Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#1081 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę Ja też na to nie poleciałam musiałabym być naiwna.W gospodarce raz są pieniądze a raz ich nie ma to zależy od miesiąca i pracy.

tomi595 I tak trzymaj.Abyś był z nią szczęśliwy. Powodzenia:)

Edytowany przez weronika, 27 styczeń 2011 - 22:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:14
  •  

#1082 Share tomi595

tomi595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Mechanizacja rolnictwa

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę Dzięki ;) Z tymi dochodami na wsi to faktycznie bywa różnie...ja ostatnio dostaje po tyłku ponieważ hoduje świnki a ich cena jest masakryczna ostatnio :(

#1083 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 09:32

Dziewczyna na gospodarkę Również się z wami zgadzam, najważniejsze jest widzieć siebie, a nie swój majątek. Zawsze, gdy coś tam więcej poczułem do jakiejś dziewczyny, to chociaż ich rodzice mają dość hektarów, to nigdy o tym nie pomyślałem, że ,,musi mi się udać bo będę gospodarkę miał''. Nie umiem tak myśleć - brać pannę z hektarami.

#1084 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę FINN mogłeś też dodać że ja myśle na tych samych falach co ty :P Zeby panny nie myślały że mam taki tok myślenia jak na forum bo znasz mnie i wiesz jaki mam poglądy na dziewczyny i czego oczekuje... A to co wypisywałem x stron do tyły razem z kolegą limusine to czyste jaja by się troche uśmiać i oderwać od szarej rzeczywistości bez kobiety u boku. A z tego co mi wiadomo to niektóre panie nawet sie tym uśmiały co nie Finn :D :P
No to w ramach sprostowania aby panie nie widziały mnie w tym złym świetle to ja nie szukam kobiety z polem z fendem czy innymi może być z miasta może nawet mieszkać w Belinie wszystko jedno byle by była sobą nie udawała kogoś nie robiła z siebie jakiejś pani lekkich obyczajów nie tapetowała się za mocno (tak żeby trzeba było szpachelką zdzierać) tylko lekko podkreślała swoje naturalne piękno. Ja nigdy przed żadną kobietą nie ukrywałem tego co kocham i co robie. Moim zdaniem podstawą związku jest szczerość i zaufanie do drugiej osoby. Co mi to da że będe grał jakiegoś biznesmena z Warszawy. Jestem sobą i mam nadzieje że kiedyś jakaś kobieta znajdzie się i doceni mój trud pracy, poświęcenie. I mam nadzieje że znajdzie się taka kobieta jak weronika. Bo wbrew pozorom ja chciał bym mieć dziewczyne ożenić się z nią i mieć dzieci rodzine i mieć dla kogo pracować bo po co mam osiągnać coś w życiu jak nie będe miał tego daru dzieci którym moge to przekazać?!

Pozdrawiam wszystkie kobiety z AF i te nie zrzeszone.
PS nie myślcie o mnie jak o człowieku z kilka stron wstecz ale o takim jak w tym poście :rolleyes:

Edytowany przez petes, 28 styczeń 2011 - 12:38.

#1085 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 12:05

Dziewczyna na gospodarkę W końcu kobieta zrobiła tutaj porządek :D ...

#1086 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 12:59

Dziewczyna na gospodarkę Więcej kobiet bo jak widać facetów samych zostawić to odbija :P :P

#1087 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę tomi595 Nie przejmuj się ,ponieważ ceny świnek są teraz niskie ,ale poczekaj jeszcze parę miesięcy i zobaczysz na pewno ich ceny wzrosną w końcu teraz wszystko drożeje.

#1088 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 28 styczeń 2011 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę Ale nie świnie, nawet nawet jak pójdzie cena żywca dwa razy w górę to i tak koszty utrzymania chodowli przerosną zyski w końcu wszystko drożeje.

#1089 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę No własnie bez przesady bo zaczynacie już smecic jak 40 latki a pewnie FINN nawet 30 nie masz to zdazysz znalezc te moje teorie i @petesa to czysta zabawa takze nie bierz sobie tego do serca :( to nie miało na celu aby zadrwić z czyis uczyć :( powiem wam jedno i głowa do góry, nowa koleżanka poprawiła wam nastrój czyli nie jest najgorzej :D

P.s Finn nie jestem gimnazjalista, jestem troche starzy tylko po prostu czasem odkleja mi sie coś w głowie :D Pozdro

Ale nie świnie, nawet nawet jak pójdzie cena żywca dwa razy w górę to i tak koszty utrzymania chodowli przerosną zyski w końcu wszystko drożeje.

Janek mój dobry znajomy prowadzi zeszyt od jakiś 15 lat z cen sprzedazy zywca wieprzowego i powiem Ci jedno że co roku cena najwyższa jest z sierpniu rzadko kiedy zdarza sie zeby byla ponizej 4 zł w sierpniu dlatego to co mu sie urodzi to trzyma a w styczniu/lutym dokupuje zawsze partie tucznikow i dobrze na tym wychodzi, oczywiscie jezeli cena zboza byłaby normalna :0

Edytowany przez limusine, 28 styczeń 2011 - 16:19.

#1090 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 16:54

Dziewczyna na gospodarkę cena za zborze jest jak najbardziej normalna jest go mało. i właśnie chodzi o wzrost kosztów a brak wzrostu cen gotowego surowca (żywca wieprzowego)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1091 Share tomi595

tomi595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Mechanizacja rolnictwa

Napisany 28 styczeń 2011 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Cena zboża(tym samym pasz) teraz nijak się nie przekłada na cene żywca wieprzowego...więc nawet 4zł to byłoby za mało żeby wygenerować godziwe zyski...Szkoda,że podwyżki cen wszystkich produktów w naszym kraju nie dotyczą żywca wieprzowego :(

#1092 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 00:52

Dziewczyna na gospodarkę Panowie że tak zapytam czy ten temat jest o zborzu świniach czy o tym jak znaleść dziewczyne co bd z nami na gospodarce?? Chyba że widzicie powiązania to się nie wcinam :D :P

#1093 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 07:59

Dziewczyna na gospodarkę Powiązania można znaleźć zawsze i wszędzie, tania świna to brak kasy a bez kasy no nie oszukujmy się dziewczyna głupia nie jest. zdażają się wyjątki ale wyjątek potwierdza regułę.

#1094 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 10:44

Dziewczyna na gospodarkę Gdyby była prawdziwa miłość to czy jest kasa czy jej nie ma osoby są ze sobą w trudnych chwilach i mają po to siebie aby się wspierać. I są przypadki ze są ze sobą i nic ich nie rozdzieli i to jest prawdziwa miłość...

#1095 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 29 styczeń 2011 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę Fajny temat :D
Ja tam nie szukam dziewczyny z hektarami ... Mi wystarczy żeby była przy mnie kochała wspierała w moich działaniach i czasem coś mądrze doradziła :)
może być biedna jak mysz kościelna Mi to nie przeszkadza , ale musi mieć dobrze poukładane w główce ;)
oczywiście czasem sobie żartuje jak mi podgadują żebym się zenił , że nie chce takiej z fendtem w garażu tylko taka która musi mieć w stodole trzydziestkę :P

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#1096 Share Normalna

Normalna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Witam! Od jakiegos juz czasu sledze posty na tym forum, z czystej chyba ciekawosci :-) Moj chlopak, ktory wlasnie jest rolnikiem podeslal mi ta stronke. No wlasnie, postanowilam napisac chyba dlatego, by podniesc co niektorych Panow na duchu ;-)To nie jest tak, ze jak ktos jest rolnikiem, to juz nie ma szans poznac nikogo. Fakt - jest trudniej, ale to nie znaczy, ze droga zamknieta! Ja sama pochodze z gospodarstwa, czyli cale zycie wychowalam sie na wsi. Zycie na wsi zawsze mi sie podobalo, ale nie wykluczalam pojscia tez do miasta. Skonczylam studia, mam prace i jeszcze pare miesiecy temu czekalam, az poznam kogos wartosciowego. W koncu trafilam! Jesli bylby to mezczyzna z miasta, pewnie czekalaby mnie przyszlosc w miescie. Ale trafil mi sie mezczyzna ze wsi i wcale mi nie przeszkadza, ze ma gospodarstwo. Uwazam, ze jesli kobieta jest w miare inteligentna, wyrozumiala i trzezwo patrzy na zycie, to zaaakceptuje to co robicie. Czasy sie zmienily - kobieta teraz nie musi robic tyle na roli, co kiedys. Znam wiele kobiet, ktore pracuja zawodowo i swietnie prowadza dom, maja dzieci itd. Ale tez wszystko zalezy od mezczyzny. Widzialam kilka postow, gdzie niektorzy faceci wypowiadali sie, ze ich zona nie moze pracowac, bo sa zazdrosni itd. Blad Panowie! Mysle, ze tym odstraszacie te dziewczyny, one tego sie boja, ze beda "uwiezione" na gospodarce. Powinniscie byc bardzie tolerancyjni - to do tych, ktorzy maja z tym problem :-) Moj facet jest po studiach, inteligentny, tolerancyjny i co wazne, mimo zajec w gospodarce zawsze znajdzie czas, by wyjsc do kina, czy potanczyc gdzies, itd. Pamietajcie Panowie, ze to ze jestescie rolnikami, nie czyni Was gorszymi - ale to Kim jestescie! Mam nadzieje, ze choc troszke podnioslam Was na duchu :-) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych :-)

#1097 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę

Gdyby była prawdziwa miłość to czy jest kasa czy jej nie ma osoby są ze sobą w trudnych chwilach i mają po to siebie aby się wspierać. I są przypadki ze są ze sobą i nic ich nie rozdzieli i to jest prawdziwa miłość...

najpierw musi coś połączyć... i tu czasem bywa problem bo jak nie będziesz miał grosza masę kredytów na koncie to jak? przecież trzeba robic jakieś prezenty mniejsze i większe zależy od ambicji.

#1098 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:09

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze piszesz @normalna ;)
tylko ten stereotyp o uwięzionej na gospodarce dziewczynie moim zdaniem bardziej zakorzeniony jest u kobiet ...
Ja sam byłem skłonny do takiego poświęcenia żeby iść mieszkać do miasta bo (wtedy) moja ukochana chciała mieszkać w mieście . Jak Ja dziękuję Panu Bogu że się z nią rozstałem i takie głupie pomysły wywietrzaly mi z głowy :) teraz już nie mam wątpliwości że bez wsi i gospodarstwa nie potrafię żyć :) ale nie pozwolę by kiedyś moja żona czuła się uwięziona na wsi .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#1099 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:01

Dziewczyna na gospodarkę Moj facet jest po studiach, inteligentny, tolerancyjny i co wazne, mimo zajec w gospodarce zawsze znajdzie czas, by wyjsc do kina, czy potanczyc gdzies, itd.

Tu wam dziewczyna podała receptę na złapanie dziewczyny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1100 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę Tolerancja? a co to oznacza co tolerować? czego nie?