Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34950 odpowiedzi na ten temat

#10361 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 23 maj 2013 - 16:07

Dziewczyna na gospodarkę Czy ja dobrze czytam i widzę ?? Kobieta i zarządzanie gospodarką ... dla mnie to całkowite zaskoczenie że takie gdzieś istnieją ;D.. U mnie w okolicy to nawet nikomu się takie coś nie śniło , aby kobiety ustawiały facetów ....... Tak jest że Jeżeli już któraś ugotuję dobry obiad to już jest sukces :P a jak jeszcze umie jeżdzić traktorem , to chyba marzenie co niektórych . Pozdrawiam wszystkie Panie..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:21
  •  

#10362 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 16:20

Dziewczyna na gospodarkę Ogólnie to prawda jest w tym wątku jeszcze krótsza, mianowicie brzmi ona: Jeśli trafisz na swoją połowę, to stracisz dla niej głowę. :) Jak ktoś znajdzie wymarzonego partnera/partnerkę, to będzie się starał ją zatrzymać przy sobie za wszelką cenę. Kiedy jest to uczucie odwzajemnione to wszystko da się razem zrobić, więc tacy ludzie żyją razem długo i szczęśliwie.

#10363 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 maj 2013 - 16:29

Dziewczyna na gospodarkę "Gospodarce..." Gospodarka gospodarce nie równa, bo profil mleczny a roślinny to kolosalna różnica.

Edytowany przez ejczbio, 27 wrzesień 2013 - 08:56.

#10364 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 23 maj 2013 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę Faktycznie sama wywodząc się z roślinnej nie wyobrażam sobie pana mającego trzodę chlewną tudzież krowy. I nie piszcie w tym miejscu proszę uwag w stylu, a jak się zakochasz. Zresztą nie jestem "zamknięta" na panów nie zajmujących się rolnictwem, ale próbuję tu.

#10365 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 maj 2013 - 17:31

Dziewczyna na gospodarkę A ja Wam dziewczyny powiem czemu tak ciezko Wam znalesc druga polowa.

Bo Wy jestescie chytre na ta kase tylko kasa dla Was sie liczy, dla Was chlopak musi miliony zarabiac, dla Was musi porszakiem jezdzic nie rupciem, dla Was musi w markowych ciuchach chodzic. Wy na to patrzycie.

Dla Was nie liczy sie facet co jezdzi np maluchem, no bo taki sie pewnie nie dorobil niczego.

A prawda jest taka ze jak chlopak ma pieniadze to on to ukrywa przed dziewczyna, bo On chce taka ktora pokocha Jego a nie jego portfel.

Jak pisalam krazycie na orbitach, ale i tak kiedys z niej spadniecie. Wtedy do Was dotrze ze kasa to nie wszystko. Wtedy zrozumiecie ze macie kase, ale nie macie z kim sie kawy napic, z kim porozmawiac, do kogo sie przytulic.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10366 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę Banan575, mimo że kobietą nie jestem, to nie zgodzę się z Tobą. Według mnie prawdziwa miłość nie opiera się na pieniądzach, bo czasami lepiej być w biedzie szczęśliwym z drugą połową serca, niż w bogactwie cierpieć w samotności. Po prostu dopóki ludzie nie znajdą jakiegoś punktu zaczepienia w tej wybranej personie, dotąd nie wiedzą czego tak naprawdę upatrywać. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Niebieskooka w swoich postach pisała, że pieniądze są dla niej priorytetem - jeśli się mylę, to proszę o poprawienie mnie, przez nią samą. Właściwie to może kiepski ze mnie psychoanalityk, ale widzę, że ona po prostu szuka, zwyczajnego mężczyzny, w którym mogłaby znaleźć takie wartości jak bezpieczeństwo, odwzajemnione uczucie zakochania, troskę o nią; takiego który jest bystry i potrafi podejmować samodzielnie dobre decyzje. Według mnie to nie jest tak wiele. To są wartości, które reprezentowali niegdyś nasi przodkowie, a teraz ze względu na kosmopolityzm i inne śmieszne poprawności polityczne zanikają. Są to piękne świadectwa człowieka, które powinny być fundamentem każdej rodziny, a jednak nie są.

Edytowany przez fineasz007, 23 maj 2013 - 19:01.

