Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#901 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:33

Dziewczyna na gospodarkę Nie przesadzaj życie nie kończy sie na Hektarach. A jak tak to proponuje zmienić płeć wtedy twoje plany na przyszłośc byłyby sądze o 90% łatwiejsze bo sporo jest Kawalerów na wydaniu z ładnym parkiem maszynowm i hektarami :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:54
  •  

#902 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę No dla jednych się kończy dla drugich nie. Wiadomo jeśli by była bez tez może być tylko bez takich ultimatum że na blokach mam mieszkać bo na to się nigdy nie zgodzę! Jeśli mam zmienić orientację to dzięki ale wole sam sobie robić i dla siebie i aż tak do śmierci. Ale może inni pójdą na taki układ. Palikot im pobłogosławi :lol:

#903 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:39

Dziewczyna na gospodarkę Palikot to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :D Chociaż jest debilem lubie go i to co robi :D a na dyskoteki jezdzisz troche żeby tam wyłapać jakąs laske :D? znam pare "rolniczek" co jezdza na dyskoteki i szukają przyszlych mezow :)

#904 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:46

Dziewczyna na gospodarkę No własnie nie bo można powiedzieć że ja mieszkam w mieście i mam pole i to wygląda tak że u nas są takie kluby co tylko chodza się zjarać i naje**ć i wyzwolić swój popęd sexualny :lol: A czasami latem jade do czech tam sa fajne imprezy na świeżym powietrzu i spoko ludzie. Ale wiadomo jak ruszy wiosna to koniec świata a od czerwca usługi świadcze to do października mam wszytko z głowy bo czasami jest tak ze jade o 9 rano a przyjade o 4 w nocy bo usługi 20km od domu to juz się robi do oporu. Nit nie ma prasy rolującej w okolicy i jestem bez konkurencji więc walcze ile fabryka dała :D
U nas własnie nie ma gospodarstw za bardzo jest pare po 10, 20 ha i tyle. Miasto kopalnie itp....

Edytowany przez petes, 23 styczeń 2011 - 23:47.

#905 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę to człowieku widze że musisz czesciej jezdzic na jakies wystawy rolnicze i tego typu imprezki i wypatrzysz jakąs laske ktora ma 100ha ziemi 1-3 klasa i bedziecie sie razem scigac traktorkami po polach :D haha nie no tak bez kitu to jest dobry pomysł a noż sie trafi :)

#906 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:58

Dziewczyna na gospodarkę Aaaaa kolego mam taki plan :lol: W tym roku ruszam na łowy heheh. A z tym 100ha i ziemia 1-3 klasa i kobieta która by sie ze mna scigala traktorami to chyba nawet takich marzen nie mam. Nie musi sie scigać wystarczy że gdy przyjade zmeczony to bd na mnie czekała i bedzie się do kogo wtulić po cięzkim dniu pracy i zasnać w jej ramionach. Kurde ale ze mnie romantyk. A co do znalezienia to może na AF sie jakaś znajdzie B)

#907 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 23:58

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie, teraz coraz więcej dziewczyn jeździ na wystawy rolnicze, nie tak jak kiedyś.

#908 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:05

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma to jak wyrwać pannę na wystawie traktorów ;) Ciekaw jestem co to może być za jedna w takim dziwnym otoczeniu? Niektóry są tak zaślepieni że hektary cenią je ponad samą kobietę, taka degradacja człowieka na rzecz jego posiadania, w odwrotnym kontekście nazywa się to to blacharami czy jakoś tak...

#909 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:08

Dziewczyna na gospodarkę Ty to dawaj pomoge Ci ogłoszenie na giełdzie agrofoto zrobić że szukasz panny z hektarami :D w sumie mam taką bliższa koleżanke i jej tata ma z 15 ha a ma dwie córki :D Czyli któraś to musi przejąc chyba ze przepije wszystko :) troche mało co ? :P

#910 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę Jesli masz mnie na myśli to się kolego mylisz hektary hektarami ale kobieta na 1 miejscu wiadomo z czegos trzeba zrezygnowac przeorganizowac zycie. Ale jesli myślisz że ja patrze tylko na areał to się mylisz. Bo była 1 taka dziewczyna z 200ha pola nawet jej się podobałem ale że tak powiem nie była w moim type po prostu nie podobała mi się. No co prawda hektary kusiły ale co to za życie żeby być z kimś tylko ze względu na to czy ma 1000ha Niech ma 5ha jakiegoś esioka i 1 kure w kurniku to jeśli bedzie wyjatkowa i wpadnie mi w oko to wygra z ta co ma 1000ha nowego lexiona 600krów mlecznych i własną mleczarnie.

