Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#10081 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 14 maj 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę ja spotkałem tylko słodyszka, żadnej pani niestety nie znalazłem :D
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:22
  •  

#10082 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 14 maj 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Teraz będziemy pryskali na pryszczarka, to może się coś ujawni

#10083 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 14 maj 2013 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę eee tam wawa to jak rzut beretem, jaki tam masz powiat??

#10084 Share madas_szab

madas_szab

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 maj 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę śledzę ostanio ten temat i zauwazyłem że kilka osób opsuje jak poznali sie ich rodzice i nie tylko wiec opowiem i ja swoja historię.
piękny cieplutki wieczór słońce jeszcze nad ziemią jadę na pole rzepaku, spaceruje, dostrzegam w rzepaku postać, podchodzę i mym oczom ukazuje sie piękna kobieta: skóra jasna, długie czarne włosy, słodkie usta i duże oczy, odziana w suknie pełna rozkoszy trzymajaca wianek z kwiatów przepaku, ubrana w cienka zwiewną sukienkę. Zapytałem co tutaj robi przestraszona pokazała wianek i mówi zebym sie nie gniewał, na co ja niesmiało usmiechnowszy sie odparłem "pierwszy raz widze anioła w rzepaku i że nie bede sie gniewal w zamian za krótki spacer" i tak udaliśmy sie na położoną nieopodal górkę usiedliśmy i na początku rozmawiając potem w milczeniu i przytuleni oglądaliśmy zachód słońca po czym zasnęła wtulona z wiankiem na głowie.. tak oto poznałem swoją wymarzoną dziewczynę i wtedy zadzwonił budzik ;/

Edytowany przez madas_szab, 14 maj 2013 - 21:25.

#10085 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 maj 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Jak to dobrze że to tylko sen, bo już myślałem, że to te z lasu przeniosły się w rzepak. :P

#10086 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 14 maj 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę Chyba masz nieszczelną kabinę w c330 i oprysku się nawąchałeś :D

#10087 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 14 maj 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę tobiasz kowalczyk 2 godz. temu

,,ostatnio rzuciła mnie dziewczyna ale tera wiem że trzeba się o nią starać'' to znalazłem na yt link zobaczci w komen.
http://www.youtube.com/watch?v=qHjOveY8_Jk
Jak dziewczyna z nim wytrzymała?????????

Edytowany przez jonkszi, 14 maj 2013 - 21:33.

#10088 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 14 maj 2013 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba masz nieszczelną kabinę w c330 i oprysku się nawąchałeś :D

mam tak samo w C-360-3P :D
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

#10089 Share madas_szab

madas_szab

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 maj 2013 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę

Jak to dobrze że to tylko sen, bo już myślałem, że to te z lasu przeniosły się w rzepak. :P

hehe :D ja mam szczelną kabinę ;p

#10090 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 14 maj 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę

Przychodzi człowiek późno do domu po ciężkim dniu przejrzeć przy herbatce co tu się randuje a tu dużo stron i mało treści.

Koleżanka baban ma sporo racji: miłość to nie wszystko. Na pewno nie wystarczy.

Internet to dość "wygodna" metoda ale przypomina kupowanie samochodu który oglądamy tylko zza szyby salonu.
Raczej ciężko oczekiwać żeby coś "zaiskrzyło" posługując się wyłącznie tekstem, i to nie pisanym własnoręcznie a klawiaturą.

Chyba dość na dziś. Trzeba jeszcze przeczytać kilkanaście stron diabelnej umowy którą jutro przyjdzie podpisać.

Pozdrawiam.

No właśnie tak to z grubsza wygląda rano nawozy, potem budowlanka a wieczorem siew QQ i z tym czasem słabo.
A herbatka z cytrynką i miodzikiem.

Edytowany przez lemysz1, 14 maj 2013 - 21:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10091 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 15 maj 2013 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę Variotta - z powiatu płońskiego
Jonkszi - w najważniejszych kwestiach jak poglądy na życie, na politykę, dzieci, itp. różnić się nie powinni.

#10092 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 15 maj 2013 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam te herbatkę z cytrynką i miodzikiem zastąpiłbym czymś bezalkoholowym, wtedy spojrzenie na świat jest bardziej optymistyczne...i łatwiej się pisze:)

#10093 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 15 maj 2013 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę Bezalkoholowym ,czy alkoholowym ,bo już sama nie wiem ? Np. po coli czy tam wodzie mineralnej raczej nie spojrzysz na świat "bardziej optymistycznie ''... :rolleyes: :P

Edytowany przez Meg5, 15 maj 2013 - 10:46.

