Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34900 odpowiedzi na ten temat

#11561 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę Radzę tobie omijać z daleka takie dziewczyny :) Jak to moja znajoma mówi " z miastaśćie? a d*pa -ście" Są pewne stereotypy że jak ktoś najgłupszy w rodzinie to zostaje na polu. Praca na wsi zmieniła się diametralne przez te lata dzisiaj rolnik to przedsiębiorca pracuje na swoim majątku a nie w korporacji gdzie za parę lat zmieni się szef i można wylecieć , nie u prywatnego przedsiębiorcy który robi z pracownikami co mu się podoba z wykorzystywanie włącznie... Jesteśmy u siebie pracujemy nie tylko dla siebie ale i dla swoich przyszłych pokoleń... Pozostawiamy coś po sobie , niezależność i operatywność to jest to czego nam -rolnikom nikt nie odbierze ..
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:59
  •  

#11562 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę święte słowa :)

#11563 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę ja rowniez sie z tym zgadzam, rolnik jest prezesem wlasnej firmy :) i nie musi zasuwac po 8 godzin dziennie za marne grosze.

#11564 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę moja dziewczyna znow uwaza ze w czlowieku najwazniejsze sa oczy bo tylko one do konca zycia pozostaja niezmienne.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#11565 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Rolnik to musi zasuwać po 14godzin jak jest taka potrzeba a te 8godzin to chyba w Niedziele

#11566 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę no tak ale jak juz sie nazapier...sz to chociaz mam z tego konkretne pieniadze

#11567 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę tak ale te pieniądze to idą na spłatę kredytu i wiele z tego interesu nie zostaje :rolleyes:

#11568 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę ale Ty marudzisz. to sprobuj utrzymac rodzine w miescie za tysiac zlotych miesiecznie....

#11569 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę to prawda cały ten kram opiera się na kredycie ,i gzie tu czysty zysk

#11570 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę jeszcze sietaki nie urodzil co by wszystkim Polakom dogodzil :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11571 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Za tysiąc faktycznie nieciekawie ,ale zaproponuj tym miastowym pracę w gosp. za lepsze pieniądze, to i tak większość podziękuje .

#11572 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę co wy ludzie robicie tylko kasa się liczy dla was, i tak wszystko zabierze czas

#11573 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Jesteśmy kowalami swojego losu i wszyscy odpowiadamy za swoje czyny. A poza tym pieniądz nie teściowa kiedyś się do człowieka uśmiechnie. A czy jakbyście mieli 1 milion złotych na koncie zmienilibyście branżę ??? myślę że nie Bo ja nie pasuje mi to co robię:)
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#11574 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Ja tylko mówię jak jest to czemu miasto nie chce robić ma gospodarce? Tylko gadają jacy to rolnicy bogaci

#11575 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę kolego na co ci ten milion starczy na budowe domu i samochod takie czasy pieniadze nie maja wartosci

#11576 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę

co wy ludzie robicie tylko kasa się liczy dla was, i tak wszystko zabierze czas

Właśnie chodzi o ten czas ,a nie pieniądze . Są tacy co wybiorą skromniejsze życie i wolną niedziele .

#11577 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę

tak ale te pieniądze to idą na spłatę kredytu i wiele z tego interesu nie zostaje :rolleyes:

To po co brałeś ten kredyt jak teraz narzekasz?? Myślisz, że prywatny przedsiębiorca w mieście to nie ma kredytów?? Większość ma a przynajmniej Ci którzy chcą się rozwijać. Mi na przykład się kończy w przyszłym roku kredyt ale dzięki niemu to całkiem inna praca w polu jest. Na gospodarstwie pracujesz dla siebie. Sam jesteś sobie szefem. Nikt Cię do pracy nie goni. Trzeba mieć w sobie zaparcie, ambicję i samodyscyplinę żeby coś z tego wszystkiego mieć. Ja tam jestem zadowolony z tego co mam. Co prawda poprzez stereotypy ciężej znaleźć partnerkę ale jestem dobrej myśli. W końcu każdy gdzieś ma swoją drugą połówkę.

#11578 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę i zawsze tekst ze unia nam daje a my nic tylko narzekamy

#11579 Share fruzia fruzia

fruzia
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę dajcie mi ten milion to ja juz bede wiedziala co z nim zrobic :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11580 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę

To po co brałeś ten kredyt jak teraz narzekasz?? Myślisz, że prywatny przedsiębiorca w mieście to nie ma kredytów?? Większość ma a przynajmniej Ci którzy chcą się rozwijać. Mi na przykład się kończy w przyszłym roku kredyt ale dzięki niemu to całkiem inna praca w polu jest. Na gospodarstwie pracujesz dla siebie. Sam jesteś sobie szefem. Nikt Cię do pracy nie goni. Trzeba mieć w sobie zaparcie, ambicję i samodyscyplinę żeby coś z tego wszystkiego mieć. Ja tam jestem zadowolony z tego co mam. Co prawda poprzez stereotypy ciężej znaleźć partnerkę ale jestem dobrej myśli. W końcu każdy gdzieś ma swoją drugą połówkę.

Ja nie brałem tylko tata a ciekawe skąd od razu 200tyś na budowę obory!!!!