Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#9721 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 11 maj 2013 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Witam, każdy u mnie na wsi narzeka na kobiety, że nie znajdzie i nie przyjdzie na gospodarstwo. Ja znalazłem jesteśmy ze sobą prawie 4 lata czy to w dobrych chwilach czy też złych. Mamy po 22 lata i dogadujemy się świetnie. Na początku było ciężko. Moja kobieta pochodzi z miasta i nie mogła zrozumieć co to jest gospodarstwo. Po jakimś czasie zaczęła rozumieć. Pokazałem jej jak to wszystko wygląda. Jak był gorący i największy okres pracy gdy było łapanie pogody w żniwa, nauczyłem ją prowadzić traktor pomagała przy zbieraniu słomy. Jak było koszenie to jeździła ze mną kombajnem nie przeszkadzał jej kurz ni nic. Mówiła mi, że najważniejsze tylko, że spędzamy czas razem. Teraz mam taki okres,że naprawiam kombajn to pomaga mi przy naprawach. Po prostu moja kobieta nie boi się niczego. Niewierze, że kobiety z miasta nie nadają sie na gospodarstwo. Po prostu jak dwoje ludzi się kocha to nie straszne im nic.Wie teraz jak wygląda ta praca. Na gospodarstwie jest najpierw prac a później przyjemności. Pozdrawiam serdecznie grabarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:55
  •  

#9722 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 11 maj 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę Mnie się wydaje, że każdy tutaj mówi o ideałach, jakich sobie szuka. Generalnie nie da się trafić 100% wymarzonej osoby. Jednak te brakujące procenty przychodzą z czasem. Praca w rolnictwie do najlżejszych nie należy, ale przecież również podłe obowiązki wykonują mieszkańcy miast. więc wcale nie jest u nas tak najgorzej. Poza tym do wszystkiego idzie przywyknąć. Prawda jest też taka, że jak ktoś znajdzie wybrankę serca, to wszystko zrobi. Już razem, jako para, są w stanie z ruin zbudować piękny zamek. Wiadomo, że lekko zazwyczaj nie jest, ale kto nie próbuje, ten nie pije szampana. Ta odpowiednia połowa, naprawdę jest w stanie dużo zmienić w partnerze, zresztą on sam widząc, że coś z tego będzie stara się. Tylko tutaj priorytetem jest uczciwość od samego początku. Jeśli danej kobiety nie kocha się, a jest jedynie obiektem, który ma ładnie wyglądać i sprawnie pracować, to naprawdę można pogratulować rozumu i podejścia. Nie ma znaczenia lokalizacja, wybrankę serca trzeba szanować, doceniać, kochać, bo wydaje mi się, że nawet w przypadku totalnego wysiłku, gdy na koniec dnia usłyszy, że jest cudowna, bo dzięki niej tyle się zrobiło, to będzie miała mobilizację do dalszego działania. Zresztą, każdy chyba lubi być chwalonym. Nie chodzi tutaj o nadużywanie tego, ale za pyszny obiadek, pomoc, czy inne rzeczy, jeśli się podziękuje, pochwali, to od razu takiej ukochanej jest przyjemniej. Komplementy stosowane z umiarem naprawdę się sprawdzają. Właściwie to też nie warto tego robić z przymusu, bo taki zabieg nie będzie miał żadnego sensu. Osobiście staram się doceniać moją dziewczynę, mówić jej jak ją kocham, to nic nie kosztuje. Ona odwzajemnia mi wszystko i już od naprawdę dłuższego czasu trzymamy się razem.( Póki co ślubu nie planujemy z racji trochę bardziej liberalnego podejścia do życia.) Tak więc Panowie, to że mieszkamy na wsi nie zwalnia nas z obowiązku dbania o rodzinę, dziewczyny, narzeczone. To nie są roboty do pracy, a jedynie ludzie, którzy życiu nadają sens i chyba to powinien być dla nas wszystkich priorytet. :)

Pozdrawiam
Fineasz007

#9723 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 11 maj 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę Witam, każdy u mnie na wsi narzeka na kobiety, że nie znajdzie i nie przyjdzie na gospodarstwo. Ja znalazłem jesteśmy ze sobą prawie 4 lata czy to w dobrych chwilach czy też złych. Mamy po 22 lata i dogadujemy się świetnie. Na początku było ciężko. Moja kobieta pochodzi z miasta i nie mogła zrozumieć co to jest gospodarstwo. Po jakimś czasie zaczęła rozumieć. Pokazałem jej jak to wszystko wygląda. Jak był gorący i największy okres pracy gdy było łapanie pogody w żniwa, nauczyłem ją prowadzić traktor pomagała przy zbieraniu słomy. Jak było koszenie to jeździła ze mną kombajnem nie przeszkadzał jej kurz ni nic. Mówiła mi, że najważniejsze tylko, że spędzamy czas razem. Teraz mam taki okres,że naprawiam kombajn to pomaga mi przy naprawach. Po prostu moja kobieta nie boi się niczego. Niewierze, że kobiety z miasta nie nadają sie na gospodarstwo. Po prostu jak dwoje ludzi się kocha to nie straszne im nic.Wie teraz jak wygląda ta praca. Na gospodarstwie jest najpierw prac a później przyjemności. Pozdrawiam serdecznie grabarz

#9724 Share madas_szab

madas_szab

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 11 maj 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

Lepiej nie piszcie, fiskus ostrzy mocno zęby na każdy wystający z kieszeni skrawek zielonego papierka. Także u rolnika. Do niedawna czytałem o tym w gazetach, teraz zaczynam zauważać we własnym otoczeniu.

człowieku dopiero to zauwazyłeś pzeciez w nawym pięknymkraju to jak jesteś na vacie to swojego mleka do kawy nie możesz lac bo musisz je wyfakturowac chore ..

a co do kobiet na gospodarkę to szkoda że ideałów nie ma wtedy życie było by łatwiejsze ;D

#9725 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 11 maj 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę fineasz007 - dobrze gadasz gościu

#9726 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę okolice Krakowa od dzisiaj przepisują się do mazowieckiego. Grabarz widać si się niesamowicie poszczęściło że trafiłeś na taką dziewczynę, wiem że nieraz gdzieś na zabawie albo w klubie jak ci się dziewczyna spyta gdzie pracujesz jak powiesz że prowadzisz gospodarstwo to tak zwiewa że Usaina Bolta by przegoniła, nieraz lepiej się w cale n ie odzywać. Widać tak już człowiekowi pisane aby samemu być na tym łez padole.

#9727 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2013 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę madas szab a z idealem tez zle bo godzenia by nie bylo :D a wiadoma sprawa dla wiekszosci etap przeprosin jest mily :D

#9728 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 11 maj 2013 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę

człowieku dopiero to zauwazyłeś pzeciez w nawym pięknymkraju to jak jesteś na vacie to swojego mleka do kawy nie możesz lac bo musisz je wyfakturowac chore ..

Chyba nie za bardzo wiesz co miałem na myśli. W tych tematach sporo się zmieniło w ciągu ostatniego pół roku. Ale tu nie miejsce na to.

#9729 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 maj 2013 - 09:03

Dziewczyna na gospodarkę

wiem że nieraz gdzieś na zabawie albo w klubie jak ci się dziewczyna spyta gdzie pracujesz jak powiesz że prowadzisz gospodarstwo to tak zwiewa że Usaina Bolta by przegoniła, nieraz lepiej się w cale n ie odzywać.

Bo w czym jest Wasz problem??? Nie w tym ze macie gospodarstwo a w tym ze poprostu gadac nie potraficie.

Jak prowadzisz gospodarstwo i z tego tylko zyjesz to nie mowisz pannie ze prowadzisz gospodarstwo tylo ze prowadzisz firme, i tyle.

