Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#10301 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 maj 2013 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę taaa Ci co wypisują to co nie oni .. krowa co dużo muczy mało mleka daje
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:16
  •  

#10302 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 22 maj 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę Prawdziwe blachary:)

http://ryjbuk.pl/blachary-319199

#10303 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 maj 2013 - 15:58

Dziewczyna na gospodarkę Tam wiecej plastiku niż blachy ... a plastik ciągnie do plastiku ;D
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#10304 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 maj 2013 - 17:02

Dziewczyna na gospodarkę Dodany obrazekIgor03, o 11 luty 2008 - 18:20, powiedział:

zgadzam sie z wami !!!!! kobiety to dziwne stworzenia (musisz dobrze bajerowac i je masz !!!) hehe
Dodany obrazek

Wiecie panowie dlaczego tak ciezko znalezc kobiete do zycia??? :rolleyes:

Bo one na orbitach okoloziemskich kràzà, i one od czasu do czasu spadaja z orbit na ziemie, tak jak gwiazdy z nieba. Jak wyjdzie za maz to ona wtedy wie ze jest juz na ziemi a nie na orbicie.

Bywa ze sa takie co dluzej kraza na orbicie bo tak szybko nie chca spasc, ale i One tak kiedys zleca, a jak zleca to wtedy przejzà na oczy i uswiadomia sobie. :rolleyes:

Po co ja tak krazylam tyle na orbicie??? teraz ja stara d...pa jestem. :D

Edytowany przez banan575, 22 maj 2013 - 17:03.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10305 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 22 maj 2013 - 18:13

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawy temat to dołączę moje trzy grosze. Więc kim jest rolnik?? Wg światowych kobiet osobą pracującą całe życie na roli czyli nic interesującego. Niestety taki stereotyp istniej wśród dam z miasta i nie tylko. Wiadomo że rolnictwo „trochę” się zmieniło od chodzenia za pługiem aż do siedzenia w klimatyzowanej kabinie i obsłudze joya. Warto oświecać te osoby lecz stopniowo! Sam często poznając dziewczyny opowiadam czym zajmują się moi rodzice i ja, ale staram się temat rolnictwa zepchnąć na bok. Zapytacie dlaczego?? Ona ma poznać waszą osobę a nie park maszynowy jaki posiadacie. Mam wiele pasji trochę czytam więc raczej jestem postrzegany jako osoba elokwentna. Radzę więc zacząć się czymś interesować i co najważniejsze czytać książki o tematyce nie rolniczej(najlepiej jakieś znane pozycje ). To chyba nie jest żadną nowością, że czytanie jest seksi. Staram się zawsze wypowiadać bez przeklinania a gdy muszę to ostrzegam, że użyję łaciny ale są to wyjątki. Pokazujcie się stylowo ubrani (jeśli kogoś nie stać bo właśnie wziął jakiś ciągnik na prow i wypłukał się z kasy proponuje pozycję używane sam wiele razy korzystałem i jest ok). Jesteśmy krowiarzami i znam produkty uboczne w tej hodowli(zapachy) więc staranna toaleta i do tego dobra woda toaletowa traktuję jako priorytet. Pokrótce mówiąc starajmy się zainteresować dziewczynę naszą osobą pokażmy, że mamy ambicje pasje nie gadajmy zbyt dużo o pracy jaką wykonujemy. A z czasem dotrze do niej, że pokochała rolnika i nie będzie mogła was zostawić z powodu takiej błahostki. Wydaję mi się, że to jedne z lepszych sposobów na poznanie ciekawej dziewczyny. I jeszcze jedno nasz wygląd dla niej nie jest istotny.

#10306 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 22 maj 2013 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę Po przeczytaniu postu @łukasza nie mogę się oprzeć żeby nie zapytać, skąd Ci przyszło do głowy, że wygląd mężczyzny nie jest istotny? W pewnym stopniu zaprzeczasz sam sobie, bo w innym miejscu wypowiedzi piszesz że ważny jest stylowy ubiór itd.
Nie daj się zwieść, kobiety pomimo że "kochają uszami" to wygląd nie pozostaje bez znaczenia.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#10307 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 22 maj 2013 - 23:41

Dziewczyna na gospodarkę Chodziło mi o urodę :)

#10308 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 06:42

Dziewczyna na gospodarkę Jestem samotną kobietą i prowadzę duże gospodarstwo!
Z mojego punktu widzenia to wam facetom jest łatwiej znaleść kobiete do gospodarstwa niż nam kobietom faceta do gospodarstwa. Facet jak przestanie myśleć ogonem a zacznie myśłeć głową zawsze znajdzie dziewczyne do gospodarowania :)
Ale mnie kobiecie faceta do gospodarowania to już mega trudno:
- leniuchy takie że głowa mała- tylko by plotkowali co kto zrobił i co kto ma
- opić się piwa pojechać ciągnikiem w pole i w drodze powrotnej najlepiej stracić jeszcze prawko ;[
- chieli byście zadbane lsaki wiecznie wypindrzone a takich nie ma w rolnictwie bo się nie da :wub:
- a jak trafi się jakaś co zna się na maszynach rolniczych i rolnictwie to najlepiej uciec na drzewo bo są za mądra a takich się boicie

Więc dla mnie wniosek jest prosty niepotrzebnie narzekacie na brak kobiet bo was facetów zmusić do jakiegoś zobowiązania i obowiązków jest nie możliwe ale my kobitki jesteśmy bardzo chcętne aby się angarzować. A już nie wspomne o tym waszym randkowaniu na raz :P :blink:

A zresztą szkoda gadać! Młode pokolenie facetów nadaje się do d.u.p.y

PRZESTAĆ SIEDZIEĆ PRZED KOMPEM TYLKO RUSZYĆ W ŚWIAT TO KOBITKI NA PEWNO SIĘ ZNAJDĄ!!!!!!!!!!!!! :P - jest pełno głupich lasek

#10309 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 23 maj 2013 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę i tu jest wszystko fajnie opisane tylko nie rozumiem tego//pełno głupich lasek.. dlaczego tak ujelas?

#10310 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 07:47

Dziewczyna na gospodarkę No ciekawie piszesz choć niezwykle stronniczo, z wieloma spostrzeżeniami muszę się zgodzić niestety, ale zaraz wrzucać wszystkich mężczyzn do jednego worka to gruba przesada, takim tokiem myślenia i działań na starość zostaniesz sama. Nie chcę byś znalazła sobie jakiegoś wykręconego faceta, po prostu Ty sama podporządkuj się swoi sugestiom i wyrusz w ten świat w poszukiwaniu kogoś dla siebie :) Wielu tu narzeka bo lubi narzekać, przyjdzie czas i każdy z Nas i każda z Was zamieni słowa w czyny.

@Nikolas29, masz rację a to co napisała to brzydki przejaw polskiej życzliwości, że tak to delikatnie ujmę.

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 maj 2013 - 07:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10311 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 08:07

Dziewczyna na gospodarkę Może i wrzucam do jednego worka, bo mam już dość poszukiwań. W sumie to ja już niechce nawet szukać. Uważam że lepiej być samemu. Może kiedyś zmienie zdanie ale na dziś tak jest. Wy faceci to sami być nie możecie bo nie jesteście w stanie się zorganizować i ogarnąć, jak zabraknie mamuś które będą o was dbać to zarośniecie brudem i zapijecie się na śmierć ( oczywiście są forumowe wyjątki aby nie było że wrzucam wszystkich facetów do jednego worka :P ) I będziecie zapełniać sklepowe ławeczki ( jak w ranczu) .
I każdemu forumowiczowi życze aby znalazł jakąś laske która będzie się wami zajmować :unsure: ;)

na dziś to my kobitki mamy więcej jaj niż 90% populacij męskiej. Może za pare lat role się odmienią to faceci będą siedzieć w domach bawić dzieci :rolleyes:

#10312 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 08:13

Dziewczyna na gospodarkę No widzisz, trafiłaś w tej dyskusji na takiego wyjątka zatem mogę krytykować takie podejście :P.
Jestem zdania że każdy każda ma to na co się godzi.Nic więcej nic mniej.
co do bawienia dzieci to nie nowość, są już urlopy tacieżyńskie ;)

#10313 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 08:19

Dziewczyna na gospodarkę

na dziś to my kobitki mamy więcej jaj niż 90% populacij męskiej.

Sporo Masz racji, choć nie do końca, to kobiety zazwyczaj nie mogą żyć bez faceta, jak się jakaś jej łajza trafi, to bierze nie patrzy co to, byle by tylko koleżankom pokazać, że na jakiego to faceta mnie stać, a najlepiej to że by je szlag na miejscu trafił z zazdrości, tylko po krótkim czasie okazuje się że ten facet to śmieć i w tedy wielki płacz.

