Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#10321 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę Fakt , pasuje ale jako osoba towarzysząca w moim życiu , ale nie do mnie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:03
  •  

#10322 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 09:23

Dziewczyna na gospodarkę Tak czy siak, jako żona nazwisko było by to samo. :P :D

#10323 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę Stawke mają wysoką i głupi nie są! Więc na razie nie musze ich zmieniać to oni prędzej będą chcieli zmienić szefową jak mi puszczą nerwy.
A właśnie co do szukania faceta dla siebie to jest mega problem bo taki egzemplasz musiał by za mną zadąrzać .

Tak czy siak, jako żona nazwisko było by to samo. :P :D

włąsnie faceci! Od kiedy żona musi mięć takie samo nazwisko :):) jak ja bym miała być B....... Durna albo Nowak to już bym wolała być przy swoim d*powym nazwisku:):)

#10324 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 23 maj 2013 - 10:19

Dziewczyna na gospodarkę bhdemeter powiedz krotko i na temat, że szukasz męża do usuwania obornika i zabiegów uprawnych w polu i nie daj Bóg żeby wtrącał się w sprawy finansowe i inwestycyjne;p

#10325 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 23 maj 2013 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę Panowie, nie chcę tu ostrej polemiki wprowadzać i wojny damsko - męskiej, ale nowa koleżanka o nicku bhdemeter ma dużo racji. Zwłaszcza o tym, że 90% facetów nie ma jajeczek. Choć akurat właśnie uważam, że z tych 10% to jeszcze w miarę sporo jest na wsi.
Przypomniało mi się, że ostatnio jeden koleś ode mnie ze wsi się obraził, bo wiedziałam coś lepiej na temat budowy traktorów. Samo w sobie nie jest przecież niczym złym, ale żeby facet takie fochy strzelał?!
I jeszcze propo wyglądu jak tu niejaki Lukasz zrobił wywód - otóż wygląd jest ważny! Jak dla mnie to pan powinien być duży ( w sensie wysoki i dobrze zbudowany), silny i jak dla mnie najważniejsza rzecz - owłosiony na klacie :wub:

#10326 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę

bhdemeter powiedz krotko i na temat, że szukasz męża do usuwania obornika i zabiegów uprawnych w polu i nie daj Bóg żeby wtrącał się w sprawy finansowe i inwestycyjne;p

Na razi nie ale rozważe tą propozycje! Potraktować faceta przedmiotowo to jest niezły pomysł :lol: Wykorzystać i pożucić jak robi 90% facetów

Panowie, nie chcę tu ostrej polemiki wprowadzać i wojny damsko - męskiej, ale nowa koleżanka o nicku bhdemeter ma dużo racji. Zwłaszcza o tym, że 90% facetów nie ma jajeczek. Choć akurat właśnie uważam, że z tych 10% to jeszcze w miarę sporo jest na wsi.
Przypomniało mi się, że ostatnio jeden koleś ode mnie ze wsi się obraził, bo wiedziałam coś lepiej na temat budowy traktorów. Samo w sobie nie jest przecież niczym złym, ale żeby facet takie fochy strzelał?!
I jeszcze propo wyglądu jak tu niejaki Lukasz zrobił wywód - otóż wygląd jest ważny! Jak dla mnie to pan powinien być duży ( w sensie wysoki i dobrze zbudowany), silny i jak dla mnie najważniejsza rzecz - owłosiony na klacie :wub:

dokładn ja też się spotykam z czymś takim że jak jest tylko dziewczyna która ma coś do powiedzenia i coś wie to odrazu się nie podoba.
A co do wyglądu to już wyrosłam z przystojniaków to są dla mnie w większości rozpieszczone przez głupie laski lalusie. Ja to bym chciała aby facet był czysty a nie jakiś brudas co tydzien się nie myje. I to wszystko. Więcej wymogów nie mam :rolleyes:

A co do chłopaków z miasta to też masz racje, w mieście to są debile już do kwadratu. W głowach im się poprzewracało z nadmiaru nic nie robienia i internetu. Karzdy to bizmesmen bez złotówki w spodniach :blink: :wacko:

#10327 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 maj 2013 - 11:21

Dziewczyna na gospodarkę a czy nie wystarczy aby chłopak był po prostu sobą?? tak samo i dziewczyna.... czy nie łatwiej by było?? Przecież nikt nie każe się żenić/wychodzić za mąż za pierwszą/pierwszego lepszą/lepszego?
Bo to co piszecie na temat wyglądu, zachowania, charakteru itp.. przecież to wszystko można bardzo łatwo uwidocznić lub ukryć...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10328 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę Na pewno mężczyźni teraz w dużym stopniu próbują robić z siebie, przepraszam za wyrażenie, cioty. Widać "słitaśne" grzywki aż mdli, poza tym rurki, czy inne tego typu stroje stylizowane na damskich. Brakuje też często rozumu, które przykrywa wybujałe ego. Sam lubię dyskutować, często idąc w ciężką polemikę, ale tylko wtedy gdy mam odpowiednią wiedzę na dany temat. Nie ma znaczenia interlokutor, to że mogę się nauczyć czegoś od kobiety wcale mnie nie przeraża. Właściwie to chyba zależy od tego jak jesteśmy nastawienie na chłonięcie wiedzy. Mnie cieszy fakt, jeżeli podczas takiej dyskusji czegoś nowego się dowiaduję i naprawdę potrafię każdemu przyznać rację, jeżeli on podał racjonalne argumenty, a nawet przeproszę jeśli się myliłem. To nie tyle zależy może od płci, co od dobrego wychowania i pewnej dozy normalności w kontaktach międzyludzkich. Faceci nie są idealni, kobiety też nie. Nikt nie jest, ale czasami warto dla tej najważniejszej osoby w życiu dążyć do tego, aby właśnie być tą wyjątkową osobą.

