Polecane posty

banan575    104

Do piosenki ENEJ :D uloze cos na swieta.

 

 

refren bedzie brzmial cos w tym stylu

 

O o o tak smakuje rola, pierdzielona dola.................. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Ale z Ciebie Wodny Elf służbistka. Trochę relaksu i odprężenia w pracy jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Nie służbistka. Po prostu jak ktoś mnie jako osobę bezrobotną traktuje jako lenia, nieroba i gorszy gatunek a sam się obija w pracy i nie zajmuje się swoimi obowiązkami to mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Do piosenki ENEJ :D uloze cos na swieta.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QUaJF5faWBU

 

refren bedzie brzmial cos w tym stylu

 

O o o tak smakuje rola, pierdzielona dola.................. :lol:

 

oryginał super, każdy jednak ma swój własny niepowtarzalny szczyt, najlepiej wyluzować :)


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino27    0

banan575 no to już coś o Tobie się dowiedziałem.... no podkład ok...jestem ciekaw jak tekst.. a jeszcze bardziej wokal... w każdym razie do odważnych świat należy:)

 

banan575 p.s. nie jeden wydaje mi się chciałby dostać posade w UNICOM :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Nie służbistka. Po prostu jak ktoś mnie jako osobę bezrobotną traktuje jako lenia, nieroba i gorszy gatunek a sam się obija w pracy i nie zajmuje się swoimi obowiązkami to mnie trafia.

 

Popieram w zupełności ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

widocznie ma chody u szefa,skoro ma czas na pierdoły, Ja kiedyś pracowałam to szef zawsze mówił nam że problemy i życie osobiste zostawiamy przed progiem a za progiem jest już zakład i on jest najważniejszy,a tu koleżanka banan ma czas na układanie piosenek ja bym nawet nie przyznała się że pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest praca i praca i dajcie już spokój ,bo nie wiem o co Wam chodzi ?

Może ma prace portierki i mało petentów jest ,to się dziewczynie nudzi . Nie każda praca wymaga zawsze stałej uwagi i zaangażowania . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

każdy może wypowiedzieć się,nikt się jej nie czepia tylko a lepiej nic nie piszę bo zaraz solidarnie za bananem staniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Jest praca i praca i dajcie już spokój ,bo nie wiem o co Wam chodzi ?

Może ma prace portierki i mało petentów jest ,to się dziewczynie nudzi . Nie każda praca wymaga zawsze stałej uwagi i zaangażowania . ;)

Jest też bezrobocie i bezrobocie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

na poprawienie humoru najlepiej posłuchać ormiańskiej muzyki typu.................... Sandu Ciorba Dalibomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dzis ulozylam refren, 2zwrotki jedna spiewa dziewczyna, druga chlopak, on spiewa ze jest rolnikiem, a ona ze jest jego zona ale mozna tez spiewac wspolnie, to taki bonus refrenu. :D Niby inaczej spiewaja, ale moga wspolnie kazdy swoja zwrotke i tak to sie zleje w calosc i nikt nie zczai roznicy

 

Piosenka bedzie opowiadac o pracy rolnikow.

 

Mam juz 4zwrotki.

 

3 i 4 beda o @Meg5 i @Jaro

 

5 bedzie o bananowej i Basce,Dlaczego imie??? Moze mi sie uda zrobic hit weselny. A w hicie potrzebne jest imie. :D

 

6 to bedzie zakonczenie calej piosenki :rolleyes:

 

 

O borki ale ile sie omeczylam ze zwrotka o @Meg5

 

Piosenka bedzie miala 6zwrotek ale bedzie spiewana po 2 i refren (Czyli bedzie 3zwrotki podwojne) Dlaczego po 2?? zeby byl glos dziewczyny i chlopaka

 

Posluchajcie jak w tej piosence jak spiewaja zwrotki, Dziewczyna spiewa przy delikatnej muzie a potem chlopak ma dopierniczony ful basu i keyborda

 

http://www.youtube.com/watch?v=T9iYPDza6z8

 

 

Moze mi sie uda stworzyc hit weselny, ktory zona bedzie mogla swojemu mezowi rolnikowi zadedykowac ta piosenke na ich weselu

 

 

Czy to hit czy to kit ocenicie sami. :rolleyes: A jak ja ukladam???? Znam piosenka STRACILAM CNOTE i poprostu ukladam slowa co mi sie napatoczy to zapisze w notesiku a potem tylko zegrac to w calosc.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

banan nie mam humoru na te teksty,masz męża daruj sobie nie piszę to złośliwie ale trochę powagi sama pisałaś jakich masz teściów

 

i gdzie Twój tekst, napiszę co myślę, żałosna jesteś, MAT912 nie daj mi punktu, bo nie ma za co, co chronicie? osoby które nie powinni być na tym forum, niby są żonami rolnika a pracy nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A co ma maz i tescie do tego ze Ja cos tworze???????? Moze to moja pasja tworzyc teksty piosenek :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

to może poszukaj sponsora............nie piszę to złośliwie ale czasami zastanów się nad swoimi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale @wozak to ja zrobie z siebie posmiewisko, a nie z Was :rolleyes: proste nie???? :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Wozak podobnie jak Ty uważam, że koleżanka nie zna pracy, ŻADNEJ PRACY. Guzik wie, guzik się napracowała i temu też tak się wynosi nad innych, że inni to nieroby i lenie nie to co ona... szkoda tylko, że pouczając sama nie patrzy na to, np.że pracując się obija... że pracy nie zna... pewnie za nią teraz wszystko mąż robi tak jak wcześniej rodzice :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Wodna i @wozak macie racje, nie znam sie na pracy, nigdy nie pracowalam :D ale jak na moj wiek mam NA KWITACH wpisane 7lat pracy.

 

A co sie na starosc liczy??? Kwity ile lat przepracowalas. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

na mojej wsi uchodzę za osobę która żadnej pracy się nie boi,więc nie zniżę się do TWOJEGO POZIOMU I NIE NAPISZĘ WSZYSTKIM NA TYM FORUM ŻE LICZY SIĘ JEDYNIE KWIT.............ciekawe jak czujesz się w oczach tych osób na forum które wierzyły w to co piszesz a nie wspomnę oTwojej rodzinie i meżu z nim też taka szczera jesteś............ Ja bynajmniej to co tu piszę jest faktem a nie fikcją,...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie rozumiem jednego o co sie rzucacie ze piosenke chce ulozyc???

 

Jak pracy sie nie boisz to super, pracuj,

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

I nie rozumiem o co się kłucicie,przecież nie sztuka się narobić a zarobić.Wodny Elfie pracuję w korporacji Metsa Group na stanowisku technik mechanik utrzymania ruchu produkcji papieru,jestem odpowiedzialny za maszynę papierniczą i wierz mi jeżeli niema awarii albo innych problemów jest czaś na kawę,bajere z inżynierami kierownikiem który jest niemcem.Ale jeśli wystąpi awaria to każdy wie gdzie jego miejsce bo każdy wie że otrzyma godziwe wynagrodzenie.Pracowałem prawie 8 lat w BMW w Monachium i tam także pracowało się na spokojnie.Tylko w polsce prywata wykorzystuje praownika.

Chce dziewczyna ułożyć piosenkę,dajcie jej szansę a nie krytykujcie.To tyle ode mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
osoby które nie powinni być na tym forum, niby są żonami rolnika a pracy nie znają.

Skąd Ty wiesz ,że nie znają ? Jasnowidz czy co ? Ty stale pracujesz ,nie masz nic wolnego ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok ,jak '' będę ''to pogadamy ... ;)

PS : Nie mam przy profilu napisu V.I..P . Meg wystarczy ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj