Polecane posty

Xawier    222

Oj chyba Mat powinien zadziałać...( w sumie to ciężkie życie masz z nami Modzie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Och, Meg, bez kapelusza, rękawiczek i eleganckiej laseczki już nie możesz wychodzić z domu ;)

Podobno ...To za tą teściową pewnie ....No cóż wszak co dzień starsza jestem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niestety nie ,nie pijam takich wynalazków . ;) Ale pewnie ten imbir by się takiej'' starszej pani ''jak ja przydał ,bo podobno poprawia krążenie. :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Ponoć dobry na przeziębienia i trawienie też :) Szukam właśnie przepisu bo niby na necie tego pełno ale dobrze by było mieć jakiś sprawdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co na przeziębienie ,to najlepiej się z chłopem grzać ,a i pewnie metabolizm się poprawi od tego grzania :rolleyes: Przeziębiłaś się ? Jak tak ,to nie jesteś sama ,ja też. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

No to ta pogoda widocznie tak działa (u mnie deszcz). Każdy się chce kłócić o byle co takie prawdziwe nic. Tu potrzeba jakiegoś fajnego tematu do pogadania., Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D Najpierw zgadzacie się z kobietą mówiącą ( tutaj był raz filmik zamieszczony) o tym że mężczyznę można owinąć w około palca, a tylko jedno zdanie moderatora i się znikacie. CZEMU? WTF? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Wiesz co na przeziębienie ,to najlepiej się z chłopem grzać ,a i pewnie metabolizm się poprawi od tego grzania :rolleyes: Przeziębiłaś się ? Jak tak ,to nie jesteś sama ,ja też. ;)

Nie dla mnie szukam ale rada dobra :) Dużo zdrowia w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

No to ta pogoda widocznie tak działa (u mnie deszcz) . Każdy się chce kłócić o byle co takie prawdziwe nic. Tu potrzeba jakiegoś fajnego tematu do pogadania., Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D Najpierw zgadzacie się z kobietą mówiącą ( tutaj był raz filmik zamieszczony) o tym że mężczyznę można owinąć w około palca, a tylko jedno zdanie moderatora i się obrażacie i znikacie. CZEMU? WTF? ;D

 

Prrrrryyy..Hola Hola Folguję :) tak się rozpędziłem że zamiast edytować swoje posty to ja cytuję.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

NIe jestem Migotką ;[

 

Tia, "Muminki się cieszą (razem z Mi) jak wdaniela powieszą tralala"

właśnie to sobie nuciłem o powieszeniu - czytasz w moich myślach i między wierszami. A za tą migotkę, to przepraszam... Jest mi tak bardzo przykro, że bym ci z przyjemnością osobiście napój imbirowy przyrządził...

Starszej Pani ? :huh: Przepełnione żółcią ?

No i widzisz Meg za kogo nas tu mają? Chyba naprawdę będzie trzeba utworzyć nowy temat na tym forum "tylko dla skazanych... przez młodzież"

Ah Muminki... czasy dzieciństwa wracają... jeszcze Smerfy i Gumisie;)

Lepszy Wilk i Zając, Żwirek i Muchomorek, Krecik, Rumcajs, Sąsiedzi i parę innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

, Lodzia -- ty? (Według mnie Bardzo silna psychicznie Kobieta) chcesz opuszczać to forum >? Nie rozumiem was kobiety !!! :D

@Krisek, wielkie dzięki za komplement :) Swoją drogą co z tymi FILCOKAMIi i @Bystrą, to jest ciekawy wątek?

Wiecie co, byłam dziś u fryzjera i czuję się BOSKO, nawet MAT mi nie zepsuje humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Dziękuję wdaniel - sama go wcześniej znalazłam :D :lol:

:D :lol: :D :lol:

Wiecie co, byłam dziś u fryzjera i czuję się BOSKO

to wrzuć twoją nową fryzurkę jako awatar - też chcemy zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

No dobra, to zmienię swój koci avatar na jeden wieczór, ale ostrzegam,że to NIE JA JESTEM NA TYM ZDJĘCIU, fryzura ta sama, długie, nie malowane, brązowe, w sumie to ten fryzjer, nic nadzwyczajnego nie zrobił, tylko trochę wycieniował...

 

Ale to jest bardzo ciekawy temat, jakie fryzury lubią faceci? Długie, krótkie, malowane, niemalowane,proste, kręcone, blond, brąz, czy może czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dużo zdrowia w takim razie :)

Dziękuje i wzajemnie . Zdrowie najważniejsze ;)

 

Lodzia naszym chłopakom to się wszystkie podobają ... ;)http://www.youtube.com/watch?v=m2BDeceBaJI

Edit : o samym teledysku wole się nie wypowiadać ...jak to disco polo :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

heh. jaka fryzurka powiadasz :) Mi się najbardziej podoba (prosta fryzurka) czyli nie skomplikowana , oraz jak najbardziej naturalny kolor włosów. Nie ma co kombinować z farbowaniem, Tak i tak liczy się osobowość a nie wygląd , to po co przepłacać na drogich farbach w których jest duża zawartość składników chemicznych, które tylko pogarszają strukturę cebulki a co za tym idzie intensywne wypadanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

A ja pomogę przytrzymać w czasie duszenia także strzeżcie się ludzie :)


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No to zmieniam...@Wozak i @Banan575 może zdradzicie nam jak poznałyście swoich mężów i czy od razu wiedziałyście,że to ten jedyny? Temat może banalny, ale banału w życiu nigdy dość..

 

 

Ja zanim mojego poznalam osobiscie to przez rok od czasu do czasu wydzwanial do mnie. A ja chodzilam juz z jednym chlopakiem, a ten jak wydzwanial to opowiadal jak to chlopaki w ciula panienki robia, i mowil ze jak ten moj chlopak (oszust) mnie robi w ciula i jak sie bedzie tlumaczyl z tego.

 

Jak sluchalam tego to nie dowierzalam, ale wszystko sie zgadzalo i poprostu zerwalam z tym moim oszustem.

 

A ten przyszly moj okazal sie moj po pol roku jak zerwalam z tym oszustem

 

 

Potem bylo 3lata na kocia lape, byly zgrzyty i smiech itp; tak sie docieralismy, az wkoncu poszlismy na swoje.

 

i w naszym zwiazku na pierwszym miejscu jest zdrowie i szacunek do siebie. Nic wiecej nam nie potrzeba.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

 

Nie prawda ! :) Pooglądajcie sobie zamiast teraz np. oglądać zdradzającego Latoszka to przypomni wam się dzieciństwo być może :)

 


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

Oj Witek :) bo za reklamowanie "Na dobre i na złe" i "Muminków" na obiad będzie pół tony frytek za karę haha :P

Edytowano przez Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj