Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#10281 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 maj 2013 - 13:58

Dziewczyna na gospodarkę

Nie ma brzydkich kobiet sa zaniedbane, tak jak nie ma brzydkich mezczyzn. Sadze, ze kobieta zaniedbanym po prostu brakuje motywacji, jakim jest mezczyzna, wiadomo jak kobieta chce i ma dla kogo to sie stara.

To prawda nie ma, wszystko zależy ile wina się wypije :P a tak poważnie każdy ma inne rysy twarzy, dla jednego nie atrakcyjna, a dla drugiego cud natury i tak powinno być, bo by się o jedną pozabijali, choć sama uroda to nie wszystko. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:11
  •  

#10282 Share kramer316

kramer316

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla, technika rolnicza, budownictwo, maszyny budowlane, prawo, polityka,...i oczywiście KOBIETY!!! :)

Napisany 21 maj 2013 - 15:08

Dziewczyna na gospodarkę Słyszałem tą prawdę życiową w innej formie : nie ma brzydkich kobiet, jest tylko mało wódki

Tak jak mówisz, super jest, że jesteśmy różnorodni i mamy różne upodobania, różne gusta i guściki. Ja lubię naturalność u kobiety, dopuszczam delikatny makijaż - to może od czasu kiedy przyjeżdżała klientka zawsze ładnie ubrana i "wymalowana" - nie była piękna, ale była atrakcyjna - do czasu kiedy pewnego razu pojechałem odebrać zaległe pieniądze do niej do domu- 10 rano, bez makijażu, w obwisłej piżamie - przeżyłem szok, nawet wystraszyłem się :D
Potwierdzam, uroda to nie wszystko, ale działa jak lep na muchy i kobiety to wiedzą :P

#10283 Share karllo

karllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 21 maj 2013 - 16:04

Dziewczyna na gospodarkę jakie macie pomysły na biznes na wsi, co chodować aby był duży zysk? tylko nie chodzi mi o krowy i swinie, jakis biznes aby były duże dochody? macie jakies pomysły???

#10284 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 21 maj 2013 - 16:06

Dziewczyna na gospodarkę Kramer316 masz rację z tą prawdą życiową a znając podejście dziewczyn do pomysłu ostania się na gospodarce (bynajmniej tak jest w moich okolicach że zdecydowaną większość ciągnie do miasta) mogę z czystym sercem powiedzieć że : będę kawalerem ...
...aż do końca świata.
Wszystko zależy od zapatrywania na swoją przyszłość .Najgorzej jak gospodarz ma same córki bo wtedy to różnie bywa z pomocą i późniejszym spoglądaniem na rolnictwo we własnym wykonaniu.

#10285 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 maj 2013 - 16:59

Dziewczyna na gospodarkę Widze ze tu juz o miliony sie rozchodzi. Juz nie chodzi o kogos na gospodarke tylko o te bogactwa

Juz nie zeby sie kochali, szanowali, tylko czy ma ten majatek i ile tego ma.

Nawet jak sie jest w ciazy to chlapac tyle ile sie da, nie wazne zdrowie dziecka tylko ta kasa, zeby tylko miec swoje. :D :D

@Mat tak jak mowisz. Uroda to nie wszystko, bo uroda przemija, a glupota zostaje :D

A z tym majatkiem w mieku 27lat to jest najlepsze.

To tak wychodzi jakby kazdy po skonczeniu szkoly w wieku 20-22lat odrazu dostal prace i na dzien dobry po 5000zl netto na miesiac.

I po 5latach wyjdzie czy ktos sie dorobil czy przechulal i czy ktos ma majatek czy go nie ma.

No co nie ktorzy to widze ze glowy w chmurach maja.

Co do majatku w tym wieku 27lat

To trzeba miec odlozone 40-60tys wesele zalezy na ile osob
dzialka bydowlana 80-120tys zalezy gdzie i ile ar, jezeli dzialke kupujesz
budowa domu w stanie surowym 150-200tys zalezy jaki dom
wykonczenie okolo drugie tyle czyli kolejne 200tys .

Czyli miec 50% na ten cel w wieku 27lat to trzeba miec okolo 250 - 280tys zeby tyle odlozyc przez 5lat to trzeba zarabiac 5tys zl na czysto pod warunkiem ze niebedzie nic jadl i bedzie spal w namiocie bedac niezaleznym od rodzicow

A do tego jeszcze jakims rupciem trzeba jezdzic a to kolejne 15-20tys. a rupiec na wode nie jezdzi.

Edytowany przez banan575, 21 maj 2013 - 18:17.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10286 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 21 maj 2013 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę W tym roku skończyłem technikum agrobiznesu i nie mam zielonego pojęcia co będę w życiu robił bo chcąc się usamodzielnić muszę kupić mieszkanie, wybudować dom to wydatek minimum 200tyś przy zarobkach 1500zł wychodzi na to że młodzi ludzie bez pomocy rodziców bez pleców są skazani na porażkę: mieszkanie z rodzicami. Sam jednak będę pracował w tym przed czym cały czas się broniłem czyli będę jeździł na tirach. Za granicą łatwiej polakowi się dorobić niż polakowi w Polsce smutne ale prawdziwe znajomy w Anglii przez 5 lat kupił sobie dom i otworzył swoją nową działalność przy czym ma 2 dzieci urodzonych przez ten czas w Anglii a pracował jako hydraulik i dorabiał czasem w czymś innym.
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#10287 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 21 maj 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę A moje zdanie to takie jak tekst w tej piosence ... ;)

#10288 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 21 maj 2013 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę Pieniądze to nie wszystko, ale trzeba je mieć... ;)

#10289 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 maj 2013 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę

Ja lubię naturalność u kobiety, dopuszczam delikatny makijaż - to może od czasu kiedy przyjeżdżała klientka zawsze ładnie ubrana i "wymalowana" - nie była piękna, ale była atrakcyjna - do czasu kiedy pewnego razu pojechałem odebrać zaległe pieniądze do niej do domu- 10 rano, bez makijażu, w obwisłej piżamie - przeżyłem szok, nawet wystraszyłem się :D

Nie no jak się ożenisz, to doznasz szoku i to nie tylko w kroku, nie jeden raz :P :lol: ale nie ma znowu powodu do ciągłego wystraszania :D a poważnie, to bierzesz ją w zdrowiu i w chorobie, umalowaną i upapraną, życie to nie jest tylko narzeczeństwo czy dzień wesela.

#10290 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 21 maj 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę

Widze ze tu juz o miliony sie rozchodzi. Juz nie chodzi o kogos na gospodarke tylko o te bogactwa

Juz nie zeby sie kochali, szanowali, tylko czy ma ten majatek i ile tego ma.

A najlepiej żeby miał miliony i nie miał gospodarstwa + kochał, szanował, był piękny, dobry, mądry itp... W czasie wojny żenili się, za mąż wychodzili nie mając nic a i to co mieli było zagrożone i małżeństwa po 50-60 lat trwają. Teraz 2-3 lata i się z pozwem o rozwód leci...
Zastanawiam się czytając te ostatnie kilkanaście postów czy druga osoba ma być dodatkiem do tego co ma czy tym kogo chcemy mieć bez względu na to co ma... A co jeśli coś się stanie - nieszczęście, zabraknie zdrowia, z roboty wywalą... zdrowia nie ma, kasy nie ma, po tym na co zwracaliśmy głównie uwagę znaku nie ma... został człowiek... Po to ta miłość jest żeby dać radę. Życie to nie hodowla że się dobiera wysokiej jakości HF i krzyżuje z drugim HF żeby jałówka dużo mleka dała..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10291 Share rogacz152

rogacz152

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 21 maj 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę

zgadzam sie z wami !!!!! kobiety to dziwne stworzenia (musisz dobrze bajerowac i je masz !!!) hehe
a jak juz ktos jest zdesperowany to niech jedzie na Ukraine poszukac deziewczyny, zony (podobno Ukrainki sa latwe i pracowite) hehe Dodany obrazek

znam taką ukrainke , z mezem polakiem mieli dzieci , zaczeła pic alkochol i w końcu odeszła zostawiła dzieci , co zarobiła przepila ,

#10292 Share Dzik90

Dzik90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 21 maj 2013 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę Od pewnego czasu obserwuję powyższe wypowiedzi.Czasami śmieję się czytając je :D Moim skromnym zdaniem najcenniejsza jest u drugiej osoby miłość,zdrowie i zapał do pracy :) Wiadomo trochę szczęścia przydaje się wszędzie.Z tym co podałem można coś osiągnąć.Wspólnymi siłami z pewnością.Jeżeli dana para razem będzie pracowała i dorobią się swoim wysiłkiem to jest piękne .Taki sposób bardzo satysfakcjonuje .

#10293 Share Bonzaj

Bonzaj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 22 maj 2013 - 04:51

Dziewczyna na gospodarkę Teraz takie czasy ,że może drugi chłopak na gospodarkę- związek partnerski czy jakoś tak:)

#10294 Share Sianek

Sianek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 maj 2013 - 06:25

Dziewczyna na gospodarkę Heh świetna alternatywa z tym związkiem partnerskim, lodówke wniesie, przy prądzie pogrzebie, przy gazie pogrzebie, wszędzie pogrzebie :lol:

#10295 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 22 maj 2013 - 07:26

Dziewczyna na gospodarkę Po ślubie to facet ma tylko w Portfelu czyściec w domu Piekło :D

#10296 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 22 maj 2013 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę Michalmeer, ma rację, jakby te wypowiedzi odpowiednio zredagować i uporządkować to można wydać poradnik pt. "Miłość na gospodarce".

#10297 Share stasiu11

stasiu11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 22 maj 2013 - 08:31

Dziewczyna na gospodarkę

Heh świetna alternatywa z tym związkiem partnerskim, lodówke wniesie, przy prądzie pogrzebie, przy gazie pogrzebie, wszędzie pogrzebie :lol:

Obserwując wypowiedzi to temat< dziewczyna na gospodarkę> zszedł na psy,powyższy post jest najlepszy ale się uśmiałem , '
"wszędzie pogrzebie " dobre i fraszkę jest z kim zrobić,i poco ta dziewczyna?same problemy, to nie chce,głowa boli,nie da rady, tyle zabiegów o względy ,proste wyjście - facet!!!!!!

Edytowany przez stasiu11, 22 maj 2013 - 08:33.

#10298 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 22 maj 2013 - 08:50

Dziewczyna na gospodarkę Jak ktoś lubi związki jednopłciowe, to proponowałbym utworzenie dla takich osób odpowiedniego wątku.

Miłego dnia wszystkim życzę!

Pozdrawiam
Fineasz007

#10299 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 maj 2013 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę Jak by nie patrzeć to do takiego czegoś jestem pierwszy ;D ( rozrywka , głupoty itp );p
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10300 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 22 maj 2013 - 10:15

Dziewczyna na gospodarkę raczej mala u ciebie ta głowa....są lepsze aparaty... ty to powaga