Hahaha spzredam sie na AF :lol: ahh te 15 mało to w jeden dzien zaoram a co bd robił potem znudze sie jej jak bd tak czesto w domu :D idzie tam coś wydzierżawić w okolicy??? :lol: Nie no na serio nawet moze miec te 5 byle by kochała to co ja robie i mnie. No wiesz 2 siostry to lipnie bo jak to jeszcze podzielą to z pługa 4 skibowego zrobią 2 chyba ze obrotowy to bd dwie 4 :lol: :lol:

Edytowany przez petes, 24 styczeń 2011 - 00:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#911 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:16

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli nie byłaby odrażająca to bym chętnie na tą z mleczarnią poleciał. Uzbierał trochę pieniędzy i rozwód.

#912 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:18

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS śmiał bym sie gdybyście podpisali intercyze hahaha :lol:

A ładnei to tak na mleczarnie lecieć? :P

#913 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:24

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam. I z tym sobie poradzimy. Tylko kobiety mogą być materialistkami?

Żeby nie było. Nie jestem materialistą chociaż trochę zwracam uwagę na to.

Edytowany przez StasiekS, 24 styczeń 2011 - 01:29.

#914 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 00:27

Dziewczyna na gospodarkę to może ja jestem taki święty bo ja bym tak nie umiał świadomie. No ale taka jest prawda ile razy były zawierane małżeństwa nie z miłości a z powodu kasy. Niestety smutne ale prawdziwe...

Nic ide spać bo rano trzeba karmić ;) A i tak nie ma z kim dialogu prowadzić a to nawet dobrze bo nasza kochana koniareczka by się zamęczyła czytaniem :lol: :P

Edytowany przez petes, 24 styczeń 2011 - 00:48.

#915 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 11:26

Dziewczyna na gospodarkę Coś nam tu forum zamrało. Zasypało was czy co?? Długo już tu naszej koleżanki nie było :P

#916 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 13:29

Dziewczyna na gospodarkę Czy koledzy slyszeli o popularnym w holandii programie telewizyjnym Rolnik szuka zony.Wbranka jednego z rolnikow zostala polka Ksenia.Moze i w Polsce zdecyduja sie wystartowac z podobnym programem takze panowie ruszac na castingi i wybierac a napewno sie uda :rolleyes:

#917 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę Ten program jest popularny również w Niemczech. Leci to na RTLu bo pare razy widziałem a jakie tam rzeczy wydziwiają hehe :lol:

A ja myśle może się zareklamuje w Top Agrar tak jak koniareczka :P
Opisik mi walną sumienny pracowity dobry czuły romantyczny nic tylko brać :D Mogli by w każdym numerze promować jednego szczęśliwca. Ja moge być jako pierwszy może by się na mnie zdecydowała jakaś pani która kocha gospodarstwo taki chłopak jak ja by sie pewnie przydał B)
Co wy na to?? :D

#918 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 14:44

Dziewczyna na gospodarkę

Jesli masz mnie na myśli to się kolego mylisz hektary hektarami ale kobieta na 1 miejscu wiadomo z czegos trzeba zrezygnowac przeorganizowac zycie. Ale jesli myślisz że ja patrze tylko na areał to się mylisz. Bo była 1 taka dziewczyna z 200ha pola nawet jej się podobałem ale że tak powiem nie była w moim type po prostu nie podobała mi się. No co prawda hektary kusiły ale co to za życie żeby być z kimś tylko ze względu na to czy ma 1000ha Niech ma 5ha jakiegoś esioka i 1 kure w kurniku to jeśli bedzie wyjatkowa i wpadnie mi w oko to wygra z ta co ma 1000ha nowego lexiona 600krów mlecznych i własną mleczarnie.

Hahaha spzredam sie na AF :lol: ahh te 15 mało to w jeden dzien zaoram a co bd robił potem znudze sie jej jak bd tak czesto w domu :D idzie tam coś wydzierżawić w okolicy??? :lol: Nie no na serio nawet moze miec te 5 byle by kochała to co ja robie i mnie. No wiesz 2 siostry to lipnie bo jak to jeszcze podzielą to z pługa 4 skibowego zrobią 2 chyba ze obrotowy to bd dwie 4 :lol: :lol:

No niestety z tym pługiem nie trafiłes bo mają c360 i 3 zagonową :D Ale maja duzo fajnych maszyn :D :) Z dzierzawa nie da rady :P Nie no tak serio to na jakiejs wystawie poderwać jakąs farmerke :P

Edytowany przez limusine, 24 styczeń 2011 - 14:44.

#919 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 14:56

Dziewczyna na gospodarkę o kurde to lipnie... Musiał bym przywieść mojego 1014 z 4 obrotową bo nie lubie zagonowych wole obrotowe :D Jak nie da rady to robić u mnie i u niej 3 dni u niej 3 u mnie a 1 dzien na parafi hahahah

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#920 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2011 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę a co do pomysłu Agro ratki, to mam pomysła..:D wpadło mi do głowy jak przeglądałems woja galerię..;)ale to zalezy od moderatorów..:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)