Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1021 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 15:35

Dziewczyna na gospodarkę Co Ty przecież chłopak to nie problem nawet byłem pare razy z chłopakami namówić (grzecznie mowiąc) jakąś dziewczyne że juz jej nie kocha i ma inna :D Bo jak jakas dziewczyna sie podobała któremus z nas tylko chlopak był przeszkoda no i w 2 przypadkach chyba ten pomysł wypalił że sie rozeszli a Ci drudzi sie zeszli :P także weźmiesz ekipe z AF a tutaj byś wyrwał wiecej typa niż ma bojówka Widzewa czy innego klubu :D hahah

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:01
  •  

#1022 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2011 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę co ja co, ale ja już przerabiałem ten temat... i nie mam zamiaru pakowac się miedzy młot a kowadło... o nie dziekuje... <_<
jednym sie udaje, aja nie stety naleze do ty drugich... <_<

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1023 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 15:42

Dziewczyna na gospodarkę generalnie jeżeli chodzi o mnie i o jakieś dziewczyny które mają chłopaków rowniez sie nie wpierd*lam no bo tak jakoś sobie postanowiłem ale jeżeli jakis ziomek ma taki kłopot to czemu nie :D zawsze jakas rozrywka nie?

#1024 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2011 - 15:52

Dziewczyna na gospodarkę no tak...kazdy ma swoja..;)
a to kiedy jakas najblizsza wystwa jest wieksza?? ;) skoro juz tak uzadzamy "łowy" :P

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1025 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:06

Dziewczyna na gospodarkę a nie wiem :D Ale co roku jest duża wystawa w bednarach :D koło poznania odłoż jakąs większą sumkę pieniędzy na nią :D To na bank coś upolujesz :)

#1026 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę A po co ta kasa co ją kupić chcesz?? :P o taka faza laska stoi i oglada np Fenda a ty zgrywasz kozaka i podchodzisz e mała kupić Ci go :P
Ona mówi tak. No i kolego masz o jednym zakupie fenda żone i matke dzieci :P Chyba teraz agrotech bd najszybciej nie?? z takich większych??

#1027 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę Ja na niejednych targach byłam, niejeden ciągnik i kombajn tam dosiadłam, ale jakoś nikt nie próbował mnie wyrwać :P
Jedynie jacyś starsi Panowie rolnicy zagadali ;) Więc wątpię czy z tymi targami Wam wypali, bo pisać sobie tu to co innego niż w praktyce działać :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#1028 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:48

Dziewczyna na gospodarkę A Ty Karolcia nie masz nic przeciwko farmerom :D? To podaj adres i chłopaki niedługo przyjadą sie oświadczyć :P

#1029 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:52

Dziewczyna na gospodarkę To pisz na pw adres bo chce być pierwszy :D No prawda opory są nawet duże ale jesli przy całym autobusie potrafie do laski zagadać w tłumie to na targach to tylko taka rozgrzewka :lol: Zawsze jak bije do laski to myśle do odważnych świat należy i ide żeby sam sobie udowodnić B)

#1030 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę Jestem już zajęta przez farmera :) I oczywiście nic przeciwko farmerom nie mam i sama związana jestem z rolnictwem, co mnie bardzo cieszy :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1031 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę Do dawaj jakieś namiary na wolne ładowice hahahahahhahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no jak bys wiedziala o jakiejs pani co by nie miala nic przeciwko farmerom to ją tu sprowadź czekam ^^ :P

#1032 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:08

Dziewczyna na gospodarkę Ej chłopaki widze że wiele dziewczyn interesuje sie końmi nawet koło mnie jest szkólka jazdy i tez duzo fajnych dziewczyn jezdzi :D nieraz chodze popatrzyc jak "ujeżdzają" konie :D Widze ze karolcia ma konia w zainteresowaniach :D, koniareczka rowniez :) Budować stadniny koni!!!!! Zamiast tej jedynej bedzie cały harem (zart) nie no budowac stadniny koni, i uczyć jezdzic jakies miłe panie :D :D na pewno jakas bedzie chciała poprowadzic wasz biznes :D hmm? FINN, petes? co wy na to :D

#1033 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:11

Dziewczyna na gospodarkę Kolego a co myślałeś po co ja jeździłem w szkółce jazdy potem wstapiłem do sekcji?? Sam byłem na 8 dziewczyn + te co uczyłem jeździć a co sie na słomie działo :lol: ahhh to były czasy dziewczyny w bryczesach ahhhh :lol: :lol:

#1034 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę to czemu przestałes?

#1035 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę różne okolicznosci odeszłem w ramach strajku razem z połową sekcji i instruktorką i sie skonczylo a później jeździłem u takiego kolesia a jakie tam sztuki byly a co jedna to lepsza

#1036 Share Kruszek

Kruszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę Chłopaki dziewczyn jest tam full ;p
Zaryywasz i jest git ;) gorzej jak będzie do was po angielsku albo niemiecku gadac :D

#1037 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę U mnie to taka rakieta jezdzi to jak widze jej bmw to ide obczaic :D

#1038 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę No ja miałem od takiej rakiety konia u mnie i było ok ale jak przyszło co do czego to okazało sie że jest zwykła wredna s*ką ani płacić nie chciała ani konia brać. Mogła zawsze zapłacić w naturze natura za nature :lol: :D :D

#1039 Share Kruszek

Kruszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę Ejj może wam się taka trafi co na konia będzie z chęcią siadała łałała ła ;D

Pewnie dużo ha bedzie miała i wyjebista BMW będzie Was woziła ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1040 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę Tylko że te co jezdza u mnie to chyba z miasta wszystkie przyjezdzaja :P Czyli ha to raczej nie ma a co do BMW to niektore po 2 sztuki :D ale to takie 28- 33 lata :o Doświadczone!! :D