Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#9281 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę

Chociaż jak by się głębiej zastanowić to u mnie jest sporo młodych małużeństw na wsi i dziecko mają tylko 2 rodziny :wacko: Moja teoria się jednak nie sprawdza...

Bo to wszystko zalezy na jakim garnuszku te malzenstwa siedza.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:18
  •  

#9282 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88 jeszcze w życiu się napracujesz... Ja bym skakał z radości gdyby Moja była w Ciąży;)))))))))))))) Dał bym jej tylko pokosić w żniwa bardzo lubi jeździć kombajnem;P

#9283 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 23 kwiecień 2013 - 07:06

Dziewczyna na gospodarkę

Bo to wszystko zalezy na jakim garnuszku te malzenstwa siedza.

i jeszcze zalezy od tego jak kto mocno strzela...jak za mocno to wszystko sie o scianki zabija,,i ciazy nie ma he he

Edytowany przez nikolas29, 24 kwiecień 2013 - 07:36.

#9284 Share Luki255

Luki255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Rolnistwo

Napisany 23 kwiecień 2013 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Wedłyg mnie jak kocha to nawet na wsi w jakieś sypiocej hatce z tobą zostanie

#9285 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 kwiecień 2013 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę Haa !!! ja mam laskę już 5 lat miłość jest :) ona z gospodarstwa ja tak samo także nie ma problemu mam mało ziemi także będziemy pracować a gospodarstwo oblecimy po godzinach. Dobrze jest

#9286 Share groszek8

groszek8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

e tam jak czytam to u was z dziewczynami jest tragedia a u mnie nie jest tak zle przyjezdzajcie do mnie co cos wybierzecie pozdro :rolleyes:

a z kąt jesteś to może niedaleko to wpadnę

#9287 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę szukam zony z hektarami.....jestem z miasta .....:)

#9288 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 kwiecień 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Ale jeśli to nie tajemnica, to bardziej preferujesz żonę, czy jej hektary? :P

#9289 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 kwiecień 2013 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę jak ktoś leci na hektary lub na maszyny to nie jest miłość tylko jakiś kontrakt według mnie. Ja jestem zdania że z miłości i dla miłości można góry przenosić sam tego doświadczyłem więc szukajcie dziewczyny jako osoby a nie jako inwestycji

#9290 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę @Szymon dobrze mówisz bo kochać powinno się te osoby które do ciebie coś czują lub ty coś do nich ,bo dla pieniędzy to jaka jest miłość...........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9291 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane :)

Napisany 23 kwiecień 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę Są jeszcze dziewczyny które chcą zostać na gopodarce :)

#9292 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

Dziecko ok ale czasem ciężko trafić z czasem on nigdy nie jest odpowiedni na przyjście potomstwa. Ja np odwlekać będę ten moment w nieskończoność no bo jak ? przecież będąc w ciąży co ja bym mogła na takim gospodarstwie robić, chyba tylko chodzić i kwietki wąchać. Nie ma na to czasu a z drugiej strony tak ryzykować z wysiłkiem fizycznym to też nieodpowiedzialne a usiedzieć w domu kiedy pracy tyle też się nie da, niedługo żony rolników będą korzystały z usług surogatki. :blink:

Kobieto, zastanów się co napisałaś. Czas leci nieubłaganie, a później jest tak, że by człowiek i chciał to nic nie zrobi. "pracy tyle" to chyba miał być żart. Kiedyś kobiety w ciąży musiały iść na pole i zbierać za kosą i przeważnie w rodzinie nie było mniej niż pięcioro dzieci, więc proszę - powagi troszkę.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#9293 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę a tak szczeze to chłopaki wam powiem ze coraz wiecej dziewczyn szuka ksiecia z bajki czyli duzo kasy i duzo wolnego czasu dla nich :blink: jestem a moze juz powiem byłem z dziewczyna 1.5roku i ooo fajnie jest bardzo fajnie u niej i na spacerach gdziesssssssssssss.... ale jak jest co do czego to jak cos robie to ona plecami sie odwraca i udaje ze nic sie nie dzieje :huh: wiec moje zdanie na ten temat jest takie ze "to jest ciezka sprawa znalezc konkretna osobe" -_-

#9294 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Marcelix ja wyznaje zasadę że albo ma się czas na dzieci i ich wychowywanie albo się go nie ma i nie ma się dzieci. Bo to nie sztuka urodzić dzieci a później wpychać je babkom, ciotkom, siostrom, a to do przedszkola w wieku 3 lat a najlepiej to opiekunka która będzie z dzieckiem 24 h na dobę itp. Dla mnie dziecko to bardzo duża odpowiedzialność tym bardziej na gosp. gdzie tyle niebezpieczeństw, trzeba dziecko mieć cały czas na oku a nie żeby się samo całymi dniami błąkało i było pozostawione same sobie.

#9295 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 05:54

Dziewczyna na gospodarkę No już widac że ty dziecka nie bedziesz miała bo poprostu niechcesz i takich rodzin na wsi jest coraz więcej :)

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#9296 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 24 kwiecień 2013 - 07:17

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma swoje podejście do sprawy ale moim zdaniem to gospodarstwo jest dla nas a nie my dla gospodarstwa. Zawsze można kogoś zatrudnić do cięższych prac, przynajmniej na jakiś czas.

#9297 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 07:33

Dziewczyna na gospodarkę

Marcelix ja wyznaje zasadę że albo ma się czas na dzieci i ich wychowywanie albo się go nie ma i nie ma się dzieci. Bo to nie sztuka urodzić dzieci a później wpychać je babkom, ciotkom, siostrom, a to do przedszkola w wieku 3 lat a najlepiej to opiekunka która będzie z dzieckiem 24 h na dobę itp. Dla mnie dziecko to bardzo duża odpowiedzialność tym bardziej na gosp. gdzie tyle niebezpieczeństw, trzeba dziecko mieć cały czas na oku a nie żeby się samo całymi dniami błąkało i było pozostawione same sobie.

i tu dziewczyno masz tez troche racji..ale bez dzieci swiat nudny i paskudny

#9298 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 24 kwiecień 2013 - 07:37

Dziewczyna na gospodarkę

No już widac że ty dziecka nie bedziesz miała bo poprostu niechcesz i takich rodzin na wsi jest coraz więcej :)

A później płacz i zgrzytanie zębów bo sobie uświadomiliśmy że nie ma się kto nami na starość zajmować, nie ma komu zapisać gospodarstwa zostaliśmy sami jak palec. Dobrze jest dopóki żyje nasza 2 połówka, ale gdy jej zabraknie to tak jak mówiłem, świat się wali i nawet nie ma do kogo buzi otworzyć, chyba nikt nie powie że jest inaczej.
Dzieci to skarb :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#9299 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 07:45

Dziewczyna na gospodarkę i tu kolega razor 275 pieknie to ujoł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9300 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 24 kwiecień 2013 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę Drodzy mili jako specjalista od spraw małżeńsko-rodzinnych ( studia i niestety doktorat:)) Napiszę tak: nie bójta się że nastapi kres świata bo ludzie nie chcą dzieci i wszyscy chcą żyć jako single, jako geje, itd.

Pewne sprawy się zmieniają, pewne jeszcze muszą się zmienić. Przed wszystkim wiele zależy od nas chłopy: czas gdy kobieta jako jedyna miała skupiać się na dziecku już dawno minął. Dla jednych niestety, dla innych na szczęście!!!