Polecane posty

Gość   
Gość

W dzisiejszych czasach też zależy jak kogoś poznajesz przecież możliwe jest, że nie patrzysz a tylko poznajesz myślenie, poglądy drugiej osoby a dopiero później możesz popatrzyć - jeśli w ogóle dojdzie do popatrzenia. Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...

Masz swoje zdanie na ten temat trzeba to uszanować ale może kiedyś uwierzysz, że może być też inaczej :)

 

 

 

Kupie C-360 do 20 lat :D Chyba strasznie przedmiotowo to brzmi wiesz? Szkoda mi już tej dziewczyny gdyby się znalazła nawet. Dziewczyna to nie ciągnik ani nie przyczepa wiesz? Nie wiem jak dla reszty ale mi się wydaje, że ktoś tu chce znaleźć kogoś na siłę bo tak pasuje, tak trzeba...

 

 

 

Wiesz co ? Skąd możesz wiedzieć czy ona mnie zaskakuje czy nie ? Ale dla informacji Twej napiszę, ze tego "tlenu" mam pod dostatkiem a żeby było mało to wątpię, że ktoś inny ma go więcej ode mnie. Uwierz mi naprawdę wątpię, że ktoś może być bardziej pozytywnie zaskakiwany tak jak ja przez nią.

A resztę to Ci Migotka ładnie opisała wcześniej nie będę dublował. A i nie zrozum mnie źle nie pisałem tu nic w złości chciałem tylko rozjaśnić sytuację i potwierdzić to co pisała Migotka ;)

Nie rozumie trochę Waszego wzburzenia ,czy tam tłumaczenia ....Ja Wam życzę jak najlepiej ,naprawdę ...Ale już trochę chleba zjadłam i wiem co nie co ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Lodzia wymiatasz :D a biały kozak w avatarze pierwsza klasa :lol: na reakcje Falconeyes poczekam, w końcu przez całą Polskę nie musi jechać ;) pozdrawiam :)

 

Zabrzmiało jak wyzwanie, a wyzwania to miód na serce każdego mężczyzny :) możemy umówić się na wspólną analizę zacnych tytułów ;)


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miranda    0

No wreszcie Falconeyes :D bardzo chętnie,tylko,że aktualnie dystans się zwiększył, musisz przyjechać do stolicy :P podejmujesz kolejne wyzwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Warszawa da się lubić, tutaj szczęście można znaleźć,tutaj serce można zgubić :) bardzo chętnie odwiedziłbym stolicę zwłaszcza że studiowałem tam pięć lat i zżyłem się z Tym miastem. Proponuję ciąg dalszy na PW ;)


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Hmm widzę ,ze kolega bardzo małostkowy .Jak widzisz kobietę atrakcyjną czyli ładna twarz ,zgrabna i ładnie ubrana itp. to co myślisz o takiej osobie ''ma fajny styl '' czy ''ładnie wygląda ''? Dla mnie wygląd to całokształt czyli i styl i to co natura dała jak rysy twarzy ,sylwetka . Także faktycznie jest mała rozbieżność między nami ,a podobno mamy się ku sobie :lol:

I tym się różni właśnie mężczyzna od kobiety, że mężczyzna patrzy na wszystko wąsko, a kobieta szerzej :rolleyes:

W taką pogodę , to sobie odpuść ,bo i tak Ci te płyty styropianu wiatr pozabiera :D Chyba że u Ciebie nie wieje ,bo u mnie strasznie ? ^^

też wiało i padało, ale jakoś dałem rady zrobić parę metrów i nic mi na szczęście nie urwało. Mam dach wysunięty, tak że mi nie padało na głowę, ale fajnie się robiło, jak po dachówkach stukało

Poza tym uwierz mi jak ja bym chciała traktować facetów tak jak Ty kobiety to po tym co doświadczyłam to musiałabym i głosić że faceci to dranie, zboczeńcy, zdrajcy, dziwkarze ect idt itp jak i chyba musiałabym gonić za nimi i ich kastrować za karę :ph34r:

Wiesz, czasami faceta nie zrozumiesz, bo jest jak zwierzyna wypuszczona z lasu... Z tego, co po sobie widzę, to nie dawaj nigdy facetowi zbyt wiele, bo ciągle będzie chciał więcej...

Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...

Meg wie o tym, lecz dla Meg wygląd nie jest takim wyglądem, jak my - faceci na to patrzymy ;)

Kupie C-360 do 20 lat :D

zapomniałeś dodać, że ma być nie bita i maks. 600 motogodzin :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

to znaczy, że nie musi zaraz dostać to, czego chce ;) Słowo "nie" też jest słodkie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Meg chyba naprawdę nie wierzysz, że są tacy na tym świecie dla których wygląd to nie jest pierwszorzędna cecha drugiej osoby. Jeśli każdy by patrzył tylko na wygląd to rozwodów było by jeszcze więcej niż jest bo każdy by tylko był z drugą osobą np, do pierwszej zmarszczki potem wymiana na nowszy model...

Meg wie o tym, lecz dla Meg wygląd nie jest takim wyglądem, jak my - faceci na to patrzymy ;)

Wygląd pierwszorzędną cechą na pewno nie jest ,ale na pewno jest kluczową . I nie wierzę w takie opowieści ,że mężczyzna może w charakterze kobiety się zakochać , nie zważając na wygląd . Albo ja znam innych panów ,jak Wy tu Panowie udzielający się w tym temacie . ^^

Wdaniel ,naprawdę ,aż tak inaczej patrzymy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Meg a co powiesz na autentyczny przypadek, że facet nie patrząc na narzeczoną pleciał do dziewczyny z twarzy tak szpetnej że nie dało się patrzeć i o nie za wysokim ilorazem inteligencji... za czym poleciał? za charakterem? za kasą? czy za biustem, nie aż tak dużym ale wywalanym zawsze na wierzch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może właśnie poleciał za tym wywalonym na wierzchu biustem ,jak to Ty napisałaś ... ;) Wiesz chyba że faceci lubią nie tylko patrzeć na kobiety, ale jeszcze coś tam z nimi robić i może ta dziewczyna w ''robocie '' była świetna ... :rolleyes: W sumie można by tu gdybać i gdybać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

do wodny elf co ja ma zrobić jak one same tego chcą ja żadnej kobiecie nie odmawiam wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie

do sadek z kumplami to ja pije zdrowie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

oj tam oj tam nie oszukujmy sie kobiety tez dosyc czesto lubią siedzieć w siodle ;p .. pozatym stara prawda za młodu cnotliwa a na starosć bierze co dają


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Może właśnie poleciał za tym wywalonym na wierzchu biustem ,jak to Ty napisałaś ... ;) Wiesz chyba że faceci lubią nie tylko patrzeć na kobiety, ale jeszcze coś tam z nimi robić i może ta dziewczyna w ''robocie '' była świetna ... :rolleyes: W sumie można by tu gdybać i gdybać ... ;)

 