#10367 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 23 maj 2013 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę Mnóstwo tu pięknych słów, wzniosłych aforyzmów i wspaniałych marzeń o miłości... tej romantycznej, ale kiedy przyjdzie czas żeby zejść na ziemię, kiedy codzienność nas przytłoczy to piękna sukienka i romantyczne kolacje zejdą na drugi plan. Sam jestem po niedawnym rozstaniu i mimo że to bolało to życzę jej jak najlepiej i muszę żyć dalej, a czas ucieka przez palce. Znajomi są już po ślubach, niektórzy nawet młodsi,ale ja ciągle wierzę i modlę się o dobrą żonę, taką do tańca i do różańca, bo już trochę przeżyłem i wiem co jest w życiu ważne.
Nie szukajcie recepty bo nikt jej wam nie da gotowej, życie trzeba przeżyć samemu i samemu układać ten "scenariusz"
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#10368 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 23 maj 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Co do pracowitosci kobiet to mam kolezanke jezdzi kazdym ciagnikiem prasa belujaca...jak trezba kombajnem zbozowym....prowadzi z mezem produkcje zwierzeca bydło mleczne i mysla o rozbudowie nowej obory...praca mysle od 5 rano do poznego wieczora.....choc obecnie coraz wiecej maszyn w gospodarstwach samo sie nie zrobi

Facet na gospodarstwo....hmmm jak sie ogole to jestem przystojny :D ....zapraszam Panie<

#10369 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 maj 2013 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę Gambler ale tu nie o to chodzi, że takie kobiety istnieją, bo istnieją i jest ich całkiem sporo, niektóre nawet robią więcej niż ich mężowie, hehe. Dla mnie jest to upokorzenie kobiety.

Edytowany przez ejczbio, 27 wrzesień 2013 - 08:58.

#10370 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 23 maj 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę Nie obraź się Banan, ale Twoje posty są tak cyniczne, że aż nieraz mnie oczy bolą od czytania.
W wielu swoich postów pozujesz na bardzo mądrą życiowo osobę, która poucza biedne, naiwne dzieci marzące o miłości, że ich rojenia są głupotą, bo i tak dostaną po wiadomym miejscu. Nie wiem co tak ukształtowało Twoją postawę i nie mam prawa w to wnikać, ale dlaczego tak lubujesz się w swoim czarnowidztwie?
Co do Twoich sugestii, nie wprost oczywiście, bo niby nie do mnie skierowanych, że pewnie lecę na kasę to nie uważam, żeby tak było. Gdybym sama nic nie robiła i nic nie miała i szukała tylko jelenia, żeby mnie utrzymywał byłoby to rzecz jasna karygodne. Ale robię sporo i się staram. Żeby nie było pomaga mi bardzo dużo tata, również finansowo, bo ma szkółkę drzewek i dzięki temu mam choćby sadzonki do sadu za darmo, on czuwa nad ochroną, wieloma innymi rzeczami, a ja właściwie zajmuję się formalnościami i doglądam, bo mam jeszcze inne zajęcia. I jest tego wbrew pozorom sporo, bo zależy mi żeby się czegoś dorobić samej. Jeżeli chciałabym, żeby ewentualny wybranek był zamożny to jest jak najbardziej normalna rzecz i każda kobieta by tak chciała, choć nie każda się przyzna. Ale jest to jedno z wielu kryteriów i nie obowiązkowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10371 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Prawda jest taka, że nikt z nas nie jest idealny. Często mówi się jedno, a potem robi drugie. Mam tu na myśli moje wieczne powtarzanie, że nie będę nigdy miał dziewczyny; do dziś jest to uszczypliwie powtarzane, gdy tylko nadąży się okazja, aby mi dopiec. Po prostu w wieku młodzieńczym jakoś nie specjalnie chciałem być zniewolony przez inną osobę, bo zawsze uważałem, iż dam sobie radę najlepiej sam. Wiadomo, lata młodzieńcze to trochę się inaczej patrzyło na życie. Generalnie mój związek w pierwszych fazach nie bazował na przymusie wobec siebie, czy jeszcze gorzej, chęci zaimponowania innym, raczej od tak danie sobie szansy z kobietą, która pasuje do wcześniej wypracowanego przeze mnie wzorca. Nie miałem na początku obsesji na jej punkcie, raczej z dnia na dzień zakoch*je się coraz bardziej i jakoś nie wyobrażam sobie życia bez niej. Może to jest jakaś ważna wskazówka, ale generalnie nie warto inwestować w kryształ, lepiej wziąć do rąk diament i wymodelować z niego swój własny, niepowtarzalny i idealny kształt. To zajmuje trochę czasu i cierpliwości, ale według mnie warto. Jestem cichym fanem Niebieskookiej, bo naprawdę fajna z niej osoba i bardzo jej dopinguje w tym, żeby znalazła sobie wymarzonego mężczyznę, o którym mogłaby nam za jakiś czas cokolwiek napisać. :)

#10372 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 maj 2013 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę

Bo czy kobieta śmierdząca krowim gównem jest pociągająca/sexowna? wątpię... Dla mnie jest to upokorzenie kobiety.

