Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34862 odpowiedzi na ten temat

#8821 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 kwiecień 2013 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

które warzywa tak płacą dobrze.z tego co wiem to na warzywach dorabiają się tylko wielkie sklepy i pośrednicy.
rolnik sprzedaj za grosze..........................

Fakt, sama jestem pośrednikiem więc może dlatego tak to skojarzyłam, ale sama mam owoce i w ostatnich latach nie można narzekać na ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:41
  •  

#8822 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę Tomek90 ale powiec co jest takiego w podlaskim że jest bardziej atrakcyjne od lubuskiego ? Nasze województwo jest naprawdę piękne i ma poziom na wsi i dziewczyny maja na czym zostać. Mimo że nie mamy najlepszej ziemi to mamy porządne gospodarstwa a nie takie coś jak jest np. w lubelskim.

Konkurencja w mieście jest ogromna bo dużo ludzi bije się o pracę czy popularne stanowiska...

Edytowany przez Runder, 01 kwiecień 2013 - 18:57.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#8823 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę przestan glupoty pisac.w lubelskim tez sa porzadne gospodarki a Ty widzisz czubek swojego nosa tylko

#8824 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1019 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę @niebieskooka na warzywach nie ma zarobku,na owocach owszem jest i to dobry.
kiedyś miałem 15 ha warzyw teraz tylko 2ha.
kiedyś warzywa z biedy wyprowadzili a teraz do biedy człowieka doprowadzą .

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

#8825 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście że są duże gospodarstwa w lubelskim ale infrastruktua i poziom wsi jest gorszy ale powiedzmy sobie i tak obydwa nasze województwa mają daleko do poziomu dolnoslaśkiego ;( i jest jeszcze o co walczyć !

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#8826 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę

@niebieskooka na warzywach nie ma zarobku,na owocach owszem jest i to dobry.
kiedyś miałem 15 ha warzyw teraz tylko 2ha.
kiedyś warzywa z biedy wyprowadzili a teraz do biedy człowieka doprowadzą .

Dlatego sprostowałam, że w handlu to i owszem na warzywach można się dorobić, ale na pośrednictwie, bo w Zakroczymiu (blisko mnie) ludzie byli 20-30, a nawet i jeszcze z 10 lat temu bardzo zamożni dzięki warzywom, a teraz się przerzucili na truskawki, bo one bardzo dobrze płacą. Wiśnie i czereśnie w 2012 cena była najwyższa od 11 lat.

#8827 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:Długo by opowiadać :)

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę Musisz Koleżanko wyrobić sobie dobre wejścia i wozić towar do ostatecznych konsumentów.Sąsiad ma 8ha ziemniaków jadalnych,wszystko wywozi busem do miasta po ludziach sprzedaje i ma o wiele lepszą cene niż jak by hurtem sprzedał.Dlaczego by nie robić też tak z truskawkami,na początek mi 1kg możesz podrzucić :P

KPK

#8828 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę

Musisz Koleżanko wyrobić sobie dobre wejścia i wozić towar do ostatecznych konsumentów.Sąsiad ma 8ha ziemniaków jadalnych,wszystko wywozi busem do miasta po ludziach sprzedaje i ma o wiele lepszą cene niż jak by hurtem sprzedał.Dlaczego by nie robić też tak z truskawkami,na początek mi 1kg możesz podrzucić :P

Mam ostatecznych konsumentów na Litwie, no prawie, bo to hurtownie, ale Litwini bardzo słabo stoją z kulturą rolną więc na tym zarabiam. Kartofli po miastach nie chce mi się wozić jakoś i taszczyć po piętrach:)

#8829 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę Fakt roche żmudna praca,ale i pieniądz nie taki mały(no i napewno zajęcie nie dla kobiety) :)

KPK

#8830 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę

Dlatego sprostowałam, że w handlu to i owszem na warzywach można się dorobić, ale na pośrednictwie, bo w Zakroczymiu (blisko mnie) ludzie byli 20-30, a nawet i jeszcze z 10 lat temu bardzo zamożni dzięki warzywom, a teraz się przerzucili na truskawki, bo one bardzo dobrze płacą. Wiśnie i czereśnie w 2012 cena była najwyższa od 11 lat.