A nie Wy odrazu karty na stol i potem narzekacie ze gospodarstwo.

A to co piszecie ze znalezliscie dziewczyne czy ze wsi czy miastowa, to moze Wy jej nieznalezliscie tylko ona wyczula kase i ona znalazla jelenia, a wy myslicie ze ona ma pasje. Ona poprostu wyczula ze ma zabezpieczona przyszlosc i tyle.

Kobiety teraz cwane sa i szukaja zabezpieczenia na przyszlosc.

Edytowany przez banan575, 12 maj 2013 - 09:09.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9730 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 12 maj 2013 - 09:16

Dziewczyna na gospodarkę Też prawda, trzeba umieć przedstawić swoją sytuację ale bez kłamstw. Kolejna sprawa: kto na pierwszym spotkaniu mówi ile ma ha i jaką oborę ? :D Najpierw się poznać trzeba, jak zwiążesz się z nią emocjonalnie a ona z Tobą to i zaraz inne spojrzenie jest na gospodarstwo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9731 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2013 - 09:22

Dziewczyna na gospodarkę

Jak prowadzisz gospodarstwo i z tego tylko zyjesz to nie mowisz pannie ze prowadzisz gospodarstwo tylo ze prowadzisz firme, i tyle.

No to dopiero jest kłamstwo, jak jej nie pasuje to, że może zostać żoną rolnika, to lepiej niech spada zawczasu, bo i tak nic z tego dobrego nie wyjdzie.

#9732 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 12 maj 2013 - 09:24

Dziewczyna na gospodarkę na pierwszym spotkaniu to może i nie ale tak na 2gim - 3im jak juz sie poznaja lepiej , to zaraz widly w dlon i heya :)

#9733 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 12 maj 2013 - 09:30

Dziewczyna na gospodarkę tak trzeba mówić prowadzę prosperującą firmę z perspektywami na przyszłość stale zmieniającą profil produkcji, jestem jej dyrektorem prezesem, dyrektorem, sam prowadzę całą księgowość jestem też jej skarbnikiem, pracuję na wolnym powietrzu. Dajmy na to rybka połknie haczyk a później pretensje, że naopowiadałeś mi cuda nie widy itp, itd. Wiem że dużo dziewczyn to teraz właśnie tak myśli żeby była kasa, ale zawsze sie noga może powinąć. Wole od razu powiedzieć co robię i nazywać rzeczy po imieniu a nie mydlić oczy.

#9734 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 maj 2013 - 09:35

Dziewczyna na gospodarkę To mowcie odrazu widly i piszcie na AF ze macie problem ze znalezieniem WOLA na gospodarke.

Albo zalozcie nowy temat. Szukam kobiety z pasja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9735 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2013 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę

Napisany Dzisiaj, 10:30
tak trzeba mówić prowadzę prosperującą firmę z perspektywami na przyszłość stale zmieniającą profil produkcji, jestem jej dyrektorem prezesem, dyrektorem, sam prowadzę całą księgowość jestem też jej skarbnikiem, pracuję na wolnym powietrzu. Dajmy na to rybka połknie haczyk a później pretensje, że naopowiadałeś mi cuda nie widy itp, itd. Wiem że dużo dziewczyn to teraz właśnie tak myśli żeby była kasa, ale zawsze sie noga może powinąć. Wole od razu powiedzieć co robię i nazywać rzeczy po imieniu a nie mydlić oczy.

Zgadza się, życie to nie bajka, przecież to da się zaraz wyczuć, czy pannie zależy na kimś czy coś kombinuje, tylko trzeba trochę głową pomyśleć, a nie czym innym

To mowcie odrazu widly

Ja widzę, że Wy jednak lubicie jak ktoś Wam wmawia, że czarne, to jest białe. :P

#9736 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 maj 2013 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę Ja nigdy nie szukalam na gospodarke ani nic w tym stylu.

Ja szukalam takiego co z nim znajde wspolny jezyk i bedziemy sie szanowac razem.

tylko tyle.

A do reszty dochodzimy sami pracujac na to i miec cel w zyciu. to wszystko.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9737 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2013 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę I o to właśnie powinno chodzić, wszelkie inne dylematy - znajdę na gospodarkę, nie znajdę, pójdę na gospodarkę, nie pójdę, są już z góry podejrzane, powinno chodzić o tą drugą połowę, gospodarstwo dzisiaj jest, a jutro może już tego nie być, zresztą jak i w innych zawodach, a żyć trzeba dalej.

#9738 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 12 maj 2013 - 10:28

Dziewczyna na gospodarkę tylko wiecie jak juz co do czego poznacie sie lepiej stwierdzicie ze macie sie ku sobie , i laska za wczasu nie wyczai charakteru prowadzonej firmy , to gdy zaczniecie ja pomalu powoli w ta "dobrze prosperującą firmę" wprowadzać i zabierzecie ja do firmy to na 1sze przynajmniej sprzatnijcie troche podworko , żeby laska nie doznała jakiegos szoku jak na środku podworza ujrzy wielką hałdę obornika i inne atrakcje , skoscie ładnie trawke wokół , poukladajcie wszystko na swoje miejsce zeby byl jako taki sklad i lad , a nie ze laska zobaczy firme i 1sza mysl jaka jej przyjdzie na mysl to czym predzej " w długą " , nie chce ta wypowiedziom bron boze nikogo obrazac czy cos ,pisze do ogółu ,są rolnicy i rolasy ,do niektorych wchodząc na podworko to normalnie czlowiek zaczyna miec mysli pokarmowo-zwrotne , nie mowie ze wszyscy tacy są , do niektorych aż milo zawitac na podworze, ale co do czego to dla takiej laseczki to dużo też robi 1sze wrazenie i to za jakich ludzi bedzie was uwazac , zobaczy na okolo syf to bedzie myslec ahh ten moj to taki syfiarz , zobaczy ze wszystko ma rece i nogi to inaczej tez zaczyna myslec. poznajac dziewczyne nawet i na takiej dyskotece to pamietajcie ze 1sze wrazenie też robi furore , spojrzenie w oczy,pewność siebie, schludny ubiór , i poczucie humoru, chyba że poznacie gdzies taka typowa kure , ktorej to wszystko bedzie jedno czy ma syf na podworzu w domu i wszedzie , ale jak chcecie kogos w miare normalnego to tez trzeba dac cos od siebie, samo z nieba nie spadnie, a na to ze laska sama na ciebie poleci mozna zapomniec, za darmo nawet kredytu nie chca dawac bo i tak odsetki trzeba splacac

#9739 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 12 maj 2013 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę A więc wczoraj w klubie dwie koleżnaki poznane dzięki kumplowi i co ?
Urocze, zadbane i ubrane..normalnie szok . Jedna zaczyna rozmowę, gdyż dowiedziała się że nasza grupa to farmerzy A ta dziewczyna po kolei seria pytań o zieloną linię maszyn wiadomego producenta, liczbę hektarów każdego, uprawy, jaką pracę najbardziesz lubisz wykonywać: orka, siew, opryski..? Heh Zobaczyć ten błysk w oku i poziom ekscytacji, ciekawości ... i niech mi ktoś powie że kobiety dziś nie chcą na wieś? he he Powiem szczerze że to przesłuchanie z przymróżeniem oka zrobiło na mnie wrażenie

Ps O hodowli to jednak na początek lepiej nie wspominać.. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9740 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 12 maj 2013 - 11:35

Dziewczyna na gospodarkę no to si,e muszę bujnąć w wasze strony bo u nas kicha jak nie wiem, co do dziewczyny która mówi że szukam woła do roboty, to powiem ze nie prawda szukam otwartej dziewczyny na horyzonty miłej ciekawej i do życia, jak chce nie musi nawet nic robić wszystko zrobię za nią.