Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34950 odpowiedzi na ten temat

#10941 Share agric_Ola

agric_Ola

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę Czasem i niejeden 19-latek wiele widział i wiele przeżył, przecież mamy XXI wiek:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:59
  •  

#10942 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 19 czerwiec 2013 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę Chyba i ja się podłącze pod ten temat. Kolego KRISTOFERs w Islamie jest tak, że chcąc mieć kolejną żonę trzeba być w stanie zapewnić tej nowej conajmniej taką stopę życiową jak ta pierwsza. Z każdą kolejną jest podobnie z tym, że najważniejsza jest ta pierwsza ^^
Co do zachowań odnośnie spraw damsko-męskich to wydaje mi się, że już moje pokolenie jest częściowo zepsute tą amerykanizacją i zachodnim, konsumpcyjnym stylem życia, lecz zdarzają się wyjątki. Strach pomyśleć jaki świat zobaczą nasze dzieci. Otwieram pierwszy lepszy portal i odrazu spada na mnie fala tytułów typu: "... tej coś wystaje...", "...tamta coś tam jeszcze..." i wogóle. Rolę kobiety sprowadza się do maszynki do łóżka. Nie tędy droga. Owszem, widząc ładną dziewczynę można dyskretnie zerknąć, tak jak każdy normalny facet. Ale komentarze jakiś dziusów między sobą co by jej nie zrobili... :wacko: To aż żal...
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#10943 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę Master to nie zaglądaj na te strony, po co czytać onet, interie i inne d*perele jak tam tylko obgadują każdego kto z kim i za ile sie d*pcy....

Ja też nie lubię tego całego popędu ku cywilizacji ku lepszemu jutru, dla mnie mogło by nie być tych całych internetów, telefonów czy telewizorów chociaż by człowiek miał spokój i mógł się zastanowić nad różnymi sprawami dogłębniej....

A mam pytanie do kobiet: mianowicie czy popieracie to całe równouprawnienie, parytety i inne tego typu psychozy wymyślane przez te "feministki", czy utożsamiacie się z ich zdaniem czy tylko one robią takie wrażenie jakby wszystkie kobiety podzielały ich zdanie... Bo np. wande nowicką czy tą france korwin piotrowską to jak cholera nie trawie...
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#10944 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę

A mam pytanie do kobiet: mianowicie czy popieracie to całe równouprawnienie, parytety i inne tego typu psychozy wymyślane przez te "feministki", czy utożsamiacie się z ich zdaniem czy tylko one robią takie wrażenie jakby wszystkie kobiety podzielały ich zdanie... Bo np. wande nowicką czy tą france korwin piotrowską to jak cholera nie trawie...

Równouprawnienie tylko w pracy i płacy ;)

#10945 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Wodny elf, czyli do kopalni do fedrowania przodka byś się zatrudniła lub w przemyśle hutniczym przy wytopie surówek? Dobrze zrozumiałem?
Jak równouprawnienie to na całego, albo bym miał propozycję taką fikcyjną: ja w kuchni cały dzień a Ty przy zwierzątkach byś pracowała, obornik, zadawanie paszy, przeganianie z boksu do boksu, przystajesz na to? ;)

więcej informacji na PW

#10946 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Jak to mówią starzy górale równouprawnienie kończy się jak trzeba wnieść szafę na 3 piętro

#10947 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę

Wodny elf, czyli do kopalni do fedrowania przodka byś się zatrudniła lub w przemyśle hutniczym przy wytopie surówek? Dobrze zrozumiałem?
Jak równouprawnienie to na całego, albo bym miał propozycję taką fikcyjną: ja w kuchni cały dzień a Ty przy zwierzątkach byś pracowała, obornik, zadawanie paszy, przeganianie z boksu do boksu, przystajesz na to? ;)

Nie rozmumiesz. Idea równouprawnienia została wprowadzona by w zawodach wykonywanych przez obie płcie, płeć żeńska miała takie same zarobki jak mężczyźni, żeby ukrócić takie traktowanie kiedy oboje byli na tym samym stanowisku ect. a kobieta zarabiała mniej, nie mogła awansować ect.

Nie, nie jestem za równouprawnieniem w takim wypaczonym trochę rozumieniu.
Już nie wspomnę że fizycznie, przynajmniej ja, nie dorównam nigdy facetom ;)

Edytowany przez WodnyElf, 19 czerwiec 2013 - 21:38.

#10948 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią .

Jak to mówią starzy górale równouprawnienie kończy się jak trzeba wnieść szafę na 3 piętro

Kiedyś ten tekst miał sens ,ale dziś już nie ,bo teraz meble są w paczkach do złożenia . ^^

#10949 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę No dobra Wodny Elfie ale same kobiety zatrudniają mężczyzn czy widziałaś żeby jakaś znana modelka, aktorka ogólnie rozumiana celebrytka miała za szofera kobietę? Dlaczego się tak dzieje, że prawie 100% z szoferów to mężczyźni przecież kobieta może kobietę wybrać a tak się nie dzieje??

A co powiesz jak np mężczyzna lepiej wykonuje pracę wydajniej pracuje i ekonomiczniej to i lepiej zarabia według równouprawnienia kobieta która pracowała by gorzej musiała by dostać tyle samo czy ten facet, czyli w trym przypadku dyskryminowany był by mężczyzna ;)

A czemu kobieta ma dłuższy urlop macierzyński jestem za równouprawnieniem i żądam równego urlopu dla mamy i taty (sarkazm) ;)

więcej informacji na PW

#10950 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę Uparcie widzisz swoje racje, trudno:) Może po prostu zapoznaj się o co chodziło w tej idei ;)

Poza tym mam pytanko: dlaczego magazynier - leniuch dostał więcej w bonie na święta od kasjerki harujacej z dziesięć razy bardziej i więcej od niego??

Dopiszę, żeby nie było nieporozumeń - tak jak pisałam, nie jestem za równouprawnieniem w rozumieniu że kobieta ma być równa facetowi bo to niemożliwe, kobieta zawsze była, jest i będzie "inna" od mężczyzny pod każdym względem i temu się tak cudownie uzupełniają :)
No i facet to ma być facet :P ten silniejszy, męski ;)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez KRISTOFORn, 19 czerwiec 2013 - 23:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10951 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Kolego gregorius nie mów tylko że ten pan jest Twoim idolem :unsure:

#10952 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę No widzę i jej nie zmienię, bo tak myślę, że dziś kobiety mają te same prawa co mężczyźni...

Ano widzisz taki pracodawca, że nie umie pracy docenić, gdybym miał pracownicę kobietę i lepiej by robiła od faceta to dałbym jej więcej pieniędzy to normalne z mego punktu widzenia. To zależy od pracodawcy ;) Jeśli nie umie docenić pracy to trudno i chce poniżyć kobietę ;)

Meg5 Korwin jest mega, można czerpać z jego wypowiedzi garściami, idolem nie ale mądry człowiek według mnie, i cenię go za jego poglądy choć nie zawsze się z nimi zggadzam... ;)

PS do Elfa no to widzę, że nie jest tak źle :)
Co do zarobków to z góry nie można ich narzucić chyba że pensja minimalna, ale to co innego. To ile pracodawca płaci to jego sprawa, i ja nie mogę tego zmienić, musisz się kłócić z szefem :)

Edytowany przez gregorius, 19 czerwiec 2013 - 21:54.

więcej informacji na PW

#10953 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę To w końcu rozmawiamy o prawach kobiet i mężczyzn w czasach współczesnych czy też o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn - potoczne rozumienie a teoria?
Bo chyba się zgubiłam :huh:

#10954 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę

Mam kuzynkę niesamowicie piekna dziewczyna , mądra i inteligentna.
Niestety trafiła na idiote co zrobił jej dziecko , wykorzystał jej urodę i walory "smakowe" potem zostawił ją z dzieckiem i ma inna ---------KOSZMAR.

Chyba wystarczyło napisać piękna , bo reszta przymiotników to już się wyklucza po przeczytaniu reszty . ;) Taki wniosek przyczynowo-skutkowy mi się nasuwa .

#10955 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę

To w końcu rozmawiamy o prawach kobiet i mężczyzn w czasach współczesnych czy też o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn - potoczne rozumienie a teoria?
Bo chyba się zgubiłam :huh:

Teoria głupia jest :) Ważne, żeby na chłopski rozum zrozumieć :) Prawa wiążą się z równouprawnieniem, ja teorii nie znam i się zbytnio w te "kolorowe" hasła nie zagłębiam byleby zrozumieć..

No w tym temacie to raczej głównie o kobietach rozmawiamy także tego bym się trzymał :) Mozemy o tym i o tym sama wywnioskuj o czym pisaliśmy

więcej informacji na PW

#10956 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę Słowo - klucz: wiążą się ale nie są tożsame.
Otóż wnioskuję, że trochę ci się pojęcia zlewają i tematy :rolleyes: bo to jednak trochę co innego jest... Ale nic, młodyś to i wiecej ci wolno :P

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowany przez KRISTOFORn, 19 czerwiec 2013 - 23:08.

#10957 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak mówiłem w takie tematy nie zagłębiam się bo wiem swoje i raczej nie zmienie tego zdania z dnia na dzień i myślę, że nigdy tego nie zrobię bo i po co, w moim chłopskim mniemaniu myślę, że myślę słusznie :)
Ogólnie cała nagonka na te pierdoły mnie irytuje i wkurza w tych mediach mainstreamowych.. idę kuku dobrej nocy

PS nie cytuj posta poprzedniego bo mod jakiś się doczepi

Edytowany przez gregorius, 19 czerwiec 2013 - 22:14.

więcej informacji na PW

#10958 Share Endorfina

Endorfina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Dopiszę, żeby nie było nieporozumeń - tak jak pisałam, nie jestem za równouprawnieniem w rozumieniu że kobieta ma być równa facetowi bo to niemożliwe, kobieta zawsze była, jest i będzie "inna" od mężczyzny pod każdym względem i temu się tak cudownie uzupełniają :)
No i facet to ma być facet :P ten silniejszy, męski ;)
WodnyElf, podzielam Twoje zdanie :)

#10959 Share Sianek

Sianek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Ja proponuje zakończyć tą bezsensowną kłótnie, która koniec końców do niczego nie prowadzi.

Edytowany przez Sianek, 23 czerwiec 2013 - 23:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10960 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 czerwiec 2013 - 22:31

Dziewczyna na gospodarkę :blink: Kłótnia? Gdzie?