Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34851 odpowiedzi na ten temat

#10481 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 24 maj 2013 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Yyy, ale to nie jest kocur tylko misiek :lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:33
  •  

#10482 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę Taki typ odpowie: Nie mów do mnie misiu, mów do mnie TYGRYSIE :lol:
Dlaczego koleżanka nic nie odpowie na takie kudłate szczęście

#10483 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Takim to można by podłogę malować zamiast wałka . :P

#10484 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 24 maj 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale zarost na klacie sugeruje ilość testosteronu, a ten zaś ma wpływ na rozmiar przyrodzenia. Czasami warto zagłębić się w temat, a nie tylko opierać się na płytkich aspektach, do których należą walory estetyczne. Mam nadzieję, że za dużo nie powiedziałem. :)

#10485 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 24 maj 2013 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę Takiemu juz nie przy****esz komplementu "ladne masz wlosy..... pod pachami" :D

Kontakt 661995047

#10486 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 maj 2013 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale zarost na klacie sugeruje ilość testosteronu, a ten zaś ma wpływ na rozmiar przyrodzenia. Czasami warto zagłębić się w temat, a nie tylko opierać się na płytkich aspektach, do których należą walory estetyczne. Mam nadzieję, że za dużo nie powiedziałem. :)

Tak, raczej za dużo i niewiarygodnie. Znam owłosionych, co do dzisiaj są kawalerami, to raczej Twoje są płytkie aspekty. :P

#10487 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 24 maj 2013 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę MAT912, na pewno nadmiar testosteronu nie sprzyja, ale jego niedomiar również nie jest zbyt pożyteczny. Jeśli się mylę, to proszę o konkretne źródła, chętnie wzbogacę wiedzę.

marcin974, jak na moderatora przystało, powinieneś świecić przykładem i nie korzystać z wulgaryzmów, ale może nie znam zbyt dobrze netykiety panującej na agrofoto.pl, więc również o poprawę mojej osoby bym prosił, jeśli jestem w błędzie.

#10488 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 24 maj 2013 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę Mnie się futro podoba, bo jest męskie i według mnie bardzo ładne oraz miłe w dotyku.

#10489 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 24 maj 2013 - 22:50

Dziewczyna na gospodarkę Niebieskooka, Ty chyba cały czas mówisz o swoim kocie? ;)

#10490 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 maj 2013 - 06:02

Dziewczyna na gospodarkę

Właśnie, ważne, żeby kochał i miał owłosioną klatę :wub:

To taki futrzak musi miec okolo 30stki
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10491 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 25 maj 2013 - 07:08

Dziewczyna na gospodarkę

MAT912, na pewno nadmiar testosteronu nie sprzyja, ale jego niedomiar również nie jest zbyt pożyteczny. Jeśli się mylę, to proszę o konkretne źródła, chętnie wzbogacę wiedzę.

marcin974, jak na moderatora przystało, powinieneś świecić przykładem i nie korzystać z wulgaryzmów, ale może nie znam zbyt dobrze netykiety panującej na agrofoto.pl, więc również o poprawę mojej osoby bym prosił, jeśli jestem w błędzie.

Ale za to użytkownicy Twojego pokroju, na szczęście tworzą mila i sympatyczna atmosferę na tym forum i świeca przykładem... Jesteś na tyle wzorowym użytkownikiem ze powinieneś wiedzieć sam czy jesteś w błędzie czy może raczej nie, jakos bardzo ze soba kontrastuje Twoja wiedza na temat testosteronu z brakiem pewności znajomości netykiety ;)

Kontakt 661995047

#10492 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 25 maj 2013 - 07:10

Dziewczyna na gospodarkę

Słyszalem takie powiedzonko kiedyś, dla mnie śmieszne niż chamskie więc napisze :D : "podobno" : tam gdzie na gospodarce RZĄDZI Kobieta to juz psa na podwórku nie potrzeba :P

Ja rządze na gospodarstwie mam 5 psów i jeszcze 3 szczeniaki znalezione w lesie do oddania :) Ale przydał by się porządny pies który by fałszywców odganiał.
A mało tego na bramie wisi talbliczka "UWAGA ZŁY PIES A GOSPODYNI JESZCZE GORSZA"

I naprawdę nikogo ciekawego nie spotkałaś? Wydawać by się mogło, że facetów jest połowa społeczeństwa, z czego większość poza zasięgiem ( żonaci, za młodzi...) ale wolnych powinno byś do wyboru i do koloru jak to powiadają, chyba że u Ciebie z tym jest naprawdę krucho. :huh:

Ja np spotykam naprawde ciekawych ludzi ale niestety aż 90% odpada nie tylko z tego powodu że są już żonaci, ale np ograniczenia są w zawodzie jaki wykonuje , np jak spotka się faceta ze wsi który wie np czym rolnictwo pachnie to odrazu mnie skreśli bo niechce się angarzować w rolnictwo itp A niestety nie da się żyć z kimś i nie angarzować się w jego prace. Wcześniej czy pużniej taki związek się rozpadnie. Więc ideałem było by znaleść partnera w swojej dziedzinie. Ale niestety panowie rolnicy boja się zdecydowanych i mocnych kobiet i woleli by takie co siedzą i nic nie robią tylko gotują i bawią dzieci.

A jak się trafi taki diabeł tasmański z owłosieniem na plecach? :blink:

to będzie gigant poduszka do spania

Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale zarost na klacie sugeruje ilość testosteronu, a ten zaś ma wpływ na rozmiar przyrodzenia. Czasami warto zagłębić się w temat, a nie tylko opierać się na płytkich aspektach, do których należą walory estetyczne. Mam nadzieję, że za dużo nie powiedziałem. :)

Moim zdaniem coś w tym jest że ilość włosów światczy o męskości faceta :):) Ja już to pisze z własnych obserwacij . Chłopcy bez brody to dzieci :):)

#10493 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 25 maj 2013 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę

Ale za to użytkownicy Twojego pokroju, na szczęście tworzą mila i sympatyczna atmosferę na tym forum i świeca przykładem... Jesteś na tyle wzorowym użytkownikiem ze powinieneś wiedzieć sam czy jesteś w błędzie czy może raczej nie, jakos bardzo ze soba kontrastuje Twoja wiedza na temat testosteronu z brakiem pewności znajomości netykiety ;)

Doskonale wiem, iż zależność jest, ale jeśli ktoś mi wmawia, że jest inaczej, to daje mu szansę do popisu - niech mnie uświadomi taka osoba.
W kwestii netykiety ironizowałem, bo już zdarzyło mi się otrzymać ostrzeżenia za banalne sprawy, które na innych forach są częścią udanej konwersacji. Kiedy widzę używanie wulgaryzmów przez moderatora, który poprawia innych i sypie punktami karnymi z racji używania opcji cytowania, to poważnie się zastanawiam, co jest w tym wszystkim gorsze. Użytkownik podkreślający ważność wypowiadanych przez poprzednika słów (Nie chodzi tutaj o cytowanie całej wypowiedzi, a często o jej szczególną część.), czy wulgaryzmy wplecione między słowa? W mojej subiektywnej ocenie, która bazuje na doświadczeniu wyniesionym z innych for, ta druga opcja. Jednak agrofoto.pl tworzy awangardę netykiety i proporcje tych dwóch czynów zamienia. Nie jest to wątek pod tytułem "Gorzkie żale", więc tyle ode mnie.

Pozdrawiam
Fineasz007

#10494 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 maj 2013 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę Kolego, nie ma się co tu spierać, to nie temat o punktach ostrzeżeń. Wulgaryzmów nie wolno używać, ale jak ktoś nie może się powstrzymać to musi wprowadzić autocenzurę, resztę reguluje regulamin i taryfikator.Pilnujmy tego i będą wszyscy zadowoleni.

Edytowany przez KRISTOFORn, 25 maj 2013 - 08:51.

#10495 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 25 maj 2013 - 10:05

Dziewczyna na gospodarkę Z tego co pytałam i wiem to już koło 20 włosy na klacie są porządne. Znałam jednego futerkowca, który w wieku 24 lat miał taką klatę........ :wub:

#10496 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 maj 2013 - 10:07

Dziewczyna na gospodarkę Tylko dlaczego nie postarałaś się o jego względy, a tak ideał umknął.

Edytowany przez KRISTOFORn, 25 maj 2013 - 10:08.

#10497 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 25 maj 2013 - 10:23

Dziewczyna na gospodarkę wydaje mi się że z dziewczynami na gospodarkę są pewne problemy chociąż ja znalazłem dziewczynę teraz to już moja narzeczona z gospodarstwem. I będziemy mieli dwa gospodarstwa he he a ślub juz we wrześniu więc można jak się szuka

#10498 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 maj 2013 - 10:27

Dziewczyna na gospodarkę KristoforN, czyli powinnam z nim kontakt odnowić? Może masz i rację:)

#10499 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 maj 2013 - 10:33

Dziewczyna na gospodarkę Jak jest żonaty to raczej nie :lol: w sumie nic nie stracisz poza czasem ^^ jak do tego między Wami zaiskrzy to kto wie, może finał przed ołtarzem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10500 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 maj 2013 - 10:44

Dziewczyna na gospodarkę Żonaty nie jest, a futro najpiękniejsze miał z dotychczasowych jakie mi było dane widzieć:)