Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#9521 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 01 maj 2013 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę a ja bym chetnie poznal niekoniecznie odwazna z okolic malopolski
i to nie w celach matrymonialnych, tylko tak poprostu, bo nie spotkalem jeszcze zadnej dziewczyny z ktora moznaby sensownie porozmawiac o gospodarce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:55
  •  

#9522 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 maj 2013 - 07:06

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz ,nie poznałeś i kto wie czy poznasz ,bo przyznanie się przez kobietę ,że większość prac w rolnictwie i nie tylko nie jest jej straszne ,może spotkać się z krytyką, a nie z uznaniem ,baaaaa nawet podważeniem jej kobiecości ... @Binek ja tu nie pije do Ciebie ,nie ,nie ..(ja staram się szanować Twoje poglądy ).Tak po prostu piszę co widzę ,słyszę i czuje ...

#9523 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 02 maj 2013 - 07:09

Dziewczyna na gospodarkę kukurydze to juz sieja tam w waszych rejonach?

#9524 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 02 maj 2013 - 07:32

Dziewczyna na gospodarkę Sieja ale myślę że to nie jest temat na takie rozmowy.

a ja bym chetnie poznal niekoniecznie odwazna z okolic malopolski
i to nie w celach matrymonialnych, tylko tak poprostu, bo nie spotkalem jeszcze zadnej dziewczyny z ktora moznaby sensownie porozmawiac o gospodarce

Jest tu taka jedna, jak dobrze poszukasz to znajdziesz :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#9525 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 02 maj 2013 - 08:29

Dziewczyna na gospodarkę Noo ale ona bardzo wstydliwa i niezdecydowana :D
Nie ma jak odwazna dziewczyna i wiedzaca czego chce od zycia :P , a nie taka która ma utopioną głowe w piasku jak struś :lol:
Teraz będą festyny wiejskie imprezy więc dziewczyn do wyboru do koloru :rolleyes:

Miro mam koleżankę z Bochni taką Monike , jak chcesz to pogadam z nią może kiedyś jaki placek weselny z waszego wesela zjem :rolleyes: , fajna dziewczyna , ładna i normalna.
Ma 25 lat-Monika.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 02 maj 2013 - 08:32.

#9526 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 02 maj 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę

siema !!!
chłopaki ja myślę że dziewczyny na gospodarkę to wymarły gatunek ja miałem dziewczynę 5 lat a jak przyszło co do czego to po szła w ... i jestem sam teraz szukam dziewczyny,która ze mną by poprowadziła gospodarstwo, i ciężka sprawa a jak tam może macie siostry? :rolleyes:

o kolego, skąd ja to znam, jedyny ratunek dla Ciebie to chyba tylko zlikwidować krowy albo robota zamontować innej opcji nie widzę żeby jakaś się skusiła hehe, a tak poważnie to tak cieżki temat że szok, dziewczynę można znaleźć ale każda ma już w głowie plan że przekona chłopaka do odwrotu od gospdodarstwa że to jednak on pójdzie za nią, a potem dramaty rozstania heh

#9527 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 02 maj 2013 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie.
Teraz 95% dziewczyn to mysli tylko o pracy i karierze a nie zawracamiu sobie d...y gospodarstwem.
Teraz jak ktoś poznaje dziewczynę to BROŃ BOŻE NIE WSPOMINAJCIE O GOSPODARSTWIE bo od razu będziecie skresleni.
Dziewczyny boją się gospodarki jak woda ognia.
--Niestety taka prawda.
Ale wiem jedno ze jak dziewczyna naprawde pokocha faceta i bedzie jej na nim NAPRAWDE!!!!!!!! zależało to pomoże mu na tej gospodarce , może nie charujac jak wół ale zawsze troszkę pomoże , bo przeciez to nie taka ciężka praca np. przytrzymać facetowi worek,czy chodzby pojechać traktorem, albo usiąść na jakiejś maszynie.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 02 maj 2013 - 09:10.

