Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#10681 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 31 maj 2013 - 08:13

Dziewczyna na gospodarkę Elita Polskich wsi :D :D :D
http://www.ipla.tv/S...paki-Do-Wziecia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:41
  •  

#10682 Share elinka95

elinka95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i tylko to!!!!

Napisany 31 maj 2013 - 08:14

Dziewczyna na gospodarkę

gorzej jak będzie trzeba do 40-stki czekać

ja [powiem tylko tyle że mój czekał do czterdziestki i sie mnie doczekał:) oboje jestesmy szczęśliwi

#10683 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisany 31 maj 2013 - 08:21

Dziewczyna na gospodarkę U nas kawalerów na wiosce jest sporawo przedział głównie od 40 lat ale jest chłopak który ma 30 i on nic innego jak ciągnik, krowy, garaże nie widzi i w życiu go w towarzystwie jakieś kobiety (oprócz mamy) nie widziałem... A za to brat młodszy o 2 lata ma żonę i dziecko ....Ktoś tutaj pisał o rozrywce ... Tylko jeżeli nie mamy tak naprawdę swojego w to zaangażowania i chęci to nigdzie nie pójdziemy ... To tak jak ze mną było ja nie chodziłem nigdzie a jak kumple mnie wyciągali na dyskotekę to ja robiłem jako kierowca i cała ją przespałem w aucie bo mnie to nie kręciło ... A znaleźliśmy się na portalu w internecie ... I powiem szczerze nie żałuje :) 3 lata zaraz minie za rok wesele ... :) Chociaż bywają chwile gorsze że idzie wszystko na ku**** mać :P Ale nie ma związku bez kłótni :) ....

#10684 Share elinka95

elinka95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i tylko to!!!!

Napisany 31 maj 2013 - 08:28

Dziewczyna na gospodarkę słuchajcie facet to facet ważne żeby adorował i zabiegał o kobietę żeby prawił jej komplementy kobiety lubią być zdobywane a wy faceci lubicie zdobywać kobiety. po prostu musicie pokazać że wam zależy na niej i żeby czuła się wyjątkowa ja księżniczka przy was. ja ze swoim jestem już 5 miesięcy i nadal czuje się jak księżniczka daje mi wszystko to co tu napisałam i faceci pamiętajcie że w dzisiejszych czasach dużo dziewczyn patrzy na wygląd zewnętrzny. chociaż tak nie powoinno być ale tak jest. więc jak pójdziecie na randkę z dziewczyną w spodniach od gnoju i podartej starej koszuli to oczywiste że wam na dzień dobry powie ,spadaj koleś,. facet to facet nie ważne czy rolnik czy biznesmen ważne że szanuje i dba o kobietę. według mnie trochę chęci i wysiłku i każdy może znaleźć drugą połówkę.

No to ci się udało. szczęścia życzę. wiem z własnego doświadczenia że jest dużo rolników którzy maja 40 lat i nie mają nikogo bo widzą tylko gospodarstwo ale to jest ich świat i zamiłowanie i nie wyciągnie się z tego ich. ja swojego chłopaka poznałam też przez internet jesteśmy 5 miesięcy razem za kilka tygodni zamieszkamy razem. on ma 40 ja 18 lat jest różnica ale nie ciągnie go tak do gospodarki. wiadomo robi bo z tego ma pieniądze. no wiesz to są kawalerzy jak piszesz ale albo nie mają szczęścia albo nie chcę kobiety.

Nie cytuj poprzedniego posta.

#10685 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 31 maj 2013 - 11:17

Dziewczyna na gospodarkę On ma 40 lat, a Ty 18? Dobrze przeczytałam?

#10686 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 31 maj 2013 - 11:26

Dziewczyna na gospodarkę

i faceci pamiętajcie że w dzisiejszych czasach dużo dziewczyn patrzy na wygląd zewnętrzny. chociaż tak nie powoinno być ale tak jest. więc jak pójdziecie na randkę z dziewczyną w spodniach od gnoju i podartej starej koszuli to oczywiste że wam na dzień dobry powie ,spadaj koleś,.

