Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#1121 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę a ja tam wole troche owijac w bawełne i o tych sprawach nie rozmawiac bo kto wie moze w przyszłosci nie bede prowadzil gospodarstwa?
ogolnie to denerwuje mnie to ze ludzie mysla ze w zyciu ma byc super lekko swiat rodem z seriali, sory ze przynudzam ale mam dosyc chodzenia do szkoly z mieszczuchami nie majacymi pojecia o niczym i widzacym w zyciu tylko swoj blok i betonowa plyte przed nim.

tak samo z dziewczynami-chlopak ma jezdzic dobrym autem miec na wszystko kase oczywiscie ma miec zawsze czas dla niej i byc na kazde zawolanie bo nie wazne skad ta kasa ma byc-zarobiona czy ukradziona ale nie moze zajmowac sie czyms "obciachowym"

beznadzieja tych czasow nie moge sie doczekac kiedy juz skoncze to szkole i do miasta pojade tylko gdy bede musiał...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:56
  •  

#1122 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę taka jest smutna prawda o miastach. Nic tylko się liczy to żeby facet mial bmw audi i motor żeby mogła się kolezankom pochwalić. Jeszcze żeby był prezesem banku. Niektóre dziewczyny maja w glowach nieźle poryte bo jak ze szkoly jeden koles ktory nie mial powodzenia u dziewczyn kupil motor to zaraz co jechal do domu to z inna.. nie mowie ze wszystkie takie sa ale 80% i niestety my musimy odnaleźć te 20% a jedna z nich musi nas pokochać. I nie ma co owijać w bawełne bo jeśli kobieta wystraszy się owego gospodarstwa to znaczy że nie rozumie że rolnik to jak by nie patrzeć przedsiębiorca...

#1123 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę a z tym motorem to jest prawda jak ktos ma motor to wszedzie sobie na pokaz dziewczyne znajdzie :lol:

#1124 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Ale jesli to dziewczyna zostaje na gospodarstwie to niedziw sie ze imponujesz kolegom,bo jesli facet zostaje na wsi to napewno ten ktoremu sie nie udało wyrwać do miasta z roznych powodow.Ciekawe gdybym został straźakiem to kobiety napewno inaczej by mnie postrzegały, stereotypy na grupy zawodowe są i będą ale mogą sie zmienić na naszą korzyść

#1125 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę Z motorem to kiedyś miałem przypadek taki (mam honde cbr) że moja koleżanka po jakimś czasie jak już miałą chłopaka to powiedziała mi że nie chciała ze mną być dlatego że mam motor, że mowiliby o niej że poleciała na motor i że blachara... i bądz tu ku*wa człowieku mądry...

#1126 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 01 luty 2011 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę no z tymi motorami tak jak pisałem to jest koniec swiata.... A dziewczyny chcą sie chwialić koleżankom

#1127 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 01 luty 2011 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę no widzisz zależy jakie dziewczyny bo są "dziewczyny" i dziewczyny. Ta moje koleżanka jak widac po zachowaniu nie chciała być ze mną ze względu na motor a nawet ja to zniecheciło tylko na to jaki jestem :D cóż na wiosne sprzedaje motor może coś sie zmieni :D

#1128 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 luty 2011 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę

@Stasieks , czyli ktoś kto nie jest po studiach to od razu gorszy ???
Wiem z doświadczenia że wielu osobom z tej mądrości (uważają się za inteligentów bo skończyli studia ) to się w d*pach porzewracało ... A nie jeden / jedna po zawodówce ma więcej życiowego podejścia do codziennych spraw niż ludzie którzy może na studiach zdobyli dużo wiedzy ale albo jest im w życiu nie potrzebna albo nie umia z niej korzystać .

Kończąc dobre studia, dobrą uczelnię nigdy nie będziesz głupszy i będziesz lepszy od kolegów po zawodówkach. A zaradności w życiu to uczymy się całe czas od rodziców, otoczenia.
Jak wiadomo stało się teraz modne studiowanie w naszym kraju. Teraz każdy idiota może mieć przed nazwiskiem skrót mgr. i to oni powodują że poziom nauczania jest coraz niższy i magister czy inżynier nie jest już tak szanowany jak kiedyś.

Pieniądze zawsze liczyły się dla ludzi. Czy to przed wojną, teraz czy za 10 lat. Stało się to jedynie bardziej jawne. Nic tego nie zmieni więc nie wiem po co te wasze narzekania na kobiety które nie chcą "biednego" rolnika. I odczepcie się od mieszczuchów bo mi tu już hipokryzją zajeżdża.

#1129 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 luty 2011 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę eee Petes...ja mam audi... i jakos nie widze zaby na mnie leciały.. :lol: choć fakt że to stare B4, ale o model sie audi nie pyta.. ;)
A co do tego owijania w bawełne.. to mozna zaryzykowac... ale ja bym to szczerze odradzał.. bo jak dziewczyna nam zaufa... a potem okaże sie że nie bylismy szczerzy wobec niej... to raczej zbyt wiele nie mozemy sie spodziewac że nas wogle bedzie chciał znac...
ja mam zasade szczerośc ponad wszystko, nawet do bólu jak trzeba...wtedy przynajmiej mam czyste sumienie,ze wiedziała kim jestem co chcem robic w zyciu, a ze jej nie odpowiadało.. trudno jej strata... znajdzie sie druga co to doceni , a ta pierwsza bedzie jeszcze pluła sobie w brode ze odpusciła... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1130 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 01 luty 2011 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę A wiecie co znaczy skrót mgr inz.? Moge g*wno robić i niezle zyc:-D ,tak więc przydają sie w zyciu te literki przed nazwiskiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1131 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 02 luty 2011 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę Tylko takie są teraz realia ze mgr gówno w zyciu daje bo naprodukowali tych mgr i roboty dla nich nie ma a teraz szukają ludzi takich co potrafią coś w życiu zrobic....

A co do audi to koleżanka mi doradzala ze mam kupic a3 i laski moje :P
Mój kolega ma taka sasiadke że jak widzi bmw to już jest do wziecia.... niestety takie realia

#1132 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 02 luty 2011 - 16:14

Dziewczyna na gospodarkę A3 to samochód dla pań :) . Polecałbym A4 w górę :)

#1133 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę no nie wiem czy tak dla pań.... po ładnym tuningu z głową auto jak bajka... A i jeszcze silnik 1.8T ;D

#1134 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Dla pan to A1:-P ale ja bym polecil A5 :-D

#1135 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 02 luty 2011 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę Jak panienki leca na motory to nie kupujcie nic na asfalt tylko kupcie sobie crossa a jak chcecie miec ładny samochodzik i nie przepołacac za znaczek na przodzie to proponuje leona 1 albo toledo 2 to samo co audi a 3 i a 4

#1136 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko takie są teraz realia ze mgr gówno w zyciu daje bo naprodukowali tych mgr i roboty dla nich nie ma a teraz szukają ludzi takich co potrafią coś w życiu zrobic....

A co do audi to koleżanka mi doradzala ze mam kupic a3 i laski moje :P
Mój kolega ma taka sasiadke że jak widzi bmw to już jest do wziecia.... niestety takie realia

CZekaj, czekaj, czekaj mowisz gdzie Ty mieszkasz :D? i ładna ta sąsiadka :)? Na dniach kupuje bmke e46 to może przyjade do twojej sąsiadki :D :D hahaha

#1137 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Najlepiej jak panienka leci na ciebie:-) wtedy i do poloneza wsiadzie:-)

#1138 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 02 luty 2011 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę wiem wiem smieje sie tylko :) nie to żebym rwał panny na samochód czy jakieś inne dobra materialne :P

#1139 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 02 luty 2011 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę haha z tym poldkiem to mi sie historyjka przypomniala :P
Zbierałem bale w nocy i był fajny ksieżyc wiec pogasiłem swiatla przy spinaniu przyjechał poldek zgasił swiatla a my z kumplem juz zadowoleni i był element zaskoczenia laska kolesiowi ciagnie a ten zadowolony a ja wszystkie halogeny jakie tylko mialem :D ona nie wiedziala gdzie sie schować B) B) jedziemy kawalek dalej a tam w golfie 3 to samo.

Wiesz kolego ona mieszka w rybniku a miał bys w czym pobaraszkować :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1140 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 luty 2011 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę

Tak tak tak , macie rację kobiety gdy są młode to oczywiście są piękne , a potem? ???hm????? tylko zapomnieliście o jednej rzeczy.
że Mężczyźni zawsze nie będą też przystojni i młodzi,
To działa w dwie strony.

Będę okrutny :D -jak mówi stara ludowa mądrość-kobieta ma tyle lat na ile wygląda...a facet na tyle na ile się czuje :D .
@limusine-"No własnie bez przesady bo zaczynacie już smecic jak 40 latki a pewnie FINN nawet 30 nie masz "-smęcę tu kurna ?:D