Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#10201 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 20 maj 2013 - 08:39

Dziewczyna na gospodarkę Fakt, pan co śpiewa niczego sobie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:54
  •  

#10202 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 20 maj 2013 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba się zabrać i wpaść na tą kawę do Niebieskookiej. I na jakiegoś kucha oczywiście.

Edytowany przez lemysz1, 20 maj 2013 - 08:47.

#10203 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 maj 2013 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę

Swoją drogą to czasami mam wrażenie, że żyję w jakiejś innej rzeczywistości w której wszyscy sobie grillują, spacerują i takie tam, a ja nawet nie mam czasu o tym pomyśleć.

No wiesz tak to jest. Jak sie znajdzie drugo polowke, przyjdzie dziecko, to wtedy jest inna rzeczywistos, to sa realia, i wtedy chlop ma zapierniczac. :D

Edytowany przez banan575, 20 maj 2013 - 08:49.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10204 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 20 maj 2013 - 08:49

Dziewczyna na gospodarkę Ale dzisiaj widzę masz troszke czasu w końcu święto mamy.

#10205 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę Fakt, Ty też jesteś niczego sobie :)

no dokładnie święto , niedziela w poniedziałek takie rzeczy to tylko na AF :)

ktoś tam mądrze pisał, że nie szukaj na męża pasjonaty , pasjonatem to może być Twój pracownik, poźniej za wysoką cenę się tego wszystkiego płaci ....

Teresa powinna wygrać ten casting w nucie :)

umiem już koszule prasować :)
umiem bardzo dobrze gotować :)

#10206 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 20 maj 2013 - 09:31

Dziewczyna na gospodarkę Po raz kolejny spieszę wyjaśnić, że na AF, na tym wątku szukam może i towarzysza życia, ale nie za wszelką cenę zatem mam nadzieję, że Wasze rady jak ta wyżej Variotty są raczej żartobliwe, bo mam nadzieję, że nikt nie myśli o mnie, że szukam męża - parobka. A zresztą wszystko jedno w sumie co tam sobie o mnie myślicie, tylko dla kogoś to zawsze przykre, że inni mają go za idiotę, czy też idiotkę.

#10207 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:34

Dziewczyna na gospodarkę No moj tak gotuje, ze nawet u swoich tesciow czasami obiad gotuje dla wszystkich. :D

Co do dziewczyn, to jak pisalam mam pasjonatke co nawet obiadu nie potrafi ugotowac. :rolleyes:

Niebieska ja Ci powiem tak. Ja czytam ta telenowele, i z tej telenoweli mozesz sie czegos nauczyc.

Tak i ja sie czegos ucze, zeby bledow nie popelniac.

Edytowany przez banan575, 20 maj 2013 - 09:38.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10208 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 maj 2013 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę Ludzie ą jacy są wiekszość jest fałszywa tu słodko a potem sierkiera w plecy ... gadam z wszystkimi z mojej okolicy ale prawdziwych przyjaciól mam może z 4 ;)

a co ludzie myślą najmniej mnie obchodzi dosłownie ;p
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#10209 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę trzeba czasem pożartować bo tak to na świecie by było zbyt szaro i ponuro , bez urazy/obrazy oczywiście

#10210 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę @Michal tak bylo jest i bedzie, zawsze bylo slodko PRZED i czy to ON czy ONA

Ale juz PO, wszystko wychodzi, i wtedy czasami nie ma odwrotu.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10211 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:44

Dziewczyna na gospodarkę a później po kątach łzy rozpaczy...

#10212 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 20 maj 2013 - 09:52

Dziewczyna na gospodarkę Niebieskooka, nie ma się co martwić, kto sobie co myśli. Tak naprawdę, jeśli komuś naprawdę będzie zależało na Twojej osobie, to i tak będzie miał swój rozum i nie będzie kierował się tym co inni piszą/mówią. Czasami lepiej poczekać dłużej niż szybko coś załatwić, a potem żałować. Tak czy inaczej, myślę że mężczyzna, który ulokuje w Tobie swoje uczucia będzie szczęściarzem. Widzę po komentarzach, że jesteś inteligentna, bystra, zaradna, masz sporo zainteresowań, a po avatarze, że naprawdę piękna z Ciebie kobieta. Lepiej takim dobrem obdarzyć tę wyjątkową i jedyną osobę, która naprawdę na to zasługuje niż każdemu dać z siebie trochę. Życzę Ci wytrwałości, a na pewno znajdziesz kogoś wartościowego. :)

Pozdrawiam
Fineasz007

#10213 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 maj 2013 - 10:02

Dziewczyna na gospodarkę hee banan ty żeby do mnie dojechać od Płońska to byś musiała te 50km w jedno stronę nadłożyć :D Kolejne 50 km w jedno stronę i jesteś u Marcina.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#10214 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 maj 2013 - 10:06

Dziewczyna na gospodarkę wiec lepiej posprawdzać sie w każdej sytuacji ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#10215 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 maj 2013 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak pisze @fineasz lepiej poczekac dluzejjjjjjj

Moj szwagier jak sie zenil to dopiero byla pasja. Jedno drugim bylo zafascynowane. :D

Dwie osoby sie nie zgadzaly na slub, moj maz i jego mama (moja tesciowa)

Przez pol roku rodzice panny mlodej trzymali chlopaka zeby tylko ozenil sie z ich corka. Nawet podczas zmowin tesciowa wpierdziel przy wszystkim synowi sprawila, i powiedziala w jakie gowno zes sie wpi...lil

No ale tesc powiedzial zeby sie nie wpierdzielal jak syn wpadl niech sie zeni.

Tesc wyprawil mlodym weselisko zeby wies nie gadala glupot. Po weselu ojciec panny mlodej kazal zeby moj tesciu wybudowal dom bo on zarabia i ma kase to dom moze wystawic.

Tesc sie nie zgodzil, to tamten swojego ziecia tydzien po weselu wyrzucil z domu twierdzac ze darmozjada nie bedzie utrzymywal.

I tak przed slubem szwagrowi przyszli tesciowie mydlili oczy, jago wlasna matka nie zgadzala sie na slub, to jej nie kazal sie wpierniczac w zycie, to po slubie przejzal na oczy.

Po weselu minelo juz okolo 13lat, szwagra zona ma trojke dzieci, jedno jego, a dwojke z kim innym. a szwagier placi alimenty na trojke.

I jak to Ja twierdze ZYCIE SWOJ SCENARIUSZ UKLADA

U nie jednego z Was tak albo podobnie jest albo moze byc , bo PRZED nikt nic nie widzi a PO to juz jest za pozno.

@Andrzej jabym tylko do Jedrusia jechala. A ta stowa to bylby poczatek znajomosci.

Edytowany przez banan575, 20 maj 2013 - 10:38.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10216 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 20 maj 2013 - 10:41

Dziewczyna na gospodarkę " Paweł nie wybrał mnie , bo woli lato od wiosny " :)

#10217 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 20 maj 2013 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę a jesli chodzi o tesciow to ja tesciową mam do bani/// a najlepiej to byc dzieckiem

#10218 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 maj 2013 - 10:51

Dziewczyna na gospodarkę Po przegranej sprawie w sadzie szwagier wyjechal za granice zeby miec za co placic alimenty na dwojke dzieci, nie bylo go ponad rok, przyjechal do polski jak dostal smsa od syna ze urodzilo sie dziecko.

Wrocil, pojechal do syna i zony sprawdzic czy to prawda, jak zajechal to szybko zjawila sie mamunia jego zony i kazala mu wy...lac. bo jak nie to na policje zglosi.

Podczas rodzinnej rozmowy z moim mezem i bracmi. Maz mu kazal znalezc adwokata kierowac sprawe do sadu, zeby ustalic ojcostwo.

Bo jak to moj twierdzi moze byc czarny scenariusz tej sprawy. Ze zadno dziecko nie jest jego, a jego zlapali na dziecko. Tylko ze szwagier lekka d...pa boi sie tego.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10219 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 20 maj 2013 - 11:02

Dziewczyna na gospodarkę Przez internet można się co najwyżej na tą kawę umówić a nie kogoś poznać czy go oceniać. Za dużo czynników składa się na to czy ktoś nam odpowiada czy nie , tak że tylko i wyłącznie spotykając się z kimś można wyrobić sobie o nim zdanie. Co prawda niektórzy maja tendencje do ukrywania swoich negatywnych cech ale z reguły można rozpoznać przynajmniej zarys charakteru danej osoby a jeśli ma się wątpliwości co jakiejś cechy to można temat drążyć aż wyjdzie szydło z worka :).
Nie zawsze w słowie pisanym można wyrazić co naprawdę ma się na myśli tak ze ocenianie kogoś na podstawie tego co tutaj pisze chyba nie ma sensu bo w rzeczywistości może to być zupełnie inna osoba niż sobie wyobrażamy .

Banan 575 – w zeszłym tygodniu byłem chyba w twoich okolicach bo przejeżdżałem przez Mielec jadąc do Radomyśla Wielkiego :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10220 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 20 maj 2013 - 11:03

Dziewczyna na gospodarkę Banan, bez urazy, ale to co Ty opisałaś to jest jakaś patologia.