Bardzo interesujące są twoje wypowiedzi. tylko bez pojęcia pisane.. Widziałaś kiedyś rolnika w spodniach od gnoju czy podartej koszuli na mieście ?? nie ? to nie pisz bzdur i nie wprowadzaj nikogo w błąd.. bo takie widoki może były 100 lat temu a nie teraz.. a po 2 przecież każdy doskonale wie że jeżeli ktoś zarządza całą gospodarką gdzie co i kiedy ma być , to doskonale wie jak i w co się ubierać więc zbędne twe teksty o ubiorze są .

#10687 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 31 maj 2013 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę Masz rację Krisek ,że w dzisiejszych czasach ,normalny człowiek nie chodzi brudny w miejscu publicznym ,są wprawdzie wyjątki ,ale to raczej jest margines ...

jeżeli ktoś zarządza całą gospodarką gdzie co i kiedy ma być , to doskonale wie jak i w co się ubierać więc zbędne twe teksty o ubiorze są .

Tu się jednak nie zgodzę z Tobą ,ponieważ czy co niektóre osoby wiedzą w co i jak się ubrać ,lub jak zestawić ze sobą dane części ubioru ?Osobiście znam parę przypadków panów ( i nie tylko ),którzy powinni dostać zaproszenie do programu ''kto cie tak ubrał '' ^^ :P

Edytowany przez Meg5, 31 maj 2013 - 11:46.

#10688 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 31 maj 2013 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę @krisek nie tak bardzo zbędne i bez pojęcia pisze @elinka. ja kiedys w lublinie w Urzędzie Skarbowym spotkalem znajomego ,co prawda starszy facet i żonaty ale fakt faktem ze był w gumofilcach w brudnym starym golfie mimo że było ciepło no i zapaszek prosto z obory :D Kloł na czym świat stoi bo nikt nie chcial go zalatwić tylko odsyłali z pokoju do pokoju ale sie nie dziwie bo taki zapaszek nie wspomne o widoku na pewno „pozytywnie” dzialal na panie tam pracujące :D .
Nie jest również rzadkością że rolnik prosto z obory wpada gdzies do sklepu nawet z częsciami zamiennymi , a po drodze do spożywczaka no i wrażenie pozostawia . Tak ze trzeba się pilnować nie tylko idac na randkę

#10689 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 31 maj 2013 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę

On ma 40 lat, a Ty 18? Dobrze przeczytałam?

No chyba tak.

Wiec Wy chlopcy nie przejmujcie sie jak macie 20lat, bo moze Wasza polowka jeszcze sie nie urodzila. :lol:

Mam nadzieje ze Niebieska nie jestes zla na to ze pisze chlopcom jak Cie poderwac :D .

Niedlugo napisze Wam chlopcy jak zapytac sie Niebieska czy ma chlopaka. :D Napisala ze szuka ale to nigdy nic nie wiadomo :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 31 maj 2013 - 17:14.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10690 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 31 maj 2013 - 17:28

Dziewczyna na gospodarkę

U nas kawalerów na wiosce jest sporawo przedział głównie od 40 lat ale jest chłopak który ma 30 i on nic innego jak ciągnik, krowy, garaże nie widzi i w życiu go w towarzystwie jakieś kobiety (oprócz mamy) nie widziałem... A za to brat młodszy o 2 lata ma żonę i dziecko ....Ktoś tutaj pisał o rozrywce ... Tylko jeżeli nie mamy tak naprawdę swojego w to zaangażowania i chęci to nigdzie nie pójdziemy ... To tak jak ze mną było ja nie chodziłem nigdzie a jak kumple mnie wyciągali na dyskotekę to ja robiłem jako kierowca i cała ją przespałem w aucie bo mnie to nie kręciło ... A znaleźliśmy się na portalu w internecie ... I powiem szczerze nie żałuje :) 3 lata zaraz minie za rok wesele ... :) Chociaż bywają chwile gorsze że idzie wszystko na ku**** mać :P Ale nie ma związku bez kłótni :) ....

to Ci się kolego udało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10691 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 31 maj 2013 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę Banan, a może nie udzielaj rad o które Cię nikt nie prosi? Zwłaszcza, że są kiepskie.

#10692 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Dziewczyna na gospodarkę banan nie obraź się ........ nie wiem dlaczego jeszcze nikt Ci tego nie powiedział ale Twoje spostrzeżenia i wywody są zwyczajnie prostackie a żarty co najmniej "grubo ciosane".

#10693 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Dziewczyna na gospodarkę

Czytając rady banan575 aż popłakałem się ze śmiechu. Czy ktoś o zdrowych zmysłach i szukający wartościowej osoby będzie od samego początku jechał z kłamstwem? Według mnie nie, bo to mało racjonalne. Z tym drugim posunięciem może ciekawe, a może i nie, generalnie nie na pierwszy telefon. Raczej po dłuższej znajomości można w ten sposób próbować. Jednak każdy znajdzie taką osobą, z którą znajdzie wspólny język. Czasami nieśmiali ludzie zgarniają takie panie, że ci wygadani aż gotują się z zazdrości. Komunikatywność jest ważna, ale nie można jej traktować jako priorytet. Pozwolę sobie zacytować dwa przysłowia: "Mowa jest srebrem, lecz milczenie złotem." oraz "Nie nowina, że głupi mądrego przegadał...". Każdemu przypisana jest druga połówka, na pewno nie idealna, bo zawsze trzeba się dotrzeć. Jednak przepaść w poglądach, intelekcie i innych sprawach nieraz nie pozostawia dużo nadziei. Próbować warto, ale też należy mierzyć siły na zamiary.

Pozdrawiam
Fineasz007

kolego nie wiem czy tak każdemu jest przypisana druga połówka bo znam sporo osób które mają ok 50 lat i są same

#10694 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 31 maj 2013 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę Dziewoszki ale ja jestem do tego przyzwyczajona, zawsze z chlopakami znajde jezyk niz z dziewczynami. Tak bylo jest i bedzie.

Niebieska zarty wtedy bylyby, gdybym zalozyla drugie konto na tym koncie zbajerowala Cie na truskawki. :D zanim bym tu napisala jak bajerowac. :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10695 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 31 maj 2013 - 17:58

Dziewczyna na gospodarkę Szczerze mówiąc nie zauważyłam tego bananku śledząc Twoje posty w tym dziale...... obawiam się, że skromność nie jest Twoją mocną stroną................skoro tak jest to pewnie tak już będzie:)

#10696 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 31 maj 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę Taka "równa" dziewczyna z Ciebie co? A dziewczyny pewnie Cię nie lubią, bo jesteś taka błyskotliwa i w ogóle?
Niestety zgadzam się z Baziulą i w tym tkwi zapewne problem, że ktoś nie przepada za Twoimi wypowiedziami.

#10697 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 31 maj 2013 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę oki spadam zycze udanych lowow. :D

Pamietajcie oklamywac kogos, a zbajerowac udajac zonatego to wielka roznica :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10698 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 31 maj 2013 - 18:06

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście, będziemy pamiętać B)

#10699 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 31 maj 2013 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę A co Wy Panie tak tryskacie jadem? ^^
Do postów @bananowej trzeba się przyzwyczaić, jednym podoba się jej podejście, innych jej posty przyprawiają o ostry rozstrój żołądka, ale każdemu nie dogodzisz. :P

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10700 Share Lukasz007

Lukasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 31 maj 2013 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę @niebieskooka się uraziła bo truskawek jeszcze nie ma :D