Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#11581 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę widzę że z tobą fruzia na kamieniu mógłbym się dorobić :) Ale niestety ojciec w spadku nie przepisał mi żwirowni :D
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:40
  •  

#11582 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę oj tam bedziemy w lotka grac :P

#11583 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę aaaaaaa ciekawe kto w niego wygra B)

#11584 Share GrzesiekK4

GrzesiekK4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Prawdopodobieństwo bardzo małe ale podobno ludzie wygrywają. :huh:
http://demotywatory....-prawda-o-LOTTO

Edytowany przez GrzesiekK4, 30 czerwiec 2013 - 21:01.

#11585 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Różne...

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja może i wygrywają ale co z tego że taki to zaraz wszystko przechleje i przeleci i nic z tego nie ma
cza inwestować jak się wygra

#11586 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę Racja wygra przehula i po kasie :lol:

#11587 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Ja na swój los nie narzekam prowadzę taką formę działalności że jeszcze zysk nawet spory jest, kredytu też nie brałem bo na razie go nie potrzebuję wystarczy mi to co mam no chyba ze się żonka znajdzie i będzie chciała coś więcej to nie ma sprawy zawsze można wziąć jakoś się odda. Co do zapier... nie powiem bo jak mi przychodzą miesiące kwiecień, maj, czerwiec to nawala się po 15 godzin na dobę ale tak muszę jak nie sprzedam towaru to nie będę miał kasy, powiem że nie wiem jak ludzie się utrzymują za 1500zł miesięcznie, ja bym nie dał rady. Nic trzeba pojeździć w teren może coś się znajdzie. Co do nieśmiałości też mam ten problem nieraz człowiek się zablokuję i koniec momentalnie brakuje mowy i tyle taka natura człowieka, czasem chciałbym aby to ona zrobiła pierwszy krok jak to się mówi :wub:

#11588 Share GrzesiekK4

GrzesiekK4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Często ludzie nie mający tak dużych pieniędzy po nagłym przypływie dużej sumy po prostu tracą głowę :mellow:

#11589 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę To ja myślałem że jestem nieśmiały ale jak widać nie tylko ja hehe

#11590 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Najpierw trzeba się ustawić na swoim a później można inwestować w dziewczyny które by chciały na gospodarce żyć i się jakoś utrzymywać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11591 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Już raz to pisałem ale powtórzę mnie jak dziewczyna się pyta czym się zajmuje To odpowiadam " Ze jestem prezesem a zarazem właścicielem firmy produkującej na najniższym szczeblu sektora rolno-spożywczego " :-) Resztę niech sama sobie dopowie:-)

#11592 Share krzysiudeere

krzysiudeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę ale i tak to prędzej czy później wyjdzie na jaw jaki jesteś naprawdę

#11593 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę A Rolnik to nieby nie jest najniższym szczeblem sektora rolno-spożywczego????

#11594 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Widzę że kolega ładnie wkręca dziewczyny że jest prezesem hehe

#11595 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Troszke trzeba pewnie każdy tu troszkę wkręcał :-) A zwłaszcza jak się dziewczyna podobała:-) A z drugiej stony czy wkręca ??? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :mellow:

#11596 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Po pierwsze tak naprawdę nasze zainteresowanie druga osobą nie zależy ani od charakteru, ani od wyglądu, ale od feromonów. Ktoś nam się podoba i nie mamy na to wpływu :)
Po drugie ten kto szybko zdobędzie pieniądze, nie wie jak ma się zachować i wszystko traci (wyjazdy, alkohol, luksusy). Natomiast przedsiębiorcy, którzy dość długo pracowali na sukces, zarobione pieniądze nie wydają bez sensu (chociaż wiadomo, ze ich wymagania i zachcianki idą w górę), ale inwestują. To jest też zależne od wychowania w domu. Czytałam o tych różnicach w jakiejś książce, ale już nie pamiętam jakiej :D

Edytowany przez gofiaczek, 30 czerwiec 2013 - 21:44.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#11597 Share GrzesiekK4

GrzesiekK4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba sobie jakoś radzić w życiu :).

#11598 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Punkt widzenia ważna sprawa. A kolega z wlkp??????????

#11599 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 30 czerwiec 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Tak czytałem ostatnie wypowiedzi i różne myśli mi po głowie chodziły , i powiem szczerze że tak robię w polu i w lesie i tak dochodzę czasem do wniosku że na gospodarce można dorobici się tylko minimalnie , bo jak tak na trzeźwy rozum pomyśleci to w naszej branży inwestycja inwestycje goni , ale są też tacy że robią w polu bo robią i nic dalej nie mają , a są tacy że robią inwestują i mają już trochę lepiej ale inwestycjomi końca nie widaci , naprzykład prosta sprawa to paliwo trzeba oleje trzeba części do maszyn też trzeba i tak w kułko i kasa cały czas idzie , a żeby mieci coś dla siebie z tej roboty to trzeba wszędzie oszczędzaci , a najbardziej mnie rozwalają teksty jak ktoś mi gada a bo ty masz kombajn traktory maszyny i jeszcze unia ci daje a ty wiecznie jęczysz że jest ciężko noż kur.. tylko że taki cep niewie ile człowiek wiecznie do tego dokłada ale cóż jak ktoś ma do tego zamiłowanie to i tak mimo to robi dalej ;) A co do inego tematu to żeby żadnej pani nie obrazici to niektóre kobiety w dzisiejszych czasach to szukają frajera jelenia jak zwał tak zwał i nawet im gospodarka nie przeszkadza ale niech tylko będzie ci źle szło to powie ci nara i cię zostawi wciśnie jakąś bajke że coś tam nie tak było ale ok niech sobie gada , a są też takie że weszły by człowiekowi na głowe odrazu i najlepiej żeby chłop nic nie gadał tylko robił , może niektórzy mnie za to co teraz napisałem zbluzgają ale to zrozumiem bo to jedynie moje tylko moje przeżycia po części no i to co wiem od znajomych :)

Edytowany przez kasek, 30 czerwiec 2013 - 22:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11600 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 lipiec 2013 - 04:50

Dziewczyna na gospodarkę co do jelenia to jest prawda nie które panie tak myślą złapać faceta niech na nią robi ale faceci też się tacy zdarzają, wiadomo gospodarstwo to nieustanna inwestycja, bo albo to by się z przydało albo tamto, niestety trzeba wydać pieniądze żeby ułatwić sobie życie. Także Prezesi najniższego sektora spożywczego trzymajmy się i się nie dajmy. Ps. Kończę na razie i idę rwać bób bo na giełdzie jeszcze cena dobra jest :D