Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#11141 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę

hejka!!
czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??

A czemu by nie? Gospodarstwo to taka sama praca jak inna :P
Rolnik jest jakiś gorszy od faceta , który np pracuje na budowie, jeździ tirem czy pracuje w Banku?
Mężczyzna to mężczyzna, jest kochany, tylko takiego trzeba znaleźć :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:18
  •  

#11142 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie w tym problem że wiele dziewczyn uważa że TAK, że rolnik jest "inny"... :/

#11143 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 13:40

Dziewczyna na gospodarkę

Temat o dziewczynach na gospodarce, a człowiek znajdzie tu wszystko. Może wypowiedzą się szczęśliwcy którzy mają gospodarstwo i znaleźli dla siebie dziewczynę której nie przeszkadza taka praca lub mieszkanie na wsi. Ja jestem w grupie osób którzy jeszcze takiej dziewczyny nie znaleźli.

No tak zawsze ktoś zejdzie z tematu :)
Dużo jest dziewczyn, które są z Rolnikiem bo ma fajne maszyny i duży ''traktor'' tak jak koleżanka napisała kilkanaście postów wyżej.
Tylko Rolnik ciężko pracuje, żeby taki ''traktor'' kupić.
Wkurza mnie, choć nie wiem czemu, a może innym tak to nie przeszkadza. ale jak widzę gdzieś na wsi rolnika i jego żonę
Paniusię, która jeździ tylko, chodzi po fryzjerach, kosmetyczkach i nic mężowi nie pomaga, to mnie szlak trafia.
Trochę nie fair wydawać męża kasę obojętnie na co, a nawet mu w niczym nie pomóc.
No ale cóż. każdy ma jak chce :)

No właśnie w tym problem że wiele dziewczyn uważa że TAK, że rolnik jest "inny"... :/

W czym jest inny? Bo ma parę świń , krów, byków czy co?
Żeby nie Rolnik to taka dziewczyna nie miała by co jeść.
A poza tym Rolnictwo moim zdaniem to najciekawsze co można w życiu robić :)

#11144 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:09

Dziewczyna na gospodarkę @aagusia 1008 popieram cię w 100% ale niestety mało dziewczyn myśli tak samo jak my... NIESTETY... ;/
Kiedyś był demot (może kojarzycie) na zdjęciu był pokazany nowy traktor a pod spodem napis tego typu" śmiejecie się z rolników a wy nigdy nie będziecie się wozić takim drogim sprzętem jak oni" To jest szczera prawda... a najczęściej to właśnie dziewczyny nie potrafią tego zrozumieć... Owszem zwiążą się z rolnikiem ale dla kasy a nie dlatego by mu pomagać. Z "być z nim na dobre i na złe" one wybierają to NA DOBRE. Ale my tego @aagusia 1008 nie zmienimy... Ewentualnie możemy uświadomić tych którzy jeszcze nie wiedzą jaka jest prawda. Bo ci którzy w tym "nie siedzą" często nie zdają sobie z tego sprawy....

#11145 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę Ładnie się mówi, jak chłopak czy przyszły mąż ma hektary, wszystko zadbane i zmechanizowane. Miłe, młodsze koleżanki, gdybyście żyły na małym gospodarstwie ( do 5 ha) jeszcze kilka lat temu i gdbyście musiały pół hektara ziemniaczków zbierać ręcznie, buraczki zrywać tudzież plewić ręcznie, doić krwóki ręcznie, sprzątać oborę ręcznie to dziś nie unosiłybyście się z zachwytu nad tym jak piękne jest rolnictwo, tylko łapałybyścioe się za bolący kręgosłup.... tak jak ja.

Nie ma nic złego w tym by odwiedzić kosmetyczkę czy fryzjera ............ nawet jak się mieszka na wsi. Trzeba dbać o siebie.

Dobrze się mówi .............. jak się ma po 20 ha a na maszyny dała unia..... dziś rolnictwo to inna bajka., zwłaszcza na dużym areale.

Jacy są rolnicy..... hm... trudno generalizować, każdy człowiek jest inny. Może być i rolnik, byle coś sobą ten człowiek reprezentował, znał się na czymś ( na rolnictwie), nie był prostakiem i ch**em. Trzeba patrzeć na człowieka, i oceniać przede wszystkim fakty, bo fakty mówią wszystko.

#11146 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę Czy gorszy jakaś kpina uważam ze o wiele lepszy bo musi wszystko umieć owszem ze kobiety się boja bo jak się chce mieć to nie ma siły trzeba zasuwac więcej niż 8 godzin:-) Na etacie w gospodarstwie się nie dorobisz:-)
Ale jak by to się nie opłacało to kto by to robił????

Edytowany przez KRISTOFORn, 26 czerwiec 2013 - 14:21.
Błędy

#11147 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ładnie się mówi, jak chłopak czy przyszły mąż ma hektary, wszystko zadbane i zmechanizowane. Miłe, młodsze koleżanki, gdybyście żyły na małym gospodarstwie ( do 5 ha) jeszcze kilka lat temu i gdbyście musiały pół hektara ziemniaczków zbierać ręcznie, buraczki zrywać tudzież plewić ręcznie, doić krwóki ręcznie, sprzątać oborę ręcznie to dziś nie unosiłybyście się z zachwytu nad tym jak piękne jest rolnictwo, tylko łapałybyścioe się za bolący kręgosłup.... tak jak ja.

Nie ma nic złego w tym by odwiedzić kosmetyczkę czy fryzjera ............ nawet jak się mieszka na wsi. Trzeba dbać o siebie.

Dobrze się mówi .............. jak się ma po 20 ha a na maszyny dała unia..... dziś rolnictwo to inna bajka., zwłaszcza na dużym areale.

