Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#10641 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 30 maj 2013 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę tak sobie czytam i po wiem wam że to jest ciekawy temat ale trudny może ktoś niech wymyśli taki portal randkowy specjalnie dla rolników żeby mogli sobie znaleźć drugą połówkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:06
  •  

#10642 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 30 maj 2013 - 13:54

Dziewczyna na gospodarkę He,he... Rolnicy do wzięcia.pl

#10643 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 30 maj 2013 - 16:37

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma sensu, taki serwis nie utrzymałby się. Nie ma co się oszukiwać, rolnicy nie są w świecie IT najliczniejszą grupą. Internet na wsi nie jest już rzadkością, ale korzystają z niego głównie młodsi i nie specjalnie kręcą ich serwisy randkowe.

Pozdrawiam
Fineasz007

#10644 Share snickers_2005

snickers_2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 30 maj 2013 - 17:51

Dziewczyna na gospodarkę Boją się żeby z takim się nie związać, co będzie jej na kosmetyki żałował, bo na kolejnego john deera zbiera:D

#10645 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 maj 2013 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę

tak sobie czytam i po wiem wam że to jest ciekawy temat ale trudny może ktoś niech wymyśli taki portal randkowy specjalnie dla rolników żeby mogli sobie znaleźć drugą połówkę

Zeby znalezc druga osobe to trzeba bajerowac.

Widzicie macie taka @Niebieskooka :D Ona uprawia truskawki :rolleyes: i teraz trzeba Ja zbajerowac zeby sie z Nia spotkac, ale nie tak ze umowic sie na kawe czy spacer . tylko tak zeby ona o niczym nie wiedziala, poprostu randka w truskawkach.

A jak zbajerowac to proste. Trzeba miec tylko gadane

Na pw wysylasz jej pyt. Ile kosztuja u Niej 2koszyki truskawek???

Jak poda Ci cene, to pytasz czy moglbys u Niej uzbierac truskawki? i odrazu wyskakujesz ze truskawki to mozesz kupic w sklepie a Tobie potrzebne sa truskawki nie czerwone tylko takie zoltawe i pomaranczowe zeby byly jeszcze kwaskowate, a nie slodkie, bo slodkie to w sklepie kupisz a takie nie dojrzale to tylko u plantatora mozna uzbierac jezeli tylko plantator sie zgodzi.

Jak bedzie sie pytac na co, to wyskakujesz ze zonie potrzeba do jakiegos ciasta i musza byc lekko kwaskowate.

I jak juz sie zgodzi to umawiasz sie w jakis dzien, i jedziesz na truskawki. :D

I wtedy jak zajedziesz to widzisz Niebieskà i sobie ucinasz pogawedke podczas zbierania truskawek. A zbierasz tak zeby, uzbierac, pojesc i co najwazniejsze porozmawiac.

Inaczej sie rozmawia jak sie oboje spotykaja na randce, a inaczej jezeli jedna osoba nie wie w jakim celu przyjechala druga osoba..

Zawsze gdy ci sie Niebieska nie spodoba to zaplacisz za truskawki i odjedziesz, :unsure: A jak Ci sie spodoba to po tygodniu kolejne truskawi :D

I robisz tak zeby Niebieska sie nie domyslila po co przyjezdzasz. Jak wyjdzie po czasie po co przyjezdzales na te truskawki to przeciez Cie nie opierniczy za to. :D

Edytowany przez banan575, 30 maj 2013 - 18:29.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10646 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 30 maj 2013 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę Oj banan trochę się zapędziłeś jakiej żonie do placka :P .

#10647 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 30 maj 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie też myślę, że jak usłyszy o żonie, to rozmowa natychmiast się zakończy. :D :D :D

#10648 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 maj 2013 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę Wlasnie po to jest byc tym zonatym, zeby Niebieska sie nie domyslila nic.

A wiadomo ze z zonatymi albo mezatkami najlepiej sie rozmawia. :D

Zawsze mozesz wtedy Niebieskiej w oczy powiedziec. Jakbym nie mial zony to Ciebie bym bajerowal. A Niebieska nie wie otym ze Ty Ja bajerujesz.

Panowie troche odwagi i luzzzuuuu :D

Edytowany przez banan575, 30 maj 2013 - 18:43.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10649 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 30 maj 2013 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Tu sie z Tobą zgadzam :ph34r: :wub: :D

#10650 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 30 maj 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę A Niebieskooka, przez to, ze jest błyskotliwa zada pytanie skoro jest Pan żonaty to gdzie Pan ma obrączkę? :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10651 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 30 maj 2013 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę to nie takie proste raczej jak Ci się ,,banan" wydaje

#10652 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 maj 2013 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę @Krisma wtedy wyskakujesz ze nie jestes zonaty tylko przyjechales sie z Nia spotkac, truskawki byly tylko przykrywka do spotkania. :D

@mtz jak pisalam trzeba miec gadane, a nie tylko gadac o pracy na roli,

Edytowany przez banan575, 30 maj 2013 - 19:58.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10653 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Ale jak tak można by było Niebieskooką okłamywać. Po dłuższych przemyśleniach by miała ograniczone zaufanie...

Banan, a cóż to nogi aż po samą szyje, szpileczki i Aston Martin? ;)

Edytowany przez Krisma, 30 maj 2013 - 20:12.

#10654 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę No tak stracilbys zaufanie bo powiedziales ze jestes zonaty. Ja Wam tylko podalam przyklad jak sie to spotkac. A Wy juz te negatywy szukacie, a na to ja juz nic nie poradze.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10655 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

Ja też jestem w związku z rolnikiem. Skończyłam studia wyższe, mam pracę nie związaną z rolnictwem. Ale znam życie na wsi, mieszkam tu całe życie i tak już pewnie zostanie. Nieraz tak pracowałam z rodzicami, że w nocy nie mogłam usnąć taka byłam zmęczona. Rolnictwo to najcieższe co może być. Dlatego mieskam na wsi, ale moja praca z rolnictwem ma niewiele wspólnego. Lubię rośliny, mam warzywa, dużo wiem o hodowli świń. Jestem z tym związana całe życie. Ale gdyby mój luby poprosił mnie abym zrezygnowała z pracy jaką mam i zajęła się z nim prowadzeniem gospodarstwa to nigdy bym się na to nie zgodziła.

Właśnie..... (Nieraz tak pracowałam...że nie mogłam zasnąć ) i pewnie nie jedna tak wspomina dzieciństwo!!!! Panowie, a gdyby wam całymi dniami kazano siedzieć w domu - dzieci, dom, obejście, gotowanie i nic ciekawego??????

Jestem żonatty i mam potomstwo ale jak czasem czytam (szukam na gospodarke) to nie wiem czy potrzebujecie partnerki do życia (znam przypadki pań z miasta) czy niewolniczke do gospodarki (takiej to tylko żałować)?????
Gdyby kadżdy z młodych ROLNIKÓW szukał partnerki (jak lubi to co lubi niech robi to dalej) i pozwalać na rozwijanie swoich zainteresowań jestem przekonany że nie bylibyśmy (siebie też uważam za małego rolnika) postrzegani jako "gorszy gatunek" - akurat mojej żonie nawet kwiatki na parapecie nie rosną i można żyć w miare dobrze.
Podobnie jest w odwrotnym kierunku - gdyby panie szukały pana do prowadzenia domu i robienia tego co kobiety, nasze mamy, to jestem przekonany że 99,9% powiedziało by PRZEJE......E!!!!!! Bynajmniej ja bym tak stwierdził!!!!!!! Więc czemu sie dziwicie że mało która kobieta ma ochote wiązać się z rolnikiem. Pozdrawiam i życzę miłego dłuuuuugieeeeegggooo weeekkkeeennndu.
P.S. mam nadzieje że nikogo nie uraziłem

#10656 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

Jak poda Ci cene, to pytasz czy moglbys u Niej uzbierac truskawki? i odrazu wyskakujesz ze truskawki to mozesz kupic w sklepie a Tobie potrzebne sa truskawki nie czerwone tylko takie zoltawe i pomaranczowe zeby byly jeszcze kwaskowate, a nie slodkie, bo slodkie to w sklepie kupisz a takie nie dojrzale to tylko u plantatora mozna uzbierac jezeli tylko plantator sie zgodzi.

Jak bedzie sie pytac na co, to wyskakujesz ze zonie potrzeba do jakiegos ciasta i musza byc lekko kwaskowate.

I jak juz sie zgodzi to umawiasz sie w jakis dzien, i jedziesz na truskawki. :D

I wtedy jak zajedziesz to widzisz Niebieskà i sobie ucinasz pogawedke podczas zbierania truskawek. A jak Ci sie spodoba to po tygodniu kolejne truskawi :D

I robisz tak zeby Niebieska sie nie domyslila po co przyjezdzasz. Jak wyjdzie po czasie po co przyjezdzales na te truskawki to przeciez Cie nie opierniczy za to. :D

Zakladajac ze w trakcie żniw truskawkowych mamy upalne dni na pewno pojedzie klient w koszulce, jak nie ma włosów na klacie to szkoda zachodu :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#10657 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę To z tymi kudlami na klacie to w wiekszosci Was spalila :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10658 Share Kasiowa

Kasiowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Moi drodzy, Wy tu pitu pitu o problemach panów. A co jeśli panna, która ma przejąć gospodarstwo po rodzicach, spotyka tylko chłopaków co ciągną do miasta i ani myśleć im o pracy na roli? I jak tu znaleźć bratnią duszę :unsure:

#10659 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 30 maj 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę nie szukać sama sie znajdzie .. kiedy szukasz nie znajdziesz
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10660 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 30 maj 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę No proszę i macie przykład w odwrotnym kierunku.... :ph34r: