Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo , samochody , technika , maszyny

Napisany 02 luty 2011 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę ja wam powiem tak z tymi autami to nie tak do konca ze audi, bmw itd auto musi poprostu wygladac ladnie wtedy laski sie ogladaja hehe ja mam np opla astre coupe bertone po Tuningu i powiem wam ze jak jade gdzie kolwiek zadko sie zdarza zeby sie nie obracaly laski chociaż i faceci tez sie ogladaja :/ hehe pozdro co do dziewczyn na gospodarke wymarly gatunek jak dinozaury

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:22
  •  

#1142 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 03 luty 2011 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna na gospodarstwo to taka, która cie poprostu kocha i zamieszka z tobą wszędzie :) Moja z miasta jak Ja, a podoba jej się na wsi. No tylko, że ona jest ogolnie z natury dobra, nie leci na kasę, samochód itp. nie boji się ubrudzić jeśli trzeba w czymś pomóc - mieszaliśmy wrześniu pszenicy w betoniarce 90 worków do siewu, ale zabrakło to potem w maszynie, sama od siebie chciała spróbować mieszać z tym proszkiem do zaprawy :) Oczywiście nie pozwoliłem jej bez rękawic gumowych i maski - ja maski do tego nigdy nie używałem :) ale jej mina u śmiech na twarzy jak mogla mieszać pszenicę w maszynie do siania bezcenna xD

Co do tych aut... hmm nie liczy się auto tylko osoba w nim :) Koleś podjechał pod szkolę mercem s-klasą - burak czyli szyby przyciemnione muza na maska :/ ja podjechałem passatem B5 FL 04r. dziewczyny się uśmiechały do mnie nie do niego (akurat tak staliśmy, że mozna to było zauważyć jak i naczuciele, bo się smiali i potem komentowali w szkole, że jakiś dzieciak podjechał taki autem a inny taki i panienki usmiechały się do tego co ma słabszej klasy auto :) No dobra koles był brzydki poprostu :)

co do migracji dziewczyn ze wsi do miasta to jest tak, że poprostu 1 miaja większe ambicji i nie mają korzeni w sobie ze wsi i chcą mieć inne zycie więc do miasta, a innym to nie przeszkadza, bo to ich dom, a to wcale nie oznacza, że są brzydsze czy głupsze :/ Matka urodziła się i wychowała na wsi, ale też do miasta się po slubie wyprowadziła gdyby tego nie zrobiła o bym teraz był farmerem :) za co teraz jestem... zły :) 24 lata i chyba miasto mi się znudziło , nie wiem jak jestem na wsi to jakoś (wg. dziewczyny) całkiem się zmieniam. A to w sumie to samo, i w mieście i na wsi mam dobrych znajomych, tyle, że na wsi to jest 3/4 dnia na dworze przy maszynach, "na drodze" a na w mieście 3/4 dnia w domu przy lapku

Edytowany przez Famer21, 03 luty 2011 - 20:25.

#1143 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 03 luty 2011 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę ehhh przestalibyście tyle filozofować a więcej działać ;) bo nawet w tym temacie pokazało się parę panien ... a tu zero działania ;) nagadacie się nagadacie i tyle waszego :D

#1144 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 luty 2011 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę przeciez tu na forum nie ma żadnej dziewczyny po za 2 które poznałem hehe :) ale mało piszą :D

#1145 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 luty 2011 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę są dziewczyny i czytają te wasze niektóre "mądre" wypowiedzi, więc lepiej uważajcie na to co piszecie bo naprawdę stracimy wiarę w polskiego rolnika ;)

#1146 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 luty 2011 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę justynkas - a które sa mądre z ciekawości hehe to sobie je chętnie przeczytam tylko nik podaj hehe :)

#1147 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę

Będę okrutny :D -jak mówi stara ludowa mądrość-kobieta ma tyle lat na ile wygląda...a facet na tyle na ile się czuje :D .
@limusine-"No własnie bez przesady bo zaczynacie już smecic jak 40 latki a pewnie FINN nawet 30 nie masz "-smęcę tu kurna ?:D

No już nie chce mi sie szukać ale już zaczeliście tylko gadać o rodzinie dzieciach i starości :D jak tu sie jeszcze trzeba troszke pobawić :) nie miałem na celu Cie uraźić oczywiście :)

@Farmer21 Przyciemnione szyby to oznaka buraka :o?

#1148 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę @Farmer21 nie będę wymieniać konkretnie ale te ostatnie 10 stron i te teksty o jałówkach... bezcenne... dobrze, że chociaż kilku z was ratuje honor polskiej wsi :)

#1149 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Hhahahah jałowki.. :D (mam nadzieje że to nie moje słowa)

@Justynkas jedno pytanie. Jeździsz może na wystawy rolnicze :)?

