Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#10381 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 23 maj 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z kolegą. Niektórzy sobie tutaj wyskakują z żałosnymi tekstami i to rolnicy o rolnikach piszą. Ostatnio to robi się tutaj śmietnik. Szkoda czytać, szkoda pisać.

Mój post odnosi się do ostatniej wypowiedzi @kruszo88farmer

Edytowany przez Karolcia, 23 maj 2013 - 21:08.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:36
  •  

#10382 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Tak, tak Mat ,bo samym sexem człowiek żyje :D Reszta (praca ) to marny pył :lol:

#10383 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 23 maj 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę :) no ja pracuję póki co w gabinecie dentystycznym,więc znajomi narzekają,że śmierdzę dentystą i źle im się kojarzy to ,więc nie wiem co gorsze:-D będę z pracy przyjeżdzać i śmierdzieć dentystą,po czym pójdę pomóc przy świnkach i będę capić świnkami z dentystą,co Wy na taką mieszankę:-D

#10384 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Każdy czyta, to co chce przeczytać. Według mnie takie wyrywane wypowiedzi w połowie niczego nie sugerują, a niektórzy forumowicze szukają ofiary, którą by zmieszać z błotem.

#10385 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Dajcie spokój już niebieskookiej, bo ją policzki będą piekły ;)

#10386 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 23 maj 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

:) no ja pracuję póki co w gabinecie dentystycznym,więc znajomi narzekają,że śmierdzę dentystą i źle im się kojarzy to ,więc nie wiem co gorsze:-D będę z pracy przyjeżdzać i śmierdzieć dentystą,po czym pójdę pomóc przy świnkach i będę capić świnkami z dentystą,co Wy na taką mieszankę:-D

Niezłe połączenie zapachów i, ale zapachu dentysty nic nie przebije ;D

#10387 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Kolego
fineasz007

Ty byś na adwokata się nadał .... Każdy czyta co chce ,bo jak to mówią ''punkt widzenia zależy od punktu siedzenia '' .

#10388 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 23 maj 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Ja nikogo nie chcę zmieszać z błotem, cytowałam wypowiedzi dwóch różnych osób,które mnie troszkę zbulwersowały i tyle.

#10389 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę Ja Was również pozdrawiam i powodzenia życzę. Może kiedyś zrozumiecie co tu napisałem, bo jak na razie to czytanie ze zrozumieniem nie jest Wasza mocną stroną. :)

#10390 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Meg5, kto wie, kto wie, może kiedyś. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10391 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę

Ja Was również pozdrawiam i powodzenia życzę. Może kiedyś zrozumiecie co tu napisałem, bo jak na razie to czytanie ze zrozumieniem nie jest Wasza mocną stroną. :)

Nie mój drogi, my zrozumieliśmy, to raczej pisanie nie jest Twoją mocną stroną. :)

#10392 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

Ja Was również pozdrawiam i powodzenia życzę. Może kiedyś zrozumiecie co tu napisałem, bo jak na razie to czytanie ze zrozumieniem nie jest Wasza mocną stroną. :)

A Ty może kiedyś na tyle dorośniesz by szanować ludzi pracujących na wsi . Ty na wsi wychowany ,a tak się wypowiadasz . Znasz powiedzenie ,że nie ma gorszego chama ,jak przejdzie z chłopa na pana ? Takich, to nawet typowy miastowy nie szanuje ,zapamiętaj to sobie . Bez urazy ;)

Edytowany przez Meg5, 23 maj 2013 - 21:51.

#10393 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę MAT912 jeśli chodzi o pisanie, to raczej Ty masz problem ze znakami interpunkcyjnymi :D Zbyt długie zdania robisz, popracuj nad tym :rolleyes:

#10394 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz, nawet nie zrozumiałeś o co mi chodziło, zarejestruj się na forum języka polskiego, jak nie odpowiada Ci mój styl pisania. :P

#10395 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 23 maj 2013 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę

A Ty może kiedyś na tyle dorośniesz by szanować ludzi pracujących na wsi . Ty na wsi wychowany ,a tak się wypowiadasz . Znasz powiedzenie ,że nie ma gorszego cham ,jak przejdzie z chłopa na pana ? Takich, to nawet typowy miastowy nie szanuje ,zapamiętaj to sobie . Bez urazy ;)

Troszkę miarkuj się z z tym "chamem, panem" bo to lekko niestosowne i bezpodstawne, ponieważ jest zupełnie odwrotnie jak Ty piszesz.
MAT912 to nie jest styl pisania, tylko braki z języka polskiego. Jako moderator powinieneś świecić przykładem w tej kwestii.

#10396 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Widzę, że wątek poszukiwania został zmieniony na potyczki słowne, nie tego się spodziewałem zaglądając tu. ;[

#10397 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 maj 2013 - 06:02

Dziewczyna na gospodarkę Watek bardzo dobry, bo te wpisy o dziewczynie na gospodarke to byly takie smety nudne. :D

Niebieska widze ze jestes obtrzaskana w kazdej dziedzinie, jak wroce to zadam Ci pytanie. i mam nadzieje ze odpiszesz na nie. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10398 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 24 maj 2013 - 06:40

Dziewczyna na gospodarkę Czytam wasze wypowiedzi i są co niektórych żenujące,jedna szuka chłopaka niby może być biedny ale z drugiej strony by był bogaty i nie śmierdział gnojem,to chyba szuka ogrodnika niech się określi. Teraz w obecnych czasach aby znaleść dziewczyne na gospodarkę to tak jak szukanie dziewicy.

#10399 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 24 maj 2013 - 06:51

Dziewczyna na gospodarkę Myśle że znalezienie dziewicy będzie łatwiejsze niż znalezienie prawdziwego faceta na gospodarke:) :rolleyes: a o tym aby był pracowity i miał głowe na karku nie wspomne :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10400 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 24 maj 2013 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę Ale jazda. :D
Tak sobie czytam ten temat i wydaje mi się ,ze próbujecie znaleźć idealnego partnera/partnerkę dla gospodarstwa a nie dla siebie. Przecież rolnictwo to jest aż i tylko praca a nie całe życie. Jeśli ktos uważa że rolnictwo jest jego całym życiem to niech nie szuka partnera/partnerki bo tylko zrujnuje innym życie, dlatego że i tak nie będzie czasu na rodzine bo krowa czy pole ważniejsze. No chyba ze spotka się dwójka rolnikomaniaków dla których za***przanie na gospodarstwie to całe życie :wacko:
Tak samo nie ma sensu szukać ideału dla wszystkich. Jeśli komuś podobaja się owłosieni faceci to ma do tego prawo ,tak samo jeśli ktoś uważa że facet idealny to wydepilowany metroseksualny picuś glancuś to jego sprawa. Właśnie dzięki różnorodności kazdy ma szanse znaleźć kogoś dla siebie.
Nie będę odnosił się do konkretnych wypowiedzi bo każdy ma prawo do własnego zdania. Niektórzy pisza że ciezko kogoś znaleźć bo teraz faceci czy kobiety to jacys tacy.....
a może czasami warto zastanowic się nad soba bo może to w nas siedzi problem i to nie my możemy kogoś znaleźć tylko nas nikt nie chce i z jakiegoś powodu nie bierze pod uwagę. Oczywiście to tylko jedna z możliwości .
Małżeństwo to wspólnota i nie partner/partnerka ma się do nas dostosowac tylko oboje muszą wypracować kompromis . Nie ma ludzi doskonałych i pamiętajmy że i my tacy nie jesteśmy :mellow:
Każdy szuka ideału dla siebie ale jak już znajdziemy ten ideał to czasami okazuje się że ten nasz ideał zupełnie różni się od tego jak wcześniej wyobrażaliśmy go sobie .