#10314 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 08:35

Dziewczyna na gospodarkę Mat912 to ty mówisz właśnie o głupich laskach a nie o kobietach :ph34r: . Wy faceci chcecie głupich lasek bo takie można wyrwać na raz a prawdziwych kobiet się boicie bo takie są za mądre dla was i boicie się że będziemy wami rządzić . A nie daj boże aby taka ci powiedziała , nie pij dziś bo coś tam....... albo poprosila cię abyś jej coś zrobił i to jest twoja żona to już nie ! Pójdziecie gdzieś pracować do innej sąsiadki harytatywnie a w domu nic nie zrobicie. tacy już jesteście , taką macie nature.

tak czy siak aby skwitować te wypowiedzi to faceci mają łatwiej znaleś kobiete do gospodarstwa niż ja kobieta faceta do gospodarstwa. I chyba w tym wypadku cudów nie ma!!!!!!!!!

#10315 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 08:42

Dziewczyna na gospodarkę To Twoim celem w związku było tylko rządzenie? Ciekawe.
Jak Ty pojmujesz właściwie związek małżeński?? Opisz co jest powodem tej Twojej samotności? Może to nam wiele wyjaśnić ten stan rzeczy.
Z tego co piszesz to chyba nie jestem facetem :huh: :blink: , Na pewno nie jestem KOBIETĄ :lol: :lol:

#10316 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę

Mat912 to ty mówisz właśnie o głupich laskach a nie o kobietach :ph34r:

Masz rację, to miałem na myśli.

Wy faceci chcecie głupich lasek bo takie można wyrwać na raz a prawdziwych kobiet się boicie bo takie są za mądre dla was i boicie się że będziemy wami rządzić .

Boją się ci co mają {w ich mniemaniu oczywiście} dobry bajer i łapią na niego właśnie te głupie laski, co to za facet co boi się mądrych kobiet i nie umie z nimi rozmawiać? to już jest chyba jakiś wyznacznik, no nie?

Na pewno nie jestem KOBIETĄ :lol: :lol:

Ale @KRISTOFORn, Krysia to też ładne imię. :P

#10317 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 maj 2013 - 08:58

Dziewczyna na gospodarkę Rządzenie ????? Co jest powodem samotności???

To dobre pytanie ale odp chyba prosta , gospodarstwo!!!! jeśli cały dzień rozporządzasz dwaoma bezmuzgimi facetami którzy czekają na to abyś pokazał im palcem co mają robić i sami nic z siebie oprucz tego że mają wykombinować jak się napić piwa i narzekać. jak się na oglądam takich to ja już niechce:):) I tu musze wyjaśnić że ja mam dwuch bardzo dobrych pracownikow w tym jednego genialnego i bez niego nie dała bym sobie rady. Ale to tylko facet a w dodatku stary kawaler ktory kocha tylko swoją mamę a takie typy są najgorsze . A drugi to taki dokładny i czyścioch że współczuje jego wybrance jak się kiedyś z kimś zwiąże. Z takim to ciężko pracować a co dopiro żyć.
Więc jak sobie popatrze na facetów a w rolnictwie to 90% takich to dochodze do wniosku że nie warto szukać ideału bo takiego nie ma . A ja wymagania mam małe.

A co do rządzenia to ja bym chciała aby ktoś mną porządził :) :) :P ale by było fajnie :wub: nie musieć myśleć ;)

#10318 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę Z góry już zakładasz, że ten to będzie taki, a tamten taki, a skąd Wiesz że się nie zmieni jak się ożeni? :P

Więc jak sobie popatrze na facetów a w rolnictwie to 90% takich to dochodze do wniosku że nie warto szukać ideału bo takiego nie ma .

To tylko 10% jest tych idealnych?

A ja wymagania mam małe.

No tu bym raczej polemizował.

#10319 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 09:07

Dziewczyna na gospodarkę Ej, nie szukaj faceta na gospodarstwo, ale dla siebie! Pracowników zmień i jak dasz wyższą stawkę to i mądrzejszego znajdziesz, nie określaj wszystkich Nas na podstawie tych dwóch facetów, w końcu ci Twoi to " tylko faceci" .

Ale @KRISTOFORn, Krysia to też ładne imię. :P

No nie, Krysia do mnie nie pasuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10320 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2013 - 09:10