Zakoch*ją się w wyglądzie a przecież nie tylko piękne kobiety wychodzą za mąż ( choć te penie w młodszym wieku). każdemu podoba się co innego i to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Witam wszystkich:) nie powiem bo miałem co czytać napisaliście dużo tego ;D ale to bardzo dobrze że coś się tu dzieje..Koleżanko Lodzia pisząc o mnie heh lepiej tego ująć nie mogłaś, :)Co do życia ze sobą to według mnie my nie mamy żadnego wpływu na to jakie ono będzie.nie my o tym decydujemy. Wiem niejeden napisze że jak nie my decydujemy to kto? przecież jak sam sobie nie zarobisz na chleb to ci nikt nie da za darmo. No i ma rację ale nie do końca bo jeszcze nie zobaczył tego że samo to że ma możliwość pracować to już duży sukces. Ja jestem katolikiem, staram się co niedziele chodzić do kościoła, i wiem że bez tego życie by już było zupełnie inne.Różne sprawy mogły by się przecież skomplikować bo czemu nie?.A jednak jest tak jak ma być i ja wiem, że za wiarę dostaję coś w zamian. Wyrwał się też temat o motoryzacji ,Takiej teorii właśnie się uczą młodzi ludzie ,że Kto ma BMW ten ma Kasę i każda na to poleci..Od wszystkiego są wyjątki No i tak też bywa. znam niestety parę takich osób. co myślą ze im wszystko wolno, ale będąc w ich otoczeniu ignoruję ich. widzę jak ich to bardzo denerwuje ale czym bardziej chcą się popisać przed kimś tym bardziej mam ich gdzieś i im to nie wychodzi więc odpuszczają... Bystra a wiesz że ja jak bym widział taką Kobietę z widełkami to bym gnał szybko jej pomóc jednym słowem Miód Malina :) Bo taki człowiek jest godny szacunku był cytat "Nie szata zdobi człowieka" więc w czym masz problem ?;D próbowałaś wkładać gumowce i widełkami machać ;)?Co do Migotki i jej pisania o udanym związku to Nie gniewaj się koleżanko ale wydaje mi się że chcesz się pochwalić że dobrze wręcz wspaniale ci się układa w życiu z Partnerem .Naprawdę cieszę się że dobrze ci się wiedzie i aż rozlewa się ta radość na tym forum ale pamiętaj że pół życia człowiek śpi a pół nie,Pół jest szczęśliwy, a pół nie więc zostaw tej radości trochę na potem:) ps; Sorki że aż taka wielka ta odp. WoW normalnie straszy, ale jak się bawić to się bawić ;D

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

Z tym wyglądem to prawda, że nie jest najważniejszy i że kto co lubi. Nie najważniejszy, ale ważny, w końcu to coś co przyciąga naszą uwagę.

Jednak muszę Wam powiedzieć, że czasem po pierwszym spojrzeniu czy spotkaniu nawet jak czasem ktoś się nie spodoba, to później może być różnie :)

Albo ktoś nam się z czasem spodoba z wyglądu, a jeżeli nie to z charakteru i zachowania ;)


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Bo te kobiety to są całkiem skomplikowane :P Nigdy nie wiadomo o co im chodzi i jak postępować...

Jak to juz ktos powiedział-kiedys tez zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią ręke uciąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

 

Koleżanko mam to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tommy, lewą czy prawą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie i nie mógłbyś nawet tego napisać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

do wodny elf co ja ma zrobić jak one same tego chcą ja żadnej kobiecie nie odmawiam wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie

Wiesz, zgodziłabym się z tym powiedzeniem o ile nie jest on w jakimś sensie usprawiedliwieniem gwałtu bo tak też jest to wykorzystywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Wdaniel ,naprawdę ,aż tak inaczej patrzymy ? :D

Psychologia ukazuje jeszcze większą różnicę zarówno punktu widzenia jak i myślenia... Podobno kobieta co innego myśli, co innego mówi i jeszcze co innego robi ^^ Niestety o takim temperamencie spotkałem tylko jedną kobietę i nie jest to żadna z moich bliskich znajomych, byłych dziewczyn ani moja żona...

 

Zakoch*ją się w wyglądzie a przecież nie tylko piękne kobiety wychodzą za mąż ( choć te penie w młodszym wieku). każdemu podoba się co innego i to jest fajne :)

Może powiem tak: pojęcie piękno dla każdego jest inaczej definiowane

nie wazne jedno jest pewne zebym juz nie miał reki ;)

I jaki z tego morał - nigdy nie stawiaj głowy, bo chromym jeszcze pożyjesz, ale dając głowę możesz przez dziewczynę zginąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

do wodny elf radzę zajrzeć do słownika i poszukać znaczenia słowa gwałt szczerze tow tym momencie nie rozumiem co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych

chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

 

cherry_lady_ -- Koleżanko mam to samo ;/

 

 

 

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

do wodny elf radzę zajrzeć do słownika i poszukać znaczenia słowa gwałt szczerze tow tym momencie nie rozumiem co masz na myśli

Słowo i jego znaczenie znam. Tak się na głos nad czymś zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj