hobby i swoje 10 hektarów uprawiam z przyjemności po godzinach pracy. Normalnie to pracuję w firmie i starcza mi utrzymać żonę studentkę i małą córeczkę... Nie żyjemy rozrzutnie, ale na wszystko starcza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11611 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze, że wspomniałeś o rozrzutności. Niektórzy uważają jeszcze, że bycie biznesmenem polega na wzięciu mnóstwa kredytów na ekstra maszyny, samochód, dom, itp., a nie o tym, że trzeba to jeszcze spłacić. Biorą na zasadzie, że jakoś się spłaci, a potem jest dramat, bo się chce wieszać, bo na raty nie ma, a chciał bogacza zgrywać.

#11612 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę Jak rolnik jest bogaty ma wszystko ładne dom obejście maszyny samochód to bez problemu znajdzie dziewczyne np. z jakiejś też zamożnej rodziny rolniczej ;) To jest najlepsze i najpewniejsze rozwiązanie.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#11613 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę jak chcesz dziewczynę na kasę złapać i na majątek, to powodzenia, że będzie ci wierna...

#11614 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę

Zawsze tak było że mężczyźni szukają atrakcyjnych kobiet aby w późniejszym czasie mieć zdrowe i ładne potomstwo, natomiast kobiety szukają zdrowych, ułożonych i przystojnych mężczyzn aby zapewnili im byt i przekazali dobre geny dzieciom, natury nie oszukasz :P

Mateusz tego nigdy nie przewidzisz.
Bo czasem rodzice zdrowi a dziecko chore.

#11615 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę Własnie nie na kase bo dziewczyna musi być z innej bogatej rolniczej rodziny żeby troche się orientowała w gospodarce ale nie zależało jej na pieniądzach ;) Jak wiadomo bogaty z bogatym zawsze się dogada.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#11616 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę ja nie mam żony z bogatej rodziny, a się dogadujemy. Traktorem do przodu też umie jechać, no a cofać, to sam sobie je poustawiam, bo starczy, jak wiedzie do podwórka i nic nie przestawi. Kombajn to też moja zabawka i jej nie dostanie, bo i tak przy wyjeździe z zapiętym hederem mam po 2,5cm luzu z każdej strony, jak bramę z zawiasów wyciągnę - z założoną bramą nie ma szans wyjechania, a na poszerzenie bramy też nie ma szans, bo jest między zabudowaniami. W tym roku przymierzam się do postawienia wiaty za stodołom jako dobudówki, by nie musieć się przeciskać na styk o 10-11 w nocy, a na polu też sprzętu nie zostawię, bo ktoś do chłodnicy piachu wsypie lub d baku cukru. Teściowej też nie przywiążę do tylnego koła, by pilnowała, bo mi jej szkoda tak samo jak psa, którego by mi otruli...
Edit:
A co do bogatej, to co ci po takiej, co jest nauczona nawet traktorami z przyczepami cofać i kombajnem jeździć, jak ci powie, że na taki traktor nie wsiądzie, bo nie ma wspomagania, na taki kombajn nie wsiądzie, bo nie ma klimy... Ja jestem daleki od potępiania mezaliansów, ale uważam, że kobiecie trochę luksusu też się należy, a jak chce zrobić coś więcej, to proszę bardzo... Chciała prasować, to jej dałem 30-tkę z forschritką oraz przyczepą i pojechała z wujkiem będąc zadowoloną. Ja w tym czasie mogłem się skupić na koszeniu...
Ale rośnie mi kombajnistka, bo na opolagrze jak córkę 19mieięczną wsadziłem do tucano, to nie chciała wyjść, a jak ją siłą wyjmowałem, to płakała:" nie cie, nie cie! Kombajn, kombajn, kombajn!"

Edytowany przez wdaniel, 01 lipiec 2013 - 15:03.

#11617 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 15:15

Dziewczyna na gospodarkę Ja jak byłam mała to panicznie bałam się kombajnów, a jak jakiegoś usłyszałam to z wrzaskiem: "Izon, izon" uciekałam do domu, bo Bizona jakoś nie mogłam wymówić:) Dziś nawet sąsiad słyszałam, że swojego odpalał. Ach, ten dźwięk Bizona:)

#11618 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 15:20

Dziewczyna na gospodarkę No i jak tak czytam to nasuwa się jedna myśl że jednak wszystko krąży wokuł siana :P A dopiero na drugim planie jest miłości i itp :D

#11619 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 15:58

Dziewczyna na gospodarkę Bo to tak jak z filmu ''Pieniądze ,to nie wszystko ,ale wszystko bez pieniędzy to wielki ....'' Co jest dziś bez pieniędzy ? Lekarz bez ''koperty pierwszego kontaktu ''niewiele Cię wyleczy ,ksiądz bez kasy ,prawie Cie nie zna i wiele ,wiele innych przykładów . ^^
Edit: Mimo że człowiek chce wierzyć w bardziej wzniosłe cele w życiu jak pieniądze ,to i tak w konfrontacji z rzeczywistym światem będzie gonił za groszem ,bo inaczej się nie da już . Kiedyś ludziom wystarczał dach nad głową i pełen brzuch ,dziś cywilizacja wymaga od nas grubszych portfeli . -_-
Sukces pierwsza klasa to... :rolleyes: :D

Edytowany przez Meg5, 01 lipiec 2013 - 18:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11620 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 16:54

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie święte słowa i pięknie wszystko to ujęłaś koleżanko takie teraz nam czasy nastały że bez siana się nic nie załatwi a jak machniesz sianem to i papiery się znajdą i u lekarza miejsce się znajdzie po prostu jak wchodzi siano odrazu ina rozmowa jest :P