Pozdrawiam
Fineasz007

Edytowany przez fineasz007, 23 maj 2013 - 11:23.

#10329 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 23 maj 2013 - 11:27

Dziewczyna na gospodarkę Bhdemeter, lalusia też bym nie chciała, facet może nie być według mnie zbyt piękny, ale żeby był męski dlatego akurat o tych cechach napisałam.
FINN - Tomek odzywa się ostatnio rzadko, ale zawsze mądrze:)
Fineasz, na wsiach raczej nie ma takich przygłupów z grzyweczkami i w różowych polo, bo ludzie by ich osmagali szyderstwem. Zresztą słusznie.
To jest wątek na którym, przynajmniej ja, szukam męża, więc może nie wklejajcie tu nic co ma się nijak do tematy głównego. I tak każdy ma gdzieś takie warsztaty albo sam ich poszuka jak będą potrzebne!

Edytowany przez Niebieskooka, 23 maj 2013 - 11:29.

#10330 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 23 maj 2013 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę Jakby wojsko powróciło to może niektórych by nastawiło na właściwy tor. Wcielenie do armii by nauczyło każdego rozumu, poglądu na życie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10331 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 23 maj 2013 - 11:33

Dziewczyna na gospodarkę Brawo, właśnie też uważam, że powinno być znowu obowiązkowe wojsko dla wszystkich bez wyjątku. Po takim woju albo stałby się facetem albo wiedziałby, że nie jest godzien miana mężczyzny:)

#10332 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę No dobrze, to poprawi dyscyplinę ale nie zaradność facetów.
Co zasugerujesz kolorowym pannom?

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 maj 2013 - 11:54.

#10333 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 23 maj 2013 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę iiiiiiiiiiiiii KRISMA ma tu calkowita racije.... brak dyscypliny wojskowej
i to dla pan tez szkoła taka by sie zdala

Edytowany przez nikolas29, 23 maj 2013 - 11:54.

#10334 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 maj 2013 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę Marto, ja zawsze czuwam.... ;)

Odnośnie służby wojskowej... to bym polemizował... bo jak wiecie w dzisiejszych czasach to mniejszośc ma więcej do powiedzenia od reszty... i jak by tacy poszli do wojska to jeszcze by porządnych chłopaków by zrobi jakiś "słitaśnych"... więc to na dwoje babka wróżyła ;)

Ale odnośnie takiego typu ubioru... to jak widze takich chłoptasiów to aż mną szarpie z nerwówó... ale odnośnie dziewczyn to samo... jak wszystko mają na pokaz...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10335 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę Na moje szczeście, ci co nie mieli obowiąskowego wojska nie wchodzą wogle w gre bo są za młodzi:) :rolleyes:

#10336 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 23 maj 2013 - 11:57

Dziewczyna na gospodarkę ale by wyeliminowali przemondzałosc

#10337 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 11:58

Dziewczyna na gospodarkę No to w jakim przedziale wiekowym chciała byś faceta?

#10338 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2013 - 12:00

Dziewczyna na gospodarkę Z wojskiem to według mnie powinno być tak, że wszystkie nieroby do wojska, Ci którzy studiują lub pracują niech mają święty spokój. Generalnie to może nie jest najlepsze rozwiązanie, ale na pewno niektórym by się przydało.
Co do tęczowych, to takich powinni jako manekiny na poligonach rozstawiać i strzelać.

#10339 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 23 maj 2013 - 12:10

Dziewczyna na gospodarkę Takich kolorowych to w błocie po poligonie należałoby przeciągnąć
A potem truchcikiem z 10 km

Edytowany przez Krisma, 23 maj 2013 - 12:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10340 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 maj 2013 - 12:10

Dziewczyna na gospodarkę

Co do tęczowych, to takich powinni jako manekiny na poligonach rozstawiać i strzelać

Taaaaaaak ,no bo wszyscy (wszystko) co się różni ode mnie ,od moich poglądów i przekonań to samo zło ...Już pisałam o tolerancji i mi się nie che powtarzać ... :unsure: Ale naprawdę co komu szkodzi ,pofarbowana grzywka czy tam spodnie rurki ...? Mi nie przeszkadza ,bo nie szata zdobi człowieka -_-

Edytowany przez Meg5, 23 maj 2013 - 12:12.