#1150 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę @limusine mam dziwne wrażenie, że to Twoje słowa ;) do Kielc owszem i coś z waszą odwagą jest gorzej niż na forum

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę limusine - no chyba trochę przesadziłem :/ :) Miałem na myśli, że techno czy muza z dyskoteki, gdzie w trakcie zapowiadają jeszcze utwory i pozdrowienia, przyciemniane szyby i opuszczone szyby i bassy na fula do tego ręce wyłozone i 6 chłopak jak tam jest miejsce dla 4 żeby miały pelny komfort :) no dla mnie to robienie wiochy, a tym samym właśnie wymyślono to określenie "robienie wiochy" i obraża ono właśnie wieś :/

justynka - hehe nie umiem znaleźć tych jałówek xD a Ty farmo-rolniczka ? :) Nie zrozum mnie źle, ale nie znam dziewczyn, które by się interesowały rolnictwem żeby siedzieć na takich forach :) dlatego pytam. Dziewczyna nie ma pojęcia co to warlchlak, tucznik czy knur jak powiem maciora czy świnia to wie :) ALe widok jej przy pomocy na wsi, wyobraź sobie śliczną blondi o niebieskich oczach z moim dziadek, który obcina zęby prosiakom, a ona mu w tym pomaga xD Ja tylko pilnowałem żeby jej się nie dobrze nie zrobiło od klimatu obory czy tego co dziadek robi prosiakom :) :D

#1152 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę nie nie o jałowkach to nie ja :D yyy no bo ten pomysł został niedawno wymyslony czyli w 2011 roku jak najbardziej panowie będą odważni :)

@Farmer21 pojechałeś " Przyciemnione szyby i opuszczone szyby" hahah to jak to poznałes :)? Nie no tak na poważnie to myślałem ze sam fakt ciemnych szyb jest "wiochą" ale mi się tam podoba :) taka muzyka i bass to juz rozumiem ze wieś tanczy wieś spiewa ;)

Edytowany przez limusine, 03 luty 2011 - 21:43.

#1153 Share justynkas

justynkas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 luty 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę @Farmer21 ja mgr inż. w niedalekiej przyszłości ( po tych którzy skończyli studia też jechaliście) i w pewnym sensie farmo-rolniczka :) chociaż jak na wasze standardy gospodarstwa w woj małopolskim to raczej małe ogródki ;)

#1154 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 luty 2011 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę limusine dla jasności przednie opuszczone, tylne przyciemnione zamknięte :)

justynka standardy gospodarstwa - nie sugeruj się moim avatarem :) robiłem go, ale w niemcach :) W polsce na opolskim woj. mam 2 wujków 1 ma 40ha drugi 140 ponad :) Nie wiem ile jakie na małopolskim są, ani ile Ty masz pola :) ale na opolskich to tak sobie, nie widać wielu wielkich maszyn mlny bizonów to co to za gospodarstwa też są po 130-230ha :) Trzeci wujek mieszka w niemcach i tam to on ma pola i maszyn ponad 7 tyś ha pszenica, rzepak kuku i mieszanki... i tylko pięcioma lexionami 600 kosi rocznie :) a jak zajedzie traktory do zaufanego handlarza w polsce da jakiegoś JD za 200tyś :)

#1155 Share ice2006

ice2006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ekologia,sport,technika rolnicza i nie tylko

Napisany 03 luty 2011 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę na stuningowane lecą nastki a na luksusowe laski

#1156 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 03 luty 2011 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę Chyba macie jakieś kompleksy, skoro zazdrościcie komuś ciemnych szyb i dobrego audio w samochodzie, na sorry chłopaki :D Jak tak czytam czasami ten temat to odnoszę wrażenie że chcieli byście pannę do pługa zapiąć, a niech ryje :D

#1157 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 luty 2011 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę co do przyciemnianych szyb.. to predzej bym przyciemnił w ciągniku.. bo praktyczne...a nie w samochodze... ;) bo szkoda kasy...
a co do muzyki z pozdrowieniami.. mo macie racje... że jeszcze nawet z bagaznika słoma wystaje.. ja tez lubie dobry bas w samochodzi.. ale bez szaleństw no i pozdrowień podczas piosenki.. ;) , bo słucham na oryginalnym sprzecie w audi, i to mi wystarcza...
tylko pomyslecie tak koledzy.. co bedzie reprezentowała soba tak przyszła zona , dziewczyna która poleci na samochód... :huh: chyba nie za wiele, wiem , ze na pewno znajda sie wyjątki... ;)
dziewczyna musi poleciec na was, to jacy jestesmy, a nie czym się wozimy...
bo raczej nie tedy droga...
no ale zawsze zwrócic mozna na siebie uwage w kazdy sposób.. nawet potykając sie przed jakąs "upatrzona" dziewczyną na "bolace kolano" ale jak to sie skonczy to juz nalezy do nas samych... bo zaproszenie do tuningowanego samochodu, obawiam sie że raczej nie wystarczy... B)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1158 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 03 luty 2011 - 23:45

Dziewczyna na gospodarkę Niech gość se słucha czego chce, muzy z pozdrowieniami, z wstawkami litanii do św. Józefa, może tak lubi :D Nie pomyśleliście że jak ktoś robi audio w samochodzie to robi to dla siebie? Bo mu charczące seryjne głośniki w Audi nie wystarczają do szczęścia? Nie pomyśleliście że jak ktoś robi auto żeby lepiej jechało, to robi to dla własnej przyjemności? Że ma frajdę z właściwości jezdnych, z przyspieszenia, dźwięku, dotyku tapicerki i ma głęboko to co se jakaś panna o tym pomyśli? Nie pomyśleliście?

Jeśli nie, to klapki na oczach, orać ziemię i wozić gnój :D

#1159 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 04 luty 2011 - 00:02

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 04 luty 2011 - 00:10

Dziewczyna na gospodarkę Ach, o drodze rozmawiamy :D No tak, tam może być też motocyklista, kierowca tira, dziecko na jezdni... oni także mogą nie ustąpić tej karetce. Wskaż mi cytatem, zacytuj, gdzie ja napisałem że droga nie jest dla wszystkich? Proszę o zacytowanie mojej wypowiedzi na ten temat, tu, teraz, NATYCHMIAST!

Jeśli nie potrafisz tego zrobić, litości, nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem.