Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34940 odpowiedzi na ten temat

#10601 Share hattori

hattori

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 maj 2013 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę panowie moja nazeczona jest mgr. ekonomi i tylko mieszka na wsi a pracuje w miescie .skonczyła kury insemiknacji i jest na 2 roku technikum weterynarji a za 5 dni sie z nia zenie ,ja czekałem i sie doczekałem.pozd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:10
  •  

#10602 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 28 maj 2013 - 06:28

Dziewczyna na gospodarkę dziewczyna skonczyla kurs insyminacji??/////dobrze ja czytam// nasienie i te sprawy

#10603 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 28 maj 2013 - 06:52

Dziewczyna na gospodarkę nikolas29 a co w tym dziwnego?? Sam znam 2 lekarki weterynarii pracujące na dużych zwierzętach :) Moja kobieta po filologi polskiej też chce iść na kurs inseminacji ale najpierw w wakacje chce żebym ja ją nauczył na swoich krowach ... A dziewczynę mam z miasta :D

#10604 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 28 maj 2013 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę naucz ją nasienie pobierac od samcow....tlko sie nie gniewaj

#10605 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 28 maj 2013 - 09:50

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie nie bójcie się o przyszłość :D Niedługo dziewczyny z miasta będą waliły drzwiami i oknami na wieś :D ... A tak na serio moja narzeczona jest na studiach na filologii polskiej i jej koleżanka powiedziała mądry tekst: "Ja nie wiem co ja na tych studiach tutaj robię jak i tak pracy nie znajdę, jedyną przyszłość to ja w gospodarce widzę i najwyżej będę Mickiewicza krową czytała" :D Mnie to na początku rozbawiło a potem zacząłem się zastanawiać że po jakiego grzyba te studia skoro i tak roboty nie ma...

Zgodzę się z twoją wypowiedzią , bo jak każdy chce siedzieć w gabinecie i zarabiać 4000 tyś zł m/c to jest to mega wyczyn biorąc pod uwagę że np. w każdym urzędzie gminy trzyma się ludzi do emerytury .Więc taki młody po studiach musi mieć szczęście żeby znależć prace biórkową. heh.. Ja jakoś się nigdy nie widziałem w roli studenta ;D I teraz się bardzo cieszę że skończyłem szkołę zawodową.. bo pracy w tej dziedzinie że ho.ho.// i zarobki niczego sobie...Ale jak wiadomo z góry że się będzie na roli. to na co studia ...;d

#10606 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 28 maj 2013 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę

zarabiać 4000 tyś zł m/c

A ja bym chciał zarabiać 4mln..
Piszemy 4tyś a nie 4000 tyś :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#10607 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 28 maj 2013 - 10:59

Dziewczyna na gospodarkę

Ale jak wiadomo z góry że się będzie na roli. to na co studia ...;d

Może trochę nie na temat, ale wiem, że będę na roli i studiuję... właśnie rolnictwo :) Niby niepotrzebne, ale żeby dostać coś z Unii to już wykształcenie jakieś trzeba mieć. :)

Sam mam takie koleżanki, które mieszkają na wsiach i poszły na studia na kierunek, który zupełnie ich nie interesuje, ale jedną rzecz już wiedzą na pewno: na wsi nie zostaną. Chcą mieszkać w miastach i tyle. A z kolei koleżanki mieszkające w miastach chcą na wieś. Ot, taka anegdota z mojej strony. I jeszcze jak patrzę na tylu samotnych starych kawalerów to aż się sam boję o siebie :D

#10608 Share snickers_2005

snickers_2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 28 maj 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę Do mnie się szczęście uśmiechnęło, jesteśmy jeszcze na studiach ale już za rok sprowadzamy się na wichurę:D

#10609 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 28 maj 2013 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę

Może trochę nie na temat, ale wiem, że będę na roli i studiuję... właśnie rolnictwo :) Niby niepotrzebne, ale żeby dostać coś z Unii to już wykształcenie jakieś trzeba mieć. :)

Sam mam takie koleżanki, które mieszkają na wsiach i poszły na studia na kierunek, który zupełnie ich nie interesuje, ale jedną rzecz już wiedzą na pewno: na wsi nie zostaną. Chcą mieszkać w miastach i tyle. A z kolei koleżanki mieszkające w miastach chcą na wies :D

To proste. Jak dziewochy wiejskie sie otyraly na gospodarce i nic z tego nie maja to szukaja pracy w miescie i i tam zamieszkania.

A takie miastowe co siedzialy w czterech scianach w blokowiskach, ani swojego podworka, ani nic, to teraz pchaja sie na wies. Dziewochy czuja kase to pchaja sie na gospodarke, a wy myslicie ze miastowe Was kochaja.

Chca miec byt zapewniony to na gospodarkach laduja
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10610 Share sumer

sumer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:nowe technologie w rolnictwie, matematyka ;)

Napisany 28 maj 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Ale to smutna prawda a nie bajka o sielskim życiu na wsi. Tak jak w przysłowiu: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10611 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 28 maj 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę http://demotywatory....akcja-dziewczyn A może to jest na czasie?;d

#10612 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 maj 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Jestem po studiach ogrodniczych z tytułem inżyniera i też wiedziałem od małego że będę żył z gospodarstwa, powiem że można dowiedzieć się wielu rzeczy bardzo użytecznych, często ludzie przyjeżdżają z okolic przywożą roślinkę i pytają co dolega bo za nic w sklepie się dowiedzieć nie można, co do dziewczyn to kobiety teraz bardzo mądre kalkulator w głowach mają liczyć umią kolega nabrał sprzętu z kasę z modernizacji to teraz na zabawach wianuszki dziewczyn się do niego ustawiają

#10613 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 28 maj 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Zetorlublin, może i coś w tym jest. Dziś jechałem z transportem pszenicy i przy przystanku autobusowym stała jakaś blondyna to zauważyłem że bardzo obcinała jaki skład ciągnę...

#10614 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 28 maj 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

To proste. Jak dziewochy wiejskie sie otyraly na gospodarce i nic z tego nie maja to szukaja pracy w miescie i i tam zamieszkania.

A takie miastowe co siedzialy w czterech scianach w blokowiskach, ani swojego podworka, ani nic, to teraz pchaja sie na wies. Dziewochy czuja kase to pchaja sie na gospodarke, a wy myslicie ze miastowe Was kochaja.

Chca miec byt zapewniony to na gospodarkach laduja

Twoja wypowiedz jest bardzo interesująca bo piszesz ze dziewczyny uciekają ze wsi bo nie dorobiły się niczego.. a potem ze miastowe się pchają na wieś bo czują kasę na gospodarce, więc jak naprawdę jest na gospodarce ? bieda czy bogactwo? wyjaśnij bo nie rozumiem tego. Według mnie uciekają same nieroby. unikają roboty jak się tylko da... a nie że bieda.. namogły by się jeszcze i co ?jest takie powiedzenie. że Jak kto robi tak ma. więc ? jest tak czy nie ?

#10615 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 28 maj 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

Zetorlublin, może i coś w tym jest. Dziś jechałem z transportem pszenicy i przy przystanku autobusowym stała jakaś blondyna to zauważyłem że bardzo obcinała jaki skład ciągnę...

Oj, pewnie bardziej obcinaly na Ciebie niz na sklad :P A tak na serio to jak widze ze jakas obcina to zwalniam i odwracam sie do tylu obcinajac ja, tak perfidnie ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#10616 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 28 maj 2013 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę pod wiosne jak z szambiarką jechałem to też kupka dziewczyn się przyglądała na... mój ciągnik chyba he , dobrze ze nowe filce miałem :D

#10617 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 28 maj 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Marcin974, akurat wyjeżdżałem z ronda to dużej prędkości nie miałem, dopiero wkręcałem się na obroty

#10618 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 29 maj 2013 - 05:47

Dziewczyna na gospodarkę Mnie to akurat nie dotyczy, ale na pocieszenie niektórych dodam, że w 2035 roku statystycznie na jednego faceta będą przypadać prawie dwie kobiety. Więc niedługo będą się o Was bić.

#10619 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 maj 2013 - 05:52

Dziewczyna na gospodarkę Elektrotechnik ale oni nie szukaja dziewczyny do wspolnego zycia, tylko babe na gospodarke. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10620 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 29 maj 2013 - 06:20

Dziewczyna na gospodarkę No jeżeli tak, to życzę powodzenia.