Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#9361 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę @Meg5, może masz rację, ale dla mnie nigdy nie będzie normalne życie wbrew prawom natury. Uwierz mi, że trzeźwo myślący ludzie nie ulegają durnym trendom na homoseksualizm. To że dzisiaj większość świata show-biznesu lansuje ten model rodzin, to o niczym nie świadczy. Uwierz mi, że to droga donikąd. Nie wiem jak można dawać przyzwolenie osobom, które cierpią na zaburzenia emocjonalne i seksualne na adopcję dzieci, bo według mnie to jak pozwolenie niewidomym na jazdę samochodem. Nie chodzi o to, że są samochody, które same poruszają się po drogach, ale niewidomy nigdy nie będzie pełnosprawnych uczestnikiem ruchu drogowego, tak jak para homoseksualna prawdziwymi rodzicami, tj. ojcem i matką, z których dorastające dziecko czerpie wzorce do dalszego życia. Postęp jest ważny, dążenie naprzód, ale wszystko musi być racjonalne, a nie oparte na wywodach, że w ten sposób pewnej grupie ludzi będzie żyło się lepiej, bo to że dzisiaj politycy prowadzą sielankowe życie, to nie znaczy, że każdy obywatel w kraju tak ma. Warto posłuchać głosu rozsądku, a nie jedynie łykać jak leming śliczne hasła nowoczesności.

Pozdrawiam
Fineasz007

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:04
  •  

#9362 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę Zadziwia mnie dokąd nas zaprowadziła ta rozmowa ,zaczęło się od pracy kobiet w rolnictwie, a skończyło .... :ph34r: Jednak mowa jest srebrem ,a milczenie złotem ...

#9363 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę Krótko i na temat: Panowie, kobiecie trzeba założyć chomąto i trzeba orać nią pole! :D Oczywiście to sarkazm.

#9364 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę Albo ją orać :P

#9365 Share Elunia0113

Elunia0113

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:Mam 26 lat, uwielbiam tańczyć i gotować, kocham zwierzęta, a moją pasją jest fotografowanie. Na co dzień prowadzę gospodarstwo rolne . Kontakt ze zwierzętami sprawia mi wiele radości.

Napisany 27 kwiecień 2013 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę to na pewno sarkazm :P może Tobą trzeba trochę "po orać" toć wiosnę mamy ;) <żart>

#9366 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Mały chudy, ale byk, tylko chomąto brak. :D

#9367 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę

to na pewno sarkazm :P może Tobą trzeba trochę "po orać" toć wiosnę mamy ;) <żart>

kolezanko ostroznie z takimi wypowiedziami bo tutaj niejeden "jednoskibowiec" az rwie sie do "bruzdy" :)

#9368 Share Elunia0113

Elunia0113

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:Mam 26 lat, uwielbiam tańczyć i gotować, kocham zwierzęta, a moją pasją jest fotografowanie. Na co dzień prowadzę gospodarstwo rolne . Kontakt ze zwierzętami sprawia mi wiele radości.

Napisany 27 kwiecień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę oj, to biednie, jak "jednoskibowiec", o "obrotówce" nie ma nawet, pewnie, co pomarzyć :P

Ale nie cytujemy ostatniego posta

Edytowany przez MAT912, 27 kwiecień 2013 - 20:42.

#9369 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 27 kwiecień 2013 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę No Elunia0113 niezle poleciałas po bandzie. :blink: Coś mi się wydaje że niezle się temat rozwinie po ostatnich ostrych potyczkach słownych w tym temacie.

#9370 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę O ile nie wróci kwestia par homoseksualnych, o tyle raczej szału nie będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9371 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 27 kwiecień 2013 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę Ja dzisiaj sialem u jednego gospodarza i corka jak zobaczyla ze siewnik jedzie uciekla ze szpadlem z ogrodka i sie schowala, gospodarz byl sympatyczny wiec powiedzialem ze moge jej troche posiac jak tam chce, ale gospodarz pozniej powiedzial zebym nad miedza jej zostawil ze 3metry na ogroki :lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#9372 Share mateo121

mateo121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 27 kwiecień 2013 - 23:49

Dziewczyna na gospodarkę sie zawstydzila kobiecina :P bylo jeszcze pomachac na czesc :D

#9373 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 28 kwiecień 2013 - 00:12

Dziewczyna na gospodarkę Fineasz007 daj już spokój tym homo.
Marcin974 może uciekła by z ukrycia mieć lepszy punkt do obserwacji. nigdy nie wiadomo... Co te panny tam kombinują. :) :ph34r:

#9374 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 28 kwiecień 2013 - 03:10

Dziewczyna na gospodarkę @marcin974 ona znała Cię wcześniej, że tak uciekła jak przyjechałeś?

Edytowany przez magdalena05, 28 kwiecień 2013 - 03:39.

#9375 Share Elunia0113

Elunia0113

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 09:00

Dziewczyna na gospodarkę nieśmiała była :) dobrze, że jej nie goniłeś ciągnikiem :D

#9376 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie to jest w tym wszystkim śmieszne, że ludzie uciekają przed sobą. Swego czasu, gdy zdarzało mi się odwiedzać inne gospodarstwa, a nie miałem wybranki serca, to gospodarza, czy gospodyni, w ramach rozluźnienia atmosfery pytałem, gdzie te córki schowali, oczywiście gdy wcześniej widziałem je krzątające się po domu lub podwórku, a potem gdzieś umykały wzroku na dłużej. Wtedy przywołanie rodzica równało się z poznaniem nowej niewiasty. Nie chodziło o to, że obsesyjnie szukałem dziewczyny, ale jednak śmiesznie było, widząc rumieńce na twarzy. Potem rozmowa o różnych rzeczach i pytanie o to, dlaczego uciekały - w sumie zawsze odpowiedź padała w jeden deseń, mianowicie że się wstydziły. Z czasem same jakąś herbatkę zrobiły, a nawet obiad podały. Generalnie jeszcze troszkę żartów i widać było, że to naprawdę sympatyczne osoby. Jednak jakoś więcej nigdy nie próbowałem z tego wykrzesać, bo takie relacje w zupełności mnie satysfakcjonowały. Wydaje mi się, że sporo chłopaków widząc daną kobietę, widzi w niej jedynie cel do zdobycia, co mija się z zdrowym rozsądkiem i raczej rozpoczęcie rozmowy od "Hej laska, co tam?" nie wróży rychłego sukcesu, bo takie które na to zareagują z sympatią, generalnie do bystrych nie należą. Wybaczcie, że piszę jakieś poradniki lub coś podobnego, ale próbuję gdzieś pokazać innym, że naprawdę się da. Według mnie ludzie nadający na tych samych falach po prostu zawsze będą mieli o czym rozmawiać, ale jeśli jest przepaść w wiedzy, mentalności i podejściu do życia, to raczej nie warto sobie specjalnie zawracać głowy daną personą. Generalnie tyle ode mnie, sukcesów w życiu prywatnym wszystkim życzę! :)

Pozdrawiam
Fineasz007

Edytowany przez fineasz007, 28 kwiecień 2013 - 13:20.

#9377 Share gosia93

gosia93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Fineasz bardzo dobrze mówi :) I na ortografii się zna, bo jak nieraz czytam te posty, w których aż roi się od błędów ortograficznych... ręce opadają.
Chłopaki, jeżeli chcecie poznać jakąś wartościową dziewczynę to pomyślcie, czy tam gdzie jej szukacie można taką znaleźć.
Bądźcie normalnymi facetami, a nie zwierzętami chcącymi upolować jakąś zdobycz na jakieś słabe teksty....kiedyś i tak ich baza się wyczerpie i będzie trzeba porozmawiać na jakiś konkretny temat.
Tak na koniec zalecam jeszcze czyszczenie paznokci....
Pozdrawiam :)

#9378 Share Szymekrolnik

Szymekrolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę @Elunia0113 jaki region województwa kujawsko-pomorskiego bo ja mieszkam na pograniczu w wielkpolsce?

#9379 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę W sumie ważną kwestię Gosia93 poruszyła, mianowicie higiena. Ludzie pracujący w gospodarstwie mają kontakt z różnymi środkami, od smarów po wszelkiego rodzaju pestycydy i herbicydy, a w sezonie zbiorów masą kurzu. Kąpiel to podstawa, a jednak zdarzają się jeszcze tacy ludzie, którzy chyba są uczuleni na wodę i jakieś mydło. Panowie i Panie, na tym nigdy nie warto oszczędzać, tak jak na praniu ubrań. Rozumiem, że w ciągu dnia pracy nie sposób się dwadzieścia razy przebierać, bo to nie pokaz mody. Jednak warto po skończonej pracy wyciągnąć sobie nowy zestaw na jutro. Nawet, gdy macie w sąsiedztwie fajną dziewuchę, to inaczej na was będzie patrzyła. Problem z dłońmi też da się rozwiązać, rękawiczki nie kosztują dużo, a już nie mówię o przycinaniu paznokci. Sam będąc na wsi nie siedzę, tylko zawsze pracuje, ale generalnie problemów z higieną nigdy nie miałem. Tak jak dba się o podwórko, aby ładnie i przyjemnie wyglądało, tak samo można o siebie. Nałożenie żelu na włosy, wypryskanie całego dezodorantu lub wylania perfum na siebie nic nie da, jeśli stronicie od kąpieli, czy prysznica. Rozpisuję się non-stop w tym wątku, jednak tak mnie wkurza fakt, że w miastach traktują pogardliwie rolników, niestety nie bez powodu. Sami pracujemy na naszą reputację. Zacierając przepaść między dwiema lokalizacjami, pomożemy wszystkim, tylko trzeba pokazać innym, że można to osiągnąć, a najlepiej zacząć zmieniać siebie. :)

Pozdrawiam
Fineasz007

Edytowany przez fineasz007, 28 kwiecień 2013 - 13:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9380 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Gospodarstwo gospodarstwem, a o siebie trzeba dbać, bo wiadomo jak cie widzą tak cię piszą. Jak ktoś jest zadbany to od razu punktuje u drugiej osoby. Po drugie chyba każdy z nas się lepiej czuje jesli nie musi się wstydzić za samego siebie prawda??

Gosia 93 no masz racje trzeba spuscić z tonu i nie zachowywać sie jak zwierzęta, najważniejsze to być sobą.

Elunia0113 ciekawie kto by wygrał w takim wyscigu, :) :) :blink: