Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1061 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 22:47

Dziewczyna na gospodarkę Kur*wa a jakby wymyślec cos takiego jak składnik dla diety dla rolnika który bedzie wywoływał u niego nasienie seksowane :D :D (tak jak u buchaji) i wtedy na wsiach bedzie sie rodziło wiecej dziewczyn i któras bedzie musiała zostac w domu na ziemi! Wtedy to dziewczyny by szukały farmerów a nie na odwrót :D na was to troche za pozno ale dla waszych synow to wielka pomoc ( o ile bedzie z kim ich spłodzić :D ) Hahaha nie no juz wszystkie pomysly wyczerpałem :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:19
  •  

#1062 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę limusine ty mnie rozbrajasz. Nic to ubieraj biale gumiaki i rób naszym synom kobiety :P :P Ale jak bd dużo rolniczek to areały bd dzielone i male gospodary bd i co wtedy :( Ani tak ani tak najlepiej jedna kobieta na 100ha :P :P

#1063 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę Co Ty człwowieku w ogole gadasz?! Jezelu moj pomysl by wypalił to miałbym na tyle kasy zeby przekupic ten polski je*any rzad i wprowadzic w polsce wielozenstwo :D :D :D masz 3 zonki kazda po 50 ha :D ktoras sie wku*wi idziesz do innej :D zycie jak w MADRYCIE jednym slowem mowiac :D haha

#1064 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem za Zakładamy partie?? :P

#1065 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 00:08

Dziewczyna na gospodarkę No ba bedziesz prezesem jak prezes kaczynski :D

#1066 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 00:22

Dziewczyna na gospodarkę Dobra a ojciec rydzyk bd nas wspierał. Ale tylko 3 zony to za mało. Wiesz od przybytku głowa nie boli zrobimy tak jak szejki maja po 6 ;D :P :lol: :lol:

#1067 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2011 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę hymmm 3 zonki?? ciekawe.. jak szejki?? 6... no dobra...
ale zapomnieliście o jednym drobnym szczegule... :lol:
Nie zapominajcie ze Nasze Kochane Polskie Dziewczyny są bardzo gorace i namiętne i nie do porównania jakims tam arabkom... i nic dziwnego, ze arabaowie musza mieć po kilka..
Więc jak bys miał chociaz 3.... to predziej bys dostał ataku serca i viadro viagry by tobie nie wystarczyło aby nasze dziewczyny zadowolic... i nawet bys nie zdazył tych 100ha obrobić,a wiecie jakie potrafia byc dziewczyny kiedy sa zaniedbywanie...więc zejdzcie na ziemię , jak znajdziecie Goracą Polska Dziewczynę.. to abyscie jej chociaz dali rade, aby nie czuła się zaniedbywana, bo wiecie.. jak kobieta jest zaniedbywana, to wiadomo jak jest opinia o mezczyźnie...

Bo jak czytam taakie komentarze.. to mnie jasny....ze tak powiem grzeczniej szlak trafia... za tek komentarze na poziomie gimnazjalnych erotomanów, co im sperma do głowy zaczeła uderzać.. <_<
a co do waszych tego typu to moze to wam cos da do myslenia..;)

B)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1068 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 00:02

Dziewczyna na gospodarkę @limusine pojechałeś z tym nasieniem :lol: Jeżeli Ty byś miał te 100ha, i same córki, chciałbyś żeby Ci przyszedł jakiś "chłystek"
i na twoich hektarach się rządził :P A tak rodowitego syna mógłbyś wychować :lol:
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#1069 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 13:40

Dziewczyna na gospodarkę A ciekawe co by zrobil gdyby sie mu sami chłopcy urodzili :P

Masz może jakąś teorie na temat genów żeby była curka chłopak?? B)

#1070 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Miał by dobry wybór, i wybrał by najlepszego ;)
@petes mógłbyś wypróbować teorię taką jak to niektórzy chłopi mówią: "jak za szybko to jałówka, a jak późno to byk" :lol:
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1071 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę

@limusine pojechałeś z tym nasieniem :lol: Jeżeli Ty byś miał te 100ha, i same córki, chciałbyś żeby Ci przyszedł jakiś "chłystek"
i na twoich hektarach się rządził :P A tak rodowitego syna mógłbyś wychować :lol:

No ale cofnij sobie z 3 strony do tylu i tu chodzi o to ze ja chłopakom-farmerom szukam dziewczyny bo wedlug nich jest mało dziewczyn ktore chca zostac na gospodarce :D i oto był moj niecny plan wiesz jezeli ja mialbym juz to 100 ha i jakby mi przyszedl jakis kozak i chcial na tym robic to kopa i bym wszystko sprzedal w pizdu do konca zycia sie bawił :D

#1072 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę Ale piszecie głupoty Chłopaki. powiem wam coś.

tam gdzie ja 4 lata temu mieszkałam można było by powiedzieć że MIASTO
ale wybrałam inną drogę.
Mój narzeczony mieszka na wsi i teraz ja razem z nim. Ma gospodarstwo , ziemię , krowy itp.
I jestem z nim nie tylko dla tego że ma kasę i 2 samochody tylko dla tego że jest sobą i nie ukrywał od samego początku kim jest. przedewszystkim nie wstydził się tego że ma gospodarkę.
moja rada jeżeli rolnik jest zadbany i ma dobre maniery to napewno dziewczyny na was polecą i znajdziecie tą jedyną która zaspokoi was do końca i nie będziecie szukać gdzieś innej łatwej panny na boku:)

#1073 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Dzieki Weroniko.... :)
nareszcze ktos , o kim mowa powiedział pare mądrych słów... bo ja juz z tymi gimnazjalistami z buzą chormonów , powoli się wstydziłem ,ze biorę udział w tym , dla mnie i kilku kolegów z AF ważnym temacie nie dawałęm juz razdy aby jakos zeszli na ziemie i zaczeli rozmawiac jak normalni i kompetetni forumowicze do wypowiadania sie w tym temacie...
bo nie któe wypowiedzi to kwalifikuja sie do czatu na jakims podrzednym czcie dla ertomanów, co za często odwiedzaja "czerwone strony"
Dzieki Tobie za te pare słów..:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#1074 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę bez obrazy ale nasi koledzy ciągle chcą się bawić i myślą że całe życie będą młodzi a kiedy czas na założenie rodziny?
Dobrze że FINN myślisz o tym poważnie :)

#1075 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Szczerze to gdyby nie obowiazywała cenzura, to inaczej bym okreslił zachowanie i tok myslenia "naszych chłopców" ale mi nie wypada, bo wiem ,ze dziewczyny też czytają, ale ze wzgledu na takich "fachowców" wolą sie nie wypowiadac... i ja je rozumiem nawet, ja czytam i sie nie dziwię dlaczego tam mysla a nie inaczej...
a do ich poziomu nie mam zamiaru się zniżać... bo chyba musiałbym zejśc do piwnicy....

Szczerze mówiąc , Zazdroszczę Twojemu przyszłemu mężowi..:)
Ma juz wszystko ,co jest potrzebne aby dalej można było zyc... :)
Życzę Wam wszystkiego dobrego :)

#1076 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:35.

#1077 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę @roltech, duuuużżżżooo wytrwałości, oraz cierpliwości..zyczymy..;)
i traktuje jak worki z ziemniakami.. ze mozna robic i mówić co się chce z nimi... <_< <_< <_<
Ale najgorsze jest to że włąsnie wychodzi cała kultura "naszych" kolegów z AF...i nic dziwnego że nazywaja nas wieśniakami , skoro mamy taka doskonałą ,świetnie wyszkolona i znająca się na robocie "repreznetacje"
więc z tego miejsca w imieniu swoim i kolegów Rolników z AF; Dzzęękkuujjeemmmyy!!!!! <_< kolegom Fachowcom...
i chciałbym przeprośić z tego miejsca ,Wszystkie Dziewczyny,Kobiety , które ten temat , oraz forum przeglądaja czytaja i natrafiaja na podobne komentarze... PRZEPRASZAMY...

#1078 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma za co tak naprawdę przepraszać bo tak naprawdę to oni sami się poniżają pisząc takie rzeczy:)

Dziękuje FINN.
Mam nadzieję że dobrze zrobiłam że przeprowadziłam się na wieś na gospodarkę bo w końcu ktoś to musi robić i nie można przed tym uciekać bo Ludzie tacy jak my też możemy się na tym dorobić właśnie na GOSPODARCE. I W PRZYSZŁOŚCI ZAPEWNIĆ SOBIE IDEALNĄ PRZYSZŁOŚĆ OCZEWIŚCIE JAK ODPOWIEDNIO ZAINWESTUJEMY TE NASZE CIĘSZKO ZAROBIONE PIENIĄSZKI

#1079 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę

.....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1080 Share tomi595

tomi595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Mechanizacja rolnictwa

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z koleżanką Weroniką... Tak się składa,że ja mam narzeczoną która też pochodzi z miasta jak Weronika i raczej nie poleciała na moją kase i hektary bo tych nie mam zbyt wiele...Kolego Finn dzięki za mądre słowa...