Jacy są rolnicy..... hm... trudno generalizować, każdy człowiek jest inny. Może być i rolnik, byle coś sobą ten człowiek reprezentował, znał się na czymś ( na rolnictwie), nie był prostakiem i ch**em. Trzeba patrzeć na człowieka, i oceniać przede wszystkim fakty, bo fakty mówią wszystko.

Owszem, Nie ma nic złego w tym by odwiedzić kosmetyczkę czy fryzjera, tylko trzeba chociaż w czymś pomóc.
Wiesz , my wybieramy co roku 2 ha ziemniaków na kolanach i jakoś dajemy rade.Niektórych nie stac na przykład na kombajn, a jakoś trzeba sobie radzić.
Jak ktoś ma duży areał i sprzęt to może żyje jak we śnie. Ja np sprzatam oborę ręcznie i jakoś nie narzekam.

#11148 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę To agusia pewnie wyrabiasz u sąsiadów bo w opisie masz 0.5 ha ziemniaków :wub: :P :D

Edytowany przez baziula, 26 czerwiec 2013 - 14:28.

#11149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę Tak wytrwale pracujesz na własnym gospodarstwie czy chłopaka?
Widzę ,że koleżanka też zajrzała do profilu Aagusi

Edytowany przez KRISTOFORn, 26 czerwiec 2013 - 14:28.

#11150 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę

Czy gorszy jakaś kpina uważam ze o wiele lepszy bo musi wszystko umieć owszem ze kobiety się boja bo jak się chce mieć to nie ma siły trzeba zasuwac więcej niż 8 godzin:-) Na etacie w gospodarstwie się nie dorobisz:-)
Ale jak by to się nie opłacało to kto by to robił????

Wszystko się opłaca, tylko bez chęci do pracy niczego się nikt nie dorobi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11151 Share Adka

Adka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę No pewnie że lepszy bo potrafi docenić to co zyskał przez ciężką pracę... A co do @baziula, wiem co to jest pracować ciężko na gospodarstwie bo fakt u mnie już wszytsko zmechanizowane ale u babci nie i niestety trzeba wszystko robić ręcznie i tym bardziej uważam że to było i jest piękne bo nie sztuka jest wejść do traktora i się wozić tylko sztuką jest pomyśleć jak zrobić żeby się nie narobić a dobrze zrobić. Mimo "młodego wieku" wiem co to jest ból kręgosłupa i coś mogę na ten temat się wypowiedzieć...

A jak boli kręgosłup to od tego jest mąż (czy tam kochany mężczyzna) aby zrobił dobry masaż xD

#11152 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę

Toć to szok, może tu nieźle sobie podrywa. :P

Nikogo nie podrywam,jestem wierny .

#11153 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:29

Dziewczyna na gospodarkę

To agusia pewnie wyrabiasz u sąsiadów bo w opisie masz 0.5 ha ziemniaków :wub: :P :D

Do zeszłego roku mieliśmy dwa hekary, w tym roku tylko 0,5 , bo u nas nie ma zbytu ;/

#11154 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:30

Dziewczyna na gospodarkę

Jakieś tam pary powstały z tego co wiem :)

no a a a jak sie twoje sprawy razorku mają z "Anią"
jest juz coś na rzeczy ? :lol:

#11155 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:30

Dziewczyna na gospodarkę

Do zeszłego roku mieliśmy dwa hekary, w tym roku tylko 0,5 , bo u nas nie ma zbytu ;/

Jak to przecie wszystko ci się opłaca.... :)mówiłaś...

#11156 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:31

Dziewczyna na gospodarkę

Tak wytrwale pracujesz na własnym gospodarstwie czy chłopaka?
Widzę ,że koleżanka też zajrzała do profilu Aagusi

Niestety nie mam swojego, ale pomagam chłopakowi już cztery lata :)

Jak to przecie wszystko ci się opłaca.... :)mówiłaś...

No bo opłaca, ale że u Nas nie ma zbytu akurat na ziemniaki to moja wina?

#11157 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę

No pewnie że lepszy bo potrafi docenić to co zyskał przez ciężką pracę... A co do @baziula, wiem co to jest pracować ciężko na gospodarstwie bo fakt u mnie już wszytsko zmechanizowane ale u babci nie i niestety trzeba wszystko robić ręcznie i tym bardziej uważam że to było i jest piękne bo nie sztuka jest wejść do traktora i się wozić tylko sztuką jest pomyśleć jak zrobić żeby się nie narobić a dobrze zrobić. Mimo "młodego wieku" wiem co to jest ból kręgosłupa i coś mogę na ten temat się wypowiedzieć...

A jak boli kręgosłup to od tego jest mąż (czy tam kochany mężczyzna) aby zrobił dobry masaż xD

Tak już widzę jak zasuwasz u babci............... tylko dwidziestlatki mogą mieć taką fantazję jak koleżanki agusia i adka.......... pogratulować i pozazdrościć. Pozdrawiam.

#11158 Share aagusia1008

aagusia1008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę

. Mimo "młodego wieku" wiem co to jest ból kręgosłupa i coś mogę na ten temat się wypowiedzieć...

Masz rację, patrzą tylko ile mamy lat i już piszą że nie wiemy co to praca na gospodarstwie :)

#11159 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:33

Dziewczyna na gospodarkę Sądząc po poziomie naiwności waszych teksów maci słabe pojęcie.

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowany przez KRISTOFORn, 26 czerwiec 2013 - 14:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11160 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 14:36

Dziewczyna na gospodarkę Może wiecie moze nie.
Bym was wzioł do prawdziwej roboty to by wam "uszy" zaraz opadły :lol: