Polecane posty

cinek1808    1746

mowa srebrem milczenie złotem czasem trzeba może ugryźć się w język a nie posądzać nie znasz mnie więc nie osądzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Ja Ciebie o nic nie posądzam.

Poza tym skoro Tobie wolno osądzać wszystkie osoby płci żeńskiej po paru dziewczynach, z któymi miałeś do czynienia to dlaczego innym tego zabraniasz? Sam osądzasz nie znając więc dlaczego oczekujesz innego potraktowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nkem    0

[/b]

 

 

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

 

 

o będzie sex na sianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

oceniam ogół poza tym napisąłem ze są wyjątki

Kolego, ogół jest normą, a nie margines... Jak normalna dziewczyna powie nie, to znaczy, że nie chce, a nie, że masz ją brać na siłę. Nie piszę tu o marginesie, tylko o ogóle, który "niby" oceniasz. I kto tu nie wie, co to jest gwałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Jedna baba drugiej babie ................. grabie. :)

 

A ja wierzę w mężczyzn wspaniałych. Jak to dobrze, że jesteście. Dzięki wam w pracy jest wesoło, gadacie o głupotach i czas leci szybko :). Macie dziwną umiejętność przedstawiania spraw tak jakby nie było rzeczy do nie do załatwienia. Wszystko się da ! :) ( jak wam na czymś zależy od course :P)

 

Jak mi kobieta powie: Basia, nie martw się.... to jetem jej wdzięczna. Jak mężczyzna powie : Basia nie martw się :) to ja się przestaję martwić. Mężczyźni jesteście potrzebni na każdej szerokości geograficznej, sprawiacie, że nasz świat jest ciekawszy, kolorowy, weselszy i bardziej różnorodny. Umiecie pocieszyć i rozweselić.

 

Jasne, że są wśród was klasyczne łajzy, ale w każdym stadzie zdarzają się wadliwe osobniki. Ale takie się ELIMINUJE :) (można strzelić z wiatrówki w przyrodzenie lub nabić na grabie) jeśli nie ze stada to przynajmniej ze swojego życia :)

 

 

Niech żyją mężczyźni.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Ale masz dobry humor-dzień, co Ty bierzesz, chcę to samo.

A może ktoś Cię uszczęśliwił :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

@Baziula podaj na priv gdzie dokładnie mam zajechać na to ciasto marchewkowe i o której Ci będzie pasowało, termin od 16 do max bo jeszcze będę musiał do domu kiedyś wrócić z tych gór... jeszcze pół godziny i ruszam w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

[/b]

 

 

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

Drogi kolego u mnie 6:30 to koniec obrządku i pora na poranną kawę a nie na odwrót :huh: a te obuwie to nie masz zwykłych gumowców? Oj wydaje mi się paniczek z miasta a może ze wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

A ja widzę że paniusia bystra się popisuje, co to ona nie jest :) Jaka twarda i robotna że ho ho Hehehe. Jaka to robotna aż się kurzy.... :) skoro obuwie sportowo-ogrodnicze to hańba ubierać to wejdź do zagrody boso :) to dopiero będziesz supermanką ;)

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

A paniusia baziula to wcale się nie popisuje taka mądra, inteligentna wprost wspaniała na wszystkie tematy ma odpowiedz normalnie chodząca encyklopedia a ja to taka wieśniaczka nic powiedzieć nie mogę bo to się niby popisuję a ty to możesz i w szpilkach widłować nikt ci nie zabrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Oj bystra ............. chciałaś mi dogadać................. ale się nie udało :o

 

Możesz mówić, i pisać, nikt ci nie zabrania. Ale ja czytam taki przechwałki to mi wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

A czy wybierają się może jutro dziewczyny na Charsznickie Dni Kapusty? ;) Gwiazda wieczoru Pectus.


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

@baziula a ja widzę, że Tobie przeszkadza nieco, że inna kobieta potrafi pracować i jest zaradna. Po przeczytaniu tego co napisała @bystra pomyślałam (oprócz tego że zganiła kolegę za obuwie które chce założyć :P ) kurcze jak ona wcześnie musi wstać, że o tej godzinie jest już po obrządku a ja np. mam jeszcze dobrą godzinę snu.

Ponadto Ty też często pisałaś o sobie jaka jesteś i nikt nie zganił Cię za dobre cechy lub wspaniałe ciasto marchewkowe i nikt nie zarzucił, że to przechwałki. Więc jaki ma sens czepianie się kogoś o to co napisał o sobie i zarzucanie, że to przechwalanie się?

Pamietam też jak kiedyś zarzuciłaś pewnym koleżankom z forum, że wypowiadają się tylko w Agro Randce a nie tak jak Ty w innych tematach typowo rolniczych a teraz zauważ w jakim temacie Ty wiedziesz prym ;)

 

Forum jest dla wszystkich i wypowiadają się tutaj kobiety związane lub mniej związane z rolnictwem i nalezy liczyć się z tym, że któraś jest równie dobra lub lepsza niż ja czy Ty w niektórych sprawach czy pracach. Oczywiście nie zapminam tutaj o naszych wspaniałych, zaradnych i pracowitych Farmerach :)

 

Na Dni Kapusty to nie pojadę, bo za daleko, ale za to do Bednar się wybieram :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMWu    485

Raczej jestem biernym obserwatorem tego tematu (ciekawie jest poczytać, co rówieśnikom chodzi po głowach, szczególnie w tych sprawach, gdzie trudno, a raczej niemożliwie, o gotowe "przepisy"), ale teraz jednak musze zakończyć milczenie i co nieco napisać. Koleżanko baziula, Twoja złośliwość była co najmniej niepotrzebna...

 

Nie będę tu szukac drugiego dna (a zapewne coś by się znalazło, ale wydawanie opinii o człowieku na podstawie ledwie kilku wypowiedzi nie leży w mych przywyczajeniach), więc tylko wytłumaczę, że wypowiedź bystrej to nie były jakieś czczce przechwałki i sztuczne pozerstwo, ale zwykła, nieformalna odpowiedź na zaczepkę. Więc życzę więcej zdrowego dystansu (w tym do siebie) i mniej złośliwości, bo złość piękności szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Pomiędzy baziulą a bytrą jest ostra rywalizacja tylko że słowna,a kobieta jest płcią piękną i nie pasuje by aż tak docinać sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Bystra się przechwala. Jakoś jak nie wszyscy to przynajmniej połowa z Was codziennie macha widłami. I jakoś nie trąbicie o tym na forum, jacy to zapracowani jesteście. Jak to rano wstajecie, jak to w gumwcach zasuwacie. Nie widzę tu takich wypowiedzi.

 

Każdy robi to co robi i nie czyni z tego sprawy, co to on nie jest.

 

Pyszałków tępię :) i kwita. :)

 

Chcecie to sobie szukajcie, drugiego, czy nawet trzeciego dna. Mnie to wcale nie przeszkadza. :* miłego pięknego dzionka. Z kapustką charsznicką w tle. :)

 

@baziula a ja widzę, że Tobie przeszkadza nieco, że inna kobieta potrafi pracować i jest zaradna. Po przeczytaniu tego co napisała @bystra pomyślałam (oprócz tego że zganiła kolegę za obuwie które chce założyć :P ) kurcze jak ona wcześnie musi wstać, że o tej godzinie jest już po obrządku a ja np. mam jeszcze dobrą godzinę snu.

Ponadto Ty też często pisałaś o sobie jaka jesteś i nikt nie zganił Cię za dobre cechy lub wspaniałe ciasto marchewkowe i nikt nie zarzucił, że to przechwałki. Więc jaki ma sens czepianie się kogoś o to co napisał o sobie i zarzucanie, że to przechwalanie się?

Pamietam też jak kiedyś zarzuciłaś pewnym koleżankom z forum, że wypowiadają się tylko w Agro Randce a nie tak jak Ty w innych tematach typowo rolniczych a teraz zauważ w jakim temacie Ty wiedziesz prym ;)

 

Forum jest dla wszystkich i wypowiadają się tutaj kobiety związane lub mniej związane z rolnictwem i nalezy liczyć się z tym, że któraś jest równie dobra lub lepsza niż ja czy Ty w niektórych sprawach czy pracach. Oczywiście nie zapminam tutaj o naszych wspaniałych, zaradnych i pracowitych Farmerach :)

 

 

 

 

A Ty koleżanko Karolciu strasznieś święta, wręcz błogosławiona. Będziesz mi tu moje żarty o cieście marchewkowym wyciągać i sprzed wielu wielu tygodni sprawe kłótni kto gdzie pisze i w jakich tematach. Bardzoś pamiętliwa, powiem wręcz zawistna. Zwyczajnie wykorzystujesz okazję aby mi dołożyć, aż tak bardzo moje żarty ci przeszkadzają.????????????????? Połowe z tego co tu piszę to piszę w żartach i z ironią. Ale żeby ironię zrozumieć trzeba być inteligentnym.

Posłuchaj kolegi wyżej: Zawiść piękności szkodzi :) A i nabierz więcej dystansu, jak tu radzono.... mnie, ale chyba przez omyłkę :)

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

A to że ktoś wstaje rano i np o 6 jest po obrządku to mu się należą jakieś szczególne brawa?? Czy co?? Każdy chyba kto ma zwierzęta w większej ilości wstaje rano i zależnie od potrzeby to wstaje i o 5 i o 8. Ja zimą wstaję później bo i takiej potrzeby nie czuję żeby zrywać się o 6... ale w żniwa jak jest potrzeba to i o 5.30 już świntuchy mam nakarmione. Koleżanki czasami trzeba przymknąć oko na wypowiedzi innych i nie szukać dziury w całym. Praca na gospodarstwie jest specyficzna i wszystko zależy od indywidualnego podejścia. Więcej empatii i zrozumienia życzę wam na dziś. Miłego dnia :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Pamietam też jak kiedyś zarzuciłaś pewnym koleżankom z forum, że wypowiadają się tylko w Agro Randce a nie tak jak Ty w innych tematach typowo rolniczych a teraz zauważ w jakim temacie Ty wiedziesz prym ;)

 

 

 

 

A skoro już o tej sprawie mowa, to tak. To był doskonłay przykład, jak inni podchodzą z dystansem i żartem do tego forum. Wtedy dostałam na głowę najgorsze wyzwiska, że jestem zadufana w sobie, i uwaga nazwano mnie "durną babą" tak dosłownie. Innym razem moje wypowiedzi porównuje się do "dojadania pieska , który szczeka a nie wie o co chodzi".

 

 

Taka jest tolerancja i kultura na tym forum. I niestety ( przykro mi Panowie) taka jest skuteczność moderatorów, którzy moje błędy w stylu obrażanie innych potrafią punktować. A jak ktoś obrażą mnie to już tego nie widzą. I jest masę takich innych przypadków. Pamiętam miłą dziewczynę Emilię, wykpioną bezczelnie przez postępowych farmerów, pamiętam Kozę któremu się oberwało, bo odpalił pewnej Pani jej własną broną. No cóż, jej wolno, jemu nie.

 

 

Dlatego ja się nie będę przejmować. Piszę to, co mam do powiedzenia. Jeśli komuś nie pasuje jego problem. Rzecz jasna piszę puki mogę, bo moderatorzy bardzo uważnie czytają moje wypowiedzi. I punktują, oj punktują. Ale tego co piszą o mnie inni nie widzą. Tak naprawdę to tylko Kristoforn jest najbardziej sensownym moderatorem. Miłego dnia.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodzia    0

Widzę,że na forum zrobiło się gorącą i to za sprawą płci pięknej.....wydaje mi się,że niestety @Baziula odbiła Ci woda sodowa do głowy. Te wątek "dziewczyna na gospodarkę"(swoją drogą zmieńcie tą nazwę, jest poniżająca dla kobiet) jest dla wszystkich i wszyscy mogą się tu wypowiadać. A Ty poczułaś się tu najważniejsza, najmądrzejsza i zwyczajnie w świecie chcesz wykosić konkurencję. A więc @Baziula pokory, pokory i jeszcze raz pokory. Poza tym tylko dziewczyna, która nie zna swojej wartości i ma kompleksy, atakuje bezpodstawnie inne kobiety. Nie chcę Cię obrażać, ale niestety niszczysz sobie dobre imię, na które zapracowałaś.A żart Bystrej uważam jak najbardziej na miejscu, to jest wręcz flirt z @Krisek Pozdrawiam, miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleżanko Baziula ,powiedz Ty masz jakieś zaburzenia hormonalne ,bo masz strasznie zmienne nastroje ? :huh: Raz piszesz złośliwie ,by za chwile już być miłą . I nie wyciągaj co było ,bo nadal twierdze że nie masz racji w tamtej sprawie . Niektórym ludziom (tu mam namyśli tą biedną Kozę ) brakuje najważniejszego -krytyki względem siebie ,a Tobie koleżanko baziula zdrowej oceny sytuacji .

Edit:

PS: Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się,

czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle,

spokoju się spodziewać, czy też przejść... :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Kolego, ogół jest normą, a nie margines... Jak normalna dziewczyna powie nie, to znaczy, że nie chce, a nie, że masz ją brać na siłę. Nie piszę tu o marginesie, tylko o ogóle, który "niby" oceniasz. I kto tu nie wie, co to jest gwałt?

kolego jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem do zapraszam do podstawówki tam się uczy takich rzeczy gdzie ja napisałem że biorę kogoś na siłę wcześniej pisąłem że one same tego chcą . ja ich tylko kuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Koleżanko Baziula ,powiedz Ty masz jakieś zaburzenia hormonalne ,bo masz strasznie zmienne nastroje ? :huh: Raz piszesz złośliwie ,by za chwile już być miłą . I nie wyciągaj co było ,bo nadal twierdze że nie masz racji w tamtej sprawie . Niektórym ludziom (tu mam namyśli tą biedną Kozę ) brakuje najważniejszego -krytyki względem siebie ,a Tobie koleżanko baziula zdrowej oceny sytuacji .

Edit:

PS: Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się,

czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle,

spokoju się spodziewać, czy też przejść... :D

 

 

Nie ja wyciągam co było. Tylko Karolcia. Ja się tylko do tej sprawy odniosłam. Nie mam racji Twoim zdaniem. Mam niezdrowy pogląd Twoim zdaniem Meg. Ale to tylko Twoje zdanie, ja mogę mieć inne i mam inne, (choć jak nie raz sugerujesz nie wiem co czytam, może nie rozumiem ?) i niech tak zostanie.

 

NIe czuję się tu też najważniejsza, nigdy się tak nie czułam. Więc nie wiem skąd ta lekcja pokory od Lodzi. Piszę jak mam czas, nieraz całymi dniami tu nie zaglądam, i forum toczy się dalej i to normalne . Komu nie pasuje niech nie czyta, niech nie odpowiada. Naprawdę nie widzę tu problemu. Ale ja pisać będę, bo mam takie prawo. Na pewno nie przeniosę się gdzie indziej jak Emilia albo nie machnę na to ręką jak Koza. Nie obrażając nikogo mam prawo być tutaj. I napewno będę.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj