Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#9121 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 15:48

Dziewczyna na gospodarkę No w moim regionie ostatnimi laty to popularne byly samochodzy na zagranicznych nr.

No ale co tu sie dziwic jak w kazdym domu ktos jest za granica.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:04
  •  

#9122 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 14 kwiecień 2013 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę

Ale kto to słyszał żeby na ślub jechac cignikiem dla mnie to nowość ? Ale jak byscie juz mieli jechac i to bedzie twój ciagnik albo z twojego gospodarstwa to ty powinnas prowadzić tak przynajmniej myślę ;) A jesli chodzi o skunie to teraz panna młoda może i w spodniach być więc ludzie do tego przywykli i stało sie normalne że kobiety nie zakładają ozdobnych sukni no i czasem nawet spodnie. Ale możesz mieć problemy ze znalezieniem męża kto w dzisiejszych czasach chciałby kobieta której zajęciem jest praca na roli ? Jakbyś jeszcze miała wieksze gospodarstwo to mąż miałby co przejac i na czym robic (jesli byłby to rolnik) a to 23 hektary... A co dopiero mowa o przejeździe takim ciągnikiem jak fendt vario 916 :lol: Jeszcze tak zapytam rodzice przepisali już na ciebie gospodarstwo ? Jestes sama czy te 23 hektary do podziału z rodzenstwem ?

Prostak i cham z Ciebie jeśli to nie ironia.

#9123 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 15:51

Dziewczyna na gospodarkę

Ja bym wolała dostać takiego Fendta zamiast pierścionka zaręczynowego:)
Kombajnem to kiedyś pamiętam u mnie w okolicy dwóch takich zakręconych gości na dyskoteki przyjeżdżali:)
A opinia ludzi mnie nie obchodzi ponieważ uważam, że mój pomysł z Fendtem jest genialny i nie byłoby osoby, która by tego po wielu latach nie pamiętała. Zawsze będą kojarzyć z moim ślubem czarną piękność :)

.......FENT jako pierscionek-całkiem orginalnie....... :P

......no i ta ''cena'' :o (..........strasznie muuuusiał by CIE kochac)

#9124 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 15:58

Dziewczyna na gospodarkę Moim zdaniem dziewczyna która niema brata który mógłby przejąć gospodarstwo po rodzicach albo jest jedynaczką i chce pracować w rolnictwie (przejąc od rodziców) może znaleźć meża tylko wtedy jesli bedzie miał on co przejąc to znaczy sporo ziemi i dobre maszyny ;) Bo inaczej to żaden nie bedzie się spieszył jeżeli sam będzie miał lepsze gospodarstwo, chyba znowu że bedą blisko siebie to moze wtedy przejąć gospodarstwo zony i razem ze swoim będzie już sporo hektarów. No więc dziewczyna która ma gospodarstwo poządne to bedzie miała sporo adoratów. Powiedzmy sobie szczerze jaki rolnik o zdrowym rozumie pójdzie do dziewczyny na gospodarstwo jeżeli niema sporo hektarów ? Dotego jak ma własne gospodarstwo lepsze i niema możliwości połączyć ??
A znowu taki co niema gospodarstwa w 23 hektary nie bedzie się pchał więc masz marne szanse ... :lol: :lol: :lol:

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#9125 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę @rudner... to żeś się popisał wiedza.. długo nad tym myslałeś??
A jak u ciebie wyglądają te "szanse"??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9126 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:04

Dziewczyna na gospodarkę

Moim zdaniem dziewczyna która niema brata który mógłby przejąć gospodarstwo po rodzicach albo jest jedynaczką i chce pracować w rolnictwie (przejąc od rodziców) może znaleźć meża tylko wtedy jesli bedzie miał on co przejąc to znaczy sporo ziemi i dobre maszyny ;) Bo inaczej to żaden nie bedzie się spieszył jeżeli sam będzie miał lepsze gospodarstwo, chyba znowu że bedą blisko siebie to moze wtedy przejąć gospodarstwo zony i razem ze swoim będzie już sporo hektarów. No więc dziewczyna która ma gospodarstwo poządne to bedzie miała sporo adoratów. Powiedzmy sobie szczerze jaki rolnik o zdrowym rozumie pójdzie do dziewczyny na gospodarstwo jeżeli niema sporo hektarów ? Dotego jak ma własne gospodarstwo lepsze i niema możliwości połączyć ??
A znowu taki co niema gospodarstwa w 23 hektary nie bedzie się pchał więc masz marne szanse ... :lol: :lol: :lol:

Panie Prostaku (pozwolisz, że tak Cię będę nazywać) skoro to Cię interesuje:
1. To nie Twój problem czy będzie mnie ktoś chciał czy nie.
2. Z 23 ha duża część to sady.
3. Moje, przepisane, własne, rodzeństwa brak.
4. Mam inne dochody oprócz gospodarstwa.
5. Sądząc po Twoich wypowiedziach musisz gdzieś wylać swoje frustracje. Mam rację?
6. Twoje wypowiedzi są nieeleganckie i nie widzę w tym nic dziwnego, że ktoś ma marzenie jechać do ślubu tym czym sobie wymarzył.
7. Takiemu jak Ty nawet posiadanie tysiąca ha nie pomoże, chyba, że w byciu jeszcze gorszym chamem.
Pozdrawiam

Edytowany przez Niebieskooka, 14 kwiecień 2013 - 16:07.

#9127 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:14

Dziewczyna na gospodarkę Prawda w oczy kole pani niebieskooka ;) :P

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#9128 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę Jesteś tak śmieszny i żałosny, że więcej na Twoje nędzne wypowiedzi nie mam zamiaru odpisywać. Szkoda tylko, że do momentu pojawienia się Ciebie był to fajny i pełen wartościowych ludzi temat, a przez jedną tylko osobę poziom się drastycznie obniżył.

Tylko żeby było z kim jechać do tego ślubu :D

Właśnie, reszta przy tym do załatwienia:)

#9129 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę

@rudner... to żeś się popisał wiedza.. długo nad tym myslałeś??
A jak u ciebie wyglądają te "szanse"??

Myślałem na tym około godziny i ten post post to finałowa wersja moich przemysleń ;) I o jakie szanse ci chodzi ?

"""Jesteś tak śmieszny i żałosny, że więcej na Twoje nędzne wypowiedzi nie mam zamiaru odpisywać. Szkoda tylko, że do momentu pojawienia się Ciebie był to fajny i pełen wartościowych ludzi temat, a przez jedną tylko osobę poziom się drastycznie obniżył."""

Bo w tym temacie nik nie wyraza swojego zdania tylko pisze milutkie posty. Prosze jak jakiś chłopak już będzie chciał cię poślubić i pojedziecie czym tam chcesz to do slubu to wstaw zdjecia wtedy ci uwieże i przyznam rację a nawet pszeproszę jeżeli chcesz :)

Edytowany przez Runder, 14 kwiecień 2013 - 16:25.

#9130 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę ......a gdzie w tym wszystkim miłosc,poswięcenie i całe to''ble ble ble''
tu wszedzie narazie czysta ekonomia!(a tu chyba nie oto chodzi........chyba ze sie myle??????)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9131 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę panowie teraz milosci juz nie ma chodzi tylko o dobrobyt :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9132 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:40

Dziewczyna na gospodarkę

Moim zdaniem dziewczyna która niema brata który mógłby przejąć gospodarstwo po rodzicach albo jest jedynaczką i chce pracować w rolnictwie (przejąc od rodziców) może znaleźć meża tylko wtedy jesli bedzie miał on co przejąc to znaczy sporo ziemi i dobre maszyny ;) Bo inaczej to żaden nie bedzie się spieszył jeżeli sam będzie miał lepsze gospodarstwo, chyba znowu że bedą blisko siebie to moze wtedy przejąć gospodarstwo zony i razem ze swoim będzie już sporo hektarów. No więc dziewczyna która ma gospodarstwo poządne to bedzie miała sporo adoratów. Powiedzmy sobie szczerze jaki rolnik o zdrowym rozumie pójdzie do dziewczyny na gospodarstwo jeżeli niema sporo hektarów ? Dotego jak ma własne gospodarstwo lepsze i niema możliwości połączyć ??

No tak paniczu od tatusia pewnie taki dorobiony jesteś ,bo nie sądzę ,że w tak młodym wieku sam do tego doszedłeś co tam na swoim profilu powymieniałeś i tak prawisz coby było gdyby ...
Pewnie z 23 ha nie można wyżyć ,normalnie zapomoga potrzebna ... :ph34r:

#9133 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę No i co z tego że przejołem juz wyprowadzone gospodarstwo ? Czy to cos złego przynajmniej już mam mniej pracy B) I tak przez brata mam tylko połowe dotego mniejszą :wacko: Na marginesie nikomu nie życze podziału gospodarstwa z bratem kłótni przy tym co nie miara.

Edytowany przez Runder, 14 kwiecień 2013 - 16:52.

#9134 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:44

Dziewczyna na gospodarkę

panowie teraz milosci juz nie ma chodzi tylko o dobrobyt :D :D

.....a ja glupi myslałem.......... :( :( :(

#9135 Share mateo121

mateo121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę ehh i znowu wojna plci przeciwnych :P

#9136 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę

B) I tak przez brata mam tylko połowe dotego mniejszą :wacko: Na marginesie nikomu nie życze podziału gospodarstwa z bratem kłótni przy tym co nie miara.

Ty nawet z bratem nie chcesz się podzielić, to co tu dopiero mówić o żonie, zawsze będzie tylko Twoje, nie wspólne, oj oj człowieku, godzinę zastanawiasz się co napisać, a piszesz takie bzdury że szok.

#9137 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę Dobra zakończmy mój temat bo widze że modertor aż interweniuje więc może być ze mną nie ciekawie...

#9138 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę

No i co z tego że przejołem juz wyprowadzone gospodarstwo ? Czy to cos złego przynajmniej już mam mniej pracy B) I tak przez brata mam tylko połowe dotego mniejszą :wacko: Na marginesie nikomu nie życze podziału gospodarstwa z bratem kłótni przy tym co nie miara.

Na przyszlosc to jak sie ozenisz to zrob sobie tylko jedno dziecko najlepiej chlopaka.

Zeby potem nie bylo problemow z przepisaniem gospodarstwa.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9139 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę Nie ładnie tak oceniac ludzi ... Nie oszukujmy sie nikt sie nie zna w realu ... Pozatym niektóre gospodarstwa 23 lepiej sie prowadzą od tych które mają 80 ha powieszchnni
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9140 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę nie majątek czyni człowieka... ;)

taka moja mała plęta.. ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)