#9528 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 02 maj 2013 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę HIN - dla mnie jako dla zwolenniczki wolnego rynku i prawdziwej demokracji świętowanie najbardziej komunistycznego z możliwych święta jest nie do przyjęcia. Oczywiście fajnie, że jest dzień wolny, ale wszystkie relikty komunizmu powinny zniknąć z przestrzeni publicznej. Nie piszę, żeby zburzyć Pałac Kultury i Nauki czy rzeczy pobudowane za Gierka, bo jednak nie tylko złe rzeczy PRL po sobie zostawił, ale jak dawna UB sobie wesoło maszeruje i cieszy, że mimo tego co zrobili wpada im do kieszeni ogromna, w porównaniu do reszty emerytów, emerytura to szlag mnie trafia. PRL na pewno bardzo dobrze wspominają nasi rodzice, bo to ich młodość, a ten czas jeśli nie ma jakichś strasznych zdarzeń jest dobrze wspominany przez wszystkich. Nasza demokracja jest bardzo nieudolna, również przez nieusunięcie reliktów PRLowskiej przeszłości w postaci polityków lewicy, którzy po 89' powinni zniknąć raz na zawsze, a mimo tego są - tak jak Kwaśniewski i nawet "niedyspozycja goleni" uchodzi im na sucho choć w innym kraju ich kariera powinna być skończona.
Przepraszam za polityczny offtop, ale mnie to wzburzyło:)

#9529 Share pry123

pry123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 maj 2013 - 09:47

Dziewczyna na gospodarkę kombajne to nie chodzi mi o dokaemianie kur kogótow itp

kombajna dziewczynie nigdy niedam

#9530 Share tusiavd

tusiavd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 maj 2013 - 09:57

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam- ja całe życie wychowywałam się w mieście, a chętnie związałabym swoje życie z rolnikiem i nie straszna mi praca, ani przy dzieciach, domu, ani w polu- uszy do góry Panowie- znajdą się:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9531 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 02 maj 2013 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę Kur i kogutów ani żadnych zwierząt to nigdy bym nie chciała mieć w gospodarstwie, ale to pewnie przez to, że całe życie tylko do roślin jestem przyzwyczajona.
Kombajna nie dasz? To ja nie wiem czy któraś Cię zechce:)

#9532 Share kramer316

kramer316

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla, technika rolnicza, budownictwo, maszyny budowlane, prawo, polityka,...i oczywiście KOBIETY!!! :)

Napisany 02 maj 2013 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę Jak nie będzie kur, to z czego mężowi usmażysz jajecznicę?...co by miał siłę - nie tylko do roboty :)
Kombajnu nie mam , ale dam Tobie pojeździć moim Kramerem 316 - to taka super koparko-ładowarka z hydrostatycznym napędem...teraz już mnie chcesz? :)

#9533 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 02 maj 2013 - 11:09

Dziewczyna na gospodarkę da ci kombajna da

#9534 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 02 maj 2013 - 11:17

Dziewczyna na gospodarkę Kramer, to za mało informacji, żeby wiedzieć czy coś z tego będzie.

#9535 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 02 maj 2013 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę ej ej a nie ma moze gdzies w pomorskim?

#9536 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 02 maj 2013 - 13:32

Dziewczyna na gospodarkę Swoją drogą coś w ostatnim czasie mamy wysyp poszukujących:) Ale to dobrze.

#9537 Share kramer316

kramer316

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla, technika rolnicza, budownictwo, maszyny budowlane, prawo, polityka,...i oczywiście KOBIETY!!! :)

Napisany 02 maj 2013 - 14:01

Dziewczyna na gospodarkę To zdrowy objaw, jeżeli mężczyźni poszukują kobiet- to dobrze o nich świadczy....w przeciwieństwie do współczesnych kobiet, które poszukują okazji na wyprzedażach w marketach i galeriach:)

#9538 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 02 maj 2013 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam kuzynke, która jest na gospodarstwie a nie wstydzi ani sie nie boi gospodarki. Posiada ok. 35 szt. krów i odjęcie łozyska po porodzie to dla niej nie problem ani wycielić krowe. Wiec ja myślę, że takiej dziewczyny to szukać trzeba oj szukać
Case <3

#9539 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 maj 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę Chyba zawsze było tylu chętnych tylko teraz po prostu otwarcie o tym mówią... (os siebie dodam że tez się do nich zaliczam aczkolwiek nic na siłę...)

Edytowany przez Xawier, 02 maj 2013 - 14:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9540 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 02 maj 2013 - 15:03

Dziewczyna na gospodarkę

Ja mam kuzynke, która jest na gospodarstwie a nie wstydzi ani sie nie boi gospodarki. Posiada ok. 35 szt. krów i odjęcie łozyska po porodzie to dla niej nie problem ani wycielić krowe. Wiec ja myślę, że takiej dziewczyny to szukać trzeba oj szukać

odjac lozysko od krowy czy jakiej kolwiek maszyny to dla dziewczyny wielka sztuka....takich sie panowie szuka