Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#10961 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 20 czerwiec 2013 - 06:31

Dziewczyna na gospodarkę

Dziękuje kolego :)
Tak naprawdę to każdy ma swój gust, czy to mężczyzna czy kobieta. Według mnie najważniejszy nie jest seks tylko miłość, zaufanie, przyjaźń, szczerość a seks jest tylko tego bardzo dobrym uzupełnienie. :rolleyes: :rolleyes:

krowy też umiem doić. :P

aaaa kozy koleżanka kiedyś doiła? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: to jest dopiero radocha. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:29
  •  

#10962 Share tracker

tracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, polityka, motoryzacja, mechanizacja

Napisany 20 czerwiec 2013 - 08:02

Dziewczyna na gospodarkę Martyno Mucho może się i zdarzają takie wyjątki ... ale bardzo rzadko. Dobrego dnia.

#10963 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 09:56

Dziewczyna na gospodarkę

Korwin jest mega, można czerpać z jego wypowiedzi garściami,

Wiesz ,czytając niektóre Twoje wypowiedzi ,widać że czerpiesz z jego wiedzy garściami . Niestety ,dla mnie to osoba kompletnie nie do słuchania :unsure:
Już zostawmy wypowiedzi tego Pana na temat roli kobiety ,a posłuchajmy jego innych mądrości http://www.youtube.com/watch?v=iJuLPnX_FnA

jakoś ludzie żyją tyle czasu na Ziemi, obie płcie umiały dogadywać się ze sobą, a nadszedł XXI wiek i nagle wielka wojna płci, ogarnijcie się...

Kiedyś faktycznie ludzie się dogadywali , mężczyźni po niedzielnej mszy szli do karczmy ,a kobiety do domu do dzieci i garów . :unsure: Dziś kobiety przejrzały na oczy i nie dają się tak ''wrabiać '' ,a niektórym mężczyznom to najwyraźniej przeszkadza i spędza sen z powiek . Czego się panowie boicie ,że po imprezie to Wy będziecie musieli prowadzić auto ,a nie żona szofer na dyżurze non stop ...? Czasem jak patrzę na niektóre kobiety ,to dochodzę do wniosku ,że prawo jazdy zrobiły tylko po to ,by męża po % wozić . Dodam na koniec ,że takich przykładów ''równego'' traktowanie jest dużo ...

Edytowany przez Meg5, 20 czerwiec 2013 - 09:59.

#10964 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 10:17

Dziewczyna na gospodarkę W zamierzchłych czasach pili oboje i potem prowadził on i w razie czego dostawał bęcki i wtedy było dobrze? Dziewczyna za kierownicą - nie dawno spotkałem taką na skrzyżowaniu prowadzącą TIRa i ten uśmiech :) od razu się człowiekowi humor poprawia i staje się bardziej tolerancyjny, w tym przypadku równouprawnienie jak najbardziej TAK.

#10965 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 20 czerwiec 2013 - 10:55

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 ten program akurat u Lisa wrednego był tak ustawiony, że nie dano mu swobody wypowiedzi bo każdy na niego jechał, także ja bym się tym nie sugerował. Jeżeli tylko te 2 materiały oglądałaś o Korwinie no to trudno, gdybyś oglądała, słuchała więcej tej osoby to może byś zrozumiała o co mu chodzi. Tak jak w prehistorii powinno być kobieta dba o porządek wychowuje dzieci a mężczyzna zapewnia jej schronienie, jadło i broni przed różnymi atakami, i tyle w temacie...

A kto wynalazł tampon? :D toż mężczyzna ;)

ja z Elfem się nie kłóciłem tylko merytorycznie wymienialiśmy swe poglądy ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#10966 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 11:24

Dziewczyna na gospodarkę

aaaa kozy koleżanka kiedyś doiła? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: to jest dopiero radocha. :D

W świetle coraz większego problemu z muzułmańskimi imigrantami w Europie to radocha z kóz ma coraz bardziej dwuznaczny charakter:D

#10967 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 11:58

Dziewczyna na gospodarkę

W zamierzchłych czasach pili oboje i potem prowadził on i w razie czego dostawał bęcki i wtedy było dobrze? Dziewczyna za kierownicą - nie dawno spotkałem taką na skrzyżowaniu prowadzącą TIRa i ten uśmiech :) od razu się człowiekowi humor poprawia i staje się bardziej tolerancyjny, w tym przypadku równouprawnienie jak najbardziej TAK.

Ja tu nie piszemy o patologii co ma problemy z alkoholem .
Mi nie chodzi dosłownie o to, kto pije drinki na imprezie ,tylko o sam fakt jak to wygląda ,bo się tak utarło . Ja jestem daleka od nadużywania alkoholu gdziekolwiek i przez kogokolwiek ,a tym bardziej prowadzenia auta po ...

Meg5 ten program akurat u Lisa wrednego był tak ustawiony, że nie dano mu swobody wypowiedzi bo każdy na niego jechał, także ja bym się tym nie sugerował. Jeżeli tylko te 2 materiały oglądałaś o Korwinie no to trudno, gdybyś oglądała, słuchała więcej tej osoby to może byś zrozumiała o co mu chodzi. Tak jak w prehistorii powinno być kobieta dba o porządek wychowuje dzieci a mężczyzna zapewnia jej schronienie, jadło i broni przed różnymi atakami, i tyle w temacie...

Wiesz co ,to dobrze ,że nie dano mu swobody wypowiedzi ,bo dopiero by nawydziwiał .
Nie,nie tylko ,te dwa materiały z tym panem obejrzałam ,ale nie będę forum zaśmiecać jego poglądami ,bo pewnie większość by tu się poczuła ,albo urażona ,albo zniesmaczona ...

Edytowany przez Meg5, 20 czerwiec 2013 - 11:59.

#10968 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 20 czerwiec 2013 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę Ano widzisz tylko te dwa materiały i od razu zdanie wyrabiasz o nim, a propo Andrzejek od krzyża okazał się agentem palikociarni, i jacy to ludzie mogą być fałszywi...

masz tutaj materiał i powiedz czy on kobiete swym zdaniem uraził czy nie?

Pan Mikke od kilkudziesięciu lat nie zmienia poglądów na tematy także z dłuższej perspektywy bym się mu przyjrzał a nie wywiadu w prorządowych mediach ;)

więcej informacji na PW

#10969 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę

W zamierzchłych czasach pili oboje i potem prowadził on i w razie czego dostawał bęcki i wtedy było dobrze? Dziewczyna za kierownicą - nie dawno spotkałem taką na skrzyżowaniu prowadzącą TIRa i ten uśmiech :) od razu się człowiekowi humor poprawia i staje się bardziej tolerancyjny, w tym przypadku równouprawnienie jak najbardziej TAK.

U mnie dziewczyna jeżdźi autobusem miejskim :) Nawet wywiad z nią był w gazecie :)

A co do wypowiedzi Meg5 to zgadzam się z jej słowami. Jak usłyszałam zdanie, że płcie zawsze się dogadywały to miałam aż obrazki w głowie kiedy to ON był panem i władcą, mógł wszystko nawet bić kobiete, a kobieta nie miała prawa głosu, ba! nie miała żadnych praw....była tylko do kuchni i rodzenia.... sama musiała wszystko robić... :rolleyes: Na szczęście można dziś liczyć na niektórych panów że pomogą w sprzątaniu czy innych domowych zajęciach :)

gregorius biustonosz też zawdzięczamy panom ;)

#10970 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę Rolnik powinien głosować na tych którzy będą reprezentować jego interesy. Głosowanie na osobę o abstrakcyjnych poglądach głoszących skrajny wolny rynek jest wg mnie zwyczajnie głupie podobnie jak głosowanie na PO czy Palikota. Jeżeli partie te mają swoich wyborców w głównie w miastach to zapomnijcie że przyłożą rękę do tego by cokolwiek pomóc rolnictwu. Wręcz przeciwnie będą szkodzić bo przecież na wsi jest tak świetnie. PSL jaki jest to jest a Piechociński wg mnie się na wodza nie nadaje tylko że obecnie nie ma innej partii która by się chociaż z kurtuazji pochyliła nad rolnikiem. Dodatkowo w czasach gdy (nie wiem jak u was przynajmniej u mnie) we wioskach rolników prawdziwych jest coraz mniej a coraz więcej to fikcyjni rolnicy oddający ziemię w dzierżawę na twarz i zgarniający dotację którzy właśnie głosują na partie "miejskie" że tak powiem to nie powinno się im głosów odbierać bo jak w końcu nie wejdą do sejmu (a z Piechocińskim to możliwe) to wtedy nawet słowa sprzeciwu nie usłyszycie przeciwko zmianom w KRUS czy innych.

Jak to mówi ludowe powiedzenie: nie wolno sr... w swoje gniazdo

Edit: no tak 19 lat. Przez głosujących po raz pierwszy to już jednego błazna z lewej strony mamy teraz propagowany jest błazen z prawej strony

Edytowany przez artursz89, 20 czerwiec 2013 - 13:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10971 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę

Ano widzisz tylko te dwa materiały i od razu zdanie wyrabiasz o nim, a propo Andrzejek od krzyża okazał się agentem palikociarni, i jacy to ludzie mogą być fałszywi...

http://www.youtube.com/watch?v=b4a3Z6oQvxQ
masz tutaj materiał i powiedz czy on kobiete swym zdaniem uraził czy nie?

Pan Mikke od kilkudziesięciu lat nie zmienia poglądów na tematy także z dłuższej perspektywy bym się mu przyjrzał a nie wywiadu w prorządowych mediach ;)

Nie wstawiaj więcej materiałów z tym panem i nie zaśmiecaj forum ,ja też tego nie zrobię . Znam większość wypowiedzi tego pana ,więc daruj sobie .
Wiesz gdzie ja mam szacunek od takich mężczyzn jak on ...?
Mam nadzieje ,że on tylko na swoich blogach będzie się udzielał. <_<
Kończę już wywody na temat tego ''zacnego '' człowieka i tak stanowczo za dużo uwagi mu poświęciłam .
Za odbieganie od tematu przepraszam wszystkich .

#10972 Share martynamucha

martynamucha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Lokalizacja:Niedarczów woj.mazowieckie, Wrocław woj.dolnośląskie
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, maszyny rolnicze

Napisany 20 czerwiec 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Kolego KULAWA_KOZA, muszę się przyznać że kóz nie doiłam. Nie wiem czy coś straciłam z tego faktu czy nie, ponieważ nie mam gdzie sprawdzić :)

#10973 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę

Rolnik powinien głosować na tych którzy będą reprezentować jego interesy. Głosowanie na osobę o abstrakcyjnych poglądach głoszących skrajny wolny rynek jest wg mnie zwyczajnie głupie podobnie jak głosowanie na PO czy Palikota. Jeżeli partie te mają swoich wyborców w głównie w miastach to zapomnijcie że przyłożą rękę do tego by cokolwiek pomóc rolnictwu. Wręcz przeciwnie będą szkodzić bo przecież na wsi jest tak świetnie. PSL jaki jest to jest a Piechociński wg mnie się na wodza nie nadaje tylko że obecnie nie ma innej partii która by się chociaż z kurtuazji pochyliła nad rolnikiem. Dodatkowo w czasach gdy (nie wiem jak u was przynajmniej u mnie) we wioskach rolników prawdziwych jest coraz mniej a coraz więcej to fikcyjni rolnicy oddający ziemię w dzierżawę na twarz i zgarniający dotację którzy właśnie głosują na partie "miejskie" że tak powiem to nie powinno się im głosów odbierać bo jak w końcu nie wejdą do sejmu (a z Piechocińskim to możliwe) to wtedy nawet słowa sprzeciwu nie usłyszycie przeciwko zmianom w KRUS czy innych.

Jak to mówi ludowe powiedzenie: nie wolno sr... w swoje gniazdo

Edit: no tak 19 lat. Przez głosujących po raz pierwszy to już jednego błazna z lewej strony mamy teraz propagowany jest błazen z prawej strony

Dobra zakończmy temat polityczny, powiem swoje zdanie i koniec z polityką, ok? Dopóki banda czworga będzie rządziła PiS, PO, PSL i SLD i teraz jeszcze palikmiociarnia to zawsze będzie źle, wbrew pozorom wszyscy są tacy sami, Co PSL robi na pomorzu niby z ziemią miało być wszystko w porządku z ANR a co rusz czytam, że nic nie zrobili. PSL taki święty nie jest te wszystkie Kalinowski czy Żelichowskie to już tak się władzą dorobiły, że chłopa mają dopiero w poważaniu pół roku przed wyborami...

Gdyby były wybory i Ruch Narodowy wystawił by partię to na nich bym zagłosował, a takto zostaje jedynie KNP cóż pookrągłostołowy układ dalej dobrze się trzyma i to bardzo źle wpływa na Polskę...

A co wy tak wszyscy 19 lat i debil od razu, na dewiacje i poj..bańców nie głosuję to raz a Mikke startuje w każdych wyborach od pierwszego sejmu III RP a, że nie wchodzi to po części zawdzięczamy tym Czworga Baranom i pieprzonym mainstreamie rodem z komuny...
koniec wywodów...

Elf o proszę a o tym nie wiedziałem, to jednak facet też chce trochę kobiecie ulżyć, że takie patenty wynalazł, czyli nie jest jeszcze tak źle z nami :)

więcej informacji na PW

#10974 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Ano widzisz, podbudowałam Cię trochę ;)

#10975 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę Teraz tak poszukałem to nawet stringi i rajstopy brzydsza płeć wymyśliła, to ci spryciarze ;)

więcej informacji na PW

#10976 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego to Was tak podnieca :P

#10977 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę No chyba wymyślili, żeby kobiety tak bardziej pożądliwie wyglądały, z tym się zgodzę w 100% :)
Musieli mieć w tym jakiś zuchwały cel :P

więcej informacji na PW

#10978 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego KULAWA_KOZA, muszę się przyznać że kóz nie doiłam. Nie wiem czy coś straciłam z tego faktu czy nie, ponieważ nie mam gdzie sprawdzić :)

Sprawdz na mojej zwie się Gacuś Dodany obrazek

#10979 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę @Kulawa_Koza

niezły troll z ciebie;)

@gregorius
Użycie sformułowania "Banda czworga" oznacza że już cię zindoktrynował JKM więc nie ma co faktycznie dalej rozkminiać o polityce. Znam te przypadki bo mam takich na roku i nie ważne co się im powie to wiedzą swoje.

Ja nie mówiłem że PSL jest idealny. Nie jest. To że o siebie dbają (ale to każda partia) to każdy wie. Ale jak ich zabraknie w parlamencie to przez sejm wszystko co dotyczy chłopów przejdzie bez słowa a dowiesz się jak ustawa wejdzie w życie... PSL wymaga odświeżenia ale prawdziwy rolnik powinien głosować na nich albo się obudzi z ręką w nocniku. To że oni mają 5% to jest porażka wsi bo nie ma silnej reprezentacji w Sejmie a rolnicy którzy zagłosowali na PO lub Palikota to niestety ale brak słów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10980 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Skończcie już z tą polityką w tym temacie.