#10094 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 15 maj 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Taaa... pracuj cały dzień, pryskaj pół nocy potem walnij jakiegoś drinka i śpij głową na klawiaturze....

A z tym "na gwałt" to słyszałem że niektóre kobiety lubią taki trochę kontrolowany gwałt. Oczywiście z wybranym partnerem :)
I nawet kilka pań potwierdziło jak pytałem.

#10095 Share damii1

damii1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Zainteresowania:FB https://www.facebook.com/damian.woszczek?ref=tn_tnmn

Napisany 15 maj 2013 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę

Taaa... pracuj cały dzień, pryskaj pół nocy potem walnij jakiegoś drinka i śpij głową na klawiaturze....

A z tym "na gwałt" to słyszałem że niektóre kobiety lubią taki trochę kontrolowany gwałt. Oczywiście z wybranym partnerem :)
I nawet kilka pań potwierdziło jak pytałem.

dokładnie tez sie z tym spotkałem :) "na gwałt" :D

Edytowany przez damii1, 15 maj 2013 - 12:56.

#10096 Share kramer316

kramer316

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla, technika rolnicza, budownictwo, maszyny budowlane, prawo, polityka,...i oczywiście KOBIETY!!! :)

Napisany 15 maj 2013 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę Jestem przekonany, że w roli męża sprawdzę się doskonale, ale gwałcić nie zamierzam żadnej kobiety - przykro mi jeżeli którąś z Pań rozczarowałem :D
A odnosząc się do wcześniejszego postu, to rzeczywiście niektóre kobiety mają bardzo dziwne upodobania! Moja była kobieta przy mnie grała taką "porządną" ale jak po czasie dowiedziałem się od stajennych, wcale taka porządna nie była.... ale cóż, taki człowieczy los :)....jak pisałem wcześniej miłość jest ślepa i potrafi na długo oślepić....

#10097 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 maj 2013 - 17:08

Dziewczyna na gospodarkę Niebieska kiedys na PW Ci pisalam. I co zagadalas?????

To ja Wam tez potwierdze ten gwalt . Dziewczyny tego nie mowia ale lubia to :rolleyes:

Bo ja tez lubie byc czasami zgwalcona :D ale ja do tego doprowadzam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10098 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 15 maj 2013 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę Z tym kontrolowanym gwałtem to daliście mnie do myślenia, a może chodzi wam o ostry seks. Bo jak banan lubi być czasami z mężem to ona chyba to robi świadomie. A gwałt jest tylko mimo woli jednej z osób, która tego nie chcę(tak mi się wydaje sorry jak to nie to.

Niebieskooka czy polityka jest taka ważna no z tym polemizował przynajmniej ja co mnie szopka w postaci naszego sejmu, senatu itp. Sposób na życie nie wiem czy ci chodzi o małżenstwo ślub kościelny ale tak sie składa że liznąłem trochę historii na pierwszym semestrze UJK Filia Piotrków Trybunalski i jeden z wykładowców opowiedział nam pewna że na Którymś z soborów wprowadzono małżeństwo w XVI wieku jako obowiązkowe dla każdej pary. A 1500 lat małżeństwo to było u bogaczy królów. Dopiero po jednym z tych soborów stwierdzono że życie bez ślubu to grzech. Także ja był powiedział żeby się nawzajem kochać i żyć razem a nie oddzielnie i szanować się na wzajem. DZIECI: powiem krótko każdy organizm dąży na kuli ziemskiej do tego a by jego gatunek przetrwał tak samo jest z nami tylko nasz powiększający mózg niektórych różnych przetrzepał i instynkt macierzyński nawet matce zanika.(ja sobie niewyobrażam żebym miał partnerkę na całe życie, no chyba że byśmy nie mogli ale wtedy adopcja.
Różnić się mogą np charakterem, tym jak ktoś napisał że jest jedno skąpe a drugie rozrzutne czy tam ale muszą się nauczyć to razem uzupełniać.

Edytowany przez jonkszi, 15 maj 2013 - 18:39.

#10099 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 15 maj 2013 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę To nie są dziwne upodobania. Kobiety mają zakodowane różne rzeczy w głowie (podobnie jak faceci). Między innymi lubią kiedy mężczyzna silnie dominuje nad nimi. Niektóre może bardziej niektóre może mniej. Na pewno wiele z nich się do pewnych spraw nie przyzna a już na pewno nie publicznie. Ale to żadne wynaturzenie- po prostu taki jakiś pierwotny instynkt. Dopóki ktoś komuś nie robi krzywdy, wszystko jest w porządku. Tak mi się wydaje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10100 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 maj 2013 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę jonkisz czy gwalt czy ostry seks to dla mnie to samo . ma bys podniecajaco i ostro. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze