Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#10761 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 01 czerwiec 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę

co nie zmienia faktu, że jeśli moja dziewczyna by chciała, to czemu nie. :)

Zgadza się przecież Czego się nie robi dla Kobiet :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:22
  •  

#10762 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę To trochę inaczej wygląda, bo przecież nie znamy swojej sytuacji, ponieważ przynajmniej ja nie poznałem nikogo z agrofoto.pl osobiście. Tak jak pisałem, nie mam zbyt wiele, przynajmniej mnie się tak wydaje, więc umowa majątkowa jest trochę zbędna, ale jeśli z dziewczyną doszlibyśmy do wniosku, że jednak przyda nam się, to nie uznam tego za negatywną zagrywkę. :)

#10763 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 01 czerwiec 2013 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak pisała Endorfina i ja, jeśli nie jesteśmy pewni do końca partnera to po cholerę się żenić czy wychodzić za mąż ?? Nie rozumiem, nie zawierać tego sakramentu ani w kościele ani w urzędzie i żyć tak sobie w tym konkubinacie, wtedy nie masz żadnych prawnych i religijnych zobowiązań do tej osoby i masz spokój. Natomiast jeśli małżonkowie sobie bezgranicznie ufają, mogą za siebie życie oddać to taka chora intercyza do niczego nie jest potrzebna, jeśli nie to szukamy prawdziwej miłości....
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#10764 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę gregorius, niektórzy to świetni aktorzy, nigdy nie wiesz co z tego wyjdzie. Wzmianka o intercyzie to też świetny egzamin, czy ktoś leci na kasę, czy dla niego liczy się związek. Przecież nie trzeba od razu niczego podpisywać, można jedynie wspomnieć drugiej połówce i obserwować jej reakcję.

#10765 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę

Tak jak pisała Endorfina i ja, jeśli nie jesteśmy pewni do końca partnera to po cholerę się żenić czy wychodzić za mąż ??

Tak ,pewnym do końca hehehehehehehehhe......Za dużo czytasz tych książek i to chyba fantastycznych . W życiu nikogo i nie czego nie można być pewnym . Kiedyś może to zrozumiesz ,albo nie daj Boże odczujesz na własnej skórze ...

#10766 Share Endorfina

Endorfina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę Wydaje mi się czy pesymizmem zaczyczeło tu trochę powiewać?? Trochę wiary w ludzi, i w to piękne uczucie! Wiem, coraz ciężej spotkać tą prawdzią milość...., ale optymistycznie z odrobiną realizmu trzeba do życia podchodzić :)

#10767 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę "Tak ,pewnym do końca hehehehehehehehhe......Za dużo czytasz tych książek i to chyba fantastycznych . W życiu nikogo i nie czego nie można być pewnym . Kiedyś może to zrozumiesz ,albo nie daj Boże odczujesz na własnej skórze"

Hmmmmmm tzn. nie ufasz swojemu mężowi, bo pewna nie jesteś, tak to rozumuje na szybko?

A co do książek to wole tematy narodowe i raczej o Polskich realiach..

Edytowany przez gregorius, 01 czerwiec 2013 - 21:15.

więcej informacji na PW

#10768 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę No tak.... w każdej wypowiedzi trochę prawdy jest bo przecież my rolnicy musimy się dzielić doświadczeniami w tym ciężkim okresie życia podczas którego podejmujemy kluczowe decyzję w życiu,aby nie popełniać kolosalnych błędów :D

#10769 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Gregorius ufam ,bo jeszcze nie zawiódł mojego zaufania :) Pewna ,na 100% ,że za rok czy parę lat coś się nie poprzestawia w głowie ?Wierzę ,że nie ,ale wszystko się może zdarzyć ... <_<
Nie muszę wróżyć z gwiazd bo przyszłość znam,
Miłość na wieki niepisana nam,
Prędzej czy później zechcesz odejść wiem,
Nie można przeznaczenia nazwać złem,
Nie umiem kłamać ale Ty się ucz,
Nieszczerość to do serca pewny klucz,
Że nie opuścisz mnie najciszej mów,
Chcę zapamiętać barwę twoich słów....

#10770 Share Endorfina

Endorfina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Meg5, jeśli jesteście sobie przeznaczeni to miom zdnaiem, jak sie 'poprzestawia w głowie' to i tak będzie się razem. Wiara, nadzieja i miłość ponoć czynią cuda ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10771 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę

Wydaje mi się czy pesymizmem zaczyczeło tu trochę powiewać??

Powiewać, tu wieje mocno i to już od dłuższego czasu. :P

jak sie 'poprzestawia w głowie' to i tak będzie się razem.

W głowie jak się poprzestawia, to jeszcze pół biedy, gorzej jak się poprzestawia już nie powiem gdzie, to wtedy jest problem.

#10772 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę No masz rację, ale gdy bierzesz ten ślub to chyba w głowie masz pozytywne nastawienie, że wszystko będzie dobrze, no przestawić to może się każdemu w każdej chwili praktycznie, tylko trzeba tak robić, że jak się przestawi to trwać przy nim i uporać się razem z tym problemem i jakoś być razem ze sobą pomimo tego, nawet poświęcić swoje marzenia względem tej drugiej połówki :)

Bóg, honor, ojczyzna też czynią cuda :) Właśnie zamówiłem sobie taką koszulkę w sam raz do kościoła będzie :)

na zmianynaziemi.pl taki link się pojawił, to raczej portal dla kobie to macie Drogie Panie, może coś ciekawego tam będzie, macie link

http://jejportal.pl/

więcej informacji na PW

#10773 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Fajnie się czyta Wasze wypowiedzi ,pełni optymizmu i wiary w dobry czas ...Niech tak zostanie ,jak najdłużej ... :P

#10774 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę

No to ci się udało. szczęścia życzę. wiem z własnego doświadczenia że jest dużo rolników którzy maja 40 lat i nie mają nikogo bo widzą tylko gospodarstwo ale to jest ich świat i zamiłowanie i nie wyciągnie się z tego ich. ja swojego chłopaka poznałam też przez internet jesteśmy 5 miesięcy razem za kilka tygodni zamieszkamy razem. on ma 40 ja 18 lat jest różnica ale nie ciągnie go tak do gospodarki. wiadomo robi bo z tego ma pieniądze. no wiesz to są kawalerzy jak piszesz ale albo nie mają szczęścia albo nie chcę kobiety.

Nie wiem czy ci gratulować czy współczuć, rodzice pewnie skaczą ze szczęścia że się córeczce udało w życiu, masz 18 lat i jeszcze sama nie wiesz czego chcesz, a tak wgl. to dziwie się takiemu "mężczyźnie" no ale każdy ma inne poglady

Edytowany przez Massey1993, 01 czerwiec 2013 - 22:24.

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#10775 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 02 czerwiec 2013 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę Już tej dziewczynie zadałam pytanie celem upewnienia się czy rzeczywiście jest taka różnica wieku, ale przede wszystkim: gdzie byli rodzice? 18 lat mimo iż dorosła nie ma nawet matury, a co może chodzić czterdziestoletniemu facetowi? Pewnie o to, żeby różaniec razem odmawiali:)

#10776 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 09:36

Dziewczyna na gospodarkę Różne cuuda na świecie się dzieją.Ostatnio gość-prawie 60 lat w mojej okolicy wpadł z dziewczyną(dzieckiem) 16 lat
Marcin

#10777 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2013 - 10:36

Dziewczyna na gospodarkę

, a co może chodzić czterdziestoletniemu facetowi? Pewnie o to, żeby różaniec razem odmawiali:)

Żebyś się aby nie zdziwiła, może być szczęśliwsze małżeństwo niż Twoje jak wezmiesz sobie jeszcze gó****rza który powinien jeszcze bawić się w piaskownicy a nie w małżeństwo i po roku już tylko wspomnienie, trochę zastanowienia nad tym co się pisze jak jeszcze nie znasz życia, a różaniec też lepiej odmawiać we dwoje w podziękowaniu za szczęśliwe małżeństwo, niż samemu o nawrócenie męża, czy żony.

#10778 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:12

Dziewczyna na gospodarkę znam taki przypadek dziewczyna poleciła na gospodarke (100 ha) facet 40 lat dziewczyna 20. ona tak go kantuje że szok on siedzi w oborze przy krowach ona na studiach niby musi zostać sie pouczyć z kolezankami a nie raz ja widzialem w klubie z chłopakami jak sie całuje

#10779 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:20

Dziewczyna na gospodarkę Jak już takie NIC jest, to i dwudziesto kilku letniego będzie kantować, tu nie ma reguły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10780 Share prowpek

prowpek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę A ja sadze ze mozna sobie znalesc dziewczyne ktora razem z toba zamieszka i bedzie prowadzic gospodarstwo przynajmniej moi koledzy sasiedzi itp jakos pokazuja ze w kazdym wieku mozna.... czasy sie zmieniaja i sposob pracy w gospodarstwach rowniez stad nie jest to tak odstraszajace jak kiedys no i wiele mitow o gospodarstwach rowniez upadlo a czemu jedni sa sami inni nie? Sadze ze wszyscy wiecie.. jedni zle trafili inni podjeli zle decyzje a jeszcze inni nie chca pomoc szczesciu itp. Sami widzicie ze kobiety rowniez tutaj sie wypowiadaja wiec nie sadze zeby byl to jak ktos napisal wczesniej "wymarly gatunek". Kwestia szczescia na swoj sposob a jak kazdy rolnik wie "szczesciu trzeba pomagac" ;)