to właśnie jest nasza Polska głupota.jak coś płaci to się zwiększa areał 2-3krotnie,a póżniej za grosze.moje zdanie tyle samo co roku i kasa by była.
jakie warzywa kupujesz.handlowałem silvi cola

są nie które kobiety bardziej obrotniejsze od facetów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8831 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

Fakt roche żmudna praca,ale i pieniądz nie taki mały(no i napewno zajęcie nie dla kobiety) :)

Znajomi - ojciec z synem jeździli do Warszawy z kartoflami i z czasem innymi warzywami jakims żukiem czy lublinem, a po roku kupili sobie nowego Sprintera i wyszykowali dom więc na pewno jest to bardzo opłacalne.
No, pewnie, że nie dla mnie, bo za mała jestem:P

#8832 Share stalpin8145

stalpin8145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę @niebieskooka dobrze znam okolice Zakroczymia kiedyś tam sieli dużo cebuli i na tym się co nie którzy nieźle dorabiali a teraz jak nieraz jadę w tamte strony to wszędzie truskawki posadzone.

#8833 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę

Znajomi - ojciec z synem jeździli do Warszawy z kartoflami i z czasem innymi warzywami jakims żukiem czy lublinem, a po roku kupili sobie nowego Sprintera i wyszykowali dom więc na pewno jest to bardzo opłacalne.
No, pewnie, że nie dla mnie, bo za mała jestem:P

Za mała mówisz,najwyżej byś nosiła w workach po 5kg,albo jeśli jesteś urodziwą kobietą to jakies ładne uśmieszki do facetów i zaraz by Ci busa poroznosili,no chodziaż z mieszczuchami to niewiadomo :P

KPK

#8834 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Samemu wbić się na rynki wschodnie to ciężki temat, jak nie badania fito to inne cuda. Orientuje się trochę, bo mój brat wysyła tiry z ziemniakiem na Rumunię, wystarczy jakiś mały błąd i można umoczyć dużo kasy.

#8835 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę

Samemu wbić się na rynki wschodnie to ciężki temat, jak nie badania fito to inne cuda. Orientuje się trochę, bo mój brat wysyła tiry z ziemniakiem na Rumunię, wystarczy jakiś mały błąd i można umoczyć dużo kasy.

a kto tego ich tego nauczył tylko zachód.kiedyś brali co popadło a teraz tylko wymogi, wymogi.
można i te wymogi obejść.polak potrafi.........

#8836 Share artur10021

artur10021

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę No i nie można zapomnieć jeszcze o dolarkach dla milicji :D bo możesz nie wrócić do domku już :/

#8837 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę

Samemu wbić się na rynki wschodnie to ciężki temat, jak nie badania fito to inne cuda. Orientuje się trochę, bo mój brat wysyła tiry z ziemniakiem na Rumunię, wystarczy jakiś mały błąd i można umoczyć dużo kasy.

Do Rumunii kartofle mój kuzyn wysyła już 3 rok i z Zakroczymia wlaśnie jest:)

#8838 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 01 kwiecień 2013 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę

Zainstaluj sobie AdBloc Plus i po sprawie no chyba,że już masz to dodaj filtr i po kłopocie ja forum mam wolne od reklam i tego typu badziewia.Jak sobie kiedyś wszedłem przez inna przeglądarkę to nie mogłem ogarnąć...co kawałek nowy jd wyskakiwał <_<

Ok dzieki spróbuje ale u mnie to cała biała strona i jakies badziewie z boku tzw AF w innym wydaniu-żenada
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#8839 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę Niebieskooka, z naszych stron spora ilość ziemniaka odchodzi na Rumunię.
Musiałbym brata zapytać może zna Twojego kuzyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8840 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

Ok dzieki spróbuje ale u mnie to cała biała strona i jakies badziewie z boku tzw AF w innym wydaniu-żenada

a to wiem...prawdopodobnie net ci zamula i nie ładuje wszystkiego...
Marcin