Wiesz co ,nie wiem gdzie Ty się wychowałeś ,ale mniejsza o to ... Pamiętaj ,praca nie hańbi ,bynajmniej nie powinna .Ja osobiście znam inny zawód dla kobiety , co jest się tam pachnącą ,seksowną itp . ale co z tego jak to dopiero upokorzenie ... :unsure:
W dzisiejszych czasach ,gdzie jest dostęp do wszelakich dóbr myjących ,piorących przy dojeniu krów niekoniecznie trzeba straszyć wyglądem i odpychać zapachem .Bo równie dobrze można nic nie robić i też nie powalać wyglądem .Jest to raczej sprawa kultury osobistej ,a niekoniecznie wykonywanej pracy .

Edytowany przez Meg5, 23 maj 2013 - 19:35.

#10373 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 23 maj 2013 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Banan zgodzę się z twoją wypowiedzią . Bo jak by nie patrzeć to tak właśnie jest. Są takie co są ze wsi , i interesują się rolnictwem ale jak zobaczy że ktoś jedzie maluchem czy polonezem to dziwi się że takim złomem jeżdzi ., że nie wsiądzie nigdy tam itd.. Takie według mnie nie są nic warte. Bo ino kasa i kasa się liczy.. A są też takie co żyją w luksusach nie znają się bardzo na rolnictwie a nic dziwnego w tym nie widzą i wsiądzie do malucha czy poloneza i wiocha nie będzie.. bo ona rozumie że jeżeli ktoś zaczyna prowadzić gospodarstwo to nie będzie odrazu milionów na koncie miał. I właśnie sęk w tym że trza odpowiednio trafić na taką jaka nam najbardziej odpowiada..Czasy się zmieniły dawniej było inaczej prawdziwi znajomi prawdziwe relacje na dobre i na złe .. teraz tylko na dobre..

#10374 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 maj 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę OK takie jest Twoje zdanie Meg5, moje jest inne. Jedni lubią być na łańcuchu razem z krową (bo tak wygląda praca przy krowach) inni niekoniecznie...

Edytowany przez ejczbio, 27 wrzesień 2013 - 09:00.

#10375 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 maj 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę I teraz tą wypowiedzą postawiłeś kropkę nad '' i '' . Powodzenia w mieście ;)

#10376 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 23 maj 2013 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę Niebieskooka, o co Ci chodziło pisząc,że nie wyobrażasz sobie pana z trzodą chlewną tudzież krowy?

#10377 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 23 maj 2013 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę Po prostu boi się, że ten pan będzie poświęcał za dużo czasu krowom czy świnkom- może być zazdrosna :blink:

#10378 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę

Jak dla mnie to pan powinien być duży ( w sensie wysoki i dobrze zbudowany), silny i jak dla mnie najważniejsza rzecz - owłosiony na klacie :wub:

To szukasz szympansa, czy jak? :blink: takim zakładaniem z góry, jaki ma być, jesteś na bardzo dobrej drodze, do tego o czym pisałem wcześniej, jak takiego spotkasz, to choćby miał pusto pod sufitem, to nie będzie miało żadnego znaczenia, bo przystojny, niech zgadnę, będzie do wyboru dwóch, jeden ułożony, ale nie w Twoim typie, drugi oferma, ale przystojny i owłosiony :P którego wybierzesz ? bo ja już wiem :P :D

#10379 Share kruszo88farmer

kruszo88farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zwierzęta,psychologia,języki obce,kosmetyki,moda,kaczor donald,film,gotowanie,komputer

Napisany 23 maj 2013 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem,jestem w lekkim szoku,że czytam tutaj-na forum rolniczym- rzeczy typu: "Bo czy kobieta śmierdząca krowim gównem jest pociągająca/sexowna? wątpię... Dla mnie jest to upokorzenie kobiety." lub "nie wyobrażam sobie pana mającego trzodę chlewną tudzież krowy" . Spodziewałabym się takich pustych tekstów na innych portalach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10380 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie, pan może nie mieć zwierząt, a za jakiś czas zmieni profil produkcji i co, rozwód? albo żona nie będzie nic robić żeby nie jechała zwierzętami, gościu np. zachoruje i zwierzaki muszą pozdychać, bo małżonka nie będzie seksowna. :P :lol: