Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34849 odpowiedzi na ten temat

#10721 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem jak inni, ale ja sobie ufam. Jeśli chodzi o inne osoby, to u mnie działa taka zasada "Zaufanie buduje się schodami, a niszczy windą.". Mam swoje wartości, których się trzymam. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:14
  •  

#10722 Share Lukasz007

Lukasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 31 maj 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Nie wszystkie sytuacje są czarno-białe i czasami trzeba wybrać ten "złoty środek ".

#10723 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 31 maj 2013 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę Wtedy należy inwestować w to, co wygeneruje wyższy przychód. :)

#10724 Share pawelllll

pawelllll

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 31 maj 2013 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę ja swoją panne [juz narzeczoną] poznałem przez fun skan
po 4 miesiacach po zabiegu bylem ruszyc sie z wyra nie mogłem a ona mi 10 bykow obrzadzała przez tydzien prawie i co wy na to ?

#10725 Share Sianek

Sianek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 31 maj 2013 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Cóż, trzeba mieć farta.

Edytowany przez Sianek, 13 czerwiec 2013 - 20:32.

#10726 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:18

Dziewczyna na gospodarkę Ależ skąd ja bardzo lubię dostawać kwiaty...........zwłąszcza BEZ OKAZJI.

#10727 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:29

Dziewczyna na gospodarkę Dobra tak gadamy o tym i jeśli juz znajdzie sie dziewczy na czy chłopak .. fajni i w ogóle i co dalej chodzi mi o sprawy materialne .. głownie o intercyze ? ufaliscie by sobie bez granicznie czy jednak taki papier musiał by być ?
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#10728 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę Słowo ''intercyza '' często budzi negatywne emocje i kojarzy się z brakiem zaufania do drugiej osoby . Ale czy tylko tak ,należy to odbierać ? Myślę ,że nie ,bo często właśnie ,ta intercyza wprowadzając rozdzielność majątkową chroni jednego z małżonków przed długami męża czy żony ,np . w przypadku niewypalonego interesu . Także intercyza ,nie jest tylko dla ludzi którzy sobie nie wierzą ,ale przede wszystkim, też dla tych ,którzy próbują przewidzieć przyszłość i się odpowiednio zabezpieczyć ...Ja bynajmniej tak to rozumie . ;)

Edytowany przez Meg5, 01 czerwiec 2013 - 10:47.

#10729 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:44

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem za intercyzą.

#10730 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę Ja też .... co jak co ale swoje interesy trzeba zabezpieczyć ....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10731 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:50

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli chodzi o "niewypalony interes" to nie ma co wchodzić w biznes dużymi krokami, bo można tego nie przeskoczyć. Wszystko wymaga sporych przemyśleń.

#10732 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę nigdy nie wiadomo raz 5 lat jest spokój a potem sie zaczyna i nic nie wnosi a chce polowe ... duzo gospodarstw juz tak poszło

#10733 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Jeżeli chodzi o "niewypalony interes" to nie ma co wchodzić w biznes dużymi krokami, bo można tego nie przeskoczyć. Wszystko wymaga sporych przemyśleń.

Tylko Ci pogratulować samych trafnych decyzji i przemyśleń ,tylko że w życiu bywa różnie ''kwadratowo i podłużnie'' ^^

Edytowany przez Meg5, 01 czerwiec 2013 - 11:42.

#10734 Share jelonek2012

jelonek2012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę Hej chłopcy!!!
Nie bądźcie takimi pesymistami. Mój obecny mąż startował z gospodarką jakieś 2 lata po tym jak się poznaliśmy. Do wszystkiego dochodziliśmy razem. Polubiłam tą pracę. Obecnie potrafię obsługiwać wszelaki sprzęt a moim ulubieńcem jest JOHN DEERE :-) . Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie życia bez tych naszych hektarów :-) Uważam że praca na gospodarce nie jest czymś hańbiącym dla kobiet i to, że jakaś kobieta jest rolnikiem wcale nie oznacza że traci klasę a wręcz przeciwnie bo taka praca jest tylko dla silnych i odważnych kobiet. Dziewczyna na roli nie oznacza wieśniary tj. mówią niektórzy. Jestem rolnikiem ale w pełni czuję się kobietą.
Pozdrawiam :-)

#10735 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę Meg, ja nie oczekuję żadnych gratulacji, bo napisałem to o ogóle społeczeństwa. Każdy powinien mieć głowę na karku i kierować się własnym rozumem, a nie wtopić sporo kasy, a potem kredyt kredytem poganiać...

#10736 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 12:14

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz Krisma ,nie tylko nierozsądni mogą popaść w tarapaty finansowe . Nie da się wszystkiego przewidzieć . Podam Ci przykład z życia . Młode małżeństwo ,dość dobrze sytuowane (oboje nieźle zarabiający ) i nagle zachorowało im dziecko na chorobę ,której lekarze nie mogą zdiagnozować . Masa pieniędzy na leczenie ,które nie przynosi poprawy i kredyt na dom który coraz trudniej spłacać . Czy oni byli nie rozsądni ,bo nie przewidzieli choroby dziecka ,która teraz poważnie zachwiała ich finansami ? To nie ma nic wspólnego z intercyzą ,ale podałam Ci przykład ,że czasem zdrowy rozsądek to za mało .

#10737 Share Endorfina

Endorfina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę Dawno tu nie zagladałam i WOW, ile wpisów, widzę że temat 'baaaardzo żyje' ;)

Ja też .... co jak co ale swoje interesy trzeba zabezpieczyć ....

Ja jestem przeciwko intercyzie, jak i wielu rzeczą które współczesny świat nam proponuje. Czy po ślubie interesy są nadal moje, twoje, czy stają się nasze? Moim zdaniem, po ślubie rzadko kiedy można powiedzieć iż coś jest moje, a cos Towje. Związek małżeński dla mnie to wspólnota chyba wszystkiego, bo inczej po co by go zawierać?
Dawniej czy było tak słychać o intercyzach, rozwodach? Chyba mniej, przynajmniej ja mało słyszałam. Teraz w dobie żądzy pieniędzy i powszechnego egoizmu stale słyszymy nie miłe wiadomości.
Dla mnie miłość to bezgarniczne zaufanie, to wspólnota dwojga na dobre i złe:)

#10738 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 13:03

Dziewczyna na gospodarkę Miłość miłością, a życie życiem, a wyrażenie "a kiedyś to było lepiej, ludzie się kochali, nie było wojen itd." można zaszufladkować jako powszechnie plecioną przez wszystkich bzdurę. A jeszcze wracając do "życia po Bożemu" w przeszłości, to nawet w biografii naszego chwalebnego wodza Kazimierza Wielkiego znajdują się takie kwiatki, że włos się na głowie jeży, a rzeczywistość pewnie jeszcze bardziej była ubarwiona, bo biografowie byli zdani na łaskę króla.

Zapewne nikomu nie będzie się chciało szukać i czytać biografii, bo takie czasy (hehe, teraz ja biadolę), ale przytoczę tu szybko historię pewnej 12 letniej szlachcianki z Węgier, która nie chciała dać 13 letniemu wówczas Kazikowi i cała jej rodzina została za to ekskomunikowana i ścięta (jest też inna wersja że nabita na pale) w imię "wartości chrześcijańskich rodziny". Więc proszę z umiarem z takimi idealistycznymi bzdurami.

A intercyza to świetna rzecz i bardzo dobry sprawdzian, czy kobieta faktycznie kocha prawdopodobnie przyszłego męża, czy tylko jego agrodolary. Powołując się znowu na historię, to zna ona takie przypadki, gdy kochanka władcy zabijała go i wszystkie jego dzieci, żony, i dzięki usługiwaniu generałom pośladkami osiągała pełnię władzy. Działo się to w niedalekiej Azji w środkowym średniowieczu, szczegółów nie pamiętam, każdy może sobie poszukać. Uczcie się dzieci historii, nie ma nic nowego pod słońcem. :)

#10739 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 13:20

Dziewczyna na gospodarkę Dawniej o wielu sprawach nie było słychać ,ale to nie znaczy ,że było lepiej . Ludzie co mają sporo ,to dbają o odpowiednie zabezpieczenie. Zaślepieni miłością ,aż po grób ,niejednokrotnie oddaje się dorobek wielu pokoleń w posiadanie osobie co nawet tego nie uszanuje , a mowa zachowa dla pokoleń . Intercyza ,jak już pisałam ,czasem chroni ode złego .
Tylko spokojnie ,niech się nad tym głowią Ci co maja dużo kasy i się zabezpieczają ,bo przeciętnemu zjadaczowi chleba ,to nie grozi ,bo on się martwi by mu od wypłaty do wypłaty starczyło ...
A w miłości Endorfina ,niestety czasem bywa tak ...

Edytowany przez Meg5, 01 czerwiec 2013 - 13:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10740 Share ZETTI77

ZETTI77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Zainteresowania:wszystko po trochu

Napisany 01 czerwiec 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę są kobiety ż którymi intercyzy pisać nie potrzeba...i warto zaryzykować ;) ale już z samego forum można wywnioskować jaka różnica charakterów u pań występuje ;P